Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др.  (Прочетена 5128 пъти)
Elvira1989
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Август 21, 2010, 21:54:38 »

ЩЕ ВИ СПОДЕЛЯ 2 МОИ СЪНЯ .
НАМИРАМ СЕ В СТАЯ ПРИЛИЧАЩА НА АНТРЕ НА КОРАБ . КОРАБЪТ Е ПРЕЗИМЕН.
ИМА НЯКОЛКО ЧОВЕКА ОКОЛО МЕН ЗА КОИТО В ПОСЛЕДСТВИЕ РАЗБИРАМ ЧЕ СА УЧЕНИ НО НЕ ХОРА А
САМО ТАКА ИЗГЛЕЖДАТ. ПРОВЕДОХ РАЗГОВОР КОЙТО БЕ СЛЕДНИЯ -
--- Е КАЗАХТЕ ЛИ МУ- ГОВОРЯ АЗ
---ДА НО ТОЙ ЕДВА НЕ СЕ ПОБЪРКА...
В СЛЕДВАЩИЯ МОМЕНТ ОТ БАНЯТА  ЦЕЛИЯ ОБЛЯН В ПОТ И ВОДА АЙНЩАИН И МЕ ГЛЕДА ВЪПРОСИТЕЛНО
КАК ГО ИЗМИСЛИ ТЕОРИЯТА ЗА АБСОЛЮТНАТА НУЛА? ТОВА Е ТЕОРИЯ КОЯТО СЪМ ИЗМИСЛИЛА НА СЪН
И ДО КОЛКОТО ПОМНЯ  СЕ ОБУСЛАВЯ ЧЕ ВСИЧКИ ЧИСЛА МОГАТ ДА СА РАВНИ И СВЕДЕНИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ ПОДРЕДЕНИ И СИНХРОНИЗИРАНИВ ЕДНА ОБЩА ФОРМА ВМЕСТО ДА ИМА ХАУСЪТ НА БЕЗКРАЙНОТО УВЕЛИЧАВАНЕ ПО ПРИНЦИПА ЧЕ ЧИСЛАТА НЯМАТ КРАЙ НО ТЕ МОГАТ ПОНЕ ДА БЪДАТ СИСТЕМАТИЗИРАНИ

ДРУГИЯТ СЪН БЕШЕ ЧЕ ИДВАТ МНОГО КОРАБИ НА ЗЕМЯТА И ИСКАТ ДА ЗАЖИВЕЯТ ТУК И АКО НЕ ГИ ПРИЕМЕ И ЕДИН ЧОВЕК ТОЙ ЩЕ БЪДЕ ЕКЗЕКУТИРАН . ВИДЯХ И ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ОБРЪЩЕНИЕ ОТ
ТЕХНИЯ ГЛАВНОКОМАНДВАЩ КОЙТО ГОВОРИ ЗАЕДНО С ПРЕЗИДЕНТА НА САЩ НО НЕ БЕШЕ БАРАК ОБАМА.
НЕБЕТО БЕШЕ ЦЯЛОТО ОТ СВЕТЛИНИ ОТ ПО МАЛКИ КОРАБИ ГОЛЯМ СТРАХ МЕ ХВАНА НО МИСЛЯ ЧЕ ТОВА НАИСТИНА ЩЕ СТАНЕ И ТЕЗИ СЪНИЩА  КОИТО ХОРАТА СЪНУВАТ СА ТЕЛЕПАТИЧНО ПРАЩАНИ ИМЕННО ОТ ИЗВЪНЗЕМНИТЕ  А ДАЛИ ТЕЗИ ХОРА НЕ СА ТЕХНИ ИЗБРАНИЦИ ПОМИСЛЕТЕ ЗА ТОВА....
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 20:58:32 от Еруин » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Август 22, 2010, 21:20:20 »

И двата СЪНЯ говорят много. Особено първият с числата...
Активен
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #2 -: Август 22, 2010, 21:36:53 »

Много интересни сънища! Хммм
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    До
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 23, 2010, 00:21:29 »

"...ТЕЗИ СЪНИЩА  КОИТО ХОРАТА СЪНУВАТ СА ТЕЛЕПАТИЧНО ПРАЩАНИ ИМЕННО ОТ ИЗВЪНЗЕМНИТЕ  А ДАЛИ ТЕЗИ ХОРА НЕ СА ТЕХНИ ИЗБРАНИЦИ ПОМИСЛЕТЕ ЗА ТОВА...."

Това и аз съм го мислела и смятам е точно така - предавани са телепатично и окей - избраници, ама какво, защо и т.н.?
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #4 -: Септември 13, 2010, 11:57:56 »

По миналата вечер сънувах продължение на сън който съм сънувала преди горе долу 14-15години,беше много странно защото обикновено сънувам продълженията на сънищата си в промеждутък между 3-4години Усмивчица
    Съня ми бе свързан с небето,със слънцето,луната,звездите и летящи кораби-дали бяха кораби или други малки  планети не зная."Предния път сънувах  че съм при баба и дядо, спя и в един момент както си спя някакви ярки светлини пред прозореца ме събуждат,излизам вън на терасата и с периферното си зрение виждам откъм задния край на къщата в небето става нещо,изтичах надолу по стълбите и застанах на двора с лице в лице с това което се случваше-небето беше толкова красиво,никога не го бях виждала в такива цветове а и толкова малки планети и космически кораби бяха дошлина гости на земята,все едно се намирах на някоя междузвездна спирка,всички тези обекти в небето бяха дружелюбно настроени,някои от тях направиха връзка с мен-заговориха ми но нищо не си спомням".Събудих се и хич не бях доволна от този факт,инстинктивно скочих от леглото и изтичах навън мислейки си че може и наяве да видя цялата тази невероятна небесна картина но уви небето си бе обсипано с обичайните за три посред нощ блещукащи звезди. Усмивчица
    Поминалата вечер сънувам че ще има затъмнение-слънчево затъмнение,този път не бях сама бях с половинката си,всички хора знаеха за затъмнението и повечето бяха в еуфория и очакваха събитието с нетърпение,бяхме седнали в заведение до което имаше огромна поляна,странно но дойдоха още няколко човека с които бяхме нещо като членове на някакъв клуб-клуб който води началото си от древноста,след като се събрахме всички решихме че е време и излезнахме навън на поляната,не говорехме помежду си а се разбирахме само с поглед ???Навън имаше прекалено много хора и аз реших че ще е по добре да отидем на друго място където ще сме по необезпокоявани,разбрахме се че ще се пръснем на различни места.В следващия момент се видях да стоя на същото място в двора на къщата на баба и дядо но вече не бях с половинката си а сама и както обикновено в моите сънища аз се виждах от страни-виждах обвивката си,в следващия момент небето се разбошува като морски ураган и притъмня,притъмня така все едно е посреднощ и в следващия момент се появи огромен кораб който беше много странен-съвкупност от кратерите на луната,космически кораб и друга планета-не мога да определя  какво бе точно  но знам че бе "мултифункционално" Ухилен започна да се върти но в средата си стоеше неподвижно въртяха се само външните слоеве,изпращаше някакви съобщения ама така и не си спомням какви бяха.След това се събудих,и пак както предния път станах и погледнах през прозореца ама нищо освен нощно небе и звезди,легнах си онтово и се зарадвах че съм сънувала продължението на съня който ми хареса и преди 15години Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 18:37:28 »

Скоро реди месец-два имах сън , за един много голям колкото половин Витоша кораб и там беше кацнал , уникално красиво нещо и знаех ,че не е лошо ,а хората ги беше страх. Та ако се случи скоро , не се панирайте не е за лошо Усмивчица))))
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #6 -: Декември 02, 2010, 18:45:18 »

И аз имах сън преди време, от кораба слезе едно момче , като нас и дойде при мен.На скоро пък ги сънувах ,че са тук в къщи.Може би за това имам усещането ,че ще дойдат много скоро и си мисля ,че ще е хубаво да ги посрешнем с хубава енергия. Eona и аз така си мисля ,че трябва да разширим съзнанието си в този план .
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Декември 02, 2010, 19:08:53 »

Четох някъде ,че са решили да премахнат вече решението за ненамеса и да действат малко по пришпорено. Изглежа ми логично ,като се има в предвид ,че примерно двете Кореи пак се надигнаха. Никой няма да позволи да се самовзривим. Изкуствена повреда в баланса ще се отрази не само на нас зле. Т.е търпяхме ви лиготиите сега е време да се вземете в ръце и да пораснете. Усмивчица)))))))))))))))))
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Декември 03, 2010, 22:05:37 »

Сънувах преди седмица и нещо един извънземен.  Ухилен Супер нелепо беше, защо се включи извънредно в програмата ми от сънища. Появи се точно като неочаквана реклама в паузата между две различни шоута по телевизията.
    Беше русоляв хуманоид и излъчването му беше като "абе аз не трябва много да съм тук и малко на своя глава ги правя тези простотии, но все пак реших да ги направя... я да видим сега какво ще стане, искрено се надявам да не се побъркаш"  Прегръдка
    А моите мисли бяха спрели, някак си не очаквах  точно тогава такъв сън и бях в изчакване да видя за какво става дума.  Веселяк
    И няколко секунди той ме гледа, като видя, че от моя страна няма реакция на появяването му, се усмихна леко и помаха несигурно с лявата ръка и каза "Здравей". И когато се осъзнах, че това е доста по-различно от повечето сънища и че всъщност се очаква от мен в момента някаква реакция.... и мислите се забързаха:
    Кой е този? Какво не му е наред- ...грозен?... а всъщност си е доста красив и симпатичен, просто май не е човек и за това не мога да го възприема... поне в първия момент... а да доста е симпатичен, сигурно е от онези от Плеадите - май за тях пишеха, че са руси и частично мязали на хората... а сигурно е от тях, а всъщност може и да не е, не е важно, по-добре да спра с обърканите мисли и да си поговоря с него преди да е изчезнал... толкова много въпроси имам...
    Той продължаваше да ме наблюдава с интерес... а аз се развълнувах прекалено много и не успях да задържа съня и се събудих.  Затъпяване За трети път поне ми се случва, когато са осъзнати сънищата и се развълнувам прекалено много и през това време нахълтат мисли свързани с ежедневния ми живот (в случая, къде какво съм прочела за извънземните, какво съм си мислила до момента за тях) просто започвам да губя съня и се събуждам... надявам се да се науча да го контролирам...

А този извънземен беше много приятен и симпатичен, някак много положителен и чист,  все едно гледаш чаровно усмихнато дете, което искрено се радва на нещо, но в пораснал вариант.

Шантав живот. 
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Декември 03, 2010, 22:23:16 »

ама ти тези русите не сме ли се разбрали да ми ги пращаш на мен ,аз съм се приготвила отдавна знаеш Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #10 -: Декември 12, 2010, 22:01:54 »

Преди няколко дни попаднах на статия за Парада на планетите.Преди обяснението съня:
    Преди три години, сънувах как планетите се нареждат в правилна линия, а Земята е горе-долу в средата на линията. А тук, на планетата всичко изведнъж потъмня. Парада на планетите, точно така го чух в съня си. Беше много красиво, хората се страхуваха, но нямаше от какво. За това и вие не се страхувайте. Според мен нищо фатално няма да ни се случи.
    Никога не бях чувала за парад на планетите...мслех си че е измислица на мозъка ми...е явно не е
    статията която открих: http://sanovnik.bg/n4-15452-1-Идва_ли_краят_на_света_с_парада_на_планетите
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Someone
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #11 -: Декември 13, 2010, 17:59:51 »

Имах доста странен сън преди известно време и реших да го споделя с вас, за да кажете мнението си.

Беше полумрак и аз седях на пейка до един кей. Изведнъж стана светло, но когато погледнах към небето цветът му беше брознов. В този момент се чуха хиляди писъци, видях хора как скачат в морето, всякаш се опитваха да се спасят от нещо, но накрая се давеха. Други тичаха покрай мен и викаха, "вие отвратителни учени, как може да оставите хората да умрат" и хвърляха предмети на горе. Няколко метра над земята имаше странни съоражения, като летящи зали, в които седяха въпросните учени. Уплаших се, защото се чудех какво става. В този момент тълпата ме повлече към водата, но някаква невидима сила ми помогна и не успяха да ме бутнат в морето. Погледнах пак небето и забелязах червена звезда, която се уголемява. Изведнъж някои извика уплашено " Планетата Нибиру! ". В момента, в който чух името ме обзе спокойствие и суматохата изчезна, тръгнах към червената светлина. Повървях известно време и седнах на една пейка. Погледнах назад и видях в далечината хората, които продължаваха да се блъскат, след това отново обърнах поглед към червената светлина в небето и се усмихнах...

Искам да поясня, че аз не бях чувала за тази планета и когато се събудих веднага проверих в интернет. Останах доста изненадана, че наистина съществува, и освен това я свързват за 2012.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #12 -: Декември 13, 2010, 19:23:26 »

Тази нощ сънувах една раса.Същите като нас само че изградени само от енергия.За жалост почти нищо не помня ,само че бяха 5-ма и че на разбуждане ми се струваше че са в стаята ми....

Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #13 -: Декември 28, 2010, 21:24:20 »

А някой от вас сънувал ли е мрежа от сънища които се преплитат.Например в последния сън участват събития които сте сънували преди.2 примера: Веднъж сънувах че преминавам от сън на сън.Все едно отваряш врата за да влезеш в стаята и там сън който си сънувал преди.И така доста пъти.
     Друг пример.Сънувам сън и в него познавам, хора и следствия от събития от предишни сънища.Сякъш като сериал аххахахаа
     Напоследък обаче много се дразня от сънищата с извънземни.И то не за друго ами защото почти винаги са някакви битки.Ето например предната вечер пак сънувах подобно нещо.Бях (както винаги в къщата на село) и чакам да пристигнат и да ги снимам.Вместо това чувам силна сирена и огнени топки започват да падат от небето.Не се сещам енергийни ли бяха,някакви снаряди или метеори.Тези топки като удариха земята се получи взрив като от атомна бомба чиято вълна направо срина хоризонта.След това небето се изпълни с летателни апарати.Някой кацаха на земята.От други излизаха роботи и започваха да изтребват хора.Ползваха също и стихии.Някакъв много мощен вятър като турнадо почти отнесе къщата.Едва оцелях  Ухилен
     Не помня как но преживях първата вълна.Всичко се повтори отново.Някой ни нападаше с цел да ни погуби а ние(хората) трябваше да издържим докато дойде помоща.Беше много дълъг сън но доста неща забравих. Помня края на съня само, как един робот почти ме откри из под руените на къщата,но поне успях да го снимам с телефона през една дупка.....
     Някой има ли идея защо повечето ми сънища с извънземни са някакви войни... Згреших
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Декември 30, 2010, 20:11:04 »

Някой има ли идея защо повечето ми сънища с извънземни са някакви войни... Згреших
    Ами заради 90% от филмите и игрите с извънземни , някаква пропагандирана агресия. Да ти кажа и подхвърляните информации за гадните сиви, честно казано няколко пъти съм "търсила " за тях , но все ми се струва ,че са измислица за камуфлаж. Някой предпочита да поддържа страх и агресия в хората срещу извънземни. Ако се замисля дори за пропагандата срещу рептили пак не е точно така, ако си мисля за дракони примерно нямам лошо чуство. от друга страна съм изучавала за символите - змия,змей,ламя,хала в българския фолклор и понеже е дълго за обяснение , горе-долу е ,че те са различно натоварени позитивно или негативно ,зависи къде са - на кое ниво от дъгата . Дъгата в българския фолклор е граница или мост през световете.
    странно но преди да седна да чета си мислех , ако намеря или доиде ранено дори и наи-гадното извънземно какво ще направя, ами дори и да попищя, ще си го прибера после да го лекувам.
    Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright