Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Малко от мен!  (Прочетена 682 пъти)
nani
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « -: Август 30, 2010, 11:45:52 »

Здравейте ,ще напиша своето представяне,повлияна от последните дискусии в говорилнята .. На първо място ще кажа(въпреки ,че в някои теми вече съм го направила),незнам дали съм индиго и честно казано незнам кой може да ми каже дали съм ,или не съм ?!
     И така, на 29 г.съм ,родом от Враца ,но от 10г живея в София.. Живота ми е адски труден,но в много случаи съм го побеждавала.. Какво имам в предвид ?! Родена съм и съм израснала в изключително лоша и нездравословна семейна среда.Баща ми е абсолютен престъпник,но по нашите закони ,той е просто мъж...  15години съм бита всеки ден до припадък за щяло и нещяло,гледала съм как сестра ми и майка ми също са пребивани по различни причини.. Възпитавана съм да нямам право на собствена мисъл,ако имам да си трая , за да не ям тупаника,всеки ден ми е набивано в главата ,че за нищо не ставам и т.н.(няма да изпадам в подробности). Когато най-накрая майка ми реши да отърве себе си и нас от кошмара,започна втория етап на живота ми,ще го нарека "проба-грешка". И така на 15г унижавана ,бъкана с комплекси ,аз се озовах в една свободна атмосфера,да ,обаче аз незнаех как да се възползвам безопасно от нея... Отпуснах се на живот и гуляй,майка ми беше заета да ни издържа а и искаше да ни даде свободата,която сме нямали досега...Не знаех на кого да вярвам,как да се държа,как да общувам ,бях толкова не на място навсякъде,че направо нямам думи..Единственото хубаво и полезно е, че учех в училище по изкуствата,а там се пропагандираше любов търпимост и хората отчасти ми канализираха енергията в музиката,така ме предпазиха от пагубни за мен компании и хора,създадоха ми прилична среда.. Завърших училище и пак незнаех на къде да хвана,майка ми замина за чужбина защото иначе нямаше как да ни издържа,ние живеехме при баба ни и дядо ни.. Заминах и аз при майка ми за малко,поработих,всеки ден се доказвах,че нищо ,че съм българка и аз мога да работя и да съм полезна и така.Върнах се ,изкарах една тежка ,скучна и безсмислена зима и поех към София през пролетта на 2001г. Бая глад и мизерия и лоши хора преживях,докато не намерих себе си за първи път в целия ми живот.. Вложих всичките си усилия да стана човек като всички,които са расли в семейства. На 22г вече бях управител и ръководех 25човека всеки ден,бях доволна,щастлива,взимах заплата,колкото да си плащам наема и да не умра от глад,но повярвайте ми ,нямаше по- щастлив човек от мен.. Имах шеф,който всеки божи ден ми показваше колко съм уникална ,колко съм способна и ми се чудеше от къде взимам енергия да съм адски работоспособна,да уча толкова бързо и да не спирам да се шегувам с хората,живота,и въобще със сериозните неща.И до ден днешен този човек е моя баща,в него съм намерила идеала си за мъж и за баща и за всииичко.. Научих се да отстоявам правата си да упорствам,за нещата ,за които съм наистина права,без значение с колко важен човек говоря.. И така с течение на времето загърбих страховете си и реших да създам семейство..Омъжих се и искахме деца ,но се оказа ,че пак няма ми се дадат даром..След 1.6г. опити ни стана ясно ,че така няма да стане,ходихме по лекари,вложих цялата си сила ,енергия,емоции и пари в тази кауза и преди почти 2 г заченах от първи опит инвитро.. Попаднах на страхотни лекари ,които се интересуваха не само от визическия ми комфорт,но и от психическия. Бременността ми беше много трудна,често ми се случваше да лежа в болници за задържане и въобще не беше онова красиво преживяване ,за което пишат интернет и книгите..В 5 месец разбрах,че чакам дете-момче с лицево-челюстна аномалия,на разговорен език означава бебе с вълча уста..Супер,на кой друг да се случи,аз съм изпитано куче,нося на всичко...Намерих сили да гледам реално на нещата и да си изградя стратегия,претеглих плюсовете и минусите и бях 100% убедена ,че това дете,ако е рекъл Господ ще бъде родено и отгледано с любов. Никой от роднините ми не искаше да го запазя,оле мале,борби ,борби за това бебе,всеки ден се налагаше да се оправдавам,защо аджеба си искам детето.Малоумна история.. Родих си го,гледам си го,страдам си за него за себе си,радвам му се ,защото е изключителен и сега е обвинен в хиперактивност,но това е друга тема.. Много е умен,непослушен и красив отгоре на всичкото,ще публикувам снимки някога Усмивчица

Та извода за мен от мен е : Смисъла на живота е да се бориш за себе си ,да не се загубваш,да знаеш че всички сме едно и същевременно различни ,че трябва да си толерантен,да даваш шансове всеки ден ,на всеки и за всичко.Обидих от малко от постовете,защото според мен смисъла е да си толерантен ,да подкрепяш позитивното,да не съдиш,защото не е ли това прехода,въпреки неудобствата,лошотийте да останеш човек и да дваш шансове ?!

п.п Извинявам се за дългия пост,може би на много от вас няма да допадне,извинявам се и ако има правописни грешки,стилистични всякакви,малко съм развълнувана и ми се вие свят даже Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Август 30, 2010, 11:57:25 »

Нани, ти си герой мила!
    Целувам те и те прегръщам силно
    Благодаря ти за споделеното! Твоята история и сила, са доста поучителни.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Август 30, 2010, 12:01:52 »

Нани, ти си герой мила!
    Целувам те и те прегръщам силно
    Благодаря ти за споделеното! Твоята история и сила, са доста поучителни.

Брей, изпревари ме!
    Активен
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Август 30, 2010, 13:18:23 »

Благодаря ви ! Ето линк към албума на сина ми,на някои снимки ме има и мен Усмивчица

http://luba2.snimka.bg/baby/miro-6-meseca.471131
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 30, 2010, 13:29:28 »

Нани, имаш си едно прекрасно слънчице с големи и дълбоки очи...като на кристално дете
    Да ти е живо и здраво и много да те радва
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 30, 2010, 13:42:04 »

Ето линк към албума на сина ми,на някои снимки ме има и мен Усмивчица
    Малко сладко бебче!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• « Отговор #6 -: Август 30, 2010, 13:58:09 »

Нани, прекланям се пред силния ти Дух... и пред сериозното решение да родиш своето детенце, въпреки липсата на подкрепа от страна на роднините ти. Миро е прекрасно слънчице и има разкошни очи, които излъчват любов.
    А това за устичката е нещо, което може да се поправи и то се поема от здравната каса. Ще ти изпратя повече информация на лични.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #7 -: Август 30, 2010, 14:03:45 »

Много се извинявам, ама аз не виждам да му има нещо на устичката или челюста на детето... Аз ли съм сляпа или това е поредната измислена болест?
    Прекрасен е малкия и има наистина страхотни очи, като на кристалче!
    Само радости да ти носи, мила, твоят прекрасен малък ангел!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 30, 2010, 14:09:27 »

Много се извинявам, ама аз не виждам да му има нещо на устичката или челюста на детето... Аз ли съм сляпа или това е поредната измислена болест?
    И аз не забелязах нищо...
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 30, 2010, 14:09:36 »

Има истории които като повдигнеш кристалния похлупак, могат да бъдат шокиращи, нечовешки и неразбираеми. Като твоята например. Браво, само това мога да кажа...
    Активен
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Август 30, 2010, 17:31:59 »

Трогната съм от вниманието Усмивчица В линка има няколко албума,преди и след операциите Усмивчица Искаха да ми го направят като останалите деца Усмивчица и май успяха,сега почти не личи..
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 30, 2010, 17:59:22 »

Усмивчица Имаш си едно невероятно бебче:) Разгледах всичките албуми и съм очарована:)))) Много обичам дечица:) А очите са му неповторими:))) На теб ще кажа БРАВО:) Да запазиш позитивизма си въпреки всичко...Това е най-трудното,а ти си го постигнала:) Бъди жива и здрава и твоето малко мъжле също:)
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #12 -: Август 30, 2010, 19:57:20 »

Nani, прекрасно хлапе Усмивчица пожелавам ви здраве Усмивчица
    Историята ти ми напомня, че трудностите ми не са били толкова големи, колкото на някои...но това не е важно - най-важнотот е как си излезнала от всичко, мила. Радвам се, че си излезнала не просто с вдигната глава, а думите ти говорят за нещо повече, защото хората, които разбират , че сме различни и трябва да се приемаме такива са доста малко..дори и тук..
    Знам колко работа се изискава на човек, израстнал в кофти среда или поне с набивани комплекси, както е моя случай и знам, че това си е труд до края на живота, но ето -хващаш се за косата и като барон мюнхаузен се издърпваш всеки ден и така с надеждата един ден просто да не ти коства никакво усилие Усмивчица
    Добре дошла Усмивчица

Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Август 30, 2010, 20:13:04 »

това си е труд до края на живота, но ето -хващаш се за косата и като барон мюнхаузен се издърпваш всеки ден и така с надеждата един ден просто да не ти коства никакво усилие Усмивчица
    Добре дошла Усмивчица

Добре заварили ! Усмивчица вярно е труд ,даже денонощен,комлекси извират и не спират Усмивчица Имам много моменти на слабост и последната година ми е такава,малко забравих какво мога Усмивчица Всички ще се справим обаче,индиго,кристал,дъга ,звезди или обикновени хора,само желание се иска Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Kitaro - едно малко вълшебство
    Музика
    delfin 3 1397 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 09:49:29
    от val68z
    Малко помощ!
    Здрав дух здраво тяло
    Аэ съм 12 1128 Последна<br />публикация Април 16, 2010, 14:14:08
    от Аэ съм
    Едно малко запитване за виждането на аура
    Въпроси и отговори
    Ateina 11 1308 Последна<br />публикация Юни 03, 2011, 20:31:06
    от notlike
    Въпрос относно ченълинг, мудрите, чакрите, енергиен щит
    Въпроси и отговори
    МалкияТони 5 950 Последна<br />публикация Октомври 30, 2011, 11:34:19
    от Карма
    Малко смърт + 1 изключително странен сън
    Моите сънища
    Sita 2 1141 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 16:46:32
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright