Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: В какво се превръщат мечтите/ What dreams may come  (Прочетена 2032 пъти)
Amazon
Гост
« -: Август 24, 2010, 01:26:53 »

Не видях никъде този прекрасен и чувствен филм във форума и реших да създам тема за него,защото е един от любимите ми филми,а и заради посланието,което носи:) Какво мислите за него? Аз съм присрастна, защото Robin Williams  ми е любимец:) Филма малко прилича на развлекателната книга- Братята с лъвски сърца:)  Какво послание доловихте?- След краят идва началото:)
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Август 24, 2010, 13:28:12 »

ох, много хубав филм. И аз харесвам Роби Уилямс.
    Филмът има много послания:
    - ако обичаш истински, си готов на всичко за другия, дори да отидеш и до 'ада' заради него.
    - Любовта може да свали всички маски, да развърже всички окови, да те накара да прогледнеш отвъд видимото и да си спомниш това, което си забравил.
    - да се научим да усещаме и разпознаваме с душата и сърцето си

Краят на филма е много сладък, когато двамата решават,че ще се преродят заедно и как се срещат като момченце и момиченце, как се разпознават и тн...

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Август 24, 2010, 13:30:39 »

Къде мога да го гледам този филм без да го тегля? Нямам много място в твърдия диск, пък ми се струва интересен...
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Август 24, 2010, 13:39:02 »

Къде мога да го гледам този филм без да го тегля? Нямам много място в твърдия диск, пък ми се струва интересен...

Ами Ния, единия вариант е ако има опция за онлайн гледане в някой торент сайт. Другият вариант е- от някоя видеотека Усмивчица
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 24, 2010, 19:23:31 »

http://myonvideo.com/files/2311/What_Dreams_May_Come_/_%D0%92_%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE_%D0%A1%D0%B5_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D1%82_%D0%9C%D0%B5%D1%87%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5_(1998)
    Тук можеш да го гледаш. Филма е наистина страхотен:)
    Друг извод,който видях във филма беше,че в зависимост от душевното състояние на човека, раят или живота след смъртта изглежда различно за всеки.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Август 24, 2010, 21:24:24 »

Друг извод,който видях във филма беше,че в зависимост от душевното състояние на човека, раят или живота след смъртта изглежда различно за всеки.

Мдам.. много често човек вижда това, което иска да види и това, което му е близко Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Светлината - какво представлява
    Духовни учения
    Administrator 5 1679 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 18:08:04
    от Sunshine(sun)
    Какво е Йога
    Йога
    Админ 0 1121 Последна<br />публикация Януари 09, 2010, 19:22:08
    от Админ
    С какво те отъждествявам :) « 1 2 3 »
    Снимки
    giti 33 3091 Последна<br />публикация Септември 13, 2010, 16:25:11
    от небесният ангел

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright