Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Информация от извора  (Прочетена 1942 пъти)
Elvira1989
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Август 18, 2010, 17:58:22 »

Здравейте всички!
ПРЕДИ ОКОЛО 2 ГОДИНИ МОЯТА МАЙКА ЧЕЛА НЕЩО В ИНТЕРНЕТ И МЕ ИЗВИКА ДА ДОЙДА И ТОГАВА МИ КАЗА ЧЕ ОТГОВАРЯМ ТОЧНО НА ОПИСАНИЕТО ЗА ИНДИГО . СЕГА СЪМ НА 20 И ВЕЧЕ ЗНАМ ЗАЩО КАТО МАЛКА ПЪК И СЕГА ВИЖДАМ СЕНКИ НАПОДОБЯВАЩИ ХОРА. ТЕЗИ ХОРА СА ТУ ДВА МЕТРА ВИСОКИ ТУ МЕТЪР 
МЕТЪР И ПЕДЕСЕТ. КОГАТО ЗАСПЯ ИДВАТ В СЪНЯ МИ ИЛИ МЕ СТРЯСКАТ НА СЪН. СКОРО ПОЧНАХ ДА ГИ ВИЖДАМ И С КРИЛА. НЕКА ВИ КАЖА НЕЩО
ВСЕКИ ЧОВЕК ИМА АНГЕЛИ ХРАНИТЕЛИ -  ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА ПО 3 А МНОГО ДОБРИТЕ ПО 4.
ПОПАДАЛА СЪМ В СИТУАЦИИ ЧЕ ЧУВСТВАМ ОГРОМНО НАПРЕЖЕНИЕ В ДЯСНАТА ДЛАН - ПРОТЕГНА ЛИ РЪКА
 КЪМ ОБЛАЦИТЕ ОООООО ЧУДО ЕДИНСВЕНО АЗ ВИЖДАМ ЧЕ НА НЕБЕТО СЕ ОТВАРЯ ПРОЦЕП И ПРЕЗ НЕГО ВЛИЗА КОРАБ ЕДИНСТВЕНОТО МИ ОБЯСНЕНИЕ Е ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ СЪМ БИЛА И СЕГАШНО ВРЕМЕ И В ДАЛЕЧНО РЕЛНО ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ. ПОНЯКОГА КАЗВАМ НЕЩА И ТЕ СЕ СЛУЧВАТ. НА ДЕН ПОНЯКОГА МИ СЕ СЪБИРАТ ПО 3 ЧАСА ПРЕЗ КОИТО МОГА ДА ПРЕДСКАЗВАМ КАТО НАПРИМЕР ЧЕ ПРЕЗ ИЛИ СЛЕД 2025
В ЮГОИЗТОЧНА АФРИКА ЩЕСЕ ОТКРИЕ КОРЕН ОТ РАСТЕНИЕ КОЕТО ЩЕ Е ПО ЛЕКОВИТО И ОТ ЖЕН-ШЕНЪТ
И ЧЕ СТРАНИТЕ ОТ ТРЕТИЯ СВЯТ ЩЕ СТАНАТ ТЕ БОГАТИТЕ И ЧЕ СЛЕД ВРЕМЕ АВСРАЛИЯ НЯМА ДА Я ИМА ЗАЩОТО ЩЕ ПОТЪНЕ ОТ ТВЪРДЕ МНОГО ЦИКЛОНИ И ЗА АМЕРИКА ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НА ДВЕ ОТ ЗАМЕТРЕСЕНИЕ НАД 10 ПО РИХТЕР.
СЪЩО ТАКА КОГАТО ПОЛОЖА РЪЦЕТЕ СИ НА БОЛНО МЯСТО ТО СЕ ЗАТОПЛЯ И МИНАВА ТАКА ИЗЛЕКУВАХ МАЙКА МИ КОГАТО ПОЛУЧИ ЖЛЪЧНА КРИЗА В НАЧАЛОТО НА ТАЗИ ГОДИНА .
КОЙТО ИМА ДА ПИТА НЕЩО ИЛИ ГО ИНТЕРЕСУВА ОТ ЛЮБОПИДСТВО ДА МИ ПИШЕ НА
elviraetuk@abv.bg   
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 18:01:19 »

Добре дошла  Усмивчица
Тези сенки, които се опитват да те уплашат, ти опитай да ги "изследваш".
« Последна редакция: Август 18, 2010, 18:14:21 от nia.boneva6 » Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #2 -: Август 18, 2010, 18:56:43 »

НЕКА ВИ КАЖА НЕЩО
    ВСЕКИ ЧОВЕК ИМА АНГЕЛИ ХРАНИТЕЛИ -  ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА ПО 3 А МНОГО ДОБРИТЕ ПО 4.
    ПОНЯКОГА КАЗВАМ НЕЩА И ТЕ СЕ СЛУЧВАТ.
    СЪЩО ТАКА КОГАТО ПОЛОЖА РЪЦЕТЕ СИ НА БОЛНО МЯСТО ТО СЕ ЗАТОПЛЯ И МИНАВА  

Охо, много си приличаме! Добре дошла и от мен!
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 18, 2010, 19:35:54 »

WELCOME

това по 3-4 маи са т.нар духовни учители

моля те разкажи повече за кораба можеш ли да го опишеш
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Elvira1989
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Август 18, 2010, 20:44:58 »

WELCOME

това по 3-4 маи са т.нар духовни учители

моля те разкажи повече за кораба можеш ли да го опишеш

За корабите на големина 1 км дължина и 700 м широчина масивен червено черен на вид като от сглобки
    и заострен  в началото без наличие на мотор както при човешките совалки
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Август 18, 2010, 20:57:33 »

Сега малко с риск да ми се посмеят.

И моето е същото само че е мисля с дължина 10-12 метра, същото като черен металик , прилича на Стелтовете само че като от много сглобки.
    Така го виждам (спомням) в главата си .От няколко години желанието да си спомня как да го извикам е особено натрапчиво.Имам спомен и за нещо свързано с ръката .
    Затова те попитах.Това не съм го казвала на никой.Може пък да му е дошло времето.
    Много съм търсила по описанията за такъв вид кораб и не съм намирала. И специално за черни кораби, които да не са баналните кръгли.Наи смешното е че ми липсва до болка ,все едно ми липсва наи-близкия човек.

Активен

Elvira1989
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Август 18, 2010, 21:07:01 »

Сега малко с риск да ми се посмеят.

И моето е същото само че е мисля с дължина 10-12 метра, същото като черен металик , прилича на Стелтовете само че като от много сглобки.
    Така го виждам (спомням) в главата си .От няколко години желанието да си спомня как да го извикам е особено натрапчиво.Имам спомен и за нещо свързано с ръката .
    Затова те попитах.Това не съм го казвала на никой.Може пък да му е дошло времето.
    Много съм търсила по описанията за такъв вид кораб и не съм намирала. И специално за черни кораби, които да не са баналните кръгли.Наи смешното е че ми липсва до болка ,все едно ми липсва наи-близкия човек.

Пробвай да го повикаш с мисъл или се помъчи да го сънуваш.
    А за това дето ти липсва е защото сте си разменили чувства или част от аурата и то взаимно
    а това за ръката сигурно си докоснала нещо не от този свят - нещо извън земно ще е било
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Август 18, 2010, 21:14:07 »

Въпреки че много искам ,знам че не му е времето да го викам сега. Сълзи
    Дори се опитвам да не мисля много ,много за него, за да не го извадя от покоя му не навреме.
    Каква мислиш е твоята връзка с големия кораб?
    Активен

Elvira1989
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 18, 2010, 21:27:08 »

Въпреки че много искам ,знам че не му е времето да го викам сега. Сълзи
    Дори се опитвам да не мисля много ,много за него, за да не го извадя от покоя му не навреме.
    Каква мислиш е твоята връзка с големия кораб?

Аз си мисля че просто съм отворила времево пространство колкто до връзката това е на много високо дувно равнище и мисля че има смисъл за душата на човек защото тя не е от материя която е като тази на земята а и материята на кораба не е земна за това имат нещо общо...

Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 18, 2010, 21:49:09 »

Аз искам да те попитам, понеже спомена, че си виждала сенки на хора.. и сега си разбрала защо. Ами.. защо ги виждаш тези сенки (ако не е лично разбира се)? В смисъл има ли общо с прехода?
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #10 -: Август 18, 2010, 22:46:32 »

и аз сам би виждал но само 1 път вече Усмивчица сенките
    Активен
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #11 -: Ноември 21, 2010, 17:28:36 »

Здравейте всички!
    ПРЕДИ ОКОЛО 2 ГОДИНИ МОЯТА МАЙКА ЧЕЛА НЕЩО В ИНТЕРНЕТ И МЕ ИЗВИКА ДА ДОЙДА И ТОГАВА МИ КАЗА ЧЕ ОТГОВАРЯМ ТОЧНО НА ОПИСАНИЕТО ЗА ИНДИГО . СЕГА СЪМ НА 20 И ВЕЧЕ ЗНАМ ЗАЩО КАТО МАЛКА ПЪК И СЕГА ВИЖДАМ СЕНКИ НАПОДОБЯВАЩИ ХОРА. ТЕЗИ ХОРА СА ТУ ДВА МЕТРА ВИСОКИ ТУ МЕТЪР 
    МЕТЪР И ПЕДЕСЕТ. КОГАТО ЗАСПЯ ИДВАТ В СЪНЯ МИ ИЛИ МЕ СТРЯСКАТ НА СЪН. СКОРО ПОЧНАХ ДА ГИ ВИЖДАМ И С КРИЛА. НЕКА ВИ КАЖА НЕЩО
    ВСЕКИ ЧОВЕК ИМА АНГЕЛИ ХРАНИТЕЛИ -  ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА ПО 3 А МНОГО ДОБРИТЕ ПО 4.
    ПОПАДАЛА СЪМ В СИТУАЦИИ ЧЕ ЧУВСТВАМ ОГРОМНО НАПРЕЖЕНИЕ В ДЯСНАТА ДЛАН - ПРОТЕГНА ЛИ РЪКА
     КЪМ ОБЛАЦИТЕ ОООООО ЧУДО ЕДИНСВЕНО АЗ ВИЖДАМ ЧЕ НА НЕБЕТО СЕ ОТВАРЯ ПРОЦЕП И ПРЕЗ НЕГО ВЛИЗА КОРАБ ЕДИНСТВЕНОТО МИ ОБЯСНЕНИЕ Е ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ СЪМ БИЛА И СЕГАШНО ВРЕМЕ И В ДАЛЕЧНО РЕЛНО ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ. ПОНЯКОГА КАЗВАМ НЕЩА И ТЕ СЕ СЛУЧВАТ. НА ДЕН ПОНЯКОГА МИ СЕ СЪБИРАТ ПО 3 ЧАСА ПРЕЗ КОИТО МОГА ДА ПРЕДСКАЗВАМ КАТО НАПРИМЕР ЧЕ ПРЕЗ ИЛИ СЛЕД 2025
    В ЮГОИЗТОЧНА АФРИКА ЩЕСЕ ОТКРИЕ КОРЕН ОТ РАСТЕНИЕ КОЕТО ЩЕ Е ПО ЛЕКОВИТО И ОТ ЖЕН-ШЕНЪТ
    И ЧЕ СТРАНИТЕ ОТ ТРЕТИЯ СВЯТ ЩЕ СТАНАТ ТЕ БОГАТИТЕ И ЧЕ СЛЕД ВРЕМЕ АВСРАЛИЯ НЯМА ДА Я ИМА ЗАЩОТО ЩЕ ПОТЪНЕ ОТ ТВЪРДЕ МНОГО ЦИКЛОНИ И ЗА АМЕРИКА ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НА ДВЕ ОТ ЗАМЕТРЕСЕНИЕ НАД 10 ПО РИХТЕР.
    СЪЩО ТАКА КОГАТО ПОЛОЖА РЪЦЕТЕ СИ НА БОЛНО МЯСТО ТО СЕ ЗАТОПЛЯ И МИНАВА ТАКА ИЗЛЕКУВАХ МАЙКА МИ КОГАТО ПОЛУЧИ ЖЛЪЧНА КРИЗА В НАЧАЛОТО НА ТАЗИ ГОДИНА .
    КОЙТО ИМА ДА ПИТА НЕЩО ИЛИ ГО ИНТЕРЕСУВА ОТ ЛЮБОПИДСТВО ДА МИ ПИШЕ НА
    elviraetuk@abv.bg   

Уау!
    Страхотно
    Активен
    lia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

• Град: България
  • « Отговор #12 -: Декември 15, 2010, 02:01:18 »

Някой има ли идея ,защо и какви групи се събират сега на Земята ?Защо има много напреднали души тук и каква е мисията им ?
    Активен

Най-великата доблест не е в това никога да не паднеш, а да се изправиш всеки път, когато паднеш.
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #13 -: Декември 15, 2010, 02:19:05 »

Да Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    lia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

• Град: България
  • « Отговор #14 -: Декември 15, 2010, 10:31:04 »

Ще се радвам ако споделиш .

Да Усмивчица
    Активен

Най-великата доблест не е в това никога да не паднеш, а да се изправиш всеки път, когато паднеш.
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright