Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпрос относно насоката на форума  (Прочетена 840 пъти)
praiseyou
Гост
« -: Септември 03, 2010, 01:44:46 »

Междо другото, докато си правех "Малки размишления преди сън" се сетих нещо много важно което ми убягваше. А то е, че доколкото знам този форум произлиза от един друг форум, в който почетните ни дрОгари Усмивчица решават да направят форум специално за хората, които са или се чувстват "индиго". Не знам защо изведнъж  без всякакво предупреждение стана "Форум за духовно развитие" т.е. както предшественика си форум т.е. е загубен първоначалният смисъл на форума, който стана като предния форум. Доста форумно стана всичко, дано да сте ми проследили мисълта, а тя е че нещо  не е наред тука Усмивчица и че май пак ще си изтрия акаунта защото това не е форумът който трябваше да е. Искам да попитам виновните т.е. Администратора Indigo, защо еднолично взе решение да промени насоката  на форума и да го направи като предишният си форум.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 03, 2010, 01:51:04 »

Лук аз ще те попитам ,след като се индентифицирам примерно някъде в графа - Други деца на новото време- да не седя ли в този форум и ако не - Къде? и Защо?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Септември 03, 2010, 02:08:39 »

Междо другото, докато си правех "Малки размишления преди сън" се сетих нещо много важно което ми убягваше. А то е, че доколкото знам този форум произлиза от един друг форум, в който почетните ни дрОгари Усмивчица решават да направят форум специално за хората, които са или се чувстват "индиго". Не знам защо изведнъж  без всякакво предупреждение стана "Форум за духовно развитие" т.е. както предшественика си форум т.е. е загубен първоначалният смисъл на форума, който стана като предния форум. Доста форумно стана всичко, дано да сте ми проследили мисълта, а тя е че нещо  не е наред тука Усмивчица и че май пак ще си изтрия акаунта защото това не е форумът който трябваше да е. Искам да попитам виновните т.е. Администратора Indigo, защо еднолично взе решение да промени насоката  на форума и да го направи като предишният си форум.
Ако найстина си разбрал това,ча сме едно цяло както сам каза.
Значи вече си си отговорил на въпроса,че за всеки има място под слънцето и в форума.
Точно заради това админа промени заглавието за да не се делим на Такива и Нетакива.
Но все пак моя теория е това,може би е добре самия той да ти каже.

ПС:Не си ме обидил с нищо.
Това как си се държал е оказало влияние предимно на теб самия както казваш ти е идвало да си захапеш гръкляна.
Радвам се,че си толкова искрен.Дано не ти се случва често да се чувстваш така.
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Kery
Гост
« Отговор #3 -: Септември 03, 2010, 09:23:19 »

Лук, ако хората тук сме ти неприятни по някакъв начин Тъжен моля не обвинявай администратора за това, ами най-добре си кажи кое те дразни (ама не чрез директна обида) и ще се опитаме да се поправим...поне аз
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Септември 03, 2010, 09:34:05 »

Лук, ако хората тук сме ти неприятни по някакъв начин Тъжен моля не обвинявай администратора за това, ами най-добре си кажи кое те дразни (ама не чрез директна обида) и ще се опитаме да се поправим...поне аз
Абе ти никого не можеш да ядосаш тука!
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #5 -: Септември 03, 2010, 11:09:23 »

Недейте така, приятели. Понеже си мислех че ми е изтрито мнението го  написах пак, но после открих че е станало на тема и няма защо да го пускам отново, мисълта ми е, че добавих точно това, че  на мен не ми пречат другите палитри на дъгата, мнението ми е провокирано в интерес на Истината ! Аз самият не знам дали съм индиго или не. Мисълта ми е, че съществуваше едно място което УЖ  беше само за индигови хора, или такива които се мислят за такива, НО изведнъж насоката на форума се измести в друга посока, еднозначно,  без предупреждение. Т.е. форума стана като многото други форуми за "духовно извисяване", а първоначалният замисъл  не беше такъв! Рекламен трик ли бе това ? Или администратора бе подведен? Защо, какво и как ?
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 03, 2010, 12:23:55 »

Аз лично добре си спомням,че преди да стане това се беше пак разгорещил спор кой е по-по най,какъв цвят носи аурата му.

Според мен това е накарало админа ни който не прави случайни работи и не е на принципа проба грешка да обмисли и вземе това решение за благото на всички.

Лично аз приемам случилото се крайно положително,нещо като израстване или развиване на форума.

Иначе какъв би бил смисъла ако тук има само деца с индигова аура и се изолират тотално от обществото от което казват,че не са разбрани или не разбират и не приемат?
(Поне такова впечатление оставя почти всеки пъви пост на ново индиго когато се запознава)

Сега поне могат да се учим едни от друг.Както ти сам забеляза.

Според мен на всички които виждат по общата катина целта им е да помогнат за едно глобално обединение.
Да се премахнат предрасъдаците от цвета на кожата,пола,религиозното предназначение и цвета на аурата,както и всички други.И да заживеем толерантно предимно като човешки същества.
А нашият админ вижда доста на далече не се съмнявам грам в това:).

И все пак ти не питаш мен,а админа.Може неговото мнение да е коренно различно.

ПС:Ако форума остане само за хора с индигови аури и ти разбереш,че не си един от тях,би ли напуснал ако ти кажат или би напуснал сам без да чакаш някой да ти каже или би останал въпреки всичко?
Весел ден ан всички и много усмивки
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

praiseyou
Гост
« Отговор #7 -: Септември 03, 2010, 12:36:07 »

До някъде си прав,  но все едно да тръгнеме да строиме междупланетен кораб и после изведнъж проекта да стане за кола и  най-накрая да  построиме детска играчка тип дрънкалка. Нямам нищо против другите, но замисълът не  беше такъв! В отговор на въпроса ти, ще кажа че вече е късно да се разделят потребителите, още по малко пък да се гонят такива! В крайна сметка вече всички сме в супата. Но ми е интересно защо стана така ? Знам че ти Амейзинг имаш пръст в това, имаше идеи и за други промени, така че може да ни обясниш защо държеше на това да се промени насоченоста на форума? Чакам и гледната точка и на indigo Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Септември 03, 2010, 12:47:48 »

До някъде си прав,  но все едно да тръгнеме да строиме междупланетен кораб и после изведнъж проекта да стане за кола и  най-накрая да  построиме детска играчка тип дрънкалка. Нямам нищо против другите, но замисълът не  беше такъв! В отговор на въпроса ти, ще кажа че вече е късно да се разделят потребителите, още по малко пък да се гонят такива! В крайна сметка вече всички сме в супата. Но ми е интересно защо стана така ? Знам че ти Амейзинг имаш пръст в това, имаше идеи и за други промени, така че може да ни обясниш защо държеше на това да се промени насоченоста на форума? Чакам и гледната точка и на indigo Усмивчица
Ами аз вече го казах в горния си пост.
По добре дъга от цветове от колкото само един единствен цвят!
Дъгата не пречи на червения цвят да бъде такъв,напротив още по добре се откроява той сред другите!
Не се сливат,а се преливат в красота.
Активен

giti
Гост
« Отговор #9 -: Септември 03, 2010, 13:16:28 »

Лук, аз също имам пръст в цялата работа. Ако нечие мнение е повлияло на решенията на Дидо, смея да твърдя, че моето най-мн. Просто на фона на цялата пъстрота тук, индиготата сме наистина мн. малко и не само е смешно да се нарича индиго форум, ами и създава погрешен профил на индиготата. Името на форума не съответстваше на съдържанието му. За питане и обявяване на намеренията, предвид тогавашните спорове, мисля бе излишно. А и Дидо бе достатъчно съобразителен да го обсъди с индиготата, преди да реструкторира всичко. Дори ни питаше в кой раздел да мести теми и т.н.
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #10 -: Септември 03, 2010, 13:18:58 »

Добре тогава, заключете темата.
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #11 -: Септември 03, 2010, 13:47:00 »

нещо  не е наред тука Усмивчица и че май пак ще си изтрия акаунта защото това не е форумът който трябваше да е. И

Отдавна искам да питам за това триене. Да спреш да влизаш във форума, защото ти е скучно - разбирам го, но да искаш да ти изтрият профила и да обмисляш, искаш ли или не искаш- това още не мога да го схвана.
    Когато живота не е това, което сте вярвали, че трябва да бъде - триете ли се? В реалния свят нещо те притеснява - хоп решиш да се самоубиеш, казваш на всички, че обмисляш да сложиш край на живота си- те реват или не ти обръщат внимание  и ти или го слагаш или не - но какъв е смисъла на всичко това? За жалост, вярвам, че пак ще дойдеш на земята и отново ще имаш същите проблеми, за да си вземеш урока, от който по незнайни причини си избягал.
    Защо в един форум  се триете и все мислите за триене, където е 100 пъти по-лесно и безболезнено човек да се учи отколкото в реалността.
    Съжалявам, не нападам никой, просто наистина бих се радвала, ако някой ми обясни, защо е тази мания по триенето на профилите.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Септември 03, 2010, 13:52:00 »

Лук доколкото разбрах  Администратор Индиго е днес на път и ще ти отговори сигурно по-късно или утре.

Ако пък си изтриеш профила,ще те засееме наново и пак ще изникнеш
     Ухилен Ухилен Ухилен

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    giti
    Гост
    « Отговор #13 -: Септември 03, 2010, 13:58:23 »

Никой няма да си трие профила. Форума има нужда от Лукчо, а сигурно и той от форума. Аз мн. си го обичкам Лук и не го пускам.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #14 -: Септември 03, 2010, 14:05:56 »

Аз за това повдигам темата с надеждата да ви откажа веднъж за винаги от това триене, че да мога да спя спокойно и да знам, че няма да избягате Засрамен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright