Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 15   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нека ги повикаме!  (Прочетена 6407 пъти)
Amica
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « -: Септември 15, 2010, 19:19:53 »

В едно от клипчетата на Плеядите се казва следното : "Ние бихме дошли на една планета, само ако по-голямата част от нейното население ни покани!"
    Днес докато гледах въпросното клипче и ми хрумна..."А защо да не го направим!"
    Идеята ми е тази тема да събере хората, които биха искали да ги повикаме. Не е казано, че трябва да стане  скоро. Може да е след месеци, докато се съберем много хора. Тук да има поне 1000 регистрирали се и ако всеки се навие това ще стане нещо мащабно! Нека ние бъдем първите !!!
    Те наистина ще дойдат, когато се съберем...не само от Плеядите, а и всички високо развити хуманоидни същества!
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Септември 15, 2010, 19:34:42 »

Брой ме и мене.
    Само не е ясно как ще станем по-голямата част от населението? Но както и за е, аз съм за.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #2 -: Септември 15, 2010, 19:45:17 »

Абе хора, я се стегнете какво ще ми викате някви космически каубой. Всичко си е в нас! Хаха, щели да дойдат братче и да настъпи рай на земята.. а я си представете че като дойдат ще изнасилят мъжете и набият жените?!
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Септември 15, 2010, 19:48:41 »

Ясно, че си е в нас, и че няма никой да ни свърши работата. Не за това, просто... за идеята
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

dimitrina.hristova
    « Отговор #4 -: Септември 15, 2010, 19:53:09 »

praiseyou а я си представи, че си гледал прекалено много филми...
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 15, 2010, 19:55:15 »

За 25 години много филми съм изгледал, и много прно филми са ми минали през ръцете, това какво общо има ?
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

dimitrina.hristova
    « Отговор #6 -: Септември 15, 2010, 20:00:05 »

Има общо с насаденото ти мислене, че ще дойдат и ще ни изколят.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 15, 2010, 20:04:22 »

Извинявай че ти разводних темата с глупости, исках да изкажа мнение но стана нещо като себедоказване. Викайте ги, аз ще си гледам филмите.. do not care Усмивчица Айде и аз ще викна: Плеядяни, елате ве пичове! Даже докато си медитирам ще ги викам, ама кажи точния призив как е или те нали са извънземни и ще усетят че имаме нужда от тях по вибрацията на викащите ги. Аре стига сте канили тия извънземни тука, че още не можеме да изгониме предишните... Спектакъл. Не разбираш ли че Земята е за хора?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Септември 15, 2010, 20:09:13 »

Извинявай че ти разводних темата с глупости, исках да изкажа мнение но стана нещо като себедоказване. Викайте ги, аз ще си гледам филмите.. do not care Усмивчица Айде и аз ще викна: Плеядяни, елате ве пичове! Даже докато си медитирам ще ги викам, ама кажи точния призив как е или те нали са извънземни и ще усетят че имаме нужда от тях по вибрацията на викащите ги. Аре стига сте канили тия извънземни тука, че още не можеме да изгониме предишните... Спектакъл. Не разбираш ли че Земята е за хора?

А бе хайде който иска да кани, а пък който не иска, да не пише в темата....
    Мене лично не ме вълнува... ама като искате, нищо Усмивчица Какво сега Усмивчица
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #9 -: Септември 15, 2010, 20:13:28 »

Аз просто исках да кажа, че тези същества може би въобще не са готини пичове, защо съдите по някакви филмчета в ТвоятаТръба.ком. Не разбирате ли че може да се прецакате ?! За това ви го казвам! Не си мислете, че който изглежда добър е такъв или който изглежда прост (както аз изглеждам) задължително не е прост! Няма какво да проповядвам мойте си работи, имайте го предвид когато си изпращате енергията просто.
    Активен
    Evolution
    Гост
    « Отговор #10 -: Септември 15, 2010, 20:13:52 »

Абе хора, я се стегнете какво ще ми викате някви космически каубой. Всичко си е в нас! Хаха, щели да дойдат братче и да настъпи рай на земята.. а я си представете че като дойдат ще изнасилят мъжете и набият жените?!

Да се говори, че всичко е в нас е несериозно. Имаме потенциала и способностите да постигнем всичко, но за много по-голям отрязък от време от колкото ако бихме получили помощ. Ще дам много прост пример: Все още има острови населени с хора, които са далеч от цивилизацията такава каквато я познаваме ние. Те живеят малко, страдат от глад и болести и живота им е труден. Намесата на държава, която може да си позволи да инвестира ресурси за облагородяване на районна може да подобри значително живота на това население.

Същото може да се случи и с нашата планетата . По-напредналите могат да помогнат с ресурси, да преминем по-леко от катаклизмите, които предстоят. Прехода е в своят ход и много хора ще погинат, повечето от тях това ще им е заложено в техния път на развитие, но ще има и жертви. Именно на тези жертви може да се помогне! Могат да ни помогнат да върнем земята към нейното девствено състояние много по-бързо от колкото ние бихме могли да го направим.

С повишаване вибрациите на земята земята става все по-апетитна хапка и за "Недобронамерените посетители". Много предсказания и послания описват именно помощта, която ще получим, за това е по-добре да ги приемем с отворени обятия и да повикаме "Доброто".

Ще ви напомня, че няма значение за какво става дума, дали са извънземни, болести, събития и т.н. Не забравяйте, че със своите мисли вие създавате живота на земята. Когато мислите негативно, както в случая с praiseyou, вие го привличате.

Изчистете сърцето и съзнанието си и излъчвайте само чиста ЛЮБОВ! Тогава всеки, ще следва своят път на развитие по-лесно и живота му ще е по-лек!
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

dimitrina.hristova
    « Отговор #11 -: Септември 15, 2010, 20:15:41 »

То до сега 1000 пъти да бяхме отрепани ако нямаше какво и кой да ни пази.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Септември 15, 2010, 20:22:54 »

Хората имаме нужда да се страхуваме. Това е потребност на умовете ни... Вместо да виждаме какво наистина ни връзва и е нещо като "верига", ние си измисляме допълнително разни други работи. Пък и да са верни (което също не отричам) за какво пък да се страхуваме? Просто не схващам. Няма никакъв смисъл... щото нещо мащабно ще се случи или няма да се случи, въпреки нашият страх. (Е да, и той има влияние, влошава нещата...) Но както и да е.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Септември 15, 2010, 20:24:59 »

Прейсю,къртиш брат!

Колкото и да е странно не ща да ги викам!Ако ще си оправим проблемите,по-добре сами да си ги оправим!

И хора,айде разберете,че не всичко е истина.Примерно тея плеядиански филмчета на мен не ми изглеждат достоверни.Имам предвид:Я стига!Ако мислехте.че извънземните просто ей така,ще дойдат да ни омогнат и да ни кажат:Не кради,не убивай,не кради,не убивай...

Относно тезата:Ще изнасилят мъжете и ще набият жените не е хич далеч от истината като се има предвид,че те са еднополови същества.

Еволюшън!Откъде ги изкопа тея предсказания.Ванга е казала,че среща с извънземни ще имаме след 170-80 години,дотогава ще ни се покажат,защото ще бъдем готови.

Нострадамус,дори не съм му чел подобно предсказание,макар,че много негови съм чел.

Братята Тарабич и Кейси-и те нещо,май,не са говорили такива неща.

Хей,наивници,сами трябва да си помогнете,тогава ще ви помогне и Бог.

И моля ви се!Айде първо станете вярващи и започнете да променяте това,което е около вас-семейство,квартал,град,държава,а пък после ми променяйте Вселената,става ли?
    Активен
    Рай
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #14 -: Септември 15, 2010, 20:34:57 »

Имам чувството, че съм във форум за конспирации (към рабено и прайс се обръщам). Когато не може да приемете нещо, нужно ли е да го отхвърлите и само да си чешете езиците? Когато излизам на вънка обикновено пред блока, сбирките на бабите имат подобен характер!

След като ви е трудно да го приемете, по-добре намерете от някъде сили да си задържите крастата да си начешете езиците и не съсипвайте темата на момичето!
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 15   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поетии... и поетесиии... наддумване в рима, то нека тук да има! « 1 2 3 »
    Изкуство
    giti 38 3538 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 23:50:42
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Нека песента да говори! « 1 2 ... 6 7 »
    Музика
    giti 100 4830 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 14:29:43
    от pluton
    И нека бъде светлина!
    Ароматерапия и цветотерапия
    Paladin60 0 1843 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 17:43:57
    от Paladin60
    Моля ви, нека всички се молим с молитвата Отче Наш
    Инициативи
    flymusicfan 3 1466 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 14:06:49
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright