Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др.  (Прочетена 5129 пъти)
zenitov
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #30 -: Декември 19, 2012, 06:58:14 »

Преди няколко дни имах сън, който ми направи силно впечатление, да не кажа че направо ме се събудих разтреперан. Обикновено съм доста хладнокръвен към кошмарите(сигурно понеже не са рядкост при мен)но този път се събудих с реална физическа болка в областа на стомаха.
       Сънят: шофирам вечер по някакъв широк и осветен път, изведнъж таблото на колата ми изгасва, поглеждам пътя и уличните лампи също угасват, при което настъпва невиждан за мен досега пълен мрак... и се събуждам сякаш цялата тази тъмна картина се изстрелва в мен, причинявайки ми гореспоменатата болка в стомаха.   Имал съм какви ли не сънища, но за този се сещам постоянно по няколко пъти на ден вече седмица, което май не ми се е случвало преди.
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #31 -: Декември 19, 2012, 10:02:20 »

Преди няколко дни имах сън, който ми направи силно впечатление, да не кажа че направо ме се събудих разтреперан. Обикновено съм доста хладнокръвен към кошмарите(сигурно понеже не са рядкост при мен)но този път се събудих с реална физическа болка в областа на стомаха.
       Сънят: шофирам вечер по някакъв широк и осветен път, изведнъж таблото на колата ми изгасва, поглеждам пътя и уличните лампи също угасват, при което настъпва невиждан за мен досега пълен мрак... и се събуждам сякаш цялата тази тъмна картина се изстрелва в мен, причинявайки ми гореспоменатата болка в стомаха.   Имал съм какви ли не сънища, но за този се сещам постоянно по няколко пъти на ден вече седмица, което май не ми се е случвало преди.
    Според мен, или в момента си поел към грешен за твоя живот път, или просто болката в корема ти е причинила този сън, за да се събудиш.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #32 -: Декември 19, 2012, 20:00:15 »

Има един сън от преди много години.Била съм може би на 9-10, когато бях сънувала едно огромно НЛО.Застана до терасата на хола ни, докато спяхме, и искаше да ме вземе, стоеше и чакаше там..после не помня много, мисля, че си замина и не ме взе.Даже незнам дали е било сън, но едва ли е било друго Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright