Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ИНДИГОВА МОДА  (Прочетена 1792 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Август 30, 2010, 16:37:23 »

Ха ха , не е шега тази темичка.
Искам и малко да ви поразсея и да си помечтаеме.
Кажете сега ,какво бихте искали да носите,без да се съобразявате с тенденции,моди ,хорското мнение и тнт.
Нещото ,което ще ви отразява отвътре.
Може и да е нещо вълшебно.
Докато имаме тези тела ,все ще са с дрехи или искате без Усмивчица
Моля поразвихрете се Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Август 30, 2010, 16:56:09 »

Аз напоследък си мечтая за дрехи от естествена материя
с хубави цветове...като се загледам по улиците, всеки се облякъл в някакви сиво-черни безлични неща...
колкото по-безлично, толкова по-добре...
Между другото забелязах ефекта на маймуната: ако един ден си облека светророзова блуза,  на другия ден случайно забелязвам поне 3-ма човека с розови блузи...ако я облека и на следващия ден, забелязвам повече хора с този цвят
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Август 30, 2010, 17:05:17 »

Кой знае каква тъпа дреха ще да нося, ако трябва да ме отразява от вътре Тъжен
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 30, 2010, 17:08:37 »

Аз си мечтая днес за дреха ,която да ми отива на усмивката и да кара другите да се усмихват.
И аз не обичам сиво-черното изобилие.
Хората си ги е страх по-принцип да показват чуствата си ,пък камо ли да намерят външен израз в дрехата,затова се копират/замаскират.
Трудно се отърсва човек от общоприетото.
Аз го правя само с чорапите , като не се виждат Усмивчица имам ги в всички цветове и с картинки и си ги обувам също различни,един оранжев и един син примерно хихихих.
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Август 30, 2010, 17:10:09 »

ООО Ния , толкова ще е тъпа,че ще е безумно прекрасна,ако само може да я видиш през моите очи....
Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Август 30, 2010, 17:12:52 »

Аз си мечтая днес за дреха ,която да ми отива на усмивката и да кара другите да се усмихват.
И аз не обичам сиво-черното изобилие.
Хората си ги е страх по-принцип да показват чуствата си ,пък камо ли да намерят външен израз в дрехата,затова се копират/замаскират.
Трудно се отърсва човек от общоприетото.
Аз го правя само с чорапите , като не се виждат Усмивчица имам ги в всички цветове и с картинки и си ги обувам също различни,един оранжев и един син примерно хихихих.
Ео, може да се разходиш с различни обувки
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Август 30, 2010, 18:40:34 »

хахаха проблема с различните обувки е ,че са с различна форма и ходиш малко странно с 2 различни Веселяк
Активен

giti
Гост
« Отговор #7 -: Август 30, 2010, 19:30:01 »

Шокиран
 И защо така? Толкова си прекрасна отвътре! Я не се излагай, да не те нашляпам сега!

Ето така, ще изглеждаш, ако трябва да се отразяваш от вътре навън. Блестяща и ослепителна!
Активен
nani
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Август 30, 2010, 20:06:12 »

хахаха,и аз така Усмивчица за мен официалното облекло е дънки или анцуг,но задължително с маратонки или джапанки...
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 30, 2010, 21:00:06 »

Ей че хубава тема!!! хихиих идеално! брилиантно! това само една жена може да го измисли!!
    Та...ей сега като помислих...мноооого би ми се искало да нося рокли като на принцесите от приказките, или дамите от 18 век. Само да не са розови или млечножълти, а такива с по ясни и контрастни цветове, дълги до земята,с голямо деколте, богати от към материя, подчертаващи фигуратаи формите, но от естествени и семпли платове...и задължително едноцветни.
    А другото облекло което би ме отразило може би и по-точно от първото, е нещо подобно на...на кимоната на нинджите хахахахах, образно казано или марката cop copine и ,vivienne westwood отново излючително изчистено от към материя, но не и от към дизайн. Абе обичам да експерементирам и това се отразява сериозно и в/у облеклото ми...и външният вид като цяло  Намигване какво мога да кажа повече хахах

П.С. смятам че облеклото много ясно показва нагласата и мирогледа на човека който го носи
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Август 30, 2010, 22:50:29 »

хе- хе бих организирала бал ,само за да видя с какво ще пистигне Его-екс Усмивчица))
    Активен

Kery
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 31, 2010, 10:21:54 »

Ео, аз няма да коментирам дрехите на индиготата, да не стане някакво объркване и да не взема да ядосам някой...та няма да казвам и аз какво предпочитам да нося...пък и за мен дрехите не са от кой знае какво значение, пък и не съм от тия дето обичат шопинг и да се интересуват от модните тенденции...

Искам само да кажа, че не харесвам думата "мода", поради ред причини, за това ще нарека това, което правиш изкуство

Имам само една молба - да не се използват естествени кожи Усмивчица

...абе и ако измислиш някакви по-удобни сутиени много ще се радвам Веселяк
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 31, 2010, 10:36:18 »

хе- хе бих организирала бал ,само за да видя с какво ще пистигне Его-екс Усмивчица))

Eo, ако може да организираш магичен бал, имам много добра идея.....бих се облякла като мъж, и не само облякла, но и да се превърна на мъж за една нощ! Да гледам с мъжки очи, да мисля по-този начин, абе..изцяло..ама да е някой красавец!!!

И Кери да, напълно съм съгласна с сутиенитете, голяма досада са, без тях е доста по удобно и приятно-хихихи
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #13 -: Август 31, 2010, 11:04:51 »

Ами всеки ден различно. Например днес:

* c2524b205422e8d406490c40942f0b4a.jpeg (23.57 KB, 328x500 - видяно 123 пъти.)
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #14 -: Август 31, 2010, 11:12:43 »

Или може би така:
    СВОБОДА

* Water_And_Air_by_valse_des_ombres.jpg (27.92 KB, 300x375 - видяно 124 пъти.)
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго души-индигова аура!
    Всичко относно индиготата
    Еlsha 10 2142 Последна<br />публикация Юли 03, 2012, 12:56:52
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright