Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пречистване  (Прочетена 1139 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Септември 03, 2010, 14:55:01 »

За жалост, не съм чиста, но поне имам огромно желание, някой ден да бъда.
 Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце

Някой ден всички ще се прочистим  
« Последна редакция: Септември 03, 2010, 18:50:44 от Модератор » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Септември 03, 2010, 22:04:35 »

А, защо в отделна тема Усмивчица
Активен
mddimi
Гост
« Отговор #2 -: Септември 03, 2010, 22:11:23 »

А, защо в отделна тема Усмивчица

Защото исках да те питам, как може да стане това пречистване?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Септември 03, 2010, 23:26:22 »

19:19 И чистият да поръси нечистия на третия ден и на седмия ден; и на седмия ден да го очисти. Тогава нека изпере дрехите си и нека се окъпе във вода и вечерта ще бъде чист.

Това беше отговор "отгоре", обаче ходи я разбери тази символика , дотук стигнахме Тъжен

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Септември 03, 2010, 23:46:10 »

Пречистване... преди да влезем в Океана е хубаво да си вземем душче Усмивчица
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #5 -: Септември 04, 2010, 10:50:18 »

Най-вече да се пазим от негативни мисли и чувства.
Знам хора, които държаха много чисто в къщата си...всеки път като отида в тях, и ми правеше впечатление, всичко подредено, лъснато...тя всичко гладеше, даже и чорапите...
Переше си дрехите едва ли не, на всяко обличане...и почина от рак. Преди време четох на Луиз Хей за болестите...тя казва, че ракът се образува от негативни мисли и чувства, с които човека не е могъл да се справи, и ги е държал.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #6 -: Септември 05, 2010, 10:13:06 »

Ами когато човек има стаен гняв и други лоши чувства, но не ги показва и си изглежда спокоен, уравновесен... е добре, спорд мене поне, да отиде в гората сам за няколко дена или повече; и също да прави много физически упражнения Згреших
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #7 -: Септември 05, 2010, 11:48:01 »

Да, сред природата най-добре се пречистваш и хармонизираш.
там човек се чувства по друг начин...става ти леко на душата, изчезва всичко, което те тревожи и гнети.
Може и като се къпеш да си казваш: измивам всичко негативно: страх, тревога, гняв...аз и като изхвърлям боклука си го казвам понякога. нещата са свързани, можем да си помагаме с насочена мисъл
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #8 -: Септември 05, 2010, 11:50:39 »

Аз за "душчето" бях казала в друг смисъл, но в буквалния също си е много добре Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Септември 05, 2010, 13:46:07 »

Това за почистването хич не е лоша идея ,като част от пречистването.

Тук раздават едни торби да си събираш пластмасовите отпадъци в тях. Не можете да си представите каква радост и облекчение изпитвам като дойдат да ги събират,защото останових,че това е около 85% от боклука ми.Като си разделя хартията,органичнnите отпадъци и стъклото ми се събира една кофа за около месец и тя е главно от памперсите.Та даже си мислех да пиша на Памперс да снабдява хората с бебета с отделни кофи и да си ги прибира и преработва.
Мисълта ми е ,че много хора , които са ми гостували ,считат разделянето за много досадно , което аз не го разбирам.Аз вече го правя толкова автоматичнnо и се чуствм превъзходно.
напоследък се гневя от разхищаването на вода.Тъжен

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
giti
Гост
« Отговор #10 -: Септември 05, 2010, 13:51:02 »

Това за почистването хич не е лоша идея ,като част от пречистването.

Тук раздават едни торби да си събираш пластмасовите отпадъци в тях. Не можете да си представите каква радост и облекчение изпитвам като дойдат да ги събират,защото останових,че това е около 85% от боклука ми.Като си разделя хартията,органичнnите отпадъци и стъклото ми се събира една кофа за около месец и тя е главно от памперсите.Та даже си мислех да пиша на Памперс да снабдява хората с бебета с отделни кофи и да си ги прибира и преработва.
Мисълта ми е ,че много хора , които са ми гостували ,считат разделянето за много досадно , което аз не го разбирам.Аз вече го правя толкова автоматичнnо и се чуствм превъзходно.
напоследък се гневя от разхищаването на вода.Тъжен

Аз пък се гневя на гостите ми, че не разделят и точно, като клошарка, се ровя в буклука след тях да го разделям Ухилен
Оффф.....тука вода бол, и дори и на шведите почнах да им правя забележка, относно разхищаването. Тея хора не разбират ли, че един ден ще има да я търсят водата??? Разбирам те напълно. Аз почнах освен да й благодаря на водичката, също и да й се извинявам, когато се усетя, че съм я използвала напразно....
Активен
image
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #11 -: Септември 16, 2010, 18:54:26 »

19:19 И чистият да поръси нечистия на третия ден и на седмия ден; и на седмия ден да го очисти. Тогава нека изпере дрехите си и нека се окъпе във вода и вечерта ще бъде чист.

Това беше отговор "отгоре", обаче ходи я разбери тази символика , дотук стигнахме Тъжен

можеби се има предвит,ако искаш да се прочистиш ,очистиш..помогни на някой друг да го направи,и докато го правиш ще очистиш себе си също,с добротата която извършваш за ближния си

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #12 -: Септември 16, 2010, 18:58:30 »

можеби се има предвит,ако искаш да се прочистиш ,очистиш..помогни на някой друг да го направи,и докато го правиш ще очистиш себе си също,с добротата която извършваш за ближния си

Има малка граматическа неразбираемост. Във второто изречение не се разбира дали чистият да изпере дрехите си, или изчистеният скоро. Би трябвало да е второто  Згреших
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #13 -: Септември 16, 2010, 19:07:25 »

Переше си дрехите едва ли не, на всяко обличане...и почина от рак.
Според мен под "дреха" се има пред вид друго...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Пречистване на кръвта
Изцеление от природата
Админ 0 4491 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 22:03:51
от Админ
Пречистване на черния дроб
Изцеление от природата
Админ 0 6100 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 22:04:47
от Админ
Енергийно пречистване и предпазване на дома и тялото
Древни цивилизации
protoplasma 9 6969 Последна<br />публикация Октомври 17, 2011, 09:52:56
от meander
ЕЛЕМЕНТИ И ПРЕЧИСТВАНЕ
Здрав дух здраво тяло
Търсач 3 1626 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 17:45:00
от Търсач

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright