Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възприемане на действителността!!!  (Прочетена 665 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Септември 14, 2010, 02:10:12 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2HbTjN3nTBE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2HbTjN3nTBE</a>

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
val68z
Гост
« Отговор #1 -: Септември 17, 2010, 23:00:13 »

това е много интересна темичка , макар  и да  не стартирах линка.
 а какво е действителност , какво е реалност , еднаква ли е тя за всичките личностти ,индивиди.
къде започва и къде свършва тя .
коя действителност е по- истинска ,
доколко сме свободни да творим, и прилагаме знанията си ,по изграждане на "реалности"

....и според степента си на развитие и осъзнатост за протичащите краи нас процеси , доколко осъзнаваме "матрицата" . какво е тя за вас ,виждате ли накъде ни тласка движинието с автопилот
... и доколко ясно чуваме тракането на веригата по пода .
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #2 -: Септември 17, 2010, 23:36:11 »

Zeitgeist пореден епизод. Ню ейдж сектите са доста по-коварни от старите, на които вече и децата не се връзват.
Няколко очевидни и елементарни истини, след което "заповядайте там_и_там.com наклонена черта орг, за да ви светнем на тънкостите.
Сега пък кабала.  Ухилен
Добра стратегия иначе. Семпъл, невзрачен човечец, със спокойно излъчване, от типа "всичко е елементарно", на бял фон и леко забавна анимацийка, ни обяснява неща, които ги учат в 6-ти клас и всичко живо кима с глава, в захлас и си вика "мале... прав е!".
Не след дълго ще има движение Кабала и в България, в по-големите градове, което ще организира събирания и семинари на тема "Бог" и "Отвъдна реалност". Следват няколко издънки и "контра продукции", които ще разредят редиците им.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Типове възприемане
Духовни учения
Administrator 1 786 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 22:10:55
от delfin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright