Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усетихте ли трусовете в София?  (Прочетена 877 пъти)
небесният ангел
Гост
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2010, 14:01:53 »

Чудех се дали да пиша,от известно време усещам по скоро съм като някой радар за някои събития Угрижен като земетресенията,някои по ярки събития от света както и някои случки случващи се на някои от съфорумците,все си викам не е сериозно,няма защо да пиша ама пък по понякога ми идва в повечковчера няколко пъти усещах леки земетръси-та чак си висам-това е плод на въображението ми,да ама не.Тази сутрин дойде ми на гости познат който работи към МВР и по точно към отдел-бедствия и аварии,първото което го попитах бе-вчера имало ли е земетресения,отговора не закъсня-"имаше та даже цели три" Шокиран
на 80км. от София.Аз само се засмях и повторих по горната реплика за радара.
Та ако някой друг е усетил земетресение и се чуди дали е истина-да истина е!
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #16 -: Ноември 01, 2010, 14:28:46 »

:Д скоро ще ви разтресе хубаво  Ухилен
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #17 -: Ноември 01, 2010, 14:46:50 »

;DДобре е верно да ни разтресе за да се опомним че ние сме само прашинки-а не господари!
Ама ако може да доразвиеш поста си че нещо ми убягва смисъла-сиреч-сериозно си написал че "ще ни разтресе хубаво" или просто си пикал ей така на шега? Усмивчица
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2010, 13:11:45 »

;DДобре е верно да ни разтресе за да се опомним че ние сме само прашинки-а не господари!
Ама ако може да доразвиеш поста си че нещо ми убягва смисъла-сиреч-сериозно си написал че "ще ни разтресе хубаво" или просто си писал ей така на шега? Усмивчица

Ужас,извинете ме за грешките които допускам докато пиша,буквичките на клавиатурата са ми изтрити и понякога бъркам, и се получават направо трагикомични постове.
Активен
Ир
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #19 -: Ноември 02, 2010, 13:38:17 »

Колко спокойна темичка... Прилича на комикс...
Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
www.help-amelia.info
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Земетресение в София - 2,8 по рихтер
Обща тематика
небесният ангел 4 549 Последна<br />публикация Август 27, 2010, 21:26:44
от Gayatri
НЛО над София, 29 август 2010
Извънземни цивилизации
Special_boy 2 2233 Последна<br />публикация Август 31, 2010, 10:38:54
от izida
Доброволчески труд - София « 1 2 »
Инициативи
Финист 15 1056 Последна<br />публикация Октомври 16, 2011, 00:31:24
от Еруин

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright