Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Великият Ернст Мулдашев с мнение за България  (Прочетена 5918 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Септември 14, 2010, 17:09:02 »

“Баща ми е татарин, а майка ми е украинка – обяснява той. – Преди Иван Грозни да превземе Казан, всички татари от района на река Волга се наричали българи. Затова баба ми винаги ми казваше “Ти не си татарин, а българин. Българите притежават едно качество – душата им е запазила чистотата на детската непринуденост. Навремето България е била велика страна и мисля, че скоро отново ще си възвърне предишната слава. Вие сте удивителни хора, били сте поробени 500 години, но не сте се обезличили и най-важното не сте изгубили душата си. Също като децата, вие притежавате този романтичен елемент, тази вълшебна пръчица, която ви позволява да останете невредими, независимо от ситуацията.”

„Разбира се ,че очите са огледалото на душата. Ето например сега, като се огледам наоколо и погледна в очите на българите - виждам, че имат много добра душа...
Не всички хора обаче имат добра душа.Особено днес когато има толкова развит бизнес и пазар, някои хора губят душите си  и затова очите им помръкват. Вие сте щастливи хора, защото ги пазите."

„Има хора ,които притежават особена, различна енергия - но те са много, например екстрасенсите, които усещат енергията на другия човек. Разбирате ли - те са просто по- чувствителни, но пророчествата идват от Бога, а не от човека. Най-големият грях е да пророкуваш. Да казваш на хората какво ще се случи с тях в бъдеще е неправилно и много лошо. Аз мисля, че в света е имало само трима души, на които Бог е дал това право - Нострадамус, Едгар Кейси и вашата Ванга. Изучавал съм ги, чел съм книги за тях - никой от тях не говори абсолютно точно. Те казват по малко, но не дават пълен отговор, защото разбират, че това е право само на Бог...."

Вие българите сте невероятно топли и чисти хора, а страната ви има добра аура.

България е уникална страна, тя е забележителна и с това, че тук е живяла пророчицата Ванга, която е имала дар от Бога. Това обяснява проф. Мулдашев пред българските си домакини. "Вие сте специални хора. Сърдечни сте, имате душа. А сега в целия свят душата изчезва и в това е цялата беда", продължи мислите си последователят на Елена Блаватска и Николай Рьорих.  
Българската публика вече добре познава търсенията на проф. Мулдашев в областта на необяснимото от неговите книги.

И нещо от мен:Величието на България ще се върне,само ако ние,българите се обединим и започнем да вярваме в Бог!Само любовта ще ни спаси!

Междудругото някой да има идея как да се свържа с Ернст Мулдашев.Свързах се по имейл,но връзката прекъсна...Някой има ли идея как да действам?
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Септември 14, 2010, 17:29:39 »

На тебе пощата ти на АБВ ли е? Може примерно в gmail да си направиш нова и от там да опиташ ако става; или пък другаде  Згреших не знам, това ми хрумна, ама май е доста тъпо  Усмивчица
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Септември 14, 2010, 18:26:22 »

Ще опитам и това,мерси!
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Септември 14, 2010, 19:26:51 »

rabeno опитай и чрез издателите на книгите му.Обикновено имат връзка с автора си.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Септември 14, 2010, 19:34:10 »

Чудесна идея,Странник!

И това ще пробвам!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Септември 14, 2010, 19:45:40 »

Адрес: 450040, РФ, Башкортостан, г. Уфа, ул. Кольцевая, 47.
    Мулдашев Эрнст Рифкатович Телефон: (3472) 42-72-16             (3472) 42-72-16      
    Для контакта: Вагапова Лилия Наилевна Тел./факс: (3472) 42-72-14
    E-mail: alloplant@poikc.bashnet.ru

www.alloplant.ru
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Септември 14, 2010, 19:52:49 »

Аз се чута дали да му звънна,ама ме е страх да не се обади пазача Иван Кузмич! Ухилен

Който е чел петата книга на Мулдашев знае за какво говоря!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 22, 2010, 20:29:23 »

Интересно ми е; какво стана?
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Септември 22, 2010, 21:05:42 »

На мен ми е интересно-какво ще стане.
    Активен
    sortilegiuM
    Гост
    « Отговор #9 -: Декември 04, 2010, 06:12:39 »

Аз се чута дали да му звънна,ама ме е страх да не се обади пазача Иван Кузмич! Ухилен
    Би трябвало да се радваш, ако вдигне, пазача - Иван Кузмич. Той отговаря на всички въпроси, по начина, по който и Мулдашев би ти отговорил Намигване
    Материала, който си публикувал е много добър. И наистина, това са негови думи. Чух ги лично, само където бяха на руски Усмивчица
    Когато казваше, за баба му, много се вдъхнови Усмивчица
    Пропусна изказването му, че аурата на България е същата, като тази на Япония. На мен лично, това ми прозвуча особено странно. Толкова сме различни.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Декември 04, 2010, 15:44:50 »

Би трябвало да се радваш, ако вдигне, пазача - Иван Кузмич. Той отговаря на всички въпроси, по начина, по който и Мулдашев би ти отговорил Намигване
    Материала, който си публикувал е много добър. И наистина, това са негови думи. Чух ги лично, само където бяха на руски Усмивчица
    Когато казваше, за баба му, много се вдъхнови Усмивчица
    Пропусна изказването му, че аурата на България е същата, като тази на Япония. На мен лично, това ми прозвуча особено странно. Толкова сме различни.

Оооо,значи е било наживо срещата ти с него? Усмивчица Слънце

Хехе,за тези,които не са чели книгите на професора ще поясня,че Иван Кузмич е "псевдоним",с който проф.Мулдашев разговаря с хората по телефона когато секретарките му не са на работа. Ухилен

Интересно...България=Япония...Всъщност като се замислиш това има логика!
    Всички знаем за японските технологии,които(няма да се лъжем) са номер 1 по качество и футуристичност в света.Тяхната сплотеност и единно съзнание ги прави братя и сестри по душа,което се отразява и на икономиката им.Ето поредното доказателство,че ако един народ(или още по-добре свят) има за основа духовните ценности-всички врати ще му се отворят!

Да направим паралел,че през Средновековието в България също са властвали духовното ценности,което ни превърнало във водеща духовна,икономическа и военна сила.Всички знаем какво става след като България губи тази основа и се разделя на различни държавички в държавата,както и постоянните войни със братски народи като Сърбия и Киевска Русия(нашествието им).

Доколкото съм чувал японския народ е трудолюбив,за тях работата е празник-дори японските улични чистати ходят с костюм и вратовръзка на работа,защото за тях работата е удоволствие.
    Каквото и да се говори за българите-трудолюбиви сме и ние,просто сме загърбили духовното,а японците очевидно-не са!

Та,мисълта ми беше,че по времето на социализма Япония си е оставала водеща страна и е била доста надменна по отношение на промишлеността на другите страни.Но едва ли е невероятен факта,че България и по-точно българската промишленост е единствената промишленост,която е била харесвана и ласкана от японците!Те са се възхищавали на трудолюбието ни!
    Също така до преди 2-3 десетилетия,когато се е произвеждало истинско българско кисело мляко-Япония и японците са умирали за него!!!

Това,което искам да кажа е,че и до днешен се ползваме с огромно уважение във и от Япония и народа на тази страна!Да не забравяме,че освен Китай-България и Япония са другите най-стари държави оцелели до днес с непроменено име и традиции!!!

Също искам да споделя,че аз чувствам Япония много близо до сърцето ми!Не знам защо,но съм запленен от тази държава!!!
    Шотландия и Япония са двете държави,които чувствам много близо...като малък(3-6 годишен) съм твърдял,че говоря японски и дори съм си измислял разни думи. Ухилен    Също така до днес са ми се запазили мои драсканици до 6-тата ми година,които удивително много приличат на японски йероглифи,а преди време едни мои  драсканица(от 3 до 6 година) съвпадна перфектно с няколко понски йероглифа...

Та все пак,лично за мен...аз също чувствам,че между България и Япония има някаква връзка...да не забравяме и Шотландия,де-с нейните гайди...все пак гайди се използват само в България и Шотландия! Усмивчица

Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #11 -: Януари 30, 2011, 12:57:52 »

Дали има връзка, че Япония е точно от другата страна на земното кълбо
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    pandora
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #12 -: Януари 30, 2011, 16:30:00 »

Съществува дълбока връзка между България и Япония, погледнете флага на Осака .

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B0%D0%BA%D0%B0
    Активен
    DanDan
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #13 -: Юни 01, 2011, 11:45:24 »

За Япония не знам дали сме толкова различни, защото имах възможност да следвам 5 месеца в чужбина с хора от 24 държави. Само аз - българка и японецът си бяхме харесали реката до университета и се разхождахме там и събирахме камъни....... той дори си рисуваше. Само още един студент срещнах там - едно от момичетата от Китай. Никога не видях западноевропеец, американец, австралиец, някой от другите азиатци или някой от арабския свят около местата, които ние посещавахме.
    Не сме имали студенти от Русия и Украйна.

И ми се наложи да работя с другия японец по един от общите проекти и доста сходно чувство за мярка, красиво, пропорции и тн. имахме, никакви проблеми нямахме като екип.
    Активен
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #14 -: Юли 02, 2011, 15:19:44 »

бИХ МОГЛА ДА ВИ ОБЯСНЯ ЗА яПОНИЯ - КАЗАНО МИ БЕ ОТ бОГ - Това което ни възхищава в японците е тяхната дисциплина, но попитах защо там стават освен катаклизми от природно естество, то и втори път там има атомно поражение - знаете Хирошима и сега станалото поражение на атомната им централа. Бог ми отговори нещо странн тъй като там те по рождение се учат да не мислят и чувства там има много там има много стаена агресия, а това и воде до тези атомни поражения и катаклизми. Докато в България пък има много мисли и чувства, но НИКАКВО ДЕЙСТВИЕ - НИЕ ТУК СИ ИМАМЕ ТЕЗИ ПОЛИТИЦИ...
    И още нещо което Мулдашев не знае, а то е именно светлинния ген който нашия народ има, защото той е един от народите носител в живо състояние на генотипа на човечеството и именно поради това римляните, както и турците престоели тук 500г. не са ни асимилирали, а напротив ние сме спасили техния ген - има и съответни изследвания на швейцарска фирма която доказа, че само ние българите от балканските народи имаме най много идентично ДНК -49 ПРОЦЕНТА ТРАКИЙСО, 20  ПРОЦЕНТА НА ЙДРЕВНО  НА 1600000Г. И НИКАКВИ ТУРСКИ ГЕНИ! И българия е извора жив на Енергията, коята вече към Русия е по-слаба затова руснаците и са сравнявани с мечката. Дано само ме разберете правилна Русия ми е особено мила, но всичкото Знание което получих от Бог е да се знае Истината за България. Тя не случайно е наричана преди Потопа странта на Лъва. Не случайно 4 пъти оттук се е разпространявал Живота в 4 посоки на света
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ернст Мулдашев в България!
    Обща тематика
    pluton 0 1316 Последна<br />публикация Април 27, 2010, 22:41:07
    от pluton
    "От кого сме произлезли"-Ернст Мулдашев « 1 2 ... 8 9 »
    Книги
    Аэ съм 125 6673 Последна<br />публикация Юни 09, 2010, 13:43:19
    от ssacrifice
    НАПРЕД НАРОДЕ ИДВА ВЕЛИКИЯТ ЕРНСТ МУЛДАШЕВ
    Обща тематика
    Иван 0 620 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 03:51:57
    от Иван
    Всяка неделя - Ернст Мулдашев
    Видео клипове
    Release the GooD :) 0 791 Последна<br />публикация Януари 10, 2013, 18:58:47
    от Release the GooD :)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright