Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Акашовата летопис  (Прочетена 20144 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #15 -: Декември 23, 2010, 10:04:41 »

Но ми се струва че по пътя на обучението други неща ще са ви много по интересни отколкото самите Акаши

Кое ти е по-интересно от записаното във "вечната история на света"?
    Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 49

• Град: Бургас
  • In God we trust!

« Отговор #16 -: Декември 23, 2010, 10:27:53 »

Но ми се струва че по пътя на обучението други неща ще са ви много по интересни отколкото самите Акаши

Собственото ти развитие разбира се ....какво като четеш в Акашите, да те те обогатяват, но има хиляди други неща които научаваш, посещавайки различните зали и изобщо  места там горе.
    Няма как да ти го обесня, когато го видиш ще ме разбереш....
    Освен това ако изобщо ти позволят да застанеш пред акашите, да не мислиш че ще видиш цялата картина, показват ти само това за което си готов, или евентуално ако проблема и въпроса ти е много сериозен.
    Акашите не са всичко.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #17 -: Декември 23, 2010, 11:53:22 »

Собственото ти развитие разбира се

Да, интересно е да научиш нещо за себе си, например защо те е страх от високото или защо ти се иска да полетиш …
    Но това все пак е лична информация, „частен случай”, който е любопитен, но при всеки човек ще бъде съвсем различен и индивидуален, както ти правилно отбелязваш.
    Какво обаче би било интересно не само за дадения човек, а за всеки човек?
    Ето това на мен ми се вижда още по-интересно. Нещо, което би било важно за всеки, което ще се отнася до всеки.
    Такива неща са например, каква е целта на нашите въплъщения на Земята, какво се е случвало преди изобщо ние да започнем да се инкарнираме в материални тела, какво ще се случи, когато престанем да го правим;
    каква е ролята на  висшите същества, които са идвали на Земята като Христос, Буда и много други?

Цитат
    ....какво като четеш в Акашите, да те те обогатяват, но има хиляди други неща които научаваш, посещавайки различните зали и изобщо  места там горе.
    Няма как да ти го обесня, когато го видиш ще ме разбереш....

Едно от интересните неща за всеки е според мен това как да обясним необяснимото, онова, което е като че ли неизразимо с думи, как да развием тази способност?

Цитат
    Освен това ако изобщо ти позволят да застанеш пред акашите, да не мислиш че ще видиш цялата картина, показват ти само това за което си готов, или евентуално ако проблема и въпроса ти е много сериозен.
    Акашите не са всичко.

Ако не са ти показали цялата Акашова Хроника, как можеш да знаеш какво тя е и какво не е?
    Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

• In God we trust!

« Отговор #18 -: Декември 24, 2010, 02:00:29 »

Ich аз всъщност ти говоря точно за това, ама ти явно не си ме разбрал...
    Качвайки се на ниво /отворих тема, както ме посъветва, незнам дали си я чел/ първо разглеждаш себе си, даваш си отговори, извисяваш се, обучаваш се, показват ти цялата картинка и после започват да ти отговарят на абсолютно всички въпроси който имаш, без значение какви са те...разбираш какво е твоето начало, какъв е замисълът изобщо и в зависимост от човека, какви са ти способностите и как да ги развиваш за да помагаш на другите.
    Тук не говорим за егоизъм, качвам се и ще черпя инфо само и единствено за себе си, за да съм уникален, а пък другите ряпа да ядат...
    Акашите съм ги виждала, чела и каквото там си представяш че може да се прави с тях, но енергията там е прекалено много и изморява...освен това изисква много концентрация и енергия от твоя страна за да четеш постоянно...затова казах че те се разглеждат когато наистина е спешно и смяташ че всеки друг начин за получаване на информация ще те забави....разбира се ако си решил че ще ставаш монах или отшелник ок, но аз живея в материалния свят и искам да съм успешна и в него не само в духовния...това пак си е личен избор.
    Важното е че нямаш ограничения и сам избираш как да си получаваш информацията и на какви темпове
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

« Отговор #19 -: Юли 20, 2011, 23:15:37 »

Ivaqna, здравей искам да те питам техниката на Кейси правилна ли е, че си блъскам главата с нещо и ако не успея по друг начин, поне да се опитам и така да знам, че съм пробвала всичко.  Това, което те питам ми е важно, защото се опитвам да разбера нещо за един кармичен урок, имам спомен от предишния си живот, но ми трябва още само малко да видя, за да разбера как да си взема най-правилно житейския урок, докато не го направя нищо в сегашния ми живот няма да се промени та както би трябвало да бъде.
    Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

• In God we trust!

« Отговор #20 -: Юли 25, 2011, 09:30:40 »

Всяка една техника е правилна за човека който я използва....дали ще е правилна за теб обаче никой не може да каже на 100%. Аз лично когато пробвам нещо ново винаги следя усещанията си и дори нещо малко да ме издразни спирам. Относно спомена ти и кармичния урок....мисля че ще е много по-добре ако започнеш с лека медитация, и когато напълно изчистиш съзнанието си от мисли да извикаш спомена. Потапяйки се дълбоко в него, се свързваш с канала носещ информация за този период....ще видиш доста неща които на прима виста не си видял/а и тогава вече задавайки въпрос ще ти бъде даден правилен отговор.....Това е най-елементарния метод за получаване на информация от Акаша...успех
    Активен
    krasilink
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #21 -: Ноември 03, 2011, 09:58:59 »

В Акашите се чете само при спешна нужда и то само и единствено ако имате подготовка и защита....иначе няма да ви допуснат.
    Относно обучението....аз съм на среща и мога да помагам.
    Но ми се струва че по пътя на обучението други неща ще са ви м ного по интересни отколкото самите Акаши
    [/quote
    Здравейте,
    много искам да се осъвършенсвам да израствам и да намеря отговори на доста неща и виждам, че тук сте наясно с тази материя търся помощ -ivaqna пишеш , че за обучение можеш да помогнеш ще се радвам ако е наистина така.
    Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

• In God we trust!

« Отговор #22 -: Ноември 04, 2011, 08:16:19 »

По принцип идеята на този форум е да споделяме опит, защото всички сме различни....да имам желание да помагам и го правя, защото знанията не са само за мен а за всички.... Ухилен не страдам от мания за величие.
    Кажи до къде си стигнал/а или сега започваш да се осъзнаваш и как искаш да се развиваш.
    Задавай въпроси за това което те интересува и ще ти отговарям....ако е нещо лично и не искаш да го споделяш, можеш да ми пишеш на лични.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 153

• « Отговор #23 -: Ноември 04, 2011, 09:43:00 »

Знанието е за всички, пътищата са различни...
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #24 -: Ноември 04, 2011, 11:29:23 »

Акашиеви записи, висш разум и торсионни полета са различни имена на едно и също нещо.

Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Ноември 04, 2011, 13:39:12 »

Всъщност са различни неща Усмивчица торсионните са базата, акаша е запис на резултатите, а висшия разум е използва базата данни /образно и много елементарно казано/, Источника е пък всичко това и отделно от тях Усмивчица Шантава работа....
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #26 -: Ноември 04, 2011, 13:58:54 »

Цитат на: air_fairy
    Всъщност са различни неща Усмивчица торсионните са базата, акаша е запис на резултатите, а висшия разум е използва базата данни /образно и много елементарно казано/
    Трудно може да се говори с категорична сигурност по тези въпроси.
    Представи си го като CD-R, с определен запис. Някои си го наричат CDR, други го наричат компакт диск, а пък индианец би го нарекъл, нещо от сорта на Говорещо Огледало. Нито едно от названията няма отношение към съдържанието, а към носителя. Реално, диска може и да е празен - пак така ще го наричат. Под Акашиеви Записи, точно това разбирам - съдържимото... записа, информацията. Торсионите полета, са по-скоро научен термин, който описва, тези полета като наличност, но не и като съдържание - както е компакт диск. Висш разум... ...това е по-скоро... библиотеката. Но пак, някак си се припокриват.
    Да, всъщност, ако проявим фантазия, може да се начупят и представят нещата така:
    Висшия Разум е библиотеката, торсионните полета са книгите, а акашиевите записи са съдържанието, текста в книгите.
    Активен
    krasilink
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #27 -: Ноември 04, 2011, 14:07:04 »

Аз всъщност съм едва в началото и ми е малко неловко понеже тук всички сте наясно а аз сега едва започвам искам да разбера доста неща но не зня как и от къде.
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #28 -: Ноември 04, 2011, 14:19:48 »

Цитат на: krasilink
    едва започвам искам да разбера доста неща но не зня как и от къде.
    Здрасти, краси. Хубаво е, че си решил да ...почнеш (каквото и да означава това) и предполагам, след като в тази тема си ...почнал, те вълнува темата за тези "информационни източници" (най-общо да ги наречем).
    Относно започване, ето това е, поне според мен, прилично поднесен материал, описващ торсионната матрица (Висшия Разум)
    Цитат на: krasilink
    тук всички сте наясно
    Краси, една молба имам, приятелю. Въздържай се от подобни оценки, макар и да са уж добри, както е в случая. И за да не ти звуча като някакъв нравоучител или възпитател, ще ти кажа, че аз все още се справям трудно с това, макар и да не го правя в преки обръщения, като "вие сте/ти си/той е".
    Пиши, питай, казвай. С каквото може ще помагаме, както и ти на нас - инфо/източници, идеи и т.н.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Ноември 04, 2011, 14:40:53 »

Висшия Разум е библиотеката, торсионните полета са книгите, а акашиевите записи са съдържанието, текста в книгите.
    Висшия разум е библиотекаря, торсионните полета са съдържанието, а акашите са книгите, добре подреденки и в различни категориийки на различни нива. Как ти звучи това?
    Айде наздраве
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright