Духовно развитие

Страници:  1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нека ги повикаме!  (Прочетена 6753 пъти)
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #195 -: Септември 17, 2010, 17:48:57 »

Аз искам също да поуточниме:)

Каква среща очакваме:

- да дойдат на среща на форума Усмивчица
- официлно да кацнат на някоя от базите.
- да отидеме в гората на палатки и да ги викаме (визирам пак форума)
- да ми кацнат в градината ( брррррр)

Аз лично съм за срещи с  подготвени духовни общества и срещите да не се общонародват.

А сега и кой точно да викаме.
За плеядинците достатъчно се пошегувахме.
Лично аз ако си представя ,че съм част от група ,подготвяща се на всичкkи нива за такава среща, бих как да го кажа ,поканила група от организациите за които се чува че  имат - галактически съвети и тнт.

Мисля си че когато дадена личнnост изяви желание,мечта за подобна ситуация , то неминуемо ще получи ,информация - за място , време, хора ,подготовка и тнт.
Аз знам мястото приблизително , но знам че още не е времето, пък да не говориме за подготовката , все още яко ме е бъзето , но имам развитие относно този страх.

А вас не ви ли е страх , не само да не ви хапнат или да си експериментират с вас Усмивчица
По скоро да не объркам нещата.Че да се случи, да кажат - ето ни и сега какво.

Обаче ..... няма да се откажа, ако утре усетя че момента настъпва и тръгвам веднага,знам че ще тръгнат и няколко с мен, незнам кои са , някой от вас ще дойде ли с мен:)

Аз съм за това с градината. Или на терасата.
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 18:00:21 от Teleca » Активен
bars_i
Гост
« Отговор #196 -: Септември 17, 2010, 17:55:14 »

Dp ic; pd jfld i h,dorkdjd= :fge r kd je,didjd.

Това някакъв код на извънземни ли е? И означава: Аз съм за това с градината. Или на терасата. Веселяк
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #197 -: Септември 17, 2010, 17:59:03 »

Техническа грешка, Барси. Просто бързах да кажа, че и за мен извънземните са добре дошли. И отбързане да го кажа, не си преместих кирилицата.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #198 -: Септември 17, 2010, 17:59:31 »

Да, да ми съсипят градинката ,ще ми направят кръг Усмивчица))))
А мога да го използвам и да си изкопая басейн. Хммм вече и аз се колебая Усмивчица)))))))))))
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #199 -: Септември 17, 2010, 18:03:02 »

Еона, нямах предвид твоята градина, може и моята.
Но нямам такава засега, та може на терасата. Там няма нищо за съсипване.
Също исках да добавя,
рибата е в морето, а ние греем тигана. Нека дойдат и тогава ще се види за какво ще си говорим,къде ще си говорим и така.
Активен
Anub1s
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Усмихни се :)

« Отговор #200 -: Септември 17, 2010, 18:07:16 »

За момента ми изгелжда по-реалистично да дойдат и да кажат "Чао, смотаняци" :Р
Активен

Може да притежавате всичко което пожелаете, но не може да имате всичко на този свят.
giti
Гост
« Отговор #201 -: Септември 17, 2010, 18:29:09 »

Странник любопитно ли ще е от моя страна да те попитам какво правите с чистата енергия-в смисъл в каква насока я използвате?
И какъв е проекта който разработвате?
И аз съм направила доста неща,продължавам да правя и ще правя и за напред-но за резултати е твърде рано дори да се мечтае!
След като можем да общуваме с животните и растенията-колкото и примитивно да звучи-(поне аз го правя)значи можем да го правим и другите раси,но явно има неща които ни пречат,и ако наистина онвореното съзнание и безстрашието са пречка за създаване на такава комуникация то аз май ще трябва доста да се науча да се страхувам-ама като си имал срещи със най страшните неща в човешкия живот  и след като си оцелял как да имаш страх от нещо?
Явно не си разбрала поста ми... Липсата на отворено съзнание и безстрашие са пречка, а не обратното!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #202 -: Септември 17, 2010, 18:29:48 »

Що бе аз не се смятам за смотанячка.
Или изобщо човечесвото е смотано Тъжен
Според мен това което казах и горе , могат да се съберат доста сносни групи за контакти от обикновенните хора.
От този форум мога да събера най-малко 10 Усмивчица
Активен

The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #203 -: Септември 17, 2010, 18:35:09 »

Добре,че на много от тях мнението им за нас не е както това което имаме ние за себе си.

Майсторите виждат светлината във всички за разлика от заблудения ум.

По вероятно си мисля е много от нас да им кажат,че са смотаняци.
Но за разлика от доста от нас те знаят кои са и то доста добре.

Тук имам предвид по-напредналите от нас същества в духовна материална и мисловна себереализация.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
giti
Гост
« Отговор #204 -: Септември 17, 2010, 18:39:22 »

Амейз, ЕВАЛА!!! Точно така е!
AMAZING дано да си прав,аз самия не допускам че това може да стане!
Но оставени сами на себе си,мисля че няма за какво да идват да ни унищожават.
А дали е нелепо - не знам.Това е просто информация която прочетох случайно.
И на мен не ми се иска да е вярно,но ако се замислиш малко ще видиш как във много от световните религии и писания присъства елемента на унищожение и тотален Апокалипсис.
Прекалено много съвпадения...
Няма случайни неща.
А дали ни харесва или не - това не е интересно.
Нашата оценка е безпредметна така или иначе.
От това което прочетох в този пост който беше постнат не ми минаха някой неща през филтъра на интуицията.

Първо:Казват,че са от галактическия съюз кой точно той не е само един както има Федерация на Светлината така може да има и съюз на тъмнината,но това не е толкова важно,по важно е смисъла зад посланието.

Който за мен гласи следното:Ние ви наблюдаваме и не се месим но ако не можете да се оправите ще ви затрием защото вие ще затриете другиго.

Това лично за мен е дезинформация:Тоест взета е истина от някъде и е капнато вътре 1 капка лъжа.Като чаша бистра вода с капка отрова вътре поднесена с приятелски жест.

Значи те не искат да се намесят за да ни помогнат,но спокойно ще се намесят да ни унищожат ако не се справим сами?
Това не е ли намеса.

Ето и аз какво мисля;

1-во Те не са ни създали за да ни онищожат и никой не може да ни онищожи защото сме безсмъртни!!!

2-ро Ако са ни наистина приятели както казват те или изхождат от позицията на Любовта никога не биха говорили за унищожение това е дума която се изпозва за всяване на страх това е капката лъжа в случая.Тя цели да се допусне неуспеха а той не съществува.

3-то Създават се в момента различни паралелни светове в които ще отидат издигналите се в 4 и 5-то измерение и тези които предпочетат дуалността.С две думи няма да гори мокрото покрай сухото.На всеки му според вярата и избора ще бъде.

4-то Ако моето дете греши,аз ще се опитам ли да го унищожа или ще му помагам докато имам сили защото го обичам безкрайно?
И майката на убиеца не се отрича от него защото го обича и се опитва да му помогне колкото може освен ако не изходи в частен случай от позиция на страха.

5-то Любовта никога не унищожава поради каквато и да е причина тя само създава,гради,помага,обича безгранично.

6-то Това което пише за апокалипсис в старите предсказания или по скоро за свършването на света е за мене много често криво разбрано!
Според мен се има предвид,че ще свърши дуалния свят в който живеем и ще дойде друг по красив.
Но тези които искат да всяват страх пропускат винаги умишлено втората половина.
Нищо не е създадено за да се унищожи и нищо не може да се унищожи.

И ще си позволя да коментирам последните ти изречения така както аз ги виждам с най-топли чувства.

Цитат
А дали ни харесва или не - това не е интересно.
Нашата оценка е безпредметна така или иначе.

Според мен ДАЛИ НИ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!

ЗАЩОТО ВСИЧКО Е ТАКОВА КАКВОТО СИ МИСЛИМ,ЧЕ Е!

ОЦЕНКАТА НИ Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО КОЕТО НИ ГРАДИ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ВСЕКИ ЕДИН МИГ!

Ако кажа на много хора едно и също нещо всеки ще го преживее различно според собствената си оценка.
Примери в форума колкото си искаш.

Радвам се много,че пусна този материал Дарк Ейнджъл въпреки,че смятам за пълна дезинформация.Това,че се получава дискусия въхху него е по-важно от самия материал.Ще е добре да посочиш и источника му.
Това е възможеност за всеки да си тества интуицията.
Вярвам,че си го направил с най-добри намерения!

Край няма да има на нищо,защото живеем в безкрая!
Никой няма да бъде наказван или обвинен в това което е направил,просто ще му се даде избор и ще му бъде според възможностите.
За това желая на всички ни да си припомним колкото се може повече кои сме ние.
И да направим нашият важен избор сега по-съзнателно от всякога.

Относно миротворците които зачестиха в форума искам да кажа също нещо!!!

Възхищавам се на смелоста ви да се борите срещу неправдата която виждате около вас!!!
Но знам,че след време подхода ви ще стане както този на Майка Тереза!

Когато поканили Майка Тереза да участва в движение против войната тя категорично отказала и всички я попитали,ама защо така?
А тя казала:Бих участвала в движение ЗА мира,но не и против войнта!!!

Нека да бъдем промяната която искаме да видим в света!

НИЕ ГО МОЖЕМ!!!

Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #205 -: Септември 17, 2010, 18:47:16 »

Да оценяваш е творчески акт на разума и егото в частност - това е хубаво,това не е,това ми харесва онова не и т.н.
    Оценяването според мен в голяма степен изкривява реалноста в която живеем защото ние настина постоянно го правим.
    Едва когато спрем да го правим сме в състояние да прогледнем образно казано и да усетим наистина какво се случва около нас,а не какво ни се иска да се случи.
    В този смисъл оценката е нож с две остриета - можеш да си креативен,а можеш и да си деструктивен.

Нашата логика,духовна нагласа и критерии е възможно да са коренно различни от тези на събратята ни по разум.
    От гледна точка на Абсолюта - пак повтарям нашите оценки нямат никакво значение.
    Можем да си оценяваме колкото си искаме,но Правилата и Законите на Вселената ще си останат неизменни.
    Така или иначе законите на Вселената са създадени отдавна и работят безотказно.
    И всеки който ги е проумял в някаква степен е разбрал какво може и какво не може да се прави съобразно тези Правила и Закони.
    А извънземните колкото и да ни плашат или обичат - знаят едно.
    Каквото и да сторят ще плащат или ще им се да даде според тези Правила и Закони.
    Ако им стиска да го сторят...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #206 -: Септември 17, 2010, 19:05:30 »

Стиска им, и още как.
    Те, за разлика от нас, знаят законите и няма да направят нещо във вреда - нито в наша, нито в тяхна.
    Активен
    Anub1s
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Усмихни се :)

« Отговор #207 -: Септември 17, 2010, 19:19:50 »

Добре,че на много от тях мнението им за нас не е както това което имаме ние за себе си.

Майсторите виждат светлината във всички за разлика от заблудения ум.

По вероятно си мисля е много от нас да им кажат,че са смотаняци.
    Но за разлика от доста от нас те знаят кои са и то доста добре.

Тук имам предвид по-напредналите от нас същества в духовна материална и мисловна себереализация.

Това го казах като майтап ... идеята ми е, че голяма част от човечеството до момента не може да преглътне расовите различия по между ни, какво остава пък за друг 'вид'. Има други неща да мислим тепърва, пък после може да ги мислим тях.
    Активен

Може да притежавате всичко което пожелаете, но не може да имате всичко на този свят.
    giti
    Гост
    « Отговор #208 -: Септември 17, 2010, 20:52:30 »

Не мога да не цитирам тук 2 глава от книгата на Енох ( премахната от Библията, знайно защо):
    Цитат
    1, Наблюдавайте всички неща, които се случва в небето, как осветителни тела в небето променят пътя си в позициите на светлината и как всички са родени и са подредени, всекя една според  станцията си и не си пречат на тяхният ред.(AC 17: 26, 25)

2 Погледа им към земята обръща внимание на техните произведения, от началото до края, към всяка работа на Бога за промени на земята и всички са видими за вас.

Коментирайте на воля ясно казаното тук... И следете темата, която отворих... По нататъка има мн интересно описание на космически кораб, но тепърва започнах превода... Плезещ се
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #209 -: Септември 17, 2010, 21:05:48 »

моля те Гити постни го и на английски
    Активен

Страници:  1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поетии... и поетесиии... наддумване в рима, то нека тук да има! « 1 2 3 »
    Изкуство
    giti 38 3671 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 23:50:42
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Нека песента да говори! « 1 2 ... 6 7 »
    Музика
    giti 100 5085 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 14:29:43
    от pluton
    И нека бъде светлина!
    Ароматерапия и цветотерапия
    Paladin60 0 1959 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 17:43:57
    от Paladin60
    Моля ви, нека всички се молим с молитвата Отче Наш
    Инициативи
    flymusicfan 3 1514 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 14:06:49
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright