Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "За състоянието на планетата и какво можем да направим!"  (Прочетена 1455 пъти)
Kery
Гост
« -: Септември 08, 2010, 11:56:47 »

Попаднах случайно на тези страници и мисля, че биха могли да бъдат полезни на доста хора...

* Za sustoqnieto.pdf (922.59 KB - свалено 196 пъти.)
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #1 -: Септември 08, 2010, 13:05:58 »

Сега прочетох част от книгата и страшно много ми харесва. Има много истини,лошото е че малцина са тези,които ще обърнат внимание на тези страници. Има толкова статии,трудове и книги на тази тематика,че е трудно човек да достигне до своята истина чрез тях. Затова от една страна отричам книгите и вече не чета толкова- има прекалено много идеи и методи на самоусъвършенстване и малко са тези които ми пасват,като мироглед и физически възможности. Естествено, тази книга е повече като wake up call,отколкото като философия или натрапване на идеи. Усмивчица Мисля че ще е интересна на тези,които разбират,че времената се менят и че човечеството живее в една заблуда. Браво.
Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Септември 08, 2010, 13:23:16 »

Разбира се Усмивчица Всеки си събира информация и сам за себе си сглобява това, което му пасва най-добре Усмивчица То не е точно книга, по-скоро послание хаха точно за "wake up" Усмивчица
Между другото забелязвам, че живота в момента на Земята (в реда в който е в момента) и духовното са две взаимноотричащи се проявления за разума на човека и в тоя ред на мисли добре се започва с отрицанието първо на едната. Тук някой психолог може по добре да го обясни, че на мен ми куца тази терминология  Засрамен

Не разбрах кой е авторът, пише само "Н.", но и аз го поздравявам за труда Усмивчица
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #3 -: Септември 08, 2010, 14:22:19 »

Разбира се Усмивчица Всеки си събира информация и сам за себе си сглобява това, което му пасва най-добре Усмивчица То не е точно книга, по-скоро послание хаха точно за "wake up" Усмивчица
Между другото забелязвам, че живота в момента на Земята (в реда в който е в момента) и духовното са две взаимноотричащи се проявления за разума на човека и в тоя ред на мисли добре се започва с отрицанието първо на едната. Тук някой психолог може по добре да го обясни, че на мен ми куца тази терминология  Засрамен

Не разбрах кой е авторът, пише само "Н.", но и аз го поздравявам за труда Усмивчица

Хаха много правилно си го казала. А от психолог нямаме нужда,че те самите изучават и комбинират материалното с човешкото подсъзнание,а след това отричат съзнателността на духа:)

Да света се самоизяжда,но причината не е в това че се отричат,а напротив-на някои влиятелни хора не им изнася(както е описано в този труд)хората да открият съществуването на друг живот след смъртта. И затова ми е интересно как не ги е страх да вършат тези мизерии:) Но явно и те имат пръст в пробуждането на хората:) Защото човек за да осъзнае себе си и да потърси отгОвори, първо трябва да бъде наранен или емоционално провокиран. А кой ще ни провокира по-добре от мизерията, общата загуба и недостиг и разбирасе нещастието. Нещастието винаги трябва да присъства за да кара отделния човек да търси своето лично щастие:)
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
"Шах на планетата Земя" от Бернд фон Виттенбург
Книги
delfin 0 1480 Последна<br />публикация Декември 06, 2009, 16:03:58
от delfin
Какво мислите за тенденцията "интернет пристрастяване"
Всичко относно индиготата
l'amour 13 1590 Последна<br />публикация Октомври 05, 2011, 02:23:07
от protoplasma
Какво разбирате под "духовно израстване"? « 1 2 »
Въпроси и отговори
mengel 25 2037 Последна<br />публикация Май 07, 2012, 00:04:59
от Harpi
"Изборът" от Майк Бара (какво ни очаква през 2012)
Книги
abarat 0 1771 Последна<br />публикация Ноември 26, 2011, 10:45:18
от abarat
За състоянието на планетата и какво можем да направим! « 1 2 »
Книги
Eona Lightholder 23 1407 Последна<br />публикация Март 09, 2012, 22:55:02
от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright