Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мисли  (Прочетена 1608 пъти)
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« -: Август 18, 2010, 21:38:43 »

Здравейте! Имам един въпрос към вас(само не ми се подигравайте, че да не съм превъртяла), но първо трябва да ви разкажа! От около 1г. някои неща, които си мисля започнаха да стават реалност. Не, че съм пророкувала нещо или съм видяла, просто това, което си миля, става реалност. В началото се случваше много рядко. За да стане нещо, което си мисля, не трябваше да допускам(да се сетя), т.е. да не осъзнавам, че можеше да стане. Но след време... от почти няколко месеца мислите ми стават реалност, вече се страхувам да мисля. Например преди месец си помислих за братовчедка ми и осъзнато си поисках тя да е при мен и другият ден хоп, тя дойде(От различни села сме). Вчера ми се искаше да ям пица и днес майка ми направи пица без да й казвам. Казвам си, че сестра ми ей сега ще падне и тя пада. Мисля си, че може да се разболея, защото и сестра ми е болна и на другия ден-познайте. Уффф.... а когато се връщах от почивката си помислих, чеможе да стане катастрофа и много ме беше страх да не се случи това и за щастие не се случи. Не е случайност, знам го, моля ви не ме смятайте за луда!
    И сега да се върнем на въпроса! На някои от вас случвало ли им се такова нещо? Не говоря за някакво пророчество, видение или тем подобни. Имам предвид ежедневните ви мисли какво могат да ви причинят. В книгата на Дан Браун "Изгубеният символ", прочетох, че мислите имат маса, дори и малка, но имат. Сравнението беше с песъчинка(колкото и да е малка има маса, малка маса, но има). И като се натрупат мислите на едно място става голяма маса...
    Е, вие сте?!
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Август 18, 2010, 21:44:16 »

Спокойно Зузи, няма нищо странно в това, което описваш. Просто мислите ти се реализират, тоест предизвикваш нещата с мислите си. Може би трябва да се опиташ да ги контролираш и да се стремиш да мислиш за хубави неща.
    Това, за което говориш ме кара да се замисля за 4-тото измерение, където всичко, което мислим ще става реалнност.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 21:54:14 »

Здрасти , на мен това ми се случва от вече доста години.
    Ще ти кажа аз горе - долу как се справям с мисли които ме спохождат и не искам да се материализират.
    когато я усетя се опитвам да я синтезирам като в капсула , да я уловя в мисловно пакетче и след това просо я взривявам,изпарqвам и въобще унищожавам.
    Гледам да не се ядосвам на хората защото това също се материализира и наи-често мъжът ми ходи със синки - падат му разни неща или се удря Усмивчица))))
    когато си установил че си добър материализатор , трябва да започнеш да търсиш рRавновесие и баланс.

както казва Спайдърмен

With great power becomes great responsibility Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 18, 2010, 22:31:56 »

На мене ми се случват подобни работи, но малко по-рядко.

Например, мисля си да напиша нещо във форума - и някой го е написал вместо мен Веселяк Или, да карам малко по-сериозно; имам някаква мисъл в главата и прочитам почти (или съвсем) същото в някоя книга. Или искам да науча повече за нещо и го дават по телевизията. Тям подобни...

Най-странното е, че веднъж си представих нещо да излиза от Слънцето, като изригване; и след около седмица прочетох в интернет статия за плазмата, която се отделила...  Ухилен

Освен това, отдавна спрях да искам нещо да се случи... вече почнах за най-важните неща за мен, да ЗНАМ, че се случват, или ще се случат и става...  някои ще бъдат след много време Усмивчица

Интересно е, че се разболявам изключително рядко, въпреки, че се къпя рано сутрин и излизам с мокра глава; или през зимата си нося палтото в ръка, поради простата причина, че не ми е студено... И много рядко се разболявам. А когато това стане, не знам какво правя, но нещо става, и хоп-знам, че утре около еди колко ще стана сутринта, и ще бъда напълно здрава... и СТАВА!  Веселяк

Иначе това го правя със себе си, но не и с други хора... пък и да искам, не мога, и по-добре. Усмивчица
    Активен
    kosara-
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #4 -: Август 18, 2010, 23:00:52 »

Здравей ,Зузи! Много се радвам,че има още много други с тази способност,трябва да я развиваш,за да можеш да я използваш по предназначение. Можеш да помагаш на хората и да лекуваш,но е много важно да знаеш,че когато го правиш,не трябва да споделяш,защото имат страхове и понякога самите те не позволяват да бъдат излекувани или да им се помогне. Аз лично от няколко години използвам тази способност да помагам,най често за болести и любов Усмивчица (имам възможноста да работя с хора-фризьор съм )много е приятно,и стават чудеса,ще видиш. Последния ми случаи е с едно момиче,което докторите са и казали,че ще и трябват 2месеца да се възтанови ,а тя дойде след една седмица и ми казва,че е станало чудо и се е възтановила за 4 дни,аз разбрах от майка и ,която мина случайно през салона Усмивчица Пожелавам ти успех,и много любов около теб!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 18, 2010, 23:13:31 »

Здравейте! Имам един въпрос към вас(само не ми се подигравайте, че да не съм превъртяла), но първо трябва да ви разкажа! От около 1г. някои неща, които си мисля започнаха да стават реалност. Не, че съм пророкувала нещо или съм видяла, просто това, което си миля, става реалност. В началото се случваше много рядко. За да стане нещо, което си мисля, не трябваше да допускам(да се сетя), т.е. да не осъзнавам, че можеше да стане. Но след време... от почти няколко месеца мислите ми стават реалност, вече се страхувам да мисля. Например преди месец си помислих за братовчедка ми и осъзнато си поисках тя да е при мен и другият ден хоп, тя дойде(От различни села сме). Вчера ми се искаше да ям пица и днес майка ми направи пица без да й казвам. Казвам си, че сестра ми ей сега ще падне и тя пада. Мисля си, че може да се разболея, защото и сестра ми е болна и на другия ден-познайте. Уффф.... а когато се връщах от почивката си помислих, чеможе да стане катастрофа и много ме беше страх да не се случи това и за щастие не се случи. Не е случайност, знам го, моля ви не ме смятайте за луда!
    И сега да се върнем на въпроса! На някои от вас случвало ли им се такова нещо? Не говоря за някакво пророчество, видение или тем подобни. Имам предвид ежедневните ви мисли какво могат да ви причинят. В книгата на Дан Браун "Изгубеният символ", прочетох, че мислите имат маса, дори и малка, но имат. Сравнението беше с песъчинка(колкото и да е малка има маса, малка маса, но има). И като се натрупат мислите на едно място става голяма маса...
    Е, вие сте?!

Хехе, добре дошла в "илюзиорния свят" както някой го биха нарекли... Веселяк,
    тук единствената граница е тази която сама поставиш и определиш като "невъзможна"...
    това което описваш е прекрасно, знам го от личен опит...как "просто" нещата които желаеш се случват..., Намигване....и усещането, че каквото може да роди въображението, може да стане реалност...ей това е Велико!!! значи? всичко зависи от въображението, не е ли така?
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #6 -: Август 19, 2010, 10:07:14 »

Благодаря ви за коментарите! Всички сте прави по свой начин. А това за книгата или ТВ-то и на мен се е случвало. А Егоцентрична ексцентричка, вярно е, въображението е нещо велико, но трябва да внимаваме, защото "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне" или, както каза Еона Л."Голяма сила изисква голяма отговорност." Е, преводът не е така, но както и да е. Стан Ли го е казал първи. И точно затова се притеснявам. Нещо, което си мисля, нещо, което е лошо, дори и неосъзнато да си го мисля, да се материализира.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #7 -: Август 19, 2010, 10:46:47 »

А Егоцентрична ексцентричка, вярно е, въображението е нещо велико, но трябва да внимаваме, защото "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне" или, както каза Еона Л."Голяма сила изисква голяма отговорност." Е, преводът не е така, но както и да е. Стан Ли го е казал първи. И точно затова се притеснявам. Нещо, което си мисля, нещо, което е лошо, дори и неосъзнато да си го мисля, да се материализира.

Напълно си права!
    И затова от основно значение е да се научим да контролираме и насочваме правилно мислите и желанията си.
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #8 -: Август 31, 2010, 21:20:09 »

Не мога да повярвам че това се случва и с теб Ако щете ми вявайте чувствам се точно по начина,който тя описа...Всичко за мислите-как стават реалност, за осъзнатите-как не се сбъдват ... Много ме обърква ... Всичко напоследък ме обърква... преживявам си яките моменти .. а също и кошмарите ...А кошмароте са наистина страшни...Усещам как си влияя на тялото... как определени хора и места предизвикват нещо в мен ... Прост пример : Може цял ден да не съм кашляла но прибера ли се в квартирата и направо се задушавам...почвам да си мисля кофти неща ...Мисля че съм луда .... Абе не ми е лесно .. Мисленето ми се промени...много неща се променят в мен ... Но незнам дали да се доверя .. По някой път съм убедена че се развивам по някакъф начин.. на другия ден сякъш съм друг човек ... Чувствам се силна понякога... Сякъш мога да контролирам хората ... но в същото време усещам че не е правилно и че същността ми е да съм добър човек и да помагам ... Виждам как другите хора са толкова заслепени от материалния свят и пропускат всичко онова,което се случва под носа им ... Сякъш са слепи ..или на мен ми има нещо... но май не съм аз лудата... и все пак незнам на кое да вярвам .. истина ли е ,не е ли .. Затова и толкова се радвам че ти се чувстваш по подобен начин .... и искрено се надявам да можем да си помогнем взаимно ... Защото знам че ако не почна да го контролирам,което и да е то ... НАИСТИНА ЩЕ МЕ НАПРАВИ ЛУДА ........
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 31, 2010, 23:10:53 »

Не, не-ако го контролираш вече няма да те прави на луда. Човек си върви в материалния свят и може да промени всичко наоколо...
    Ако мислиш, че не си готова-опитай да го подтискаш. Ако не става-обработвай мислите си... трудно е... Сигурно се постига ефект след години, но човек не бива да губи воля Усмивчица Аз знам, че ти няма да изгубиш воля Усмивчица
    Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 31, 2010, 23:32:20 »

При мен става същото,но не знам защо си мисля че някой неща просто ги усещаме,а не че ги караме да се случат(не че го няма и този момент).Просто знаете че това ще стане и от нищото ви хрумва,че ви се хапва пица или че ще дойде еди кой си.Аз лично не мога да го контролирам просто някоя мисъл ми идва в главата и тя става реалност най-много след часове.Веднъж без причина казах на майка ми че ще се прибера в 10 сутринта(аз излизам към 8 на кафе)и дори бях забравила за  това и към 9:50 една приятелка вика айде към вас и тя не знае що.Но на мен ми харесва това,веднъж предупредих майка ми да не пипа котлона щото ще я хване ток и после се оказа че имало късо вътре в печката суперско е.А да знаете как гърмаят уредите около мен когато се ядосам..
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #11 -: Септември 01, 2010, 09:19:16 »

Цитат
    А да знаете как гърмаят уредите около мен когато се ядосам.
    Ухилен Ухилен По-кротко бе човек, ще запалиш целия блок от гръмването на уреди.

Благодаря ти, Ния! Не си мисля, че ен съм готов, но просто ми е странно! А и понякога някоя мисъл, ако се сбъдне ме прави щастлива.
    Кехой, ти от Бургас ли си? Може би се познаваме?!По-тоно мисля, че се познаваме?! Как се казваш?
    И колко е хубаво да знаеш, че и на другие се случват такива неща. Е, понякога не е хубаво, но...!
    Активен

kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #12 -: Септември 02, 2010, 13:35:00 »

Ох трудно ми е вече да общувам с всички .... Има определени хора,които ме разбират и други с които съвсем буквално си ме заболява главата при опит за общуване .И най-лошото е че това са хора,които са ми били близки и са значили нещо за мен .. Просто не мога да ги слушам,те не разбиреат мисленето ми .. и не за някакфи странни неща,ами просто за неща от живота .. не виждат.не чуват,не разбират..супер плоски ми се струват ...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Септември 02, 2010, 13:51:30 »

Нали? ... Лошото е, че искат да прихванеш... ама няма да стане пък.. ! То това е навсякъде.. ама зад цялата тази работа се крие нещо друго..
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #14 -: Септември 02, 2010, 15:10:37 »

Нали? ... Лошото е, че искат да прихванеш... ама няма да стане пък.. ! То това е навсякъде.. ама зад цялата тази работа се крие нещо друго..
    И ще бъдеш ли толкова щедра, за да ни кажеш какво има зад това?
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Близки светове
    Извънземни цивилизации
    Administrator 9 3012 Последна<br />публикация Юли 10, 2010, 14:31:03
    от nia.boneva6
    Варианти в училище
    За родителите
    delfin 7 2527 Последна<br />публикация Юни 04, 2012, 17:01:03
    от Me.Racle
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3695 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Различни клипове с музика и снимки
    Музика
    delfin 2 2585 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 17:43:36
    от delfin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright