Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Били ли сте в животински тела по време на сън?  (Прочетена 2397 пъти)
Amazon
Гост
« -: Септември 06, 2010, 15:33:18 »

Здравейте,
Тази тема я създавам за да разбера случвало ли ви се е да сте под формата на животни или нещо подобно по време на сън. Постоянно имам сънища как тичам и ловувам,бия се и съм под формата на Вълчище. Нещо огромно-5 пъти по-голямо от познатите ни вълци. Интелекта ми е развит, виждам си цветно, но съм на място,където е пълно с вълчеподобни същества. Могат да ходят на два крака, имат градове,малко по-примитивни от нашите, движат се в семейства. От малко дете изпитвам обожание към вълците,това ми е любимото животно. Когато ме е хващало страх съм си представяла как тези същества ме закрилят и са при мен тук и сега,но просто не мога да ги виждам. Имали ли сте такова чусвтво и какво според вас означават моите сънища? Минал живот или фантазия? Споделете. Благодаря ви предварително Усмивчица
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 00:51:12 от Еруин » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Септември 06, 2010, 17:24:53 »

Ами май на няколко пъти сънувах, че съм животно-но не помня точно Згреших
Активен
До
Гост
« Отговор #2 -: Септември 06, 2010, 17:48:02 »

Не.
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Септември 06, 2010, 21:21:09 »

Плъх

Имаше май и нещо друго, но в момента не мога да се сетя.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Септември 06, 2010, 22:03:02 »

Амазон, ти имаш много интересни, колоритни и богати сънища.
    Може и това да е спомен от твое минало превъплъщение само, че на друга планета и друга цивилизация, вълкоподобна.

Аз само мога да предполагам. Отговорите обаче са в теб и ти най- добре знаеш какъв е смисъла на тези сънища.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Септември 06, 2010, 22:57:17 »

Amazon, съня ти ми напомня за нещо, което съм чела.
    Там на големите вълци им викаха вълчища. Царя имаше купчина деца, за всяко дете имаше по едно вълчище, отгледаха ги от малки... имаха интересна връзка вълците със собствениците си.. Един от малките синове включително след известно време и събития започна да сънува, това, което ти описваш и се оказа, че влиза в съзнанието на вълчището си...  Усмивчица

Ако представлява интерес за теб фентъзи поредица се казва :
    "Песен за огън и лед"(A Song of Ice and Fire)  автор: Джордж Р. Р. Мартин
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    marushka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #6 -: Септември 13, 2010, 22:52:23 »

Здравейте,
    Тази тема я създавам за да разбера случвало ли ви се е да сте под формата на животни или нещо подобно по време на сън. Постоянно имам сънища как тичам и ловувам,бия се и съм под формата на Вълчище. Нещо огромно-5 пъти по-голямо от познатите ни вълци. Интелекта ми е развит, виждам си цветно, но съм на място,където е пълно с вълчеподобни същества. Могат да ходят на два крака, имат градове,малко по-примитивни от нашите, движат се в семейства. От малко дете изпитвам обожание към вълците,това ми е любимото животно. Когато ме е хващало страх съм си представяла как тези същества ме закрилят и са при мен тук и сега,но просто не мога да ги виждам. Имали ли сте такова чусвтво и какво според вас означават моите сънища? Минал живот или фантазия? Споделете. Благодаря ви предварително Усмивчица
    Това е сигурно от твой минал живот Амазон.
    Боговете и богините са били в такова състояние с маски някой път и в тела или само маска на главата или пък животинско тяло и човешка глава,защото са били с маски - така са се появявали в древното време - защото извънземните,които са ни посещавали не са
    могли да се адаптират на нашата земя и затова трябва да имат такива маски,така ми обясни моят духовен учител Иеова.
    Но някои под действието на лошата сила могат и да превръщат хора в животни и животни в хора.
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #7 -: Октомври 09, 2010, 19:43:00 »

Аз веднъж имах такъв сън и бях в тялото на вълк или диво куче,беше избягало от някъде и тичаше из гората,търсещо нещо,с което да се облече,за да придобие човешки облик..Но беше много хубаво да си вълк..див..свободен..тичащ из гората..заедно с вятъра.. Усмивчица Хубаво ее.. 
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Dez
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #8 -: Октомври 10, 2010, 14:14:33 »

Аз съм сънувал, че съм върколак.  Прегръдка Може би така ... изпускам напрежението .. незнам, но чувството е страхотно
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Октомври 28, 2010, 20:30:02 »

Плъх

Сега пък маймуна Шокиран Много е забавно да имаш опашка. Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 28, 2010, 20:31:39 »

Аз пък по-често се сънувам в животинска форма, сега схванах Ей такава, на... на... човек  Веселяк
    Активен
    indira
    Елена
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #11 -: Ноември 11, 2010, 12:11:10 »

Аз сънувах че съм кит, имах семейство китове плувахме си наволя в океана и разговарях с тях телепатично без звук.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 29, 2010, 20:01:56 »

...имал съм доста сънища в които съм бил животно при тва най-различни.Точно сега се сещам за един в който бях или вълк или куче Ухилен Обикаляхме с други себеподобни из квартала и се натъкнахме на 2-а глутница с която се здавихме Ухилен Голямо ръмжене беше,преди да се събудя и да си поръмжа малко и в будно състояние Веселяк
    Активен
    Bloody_Sue
    Кърватата Сю
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #13 -: Ноември 30, 2010, 22:42:03 »

Винаги хищник, най- често вълчица. Прекрасно е. Мисля, че само в съня си съм наистина себе си - ръмжа, вия, препускам. Усещам почвата под краката си, миризмите във въздуха, затова винаги спя на отворена врата на балкона, като ми я затворят се будя, майка ми казва, че съм откачена. Обожавам, супер много се разтоварвам и спя с пъти по малко.
    Активен
    Vladimir87
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: София/Стара Загора
  • https://www.facebook.com/
    « Отговор #14 -: Октомври 21, 2012, 08:33:31 »

Аз съм сънувал, че бягам на 4 крака и то не веднъж.Бягам бягам и все едно няма гравитация имам чувството че мога да прескоча сграда, много яко усещане.Но не съм забелязвал дали съм животно и ако съм какво е то.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Колко време сте отделили за съзнателно изучаване на себе си в живота? Защо...? « 1 2 »
    Обща тематика
    Бунтарката 15 1628 Последна<br />публикация Ноември 03, 2009, 15:44:49
    от Бунтарката
    Човекът и неговите тела
    Духовни учения
    Админ 1 1756 Последна<br />публикация Октомври 19, 2010, 18:11:33
    от Ich
    Положение на тялото по време на сън « 1 2 »
    Здрав дух здраво тяло
    izida 26 7228 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 02:58:35
    от Amaranth
    С какво биха били полезни индиго и кристалните « 1 2 »
    Децата индиго
    balar 16 1727 Последна<br />публикация Ноември 28, 2012, 12:22:43
    от Ariam
    Траките са били вегетарианци!
    Древни цивилизации
    krem 0 616 Последна<br />публикация Октомври 30, 2012, 14:41:15
    от krem

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright