Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Приятелство между момче и момиче (мъж и жена)  (Прочетена 3595 пъти)
DArkAngel
Гост
« -: Септември 03, 2010, 21:18:43 »

Някой вярва ли в приятелството между момче и момиче?
« Последна редакция: Септември 03, 2010, 21:25:34 от Модератор » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Септември 03, 2010, 21:28:39 »

Е че как така!? Разбира се, че има  Усмивчица
Като видиш момче и момиче в морската не е задължително да имат някаква "сериозна" (както се казва, де..) връзка, защо пък да не са най-обикновени приятели

Да, сещам се, че темата е относно коментара на горгоната. Усмивчица
Цитат на: DаrkAngel
Най-добрият ми приятел е повече от 10 години и бихме направили ВСИЧКО един за друг и се обичаме приятелски(чуствам го).Така че не се предавайте още любов има и в хората.
Много мило и трогателно, но... дарки. Как да ти го кажа по-деликатно?
Виж, знам че вярваш в това, което казваш, но повярвай ми, не залагай нещо, много ценно на тези си убеждения и твърдения.
Все пак е момченце.
Както казваше един - не се обръщай рязко, когато си се навела преди това. А ако се обърнеш, не се изненадвай къде е забоден  погледа му Веселяк

Някои са такива, но от къде знаеш за този Усмивчица А?
« Последна редакция: Септември 03, 2010, 21:48:53 от Модератор » Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Септември 03, 2010, 21:37:22 »

Аз вярвам, ама толкова често се случва да се объркат нещата...
Любовта и приятелството са взаимосвързани, останалото необходимо за да се "объркат" нещата най-често е химичен процес...но не винаги.
В 90% процента от случаите е невъзможно да няма други мисли поне от едната страна...най-малкото някой от останалите приятели ще пусне мухата на единия... Как само си усложняваме живота понякога Ухилен

И все пак всичко си зависи от характера на човека Усмивчица
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Септември 03, 2010, 21:38:08 »

няма да се впускам в многословие, затова ще го кажа колкото се може по- кратко Усмивчица

Приятелство между момче и момиче( мъж- жена) може да има само в случаите, когато няма физическо привличане между двамата. В противен случай има 2 възможности за развитие на отношенията( поне за толкова се сещам сега) :

1) единия ще се влюби в другия, а другия няма да отговори на чувствата и ще се развали приятелството
    2) и двамата ще се влюбят един в друг и приятелството ще прерастне в други отношения. Това не е лошо, стига да не се намесва ревността и контрола.

П.С... Сетих се и за още една възможност:

3) Ако случайно единия се е поддал на физическото привличане към другия, да се опита да трансформира чувствата си в приятелски. ( това е трудно, но понякога си заслужава, ако наистина държиш да запазиш отношенията си с другия човек, макар и малко по - различни).
    « Последна редакция: Септември 03, 2010, 21:45:11 от Gayatri » Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #4 -: Септември 03, 2010, 22:24:10 »

Да това зависи от много неща.Може би за това Модетатора реши да направи нова тема..А аз просто исках да знам дали Гарияти вярва в това.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• « Отговор #5 -: Септември 03, 2010, 22:37:00 »

Да това зависи от много неща.Може би за това Модетатора реши да направи нова тема..А аз просто исках да знам дали Гарияти вярва в това.

Защо искаш да знаеш точно аз в какво вярвам?
    Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #6 -: Септември 04, 2010, 10:09:07 »

Незнам така го казах просто.
    Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« Отговор #7 -: Септември 04, 2010, 10:55:58 »

Има и то безценно приятелство в което няма лъжа, няма скрити и лоши мисли и желания... При мене повечето ми близки приятели са момчета... Излизаме и по цял ден се разхождаме, пием по някоя бира и си говорим с часове за какви ли не теми....даже и си споделяме много неща... Момчетата са открити...винаги ще ти кажат това което мислят без задръжки и извъртания (както правят момичетата).... Аз много си обичам мойте момчета! Усмивчица
    Активен

hm.....
    Kery
    Гост
    « Отговор #8 -: Септември 04, 2010, 11:20:13 »

... Момчетата са открити...винаги ще ти кажат това което мислят без задръжки и извъртания (както правят момичетата).... Аз много си обичам мойте момчета! Усмивчица

Тука си много права, голяма част от жените са лицемерни и са интригантки, за съжаление... Но все пак не всички, а има и мъже такива... И аз в повечето случаи предпочитам мъжката компания, но най-верните ми приятели са предимно момичета, с които обаче не се срещаме често... Като цяло трудно се попада на честни и открити хора. 
    Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #9 -: Септември 04, 2010, 11:32:22 »

Цитат
    Има и то безценно приятелство в което няма лъжа, няма скрити и лоши мисли и желания... При мене повечето ми близки приятели са момчета... Излизаме и по цял ден се разхождаме, пием по някоя бира и си говорим с часове за какви ли не теми....даже и си споделяме много неща... Момчетата са открити...винаги ще ти кажат това което мислят без задръжки и извъртания (както правят момичетата).... Аз много си обичам мойте момчета!
    Дам тука си мн.права 
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #10 -: Септември 04, 2010, 13:40:39 »

Някой вярва ли в приятелството между момче и момиче?
    Да!Имам приятел от детството с кого сме преживели какво ли не,делили сме и постеля и храна,знае и най-тъмните ми тайни,както и аз неговите..И се обичаме много.Вече ни делят хиляди километри,но продължаваме да бъдем истински приятели.

А за физическото привличане...в един момент се появи нещо такова..не знам..май беше по-скоро любопитство или де да знам..Но не се поддадохме на това и приятелството ни се запази.Иначе 100%нямаше просъществува вече 20 години..(Божеееее,кога мина това време... Тъжен)

п.с.Ааа,и да не забравя да добавя,че при такова приятелство отсъства типично женската злоба,ревност съперничество и т.н.Няма вариант да отидете на шопинг заедно и въпреки,че някой парцал ти седи толкова ужасно,че дори на продавачката да не и се обръща езика да те изчетка,ти да чуеш от приятелката си"страхотна си,купи си го!"или пък обратното Готин
    Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #11 -: Септември 04, 2010, 17:19:30 »

Цитат
    п.с.Ааа,и да не забравя да добавя,че при такова приятелство отсъства типично женската злоба,ревност съперничество и т.н.Няма вариант да отидете на шопинг заедно и въпреки,че някой парцал ти седи толкова ужасно,че дори на продавачката да не и се обръща езика да те изчетка,ти да чуеш от приятелката си"страхотна си,купи си го!"или пък обратното
    Точно.
    Активен
    ThatWoman
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 47

• « Отговор #12 -: Юни 26, 2012, 21:53:19 »

Има,има Усмивчица тъй като цял живот ми е трудно да намеря общ език с жените около мен,повечето ми приятелства са с мъже...по-спокойно ми е някак...но ми се е случвало и да поддържам приятелски взаимоотношения с мъж в продължение на 1-2 години и в последствие да разбера,че този човек очаква много повече от мен..и когато му обясня ситуацията,той да си вдигне парцалите и да си тръгне...но това е нормално при човешките взаимоотношения...най-здравата ми връзка с мъж,връзка която ще продължи много след нашето напускане на този свят е с вашия дълбоко уважаван Sanguinary Усмивчица Хич не беше лесно,да ви кажа Усмивчица ....но след като изправихме най-страшните си демони един срещу друг,осъзнахме важността на връзката ни.... не го приемам само като приятел, а и като брат и като един от най-специалните си учители,който ми помогна в търсенето...

П.С....Бай Лазо,да не хванеш само да се възгордееш,че Плезещ се
    Активен
    julijana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

• « Отговор #13 -: Април 07, 2013, 22:32:27 »

DArkAngel, не искам да те разочаровам, но истината е, че няма да намериш мъж приятел. Сигурна съм, че си хубаво и много привлекателно момиче за противоположният пол и за това задаваш безпомощно този въпрос. Хубавите жени плащат тази цена, че са хубави, невъзможно е те да намерят истинско приятелство сред мъжете. Ако един мъж ти се пише за приятел то непремено е защото те иска и за нещо повече! Аз също много съм се терзаела за това докато не се примирих с тази истина. Не е лесно да си привлекателна и в същото време духовна. Без второто би ти било по-лесно и даже би ти завиждали, но определяш ли се като духовно израстваща и държиш ли да продължаваш в този нелесен път, направо се откажи от това желание, да имаш мъж приятел, защото така ще си спестиш много недорозумения с мъжете и със себе си. Много приятелки също няма да имаш, пожелавам ти поне две и да не се разочароваш в тях, както аз. Приятел истински може да ти бъде брат ти и баща ти, или първи братовчед, с който си израстнала само, и ако са такива, паднала си си на късмета и не искай друг.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #14 -: Април 07, 2013, 22:51:12 »

Истинско приятелство с мъж, съм имала след като сме имали интимни отношения(сериозни или не). Някак си е по-друго, понеже вече сме видяли как би се получило и привличането изчезва, когато връзката приключи. Да не говорим, че с такъв вид отношения опознаваш човека повече, от колкото приятелите му мъже. Усмивчица Лошо е, че рядко има такива мъже, които да гледат на жените, с които са имали връзка като приятелка, на тях самите им е странно това положение.. Ама като се има предвид и че много жени използват "приятелството" да се пробват пак да искат връзка, то е нормално да не го приемат сериозно. Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Що е приятелство « 1 2 3 4 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    bars_i 56 6538 Последна<br />публикация Юни 26, 2012, 20:35:09
    от ThatWoman
    Работещо момиче - онлайн списание за жената
    Полезни сайтове
    la_rousse 1 1869 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 13:30:51
    от Eona Lightholder
    Летящото момиче
    Видео клипове
    The One 3 740 Последна<br />публикация Април 11, 2011, 13:04:47
    от SOL
    между духовното развитие и зациклянето
    Въпроси и отговори
    ekaya 4 660 Последна<br />публикация Август 04, 2012, 09:46:26
    от Дом
    Ariam си търси мъж, по възможност от Бургас.... « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Ariam 41 1857 Последна<br />публикация Ноември 03, 2012, 16:08:23
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright