Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тълкуване на ЗНАЦИ  (Прочетена 6226 пъти)
Kery
Гост
« Отговор #15 -: Септември 02, 2010, 15:45:17 »

Има една индийска принцеса Гаятри Деви, родена през 1919 г.
Интересното е, че първото, което открих беше наталната и карта...при която всички планети са в едната половина.
http://en.wikipedia.org/wiki/Gayatri_Devi
http://www.astrotheme.com/portraits/2vRfW4bGx4E9.htm

А и аз друго си мислех...ти все пак за Гити си си мислела първоначално, така че може би е свързано и с нея.
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Септември 02, 2010, 15:46:30 »

Gi,аз това за Черна Гора го видях, ама при него 19.19 е на East, не на North

Аз използвах ето този сайт:

Цитат

В полето, където пише София България, написах 19.19 19.19( просто трябва да се пишат координати и за север, и за изток, та аз реша да ги дублирам). Излезна ми карта на Чад. С курсора намалих размера на картата, за да мога да се ориентирам и след това с помощта на ръчичката върху картата отидох до място, което отговаря точно на N 19.19 и това е леко вдясно и отдолу на един град в Чад- Gouake.

Така... една приятелка от форума ме подсети за нещо, което ми беше минало бегло през ума, ама се отказах да ровя, а именно, че това може да е някакъв цитат от Библията.
    Порових се из книгата Числа, която на Английски е Nubmers. Тоест N го приемам като символ и за пореден номер N, както и за първа буква от думата Numbers( числа).
    В Числа 19:19, намерих следния цитат :

Цитат
    19:19 И чистият да поръси нечистия на третия ден и на седмия ден; и на седмия ден да го очисти. Тогава нека изпере дрехите си и нека се окъпе във вода и вечерта ще бъде чист.

Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #17 -: Септември 02, 2010, 15:52:13 »

Има една индийска принцеса Гаятри Деви, родена през 1919 г.
    Интересното е, че първото, което открих беше наталната и карта...при която всички планети са в едната половина.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gayatri_Devi
    http://www.astrotheme.com/portraits/2vRfW4bGx4E9.htm

А и аз друго си мислех...ти все пак за Гити си си мислела първоначално, така че може би е свързано и с нея.

Кери, много интересна информация. Благодаря ти...  Сърце

И аз мисля, че и Ги е някъде в кюпа с мен Усмивчица Ще праим нещо заедно ние, ама какво ли?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Септември 02, 2010, 16:14:28 »

Цитат
    19:19 И чистият да поръси нечистия на третия ден и на седмия ден; и на седмия ден да го очисти. Тогава нека изпере дрехите си и нека се окъпе във вода и вечерта ще бъде чист.

Гаятри това е !!!!!!това ми беше и първата мисъл след знака ,че е цитат от библията ,обаче не свързах N с numbers и числа.

Така ,а преди това си мислех за Гити ама не размисъл бях се включила на усещане и и докосване.Ох думите ми пречат нещо. Значи усещах в Гити изпратена и погълната голямо количество светлинна енергия , но сякаш по средата на Нея беше се образувало задръстване от прекалено бързия наплив сякаш и усещах Гити която го усеща и иска да го отпуши.Тогава дойде този така наречен знак.

Хора току що като написах това станах и припаднах за момент и пак имам това усещане за издигане над мене си .

Та малко ме трудно да пиша ама трябва да си го допиша.

От известно време около 2 месеца усещам приемането на такива наричам ги енергиини пакети.понякога идваха в повече и започвwаше жужене в ужите , малко главоболие и усещането за издигане на около 5 см от тялото. Тогава го споделих тук и амейз на прима виста ми даде една статия ,която изгубих- за светлинното тяло.ами нещата доста съвпадаха ,но там се пишеше ,че ако се усеща дискомфорт ,простичкkо да се помолиме за намаляване на дозичкkата.Ида ви кажа така работи ,усетя ли го просто си казвам моля по полекичкkа и то отслабва.

ма сега май пак се предозирах и ще трябва да полеган.сори за правописа
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Септември 02, 2010, 16:20:15 »

Цитат

Гаятри това е !!!!!!това ми беше и първата мисъл след знака ,че е цитат от библията ,обаче не свързах N с numbers и числа.

Хъмз... сега остава да разгадаем какво има предвид този цитат и как да го разтълкуваме?

Ео, почини си... и по- умерено с енергията Усмивчица

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #20 -: Септември 02, 2010, 16:30:41 »

Помина ми, добре че е градината.Не знам дали сте чели Анастасия на Мегре ,ама наистина е важно да си имаш парче земя за което да се грижиш и то да се грижи за теб.

Исках да кажа също , че когато си мислех за Гити си мислех и за това което се случи последните дни в форума, това отприщване на натрупано.

а тълкуването на пасажа явно трябва да го оставим на теб Гаятри.защото става въпрос за очистване.Дали не е точнnо това очистване от натрупаното и по скоро асимилиране.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Септември 02, 2010, 16:36:00 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xxlWvE2U0nw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xxlWvE2U0nw</a>

един поздрав от филмчето на моят бебо, особено края е много ценен
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Септември 19, 2010, 13:35:25 »

Гаятри е символ на знание и мъдрост.
    Тогава чистия и нечистия са знаещия и незнаещия може би.
    Ако знаещия е дал нещо на незнаещия на 3 ,то на 7 ще даде нещо толкова значително,  че резултата ще е очистване.
    Тогава Незнаещия ще се сдобие с чиста дреха (тяло?), щe се потопи в знанията които е придобил и до края на този 7 дневен цикъл процесът ще е завършен.

Въпрос - кои са знаещия и незнаещия.
    И колко трае този 7дневен процес.

Вариант - ако аз съм незнаещия и поръсването на знаещия е бил именно този знак, и ако тогава е било 3 ,кога ще е 7. Но ако се върна на усещането този знак не беше предназначен за мен единствено .........

Дотук нещата имат смисъл ,което ме води до мисълта ,че трябва да го разчоплиме.

Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Септември 20, 2010, 23:26:12 »

Еона, много интересен и смислен анализ си направила.

Аз обаче се замислям над тройката и седмицата не като дни, а като значение на числата, а именно :

3-  Означава неустойчивост и символизира триъгълник, който представлява миналото, настоящето и бъдещето.

7-  Символизира тайната, а също така изучаването и знанието като път за изследване на неизвестното и невидимото. Седмицата прави планетите, седемте дни на седмицата и седемте ноти на гамата.

А ето и моето тълкуване:

Знаещият ще помогне на незнаещия да прогледне и да превъзмогне неувереността му към миналото настоящето и бъдещето; да разбули тайната и да постигне знанията за неизвестното и невидимото.

Ео, според мен това е послание за теб... сега остава ти да си го разбереш и усетиш.

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Септември 20, 2010, 23:43:52 »

Гаятри не е ще, а е да.
    Това е заръка , това е смисълът на форума, това е знак , че не си губиме времето.

Знаещият ДА помогне на незнаещия да прогледне и да превъзмогне неувереността му към миналото настоящето и бъдещето; да разбули тайната и да постигне знанията за неизвестното и невидимото.

Това е и отговора на незададения ми въпрос.
    А решението е - Оставам!!!!!
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Септември 20, 2010, 23:55:10 »

Гаятри не е ще, а е да.
    Това е заръка , това е смисълът на форума, това е знак , че не си губиме времето.

Знаещият ДА помогне на незнаещия да прогледне и да превъзмогне неувереността му към миналото настоящето и бъдещето; да разбули тайната и да постигне знанията за неизвестното и невидимото.

Това е и отговора на незададения ми въпрос.
    А решението е - Оставам!!!!!

Май го разгадахме, а ?Усмивчица

А иначе- няма къде да ходиш. Оставаш Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Септември 20, 2010, 23:59:59 »

Обещавам вече да не пропускам знаците , колкото и странни да са .
    Неведоми са пътищата божии.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Октомври 08, 2010, 22:43:01 »

Получих ненадейно от непознат подарък- триъгълен камък с голяма буква Y по средата естествена от жилките ,върхът на триъгълника е нагоре, равностранен е.Буквата е и от двете страни.

Моля тези които имат инфо относно символиката , да ми помогнат, ще сложа утре и снимка.

Активен

lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #28 -: Октомври 08, 2010, 22:48:12 »

Много са ,но оновната е че Y е близко до формата на "духовната" ни същност ...
    като цяло е графично изображение на  "Бог  в асиметричност" (кога твори) ,но е много общо казано ..кога сама потърсиш отговорите ,подпомагайки се с отделни извори за истината , ще обрисуъваш все по пълна и пълна картина за това
    « Последна редакция: Октомври 08, 2010, 23:03:21 от lessus » Активен

Отразената светлина не топли ...
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Октомври 08, 2010, 22:57:31 »

горе долу станаха

* PICT1389.JPG (789.91 KB, 2560x1920 - видяно 271 пъти.)

* PICT1390.JPG (786.49 KB, 2560x1920 - видяно 297 пъти.)
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    РАДИКАЛНА ПРОМЯНА на данъчното и осигурително облагане
    За България
    naturu 5 2703 Последна<br />публикация Декември 14, 2010, 13:41:04
    от The One
    Науката на оцеляването
    Любопитни факти
    DArkAngel 4 1414 Последна<br />публикация Октомври 12, 2010, 22:53:16
    от DArkAngel
    МИСТЕРИЯТА НА СИНХРОНИЧНОСТТА (разкази) « 1 2 »
    Изкуство
    giti 17 2150 Последна<br />публикация Октомври 28, 2010, 20:19:52
    от nia.boneva6
    Премахване на камъни в жлъчката без операция
    Здрав дух здраво тяло
    The One 3 25014 Последна<br />публикация Октомври 10, 2011, 23:28:13
    от Alida
    ЦЕННО! АКТИВАЦИЯ И Порталните дни !
    Духовни учения
    zvezdichka 1 1650 Последна<br />публикация Юли 11, 2011, 16:38:56
    от Галина Цветанова

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright