Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Фобиите  (Прочетена 812 пъти)
DArkAngel
Гост
« -: Август 29, 2010, 00:01:44 »

Малко страшничка тема, но според мен е хубаво човек да говори за страховете си и да търси начин да ги преодолява, пък и всеки човек има фобия от нещо (макар и в малка степен) и мисля че тук можем да си помогнем взаимно.
« Последна редакция: Август 29, 2010, 09:35:06 от Модератор » Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #1 -: Август 29, 2010, 00:11:40 »

Аз имам фобия от нощни пеперуди(това е причината да отворя тази тема толкова късно) просто когато видя такова насекомо изпитвам неописем ужас и пристъп на страх всякаш виждам чудовище,а не обикновена пеперуда и това е откогато се помня(дори незнам защо).Когато стане тъмно пускам пердето и дори ми се е случвало да затварям прозореца от страх и се надявах някой да ме посъветва как да се отърва от този страх защото вече не мога да издържам.Целувки и благодаря
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Август 29, 2010, 11:08:12 »

Онзи ден за пръв път от години изпитах страх от тъмното, но ми мина бързо. Иначе, страх за частица от секундата се случва да се появи, когато ще падам, или пада някаква вилица, нещо подобно. Всъщност, нелепо-но защо примерно като се спънем някъде, по-често извикваме-от някакъв страх... Усмивчица Иначе нямам чак фобии, само че като малка изключиииииително мнооооого се страхувах от тъмно. А не се страхувам от високо, но в сънищата си от начало ме бе страх. Но после, ползвах "високото" за да се оттърва от разни преследвачи в съня, всмисъл, скачах от някъде, знаейки, че просто нищо няма да ми се случи Усмивчица
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #3 -: Август 29, 2010, 14:54:51 »

от насекоми немее страх по скоро мее гнус дане ме пипнат по лицето  Ухилен и от тъмното някой път
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Август 29, 2010, 19:48:52 »

Аз много си обичам насекомите! Веднъж като учех, видях зелена буболечкаи си играхме половин час
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #5 -: Август 29, 2010, 20:15:09 »

Какво симпатично намираш в буболечките?Всички са малки и хапещи могат да се мушнат навсякъде и толкова трудно се убиват..направо ужас
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #6 -: Август 29, 2010, 20:25:29 »

Ама защо да ги убивам? Нищо не ми правят. Никъде не ми се навират... Ами дето ние убиваме разни животни защо да не направят бунт срещу нас? В гората разлепени афиши "Хората са ужасна зла напаст! Избиват ни за храна и кожа! Да се оттървем от тях!"
Да, де преувеличавам доста, ама сигурно така го чувстват...
Може и ние да напишем плакати срещу буболечките! Съгласна?
Активен
Kery
Гост
« Отговор #7 -: Август 29, 2010, 20:35:00 »

Какво симпатично намираш в буболечките?Всички са малки и хапещи могат да се мушнат навсякъде и толкова трудно се убиват..направо ужас

Ами те са си чудесни, няма защо да ги убиваш. За тях може би ние сме също толкова ужасни и гнусни.

Ако вие страх от нещо просто го разучете добре, опознайте го, навлезте в неговия свят, вижте колко е красиво само по себе си, после се престрашете, приближете се и го докоснете, ако е безопасно за здравето ви, разбира се.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #8 -: Август 29, 2010, 20:50:46 »

За тях може би ние сме също толкова ужасни и гнусни.

Да, точно така!
"Иууууу Ангелче Гадно огромно двуного с две грозни работи, дето ги наричат... пффф... как беше, ръце; с едни огромни гадни злобарски очи, дето тея великани само искат да ни изтребват... Гадост! Как може Бог-творец да е създал такава напаст... !!!"
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #9 -: Август 30, 2010, 10:21:32 »

Както казах имам фобия  и то ужасна.Виждам някаква пеперуда ноща и нещо в мен нещо пищраква и някаква ужасна паника ме обзема и давай назад докато не се разкара не мога да влезна дори в стаята не че искам да ги убивам,но така се получва(инстинкт за самосахранение или незнам и аз) ма е мн.гадно за това напраих тая тема.Пускам пердета и разни др.глупости ма пак влизат вярно по рядко ма..а и темата е как да преодолеем тези ужасни фобий така че ако може да се придържаме към нея.Благодаря за отговорите
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #10 -: Август 30, 2010, 10:27:04 »

Цитат
"Иууууу Ангелче Гадно огромно двуного с две грозни работи, дето ги наричат... пффф... как беше, ръце; с едни огромни гадни злобарски очи, дето тея великани само искат да ни изтребват... Гадост! Как може Бог-творец да е създал такава напаст... !!!" Ти откъде знаеш какво си мислят буболечките,може да ни намират за симпатични и за това постоянно да влизат вътре.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #11 -: Август 30, 2010, 10:33:32 »

Разбира се, но няаакои сигурно ги е гнус...
За комарите и мухите знам, че си ни обичат. Даже си отглеждаме на село Веселяк
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #12 -: Септември 01, 2010, 19:50:16 »

Да може и така да е и ние си отглеждаме няколко мухи в нас  Ухилен
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright