Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Квантов Скок  (Прочетена 3601 пъти)
kim
Гост
« -: Септември 01, 2010, 17:44:38 »

Тихоплав Татяна и Виталий в  книгата "Слънчевия вятър"   пишат и  за това което
ще започне да става видимо във въздуха...!!!

Цитирам от книгата - стр.194:"Мелхиседек говори и за това, че преходът ще мине достатъчно
бързо и събудили се сутрин в едно измерение, вечерта ще се окажем в напълно друг свят.
 Но пет шест часа преди прехода може да възникнат странности, предупредителни сигнали.
 Какви могат да бъдат тези сигнали? Могат да се появят много кълбета с различни размери
и разцветки, които е възможно да са били около нас, но да несме ги виждали. Най-вероятно
това ще са плазмоиди. В този случай нарастващото плазмонасищане на планетата, фиксирано
 от учените явно е подготвителен етап към прехода! Ако появата на чудесата ви свари в къщи,
 Мелхиседек препоръчва да не се вълнувате, да не тичате навън, където според него всичко
 ще изглежда нормално, изключвайки многобройните кълбета. Тогава решавате да седнете
и да не се движите...Вие се съсредоточавате и очаквате, тъй като това, което трябва да се случи
е Божия благодат...
Чувствате се великолепно...Червена светeща мъгла постепенно запълва
пространството около вас. Скоро изцяло сте заобиколени от нея и като че ли тя има собствен
 източник на светлина...Забелязвате, че червената мъгла бавно се превръща в оранжева.
Ето че става жълта. Бързо се превръща в зелена, после в синя,, виолетова и накрая
във ултравиолетова.
Неочаквано съзнанието ви се озарява от мощно избухване на бяла светлина. Не само сте
потънали в нея, но сякаш вие сте тази светлина.За вас нищо друго не вече не съществува...

Бавно, много бавно бялата светлина става прозрачна и започва да се вижда мястото където седите.
Наоколо всичко придобива метален блясък и изглежда така, като че е направено от злато -
дървета, облаци, животни, къщи, други хора, всичко с изключение на вашето тяло.

Почти незабележимо за вас златната метална реалност се превръща в прозрачна. Постепенно
всичко започва да изглежда като златно стъкло. През стените виждате движещи се хора.
Най-после златната реалност започва да изчезва. Яркото злато помътнява и продължава
да губи светлината си, докато целия свят наоколо не стане тъмен и черен. Тъмата обхваща
 всичко и старият ви свят изчезва навеки. Нищо не виждате, дори тялото си. Осъзнавате, че
твърдо стоите на краката си, но в същото време ви се струва, че летите. Обичайният ви свят
 е изчезнал, но не изпитвате страх, защото тук няма от какво да се боите. Навлезли сте
в Пустотата между Третото и Четвъртото измерение - онази Пустота, от която е дошло
всичко и където пак всичко трябва да се върне. Попаднали сте в прохода между световете.

Тук няма нито звук, нито светлина.Липсват сензорни усещания.
Не ви остава нищо друго освен да чакате и да изпитвате благодарност, че сте свързани с Бога.
Вероятно може би ще заспите...

Следващото преживяване ще бъде щокиращо. След носенето в пустотата и тъмнината...в един миг
 неочаквано за вас целия свят ще се взриви в сияеща бяла светлина. Тя ще бъде ослепителна.
Ще мине доста време преди очите ви да се адаптират и да могат да издържат на сиянието й...Току що
 сте се родили в сияещия нов свят!

Когато се приспособите към ярката светлина, което може би изисква известно време, ще видите цветове,
каквито никога преди не сте виждали и дори не сте предполагали, че съществуват...
Тялото ви ще изглежда плътно като на Земята, но в сравнение с третото измерение това не е така.

Ако се върнете пак на Земята, никой не би ви видял. Както и преди, щяхте да сте с атомна структура,
но атомите щяха да съществуват предимно под формата на енергия. Тялото ви ще бъде концентрат
енергия с твърде малко количество вещество. На Земята бихте могли да преминавате през стени,
но в четвъртото измерение тялото ви е плътно."

интересно а, прилича на..физическа..смърт? Веселяк
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Септември 01, 2010, 18:33:44 »

Даа, добре им работи въображението... само пропуснаха да кажат на ниво отношения какво и как ще се промени...
това май е по-съществено отколкото какъв цвят мъгла ще ни заобикаля
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Септември 01, 2010, 18:42:28 »

Даа, добре им работи въображението... само пропуснаха да кажат на ниво отношения какво и как ще се промени...
    това май е по-съществено отколкото какъв цвят мъгла ще ни заобикаля

Много правилна забележка, Шайни!
    И това е типично за много писания, които забравят най-важното - промяната на съзнанието.
    Типично е за времето на материализма, забелязващо и оценяващо само външните, видимите неща и забравящо за скритото, окултното, което всъщност е движещото във всеки процес и явление.
    « Последна редакция: Септември 01, 2010, 18:51:30 от Ich » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Септември 01, 2010, 18:48:28 »

ха и аз това си мислех за отношенията и какво да си правя бебето докато това се случвwа примерно, да го оставя да си играе с плазмо-топките докато аз се претаковам в световете. Не съм убедена че нещата ще станат толкова светкавичнnо
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Септември 01, 2010, 19:12:52 »

Их,
    Точно така. Много точно правиш паралел с комунистите, които
    се опитаха с външни средства да наложат нещо, за което никой не е дорасъл, нито те самите."Ура, ура..." - и накрая...
    Магнитни полета, енергии и т.н. добре, но нямаме това съзнание, и не се вижда да го имаме в близко бъдеще. А както казваш,
    от това зависи. Иначе и господ бог да слезе от небето, няма да помогне.
    Активен
    Evolution
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 01, 2010, 19:27:31 »

Човек е склонен да отрече нещата, които не разбира. Започнете да четете повече информация относно прехода, които предстои и след това минете тази информация през ситото на собствената ви интуиция и чак след това бихте били полезни на останалите да коментирате темата.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 01, 2010, 19:31:10 »

Откъде знаеш колко сме чели по темата?! Факт е, че с ъ з н а н и е т о  на всеки от нас поотделно, и оттам на всички като цяло, не е на високо ниво! И никакви енергии и пр. няма механично да променят това.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 01, 2010, 19:32:52 »

И не ТИ определяш кой за какво е полезен по темата. На мен коментара на ИХ ми беше полезен!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Септември 01, 2010, 20:57:17 »

Човек е склонен да отрече нещата, които не разбира. Започнете да четете повече информация относно прехода, които предстои и след това минете тази информация през ситото на собствената ви интуиция и чак след това бихте били полезни на останалите да коментирате темата.
    Информация всякаква от всякъде... Някой който обича приказки може да повярва и на нещо измислено. В такъв случай кой по-добре да коментира темата-този, който е чел повече или който почти нищо не разбира? Примерно.
     Преход... това какво говори? Не е ли също така индивидуална тази промяна...
     Ако е индивидуално не е ли различно за всеки?
     Ако е различно за всеки-каква информация от интернет или книги може да бъде достоверна точно за теб? Май почти никаква...
     Тук важи подписът на Ода Нобунага: "Чух и забравих, видях и запомних, преживях и разбрах"

Според мене описаното едва ли ще бъде еднакво за всички, едва ли по едно и също време (ако то би имало значение). И всеки чува различни неща, всеки вижда различни неща, през своя собствен различен светоглед... За сега поне не сме се научили да чуваме и виждаме всичко около нас
    Активен
    wowneo
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #9 -: Септември 14, 2010, 09:55:10 »

Авторите цитират "Древната тайна на цветето на живота" на Друнвало Мелхизедек.
    Коментарите надолу са си за bg mama
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #10 -: Февруари 17, 2011, 14:13:32 »

...интересно а, прилича на..физическа..смърт? Веселяк
    И аз преди време стигнах до това заключение. :-) Въпрос на терминология. Това не ме притеснява, защото вярвам във вечния живот.

В допълнение на горното бих споделила моя опит. Има четива, в които вярвам, а има четива които най-общо казано не предизвикват интерес. Кое е това, което ме кара да вярвам на едни, а не на други? Моята интуиция, моите идеи, интереси, моя жизнен опит, размишления, догадки. Колкото по-близки са до дадено четиво (информация), толково повече имам склонност да им вярвам. Друг фактор са повторенията и съвпаденията в различни източници.
    Специално за Прехода, мисля, че само едно такова мащабно явление би ни спасило в положението, в което се намираме сега. Няма време да се връщаме към екологичен начин на живот и пр.
    А това, кой готов, кой - не, кой вярва и кой не вярва - нямайте грижа. Човек предполага, Бог разполага. Промените могат понякога да протичат много бързо. Единствената фраза която запомних от филма “Денят, в който Земята спря“ е че най-големите промени настъпват в момент на криза, на ръба на пропастта.
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #11 -: Февруари 18, 2011, 15:37:16 »

Само като се замислите, че сега има хора, който виждат плазмо топките, виждам ги само когато ги отрази светлина, знам ,че  много хора ги виждат,също и другите топчета който се разхождат в пространството свързани с едни линии, също и другите прашинки който светкат нощем и денем ,кой знае още колко неща виждат различните хора.
    Да не говорим,че вече особедно на моменти ,времето и всичко около мен е като вода,рее се тавана,стените,всичко в един ритам на вълнообразен и все едно съм в някаква илюзия. всичко се мърда на отделни части и това го виждат също  и други хора.Според мен всеки миг може да случи този преход,така го чувствам.Важно е да сме на себе си и да сме тук и сега! 

« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 15:45:08 от zvezdichka » Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #12 -: Февруари 18, 2011, 18:03:32 »

Така е,някои ги виждат,други не..Мисля,че преходът за всички е по свое собствено време.
    Активен
    kolio5
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #13 -: Февруари 21, 2011, 13:29:49 »

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Февруари 21, 2011, 15:49:19 »

Затъпяване Затъпяване Затъпяване Затъпяване
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright