Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как се правят деца ?  (Прочетена 8138 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Септември 09, 2010, 16:30:02 »

Благодаря Странник за статията

Ето тук една ,която не разрешават да се копирa
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=112623
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Септември 09, 2010, 16:34:24 »

Лунните фази влияят на зачатието, Бездетни жени могат да забременеят, като използват астрологията

Зачатието е възможно, дори при жени, считани за безплодни

През 50-те години на 20 в. един бележит чешки изследовател – д-р Ойген Йонас, стига до революционно откритие по отношение на забременяването, което се основава на лунната фаза в хороскопа на жената и моментът на зачатието.
„Който не познава астрологията, няма право да се занимава с лечение!”, Хипократ

Още като студент д-р Йонас проявява интерес към астрологията. Той чете асирийско-вавилонски източници, в които се говори за влиянието на планетите, и в частност на луната върху жената и способността й да има поколение. Това откритие му дава основание за научни изследвания, резултатите, от които се оказват смайващи.
„Ние използваме астрологическите закони, основани на петхилядолетен опит и ги верифицираме с помощта на изчислителната техника.”, д-р Йонас

През 1956 г., на 15 август (Успение Богородично), Д-р Йонас открива първите си тезиси в областта на естественото зачеване. Като човек, вярващ в легендата за Божията Майка Дева Мария, той посвещава своето откритие на нея.

Клиничните тестове се осъществяват през 60-те години на 20в. в братиславската Клиника по гинекология. Д-р Йонас съставя индивидуални календари на зачатие на 800 жени, които искали да имат дете от мъжки пол. Точността превишила всички очаквания – 99%.

Последвало друго изследване за възможността за зачеване на жизнеспособно потомство при тези двойки, при които имало само нежизнеспособни ембриони. Резултатите показали 98% жизнеспособни деца.

Д-р Йонас провежда ново изследване върху 360 жени, страдащи от необясним стерилитет, които в рамките на 3 и повече години не успявали да забременеят. Той им назначава следване на препоръките на индивидуалните им календари за зачеване. В резултат, през годината 352 жени забременели, което показва успех от 97.8% - невиждана досега ефективност.
В един и същи месец жената има 2 фертилни периода

Традиционно се смята, че жената е най-плодовита в средата на своя менструален цикъл (в дните около овулацията). Д-р Йонас доказва съществуването на 2-ри паралелен, естествен цикъл при жената, който е космо-биологически. Той е изцяло съобразен с фазите на луната. И в него има дни, в които жената е най-фертилна.
Методът на естествено зачеване на д-р Йонас

Тайна се състои в това, че жената е най-плодовита тогава, когато транзитното слънце и транзитната луна правят същия ъгъл, който са имали и в момента на раждането й.
Препоръчва се секс 24 часа преди точното повторение на ъгловите аспекти между Луната и Слънцето.
Когато двойката желае да зачене дете от определен пол, трябва да се изчисли астрологически, освен точния ъгъл между Слънцето и Луната, който повтаря този от Наталната (Рождената) карта, да се обърне внимание и на Луната в какъв астрологичен знак се намира в момента на зачеването. Според Астрологията има мъжки и женски знаци. Мъжки знаци са: Овен, Близнаци, Лъв, Везни, Стрелец, Водолей, а женски са: Телец, Рак, Дева, Скорпион, Козирог, Риби. Когато луната се намира в мъжки знак се зачеват момчета, когато е в женски – момичета.
Що се отнася до зачеването на жизнеспособно потомство, освен ъгъла между Слънцето и Луната, трябва да се разгледат подробно Наталните карти и на двамата партньори, както и да се направят допълнителни анализи и изчисления на транзитните позиции на планетите в различните домове.
Д-р Йонас все пак не разкрива всички тайни на своя метод

„Работих върху този метод повече от 50 години. Установих 8 калкулации за нуждите на жените. Всички изчисления се придружават от специални инструкции за съответната семейна двойка, които трябва да се спазват, ако искат да постигнат успех с моя метод. Методът ми е с 98% надеждност, което означава, че е максимума в областта на естествените науки и медицината.”
Д-р Йонас поема отговорността за своя метод, само ако изчисленията са направени от неговия екип в някои от четирите центъра: Словакия, Чешката република, Унгария или Индия.

Методът на д-р Йонас е патентован в Световната организация за защита на интелектуалната собственост – WIPO (World Intellectual Property Organization) в Женева, Швейцария, под номер (713239) CENTRUM JONAS INTERNATIONAL 15. AUG. 1956 .

http://www.sedianka.info/Invision/index.php?showtopic=13508
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Септември 09, 2010, 16:58:35 »

Kарнеол

Традиционен любовен талисман, който бди над съпружеското щастие и вярност. Поощрява хармонията, творчеството и самочувствието, действа успокояващо и подобрява настроението. Носи успех във финансовитв дела и привлича благополучие. Карнеолът усилва умствената способност и концентрация и стимулира красноречието. Традиционно се използва като амулет срещу депресия и деменция и срещу лоши очи и негативност.

Лечебни свойства: един от най-важните минерали за сакралната чакра, подпомага сексуалната функция, зачеването и плодовитоста; препоръчва се при менструални болки, кисти на яйчниците; при ревматизъм,артрит, невралгии; носен под формата на бижу осигурява виталност и радост от живота, засилва красноречието и намалява риска от инсулт и инфаркт.
Чакра: сакрална.
Зодия: основен камък за Скорпион и подходящ за родените под знака на Телец, Овен, Близнаци, Рак, Дева и Везни. 

* IMG_7298.jpg (66.82 KB, 533x800 - видяно 288 пъти.)
Активен

Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #18 -: Септември 09, 2010, 17:15:41 »

Дори да напишете на малка бележка името  Иисус Христос на кирилица ще притежавате изключително мощен талисман.
    Тази комбинация от знаци има най-мощното дясно ориентирано информационно поле.
    Не е препоръчително да се носи близо да тялото повече от 3-4 часа на ден.

В тази връзка ще ви разкажа нещо.
    През 1994г. бях в Йерусалим и коленичих пред мястото където Христос е свален от кръста.
    Там хората слагат предмети за осветяване.
    И аз сложих едно обикновено дървено кръстче.Носих го няколко седмици и започнаха проблемите.
    Започна да ме боли черния дроб,бъбреците,сърцебиене- не можех да спя по цели нощи.
    Ходих по лекари - здрав си казват.
    Интуитивно се досетих кога започна всичко.
    След като свалих кръстчето,до 3-4 дена се оправих сам.
    Сами се досещате...
    Извинявам се че е встрани от темата.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #19 -: Септември 09, 2010, 17:22:18 »

Oooo хаххаах чудесна тема! Винаги е добре да има кой да те научи хаххахх да ти обясни ведин вид
    А сега сериозно -смятам, че темата е страхотна и въпреки, че всеки човек го има заложено и най-правилно е да прави това, което усеща, все пак не всеки има достатъчно добър диалог със себе си, така че подобни четива са интересни...като цяло..
    Всъщност човек винаги има какво още да научи.
    Нямам какво да добавя, само ще се обогатявам по въпроса
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    bars_i
    Гост
    « Отговор #20 -: Септември 09, 2010, 17:29:24 »

« Последна редакция: Септември 09, 2010, 18:51:23 от bars_i » Активен
    Oda Nobunaga
    Един от многото
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 48

• Град: Пловдив
  • Да действаш, значи да бъдеш.....

« Отговор #21 -: Септември 09, 2010, 17:38:41 »

А някакви научно популярни филмчета няма ли да пуснете
    Активен

Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах
    Infame
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« Отговор #22 -: Септември 09, 2010, 18:53:20 »

Демонстрирам безплатно за хубавите девойки и срещу заплащане за нехубавите.
    Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #23 -: Септември 09, 2010, 19:03:11 »

Дори да напишете на малка бележка името  Иисус Христос на кирилица ще притежавате изключително мощен талисман.
    Тази комбинация от знаци има най-мощното дясно ориентирано информационно поле.
    Не е препоръчително да се носи близо да тялото повече от 3-4 часа на ден.

В тази връзка ще ви разкажа нещо.
    През 1994г. бях в Йерусалим и коленичих пред мястото където Христос е свален от кръста.
    Там хората слагат предмети за осветяване.
    И аз сложих едно обикновено дървено кръстче.Носих го няколко седмици и започнаха проблемите.
    Започна да ме боли черния дроб,бъбреците,сърцебиене- не можех да спя по цели нощи.
    Ходих по лекари - здрав си казват.
    Интуитивно се досетих кога започна всичко.
    След като свалих кръстчето,до 3-4 дена се оправих сам.
    Сами се досещате...
    Извинявам се че е встрани от темата.

Странник, разбирам, че кръстчето е поело лоша енергия. Питам се защо..дали е от това, че там на това място, е бил убит Исус? Или от самите хора, които са занасяли там проблемите си.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Септември 09, 2010, 19:33:10 »

Авторът има чаве 1бр. пресно на 1г и 4м.Усмивчица

Аз си направих ситце от статийките и ще попиша ,като своевременно ще добавя ,няколко неща от опит Усмивчица

"Да се роди дете без да се вложи съзнание в този процес е пропусната възможност, която не се повтаря в живота."

Ами тези ситуациим "Опа кво стана сега" и "дай да си направим дете ,пък ше се опраим некакси,за кво са бабите" са ужасни,особено за хора ,които имат желанието да са на едно по-високо духовно ниво.
    Не че децата ,които се раждат по този начин ,са по-лоши.Някои души идват при такива родители именно за да им помогнат.

Те внимателно се подготвят за настъпване на събитието. Поради това, че крайният резултат е зависим от техните желания, съзнанието на майката и бащата е особено важно за това каква душа ще потърси подслон в семейството им. На родителите се препоръчва да възвисят духовно съзнанието си в момента на зачатието, за да получат желаното потомство и дадат добър старт на своите наследници. Така децата, родени от съюза им ще могат по-лесно да напредват по пътя към съвършенството.[/u]

За мен лично това последното е целта на задачката.

Родителите са тези, които привличат определени същества да се родят в техните семейства. Това не е случаен процес. И ако те са будни и знаят за тази възможност, ако се посветят на тази задача, те могат да привлекат свято същество, творец, дори гении. За това се изисква дълги години подготовка преди зачатието, за да постигнат и те самите съответното ниво на чистота и самоконтрол.

Е не е нужно да е гений , но един човек,, който да е полезен за света и който все пак да задвижва еволюционното колело напред.За мен лично процесът на подготовка беше около 10 години.

Считало се е, че колкото по-фина е вибрацията на една душа, толкова е по-голяма вероятността да построи тялото си от елементите на мъж и жена с духовни сили.

Пак същото - колкото повече деца с по-финна вибрация, толкова по възможен е еволюционният преход.

Най-голямо влияние оказва избора на майката. Някои източници твърдят, че невъплътената душа витае две години около нея преди да се убеди, че това е избраницата . Дори да и липсват някои важни качества в момента, душата вижда дали тя има потенциала да ги развие за в бъдеще при подходящи условия……
    Силата на жената обаче, се състои в способността й да трансформира негативните тенденции, чрез личностната си трансформация, чрез силата на молитвата и медитацията и съзнателното й свързване с духовните светове…….
    Майката се почита като божество, чиято власт е върховна. Но тази власт не се гради върху завоювана авторитарност, както е при мъжкия аспект, а е плод на всеотдайната свещена любов на нейното себеотричане.
    Да даде нов живот на света – това е най-важната мисия на женското начало. Тя започва със сътворяването на едно ново същество, с въплътяването на една душа, слизаща на Земята да донесе нещо ново на нея. Какъв ще бъде новия човек, новата личност, зависи много от това, което майката ще вложи в него. Истинската роля на жената е духовна. Тя може със своето съзнателно участие да извика специална душа от висшите измерения.

Пожелавам на всичкkи бъдещи майки да усетят съзнателно творческият процес, той не е едностраннен , това е една великолепна хармония между душата на детето и вас .Вашето общуване започва много преди момента на зачеване. Когато сте заедно, уроците през вътрешноутробнотo развитие  са вълшебни.

От такъв истински съюз се ражда духовно, или предопределено дете, и при това раждане майката преминава през един процес на посвещаване. Това, което толкова често се случва в нашия съвременен свят днес, е, че децата се създават по изцяло погрешни начини и причини.
    Този т.нар. процес на посвещаване е строго индивидуален и  както казаха тук - се слуша вътрешния глас. Когато един човек е готов да бъде родител в осъзнатия смисъл, тогава започвwа един, може би в повечето случаи подсъзнателен процес ,който аз съм си нарекла наричане. т.е какво приготвяш ти за този който идва.
    Тогава може още да си те хареса някой и то не е според мен 2 години преди зачеването , може и да са повече, то си чака ,докато си готов. А може да няма подходящия партниор тогава . Не се учудвайте ,ако бъдете заведени направо почтtи безконтролно в ръцете на някой.Не се страхувайте вашето дете няма да ви поведе при някой случаен. Е мен ме поведе малко надалеч ама не се оплаквам Усмивчица))

Първата категория това са децата, които са родени от избрани родители по дадена конкретна причина. Участващите в този процес са обикновено с напреднала духовна еволюция. Следователно родителите се прераждат умишлено с цел да позволят на тези специални деца да се появят на бял свят с тяхна помощ. Раждането на такива деца е резултат от споразумение на висше духовно ниво, което душата на дадения индивид сключва, преди да се прероди в материалния свят. И няма никакво съмнение, че задълженията им ще бъдат изпълнени, а това от своя страна ще се отрази върху съдбата на народите, дори на света.

Това споразумение не е - дай ми умно,красиво и здраво дете , а аз ще ти опека 9 млади ярета Усмивчица)))
    Даже не мога и да го сложа в думи, може би накрая звучи като - Ще проправя път за теб !!!

Самото познание не е толкова интересно,колкото как и колко ще се променим докато се движим към него.

Това го каза по горе Странник. За мен част познанието също е общуването от началото с този ,който в момента ми счупва телевизора Усмивчица)))

Активен

psyhea
    Гост
    « Отговор #25 -: Септември 09, 2010, 22:32:48 »

Така..Авторката,след като е майка на две деца,нямаше да е лошо да сподели практически опит.Все пак,практиката е нещо изпитано и проверено..За разлика от теорията..Изключая поста на Странника относно книгата на Тихоплав.
    Мисля,обаче,че вместо да търсим начини за"перфектно зачатие и благочестиви деца"(което за мен си е абсолютна глупост),по-добре е да потърсим причината за раждането на толкова"неблагочестиви" души!
    Защото факт е,че в последно време народът много се изроди!Някой може и да си мисли,че ставаме по-добри и по-духовни,ма голата истина е,че паралелно с еволюцията наблюдавана у някои духове,протича и масова инволюция!Също така си мисля,че все по-голям брой души се инкарнират в тази плътност,без реално да са готови за това.Т.е.влизат в първи клас,без да са минали предучилищната..(образно казано де)Но според мен това се дължи до известна степен и на нарастването на популацията сред хората.Всичките тези тела,имат нужда и от души които да ги обитават(ако приемем,че във всяко тяло има душа де..)
    И от там..защо се навъдихме толкова много?Защо станахме като хлебарките?Защо хората не осъзнават какво значи реално да станеш родител?И кои са причините да имаме деца?Не е ли отново на лице факторът"его",както и много други де..Напр,невежество,безотговорност,криворазбрани социални модели на поведение и пр.И всичко това води до зачеването на деца!Според мен 80% от хората се размножават,а не създават деца от любов.Както би трябвало да бъде.Половината стават родители без изобщо да са готови за това.Без изобщо да разбират за какво иде реч..Земята е затлачена от души.Нещо като омагьосан кръг.От който трудно има измъкване.
    Хората стават родители,по редица причини,но не и изхождайки от онова което би трябвало да бъде.Водещ мотив би трябвало да бъде,желанието за помощ и подкрепа в рзвитието на нечия друга душа. Нищо повече.А човекът се размножава,за да си види семката,за да не умрат гените му(името му)за да има кой да го гледа на стари години.За да си"осмисли"животът..Защото и комшийте имат деца..За да се самоидентифицира по-добре,понеже иначе и сам той не знае кой е..Бе въобще..причини бол..Най-общо казано..Понеже така трябва..Ама защо и дали наистина трябва,се явяват въпроси с повишена трудност над които човечеството отказва да размишлява.И естествено резултатът е налице!
    Мисля,че хората трябва да зачеват дете,само подбуждани от мотива да допринесат за нечия еволюция.Вкл.и общата разбира се.А самото зачеване..без разлика дали е на челна стойка,дали е в сихрон с луната и пр..Самото зачеване би трябвало да бъде върховен акт на сливане между две наистина обичащи се души,които търсят израз на любовта си,именно чрез допринасянето за еволюцията и развитието на самото Сътворение(космически разум,проявление...както искате така го наречете)
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Септември 09, 2010, 23:53:44 »

Така.. Психея не случайно беше тоя copy-paste     , за да почетеме , защото отговорите на всичките ти въпроси ги има в поне 2 от статиите.
    Омаловажаваш ми най-малко труда ,като постваш ,а не четеш поне това което аз съм написала , имам един брой дете.
    С радост ще споделя ОЩЕ  и от моя опит ,зависи какво точно искаш да знаеш/те ама и след като прочетеш какво съм пописала , за да има стартова точка.
    Колкото до пълните глупости ,дори да са такива , не е  нормално да си толкова категорична по една тема, за която тепърва и непрекъснато идва толкова нова информация.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Септември 10, 2010, 00:02:14 »

P.S.Статията от маг Селена ,последния абзац за трите категории деца,мисля ти отговаря или поне насочва към отговора на въпросите ти

Активен

psyhea
    Гост
    « Отговор #28 -: Септември 10, 2010, 10:09:06 »

Така.. Психея не случайно беше тоя copy-paste     , за да почетеме , защото отговорите на всичките ти въпроси ги има в поне 2 от статиите.
    Омаловажаваш ми най-малко труда ,като постваш ,а не четеш поне това което аз съм написала , имам един брой дете.
    С радост ще споделя ОЩЕ  и от моя опит ,зависи какво точно искаш да знаеш/те ама и след като прочетеш какво съм пописала , за да има стартова точка.
    Колкото до пълните глупости ,дори да са такива , не е  нормално да си толкова категорична по една тема, за която тепърва и непрекъснато идва толкова нова информация.

Хубу да..чавето било едно...да ти е живо и зраво(не знам как прочетох две) Засрамен
    Първо аз ВЪПРОСИ НЕ ЗАДАВАМ(освен риторични разбира се)И второ...въпросите които наистина ме терзаят,едва ли бих ги истипосала тук,понеже ми е пределно ясно,че няма кой да  ми отговори.А" маг селена"..и тя е копи-пейст от английските форуми..Ма карай..
    И трето...въпросните абзаци посочени от теб,изобщо не вхърлят светлина в тунела наречен"човешко"невежество.
    Личен опит.Силно емоционална бременност,изпълнена с много нерви и стресови ситуации!Резултат:изключително спокойно и уравновесено дете!
    Относно това,че нямало"късмет"и,че един вид всеки получава такова дете каквото"заслужава"...или каквото сам си сътвори...В семейства на"морално пропаднали" хора,алкохолици,наркомани и т.н.често пъти се раждат много чисти и надарени деца.(Това не е закономерност някаква,но е факт)Както и обратното..Така,че..ако ще гъза да си скъсате от мантри и постене,вероятноста да ви се роди"наблагочестиво"дете си е много голяма.И честно казано,според мен именно това е показател за развитието на една душа.Колкото по-трудни уроци усвояваме,толкова по-бързо напредваме.А добрите,здрави и красиви дечица,всеки ги обича.Лесно е.Ма е друго да се грижиш за дете увредено физически или психически.Или пък да изиграеш ключова роля в развитието на една не дотам"благочестива"душа и да я превърнеш именно в такава..Ми не всеки го може..Повечето хора,ще са склонни да гладуват и постят с години,да зачеват в поза "Парачхада" и какво ли още не,само и само да се сдобият с"праведно"отроче..Все едно ще купуват кола..Понеже изразът"мое дете"се приема буквално,за съжаление..Отново ясно си личи намесата на егото( Засрамен..то мен ако ме питате,тва пусто его е виновно и за глада в Сомалия,и за заметресението в Хаити..бе въобще..мамка му и его...не..сериозно..май това е"дяволът"в нас)Ножът с двете остриета,който ние решаваме как да използваме..Дали да режем хляб с него или да убиваме..Но докато децата биват зачевани под влиянието на този фактор,светът няма да стане по-добър..
    "Зачатието и детето, което се появява след половия акт, трябва да бъдат резултат от истински духовен брак. От такъв истински съюз се ражда духовно, или предопределено дете, и при това раждане майката преминава през един процес на посвещаване. Това, което толкова често се случва в нашия съвременен свят днес, е, че децата се създават по изцяло погрешни начини и причини."

Е тука с въпросната "маг селена"сме на едно мнение,но тя не казва нищо ново под слънцето..

« Последна редакция: Септември 10, 2010, 12:07:59 от psyhea » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Септември 10, 2010, 13:55:08 »

нам как прочетох две) Засрамен
    Първо аз ВЪПРОСИ НЕ ЗАДАВАМ(освен риторични разбира се)И второ...въпросите които наистина ме терзаят,едва ли бих ги истипосала тук,понеже ми е пределно ясно,че няма кой да  ми отговори..

..............Така,че..ако ще гъза да си скъсате от мантри и постене,вероятноста да ви се роди"наблагочестиво"дете си е много голяма.

Значи според мен въпроси поствени в определената среда , в случая този форум ,може да получат  неочаквани , пряки и косвени отговори, така че не бива да се подценява.

Мисля ,че поставяш всичкkо доста крайно.
    Нито ства въпрос за благочестиви и неблагочестиви , дори метафоричнnо , нито за четене на мантри като някакъв пън.

Нито става въпрос за някаква поръчкkа.
    Става въпрос за една взаимна връзка с този, с който и двамата ще получите най-качествения житейски опит.Този с който ще се допълвате най-хармоничнnо , както с партньора.Предварителното осъзнато общуване е част от изграждането на тази хармония.
    При връзката която казваш алкохолик-добро дете, има даване почти и само от детето и белега от това се носи през живота.Но това си е специфичен урок.
    Но нали се стремиме все пак тези връзки ,кармични и тнт да изчезват.

За това отворих темата.
    За тези които не са пропуснали шанса да творят хармония с детето си от самото начало

Публикувах най-различнnи материали ,за древни ритуали, съвременни проучвwания, от Йоги ,от Дънов, лунни календари ,камъни.
    Но пак казвам ,според мен подготовката и просвещението ще се води от вътрешния глас.
    Има работа с кристали примерно, аз не съм въобще запозната, имам купичкkа с кристали ,които съм си харесвала и събирала..Когато бях бременна от вътре ме караше Усмивчица да си избирам всеки ден едно кристалче .Държах си го в ръка и после целия ден проектирах цветовете му.И това е само едно малко примерче ,няма готови формули  ,вие двамата си се водите взаимно.

Активен

Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1792 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1975 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3301 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Когато идеите правят секс
    Видео клипове
    Georgio 1 1359 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 21:20:14
    от nia.boneva6
    Някой знае ли как се правят свещи?
    Въпроси и отговори
    Ariam 11 4906 Последна<br />публикация Март 23, 2012, 15:24:20
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright