Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "Не пипай тази книга"-Ян ван Хелсинг  (Прочетена 2735 пъти)
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« -: Август 19, 2010, 21:50:20 »

Заради взривоопасното си съдържание, вече две книги на Ян ван Хелсинг бяха забранени. Не минава и ден без хората да са предупреждавани за "опасния германски автор".

Ян ван Хелсинг отново ще разтърси светогледа Ви!

Не пипай тази книга! – защото след това наистина няма да е лесно да живеете по стария начин.

Ако сте човек, който не се интересува от тайни, който никога не е желал да бъде външно и вътрешно богат, който не се е питал как да постигне успех и добро здраве, тогава книгата не е за Вас. Ако обаче чувствате, че нещо в света наистина не е наред и продължавате да се вълнувате от живота, от тайните на "просветения" ни век, това е Вашата книга. Само не казвайте, че не сте били предупредени! Ян ван Хелсинг ще Ви разкаже случки и истории, които ще Ви дадат власт над собствения Ви живот – а който има власт, носи по-голяма отговорност.
    Изберете сами – да продължавате да живеете както досега, или да промените съдбата си? Решението е изцяло Ваше.

"Атлантическото знание казва едно: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде Творец – да, той е не само част от Творението, но е и част от Твореца! Помислете още веднъж: Ние не само сме част от Творението, ние сме част от Твореца и имаме силата и средствата да творим сами!!!"
    Ян ван Хелсинг

* 24234.jpg (16.9 KB, 142x219 - видяно 390 пъти.)
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #1 -: Август 19, 2010, 22:23:37 »

четох я има доста инт неща но и доста измислени .. а към края става много скучна
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Август 19, 2010, 22:27:35 »

Четох я, има доста инт неща, но и доста измислени... А към края става много скучна.
    Добре, обясни какво е "инт".
    Може би - "интересни" имаш пред вид? Усмивчица
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #3 -: Август 19, 2010, 22:36:23 »

Тази книга промени светогледа ми буквално !
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #4 -: Август 19, 2010, 23:16:34 »

не вярвай на всичко което е написано вътре Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 20, 2010, 16:26:47 »

Впрочем, аз не съм я чела...
    « Последна редакция: Август 20, 2010, 16:33:22 от nia.boneva6 » Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #6 -: Август 20, 2010, 17:29:08 »

http://chitanka.info/lib/text/15396/26#toc
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Август 22, 2010, 21:30:09 »

Благодаря Усмивчица
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #8 -: Август 22, 2010, 21:32:53 »

За нищо!
    Активен

ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 24, 2011, 17:18:05 »

Цитат
    четох я има доста инт неща но и доста измислени .. а към края става много скучна

Глупости.

Моля да бъде конкретизирано - кои са доста-та измислици?
    Дали книгата е интересна или не, не бих могла да твърдя. Това е въпрос на лична преценка.

Авторът нито е открил топлата вода, нито нещо изключително сензационно. Но факт е, този човек е успял. Достоен за възхищение и автор, и човек.
    Няма да казвам, че ми е променил живота - освен, че е банално, клиширано и адски заучено е и невярно. Факт е обаче, че ми отвори очите за много неща. Възхитена съм от неговия изказ, както и от аргументацията, която влага. Смея да твърдя, че е напълно откровен в думите си.

Колкото до книгите му... "Не пипай тази книга" е най-популярната му, но за мен другите негови не й отстъпват по нищо.
    Първата книга, която прочетох е "Децата на новото хилядолетие", от чието заглавие се подразбира и тематиката. Много ме впечатли.
    Съветвам ви да прочетете още "Книгата за един милион евро", в която типичните формули за успех биват заместени от нови съвети, които лично на мен ми звучат в пъти  по-логични.  Относно световната конспирация, той пише във "Властта на тайните общества през ХХв." - І и ІІ том.
    За други негови книги в момента не се сещам, едва ли са само тези. Както и да е...

Между другото чакам хххх да обясни кое в "Не пипай тази книга" е измислица и на какви основания е мнението й.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright