"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 21:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Интервю с Маг Селена  (Прочетена 3373 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 313

• Град: София
  • « -: Юни 22, 2009, 01:43:19 »

Първата вълна при появата им датира от 1973-74 год.

- Маг Селена напоследък много се коментират така наречените „индигови деца“! Твърди се, че те са новата раса, която ще предизвести идването на шестата раса. Това така ли е и от кога датира появяването им?

- В края на всяка 2000 година на планетата ни настъпват винаги значителни трансформации, свързани съответно с климатичните й пояси, геомагнитни полета, население. А приблизително през 12 000-13 000 години Земята сменя полюсите си, като винаги това е свързано с появата на някаква нова раса. Тук искам да кажа, че преди да настъпи някакъв глобален катаклизъм на планетата ни има един период от време, в който биваме подготвени за предстоящите планетарни промени. Този период се нарича „куспид“. Куспида на нашата планета започна от 1970 год. Въпросният глобален катаклизъм, който все още очакваме, е трябвало да стане още през 1972 год. Какво по-точно го отлага? През 1972 г. имаше невероятно силни по интензитет магнитни излъчвания, предизвикани от мощното и невиждано по размери в Слънчевата ни система изригване на Слънцето. Именно тогава е трябвало да настъпи въпросния Потоп!!! Но Висшите Духовни същности са преценили, че човечеството не е готово да направи прехода към четвъртото измерение и поради тази причина са вземи решение да помогнат на Земята и човечество ни, като се отложи този глобален процес. Как е станало това?! Преди около двеста години жителите на Сириус, които представляват нашият Висш аспект, осъзнали и предсказали едно събитието, което щяло да настъпи през 1972 г. Те знаели, че точно тогава трябва да притежаваме съзнателност от нивото на четвъртото измерение, за да оцелеем. Но ... уви! В онзи момент ние не сме притежавали такова! При дадения „сценарии", в случай на глобален катаклизъм, чрез промените в магнитните полета и полюси на Земята, цялата планета е можело да бъде унищожена окончателно. Жителите на Сириус не искали да станат свидетели на нашето унищожение, защото в известен смисъл ние сме техни деца. Поради тази причина те взели мерки да направят невиждан опит във Вселената и да ни помогнат да се спасим!!!Действителното събитие, за което говоря се е случило на 7 август 1972 год. Между 2 и 7 август същата година се наблюдаваха четири големи изригвания на повърхността на Слънцето. Изригванията в началото на август 1972 г. са най-големите регистрирани досега. Дори дозиметрите не са могли да отчетат точната радиация, защото стрелките били извън скалата... Представете си само какво ни е очаквало тогава!!! Ако жителите на Сириус не са се намесили, изригванията несъмнено щяха да разместят и деформират магнитните полета до степен, при която със сигурност щяхме да бъдем убити до един. Така, че от лятото на 1972 г. до лятото на 1974-та човечеството е поело развитието си в съвсем нова посока, защото магнитните полета са били мощно укрепени и Земята е била балансирана, и смяната на полюсите е била отложена до идването на по-подходящ момент за зряла съзнателност при човека. Скоростта на еволюцията ни се е увеличила от този момент и е предизвикала провокации по отношение на сдобиването с необходимата съзнателност за четвъртото ниво на съществуване. Веднага след това обаче, започва да се появяват все повече и повече тежки психични разстройства, както тежки и нелечими заболявания като СПИН, злокачествен рак, инсулти и инфаркти. Започват да се раждат деца със подобни заболявания, които впоследствие при израстването им изчезват окончателно и безвъзвратно. Именно те са така наречените „индигови деца“. Първата вълна при появата им датира от 1973-74 год. Втората е била през 1984 год., тогава, за когато е бил отложен глобалният катаклизъм. Но и през 1984 год. той отново ни се е разминал. Третата вълна на появата на „индиговите деца“ е била през 1998 год., през времето на поредното отлагане на „Всемирния потоп“. От този момент нататък расата на „индигото“ се пръсва по целият свят, защото индиговите деца започват да раждат индигови деца.

- Какви специфични качества притежават „индиговите деца“? Те достатъчно ли са благотворни за обществото ни и ако не са, защо не са?

- Индиговите деца просто са носители на един съвсем нов ред и виждане за начина на живот от десегашния. Така, че те са благоприятни и неблагоприятни – валидни са и двата аспекта. На „индигото“ нищо не може да му убегне - „то“ знае и вижда всичко и никога не остава безпричастно! Накратко ще изброя положителни качества на тези деца: те се раждат с готовността да прекрачат през вратата на духовния свят, в тях е силно изразена липсата на страх от невидимото, вслушват се в себе си и имат доверие на вътрешния си глас, те са изпълнени в търсене на духовната истина, силни и издържливи са, имат виждане, надхвърлящо физическото възприятие на очите. Те установяват идеалната хармония между материалното и духовното, в тях самите е регистрирано наличие на духовни познания, появили се неизвестно откъде и как. Притежават дарбата да казват правилното нещо в подходящия момент, имат много по-добри възприятия от „нормалния човек“, които са резултат на по-високото им развито съзнание, феноменални са и притежават способността за виждане на минали и бъдещи събития, както и способността за дистанциране и наблюдаване на нещата от позиция, позволяваща по-широк поглед върху им. Те не се страхуват за себе си, имат висока степен на самообладание, особено що се отнася до концентрацията, медитацията, вътрешната визия и свръхсетивните възприятия. Индиговите деца контролират своя разум напълно вследствие на разширеното им съзнание. Техния кръвен поток се прочиства от само себе си, притежават обща способност за регенерация, както и способност за контролиране на психичните потоци на финото им тяло, въздействат си върху зрението, слуха и обонянието на психично, емоционално и духовно ниво. Всичките тези техни качества говорят за появата на съвършено нов човек, който попада, естествено в една абсолютно негостоприемна за него обществена и семейна среда. Неестествена, защото тя е белязана със знака на тоталното невежество и умствени заблуди на ограничения човешки ум. „Индигото“ бива нито прието от тази среда, нито отхвърлено - „то“ бива оставено на произвола на съдбата, да оцелява както ще. Оттук нататък нещата стават неконтролеруеми! Затова имам четири варианта на отговор – „индиговото дете“ попада в общия криминогенен рецидив, второ – остава неориентирано и объркано, вследствие на което попада в категорията на психиатричните разстройства, и трето - „то“ се самоунищожава или бива унищожено, няма значение как ще се постигне този „ефект“. Спомни си удавените деца в река Лим, смачканите в дискотека „Индиго!!!“, тези които се самоубиха и убиха другарчетата си ...И четвърто - „то“ става абсолютно феноменално и утвърдено на всички нива!!!

- Маг Селена, може ли да се говори тогава за пълното унищожение на „индиговото дете“ или то самото ще унищожи другите около себе си?

- Не, „индиговите деца“ вече не могат да бъдат унищожени, защото те напълно са установени в земния ни свят. Лошото е, че са несъвместими със средата, в която живеят. „Индигото“ остава неразбрано, оценено неправилно, бива манипулирано и малтретирано от собствените си невежи родители, както и от обществената среда. Тогава при него изпъкват естествено отрицателните му качества: нарцисизъм, гордост, надценяване, високомерие, тесногръдие, отхвърляне на всичко и всички заобикалящи го. Стига до там, че се самоизолира, поразено от психични заболявания – мегаломания, грандомания, митомания, тежка депресия, чувство за вина, нереалистичен идеализъм, изразен аутизъм, параноя, поради което в него възниква желанието да раздава присъди над другите. Започва да наранява другите, както и себе си естествено – дори ги убива, водено от погрешното му чувство на справедливост!!! Така, че „индиговите деца“ биват едновременно унищожавани и унищожаващи, но вече неунищожими!

- А в каква възрастова граница се движат те и до каква степен ще променят света, маг Селена!

- Най-големите от тях в момента са на около 32-33 години, а най-малките на 7-8 год. Те всъщност са прелюдия към реалност на директно безсловесно общуване. Вместо с писмени символи и устна реч хората ще обменят мисли, знания и познания посредством телепатия. Користта, лъжата и омразата вече няма да могат да бъдат скривани и ще бъдат изкоренени. Нарастващия брой индивиди с екстрасензорни способности в нашето съвремие свидетелства, че процесът на духовна трансформация и обръщане на човечеството към силите на незримото вече е набрало невероятна скорост!!!
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #1 -: Юни 22, 2009, 21:06:58 »

Да, казаното за индигото е точно, но Селена за мен първо не е маг, ако е истински такъв, на първо място няма да се величае като такава. Маговете са все едно учени - енциклопедисти. И за мен тя няма нищо общо с кристалните инкарнации. Не може един човек, който е ударил на печалбарство от дарбите си, да не ги е загубил вече и сега стои като шарлатанство. Доколкото зная баба Ванга никога не е казвала, че има наследници, а колко ли не вече "ясновидки" се завеличаха за такива и само петнят името на баба Ванга. Само ми е попадала някъде информация, че тя е споменавала, че може би ще има момиче (което също ще е сляпо) и май че ще бъде в Русия (ако вече не се е родило такова дете и даже може и да е пораснало и да изявява възможностите си), което ще бъде като нея.

Баба Ванга никога не е взимала пари за себе си, а държавата е печелела от способностите й, имало е такса, която се е събирала от общината в Петрич (ако се лъжа, че е от общината там, то простете, но това ми е по памет). Минава ми много информация и не мога всичко да запомням точно с подробности.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #2 -: Юни 22, 2009, 22:27:03 »

Не съм съгласна с нищо.Много отрицателни качества се преписват на индигото.Това няма кака да е така. Аз съм сигурна,че всяко едно индиго е като мен-прощава бързо и вижда положителните качества предимно. Винаги търси първопричината и това му помага да разбере защо не е прието от обществото например. Не може при всичките Вселенски знания,които имаме да се отдадем така лесно на пагубни чувства и да се оставяме в депресии и т.н. Не съм съгласна ние сме силни и нали сме дошли да помогнем на Света а не да го сриваме. Всеки знае,че мислите са градивната частица и затова не допуска да го овладеят пагубни мисли.
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Omnia ab Uno

« Отговор #3 -: Юни 23, 2009, 04:54:51 »

Тук се набива на очи, че няма нито една мисъл, която да принадлежи на "авторката".

Информацията от първта част на интервюто ми е позната мисля от книгата на Боб Фрисъл "В тази книга няма нищо вярно, но всичко е точно така".
    От останалата част не научавам нищо ново, обичайните разсъждения за феномен до който Селена и други подобни автори нямат достъп. Винаги ме поразява желанието им да се поставят конкретни определения за хората индиго, различни дати дори диагнози.
    Никой от тях обаче не схваща истината -в каквито и условия да поставиш индиго личността, колкото и пропаднал според техните критерии да е живота му, неразбран, самоизолиран, объркан и т.н ще дойде миг, когато осъзнае, че единствено със силата на намерението си ще може да помете стария им свят.
    За всяко индиго ще дойде този момент и всички разсъждения на разни магове и други "авторитети" ще станат на пух и прах пред истината.

Не ние, а те се нуждаят от тези опити да дадат обяснение за предстоящите промени. Нека не им разваляме купона. Готин
    « Последна редакция: Юни 23, 2009, 04:57:47 от omnia » Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    indigo_war
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #4 -: Август 27, 2009, 23:56:35 »

Всъщтност признавам, че съм доста впечатлен и абсолютно съгласен с критиките относно Маг Селена ,тя изобщто не приема индиговите деца, дори напротив - ненавижда ги, ненавижда всички феномени, магове, ясновидци и изобщто всички, които биха могли да засенчат "бляскавата и слава"  И не, не  беше никак трудно да се обедя в това нещо.  От сблъсака ми с нея преди две години, дори  се наложи да и дам един урок, който и до ден днешен не и дава мира! Тя все още ме спряга като нарицателно във форума й. Така аз пък съм много доволен от свършената работа, а тя самата не е нито мъдра, нито никакъв феномен, което всъщтност вие знаете ! И всичко,което пише е една голямааааама лъжа, с многоо дълга опашка след себеси, която от време на време си я захапва и се върти в кръг Плезещ се
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 01:29:33 от giti » Активен
    indigo_war
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #5 -: Август 28, 2009, 00:16:23 »

С  риск да се повторя, с някои от потребителите, интервюто с нея не е авторско, а е преведено и преписано от най-различни автори на книги, както и всички индийски мъдрости, които си прави труда да пише, а относно диагнозите, които поставя светкавично бързо, няма по-добра от нея ! И аз изобщто не се притеснявам, че ще подведе някое индиго, притеснявам се от това, че насажда омраза и ненавист в наивните и подражатели, дори езикат и е меко казано скандален, по-скоро каруцарски, когато между "мъдростите" й, се спотайва човек, който не обича нищо и никого и това всичко е "кристално"  ясно, дори като си го помисля и ми се кристализира кожата! ШокиранЛека нощт на всички !
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 01:36:33 от giti » Активен
    Arcoiris
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #6 -: Декември 09, 2009, 12:51:45 »

Не смятам, че така наречената Маг Селена заслужава да бъде цитирана или да се обръща сериозно внимание на приказките й.
    Защото всеки средноинтелигентен човек, който е прочел от тук от там малко езотерична литература може да скалъпи едно изказване подобно на нейното
    и да си сложи някаква титла "Маг еди кой си".
    Те истинските Магове се познават не по хубавите приказки, а по делата.
    Първото по което ще познаете истинският маг, е това че е абсолютен безсребърник
    истинските магове живеят за добруването на хората, а не за ограбването им,
    истинските магове не взимат пари, защото много добре съзнават, че са само проводници на божествената сила, истинските магове помагат на време и на място
    и не се месят в кармата на всеки, където трябва и където не трябва, истинските магове притежават интуитивна мъдрост, а не помпозна необходимост от самоизтъкване.
    « Последна редакция: Декември 09, 2009, 13:41:47 от delfin » Активен

"Това, което човек си въобразява, че чува и това, което говорещият наистина има  предвид,
    могат да бъдат противоположни неща. Опитай се да усещаш мислите зад плетеницата от човешкото многословие." - Шри Юктешвар
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 216

« Отговор #7 -: Декември 09, 2009, 14:36:20 »

Цитат
    Те истинските Магове се познават не по хубавите приказки, а по делата.
    Първото по което ще познаете истинският маг, е това че е абсолютен безсребърник
    истинските магове живеят за добруването на хората, а не за ограбването им,
    истинските магове не взимат пари, защото много добре съзнават, че са само проводници на божествената сила, истинските магове помагат на време и на място
    и не се месят в кармата на всеки, където трябва и където не трябва, истинските магове притежават интуитивна мъдрост, а не помпозна необходимост от самоизтъкване.
    Усмивчица

Напълно съгласна. Ще ги познаем и по плодовете на душите им-Добродетел, Любов, Мъдрост, Правда, Истина...
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Интервю с Бог
    Видео клипове
    delfin 4 911 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 08:48:29
    от delfin
    Интервю с К.Г.Юнг за “Astrologie Moderne”…
    Астрология и нумерология
    dayana 1 853 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 20:31:07
    от dayana
    Инелия Бенц-Интервю с Бил Райън от Проект Авалон
    Видео клипове
    The One 12 1761 Последна<br />публикация Март 10, 2012, 14:26:41
    от ИВЕВЕ
    Интервю с рептил. « 1 2 »
    Извънземни цивилизации
    Ariam 20 2288 Последна<br />публикация Април 07, 2012, 10:01:18
    от Xosefina
    Знае ли някой нещо повече за Мартин Захариев,Радина,маг Вили,Елена?
    Въпроси и отговори
    aztikia 1 838 Последна<br />публикация Март 30, 2013, 00:06:55
    от Morena
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright