Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Агентите на матрицата – органичните портали. Тера - скритата история на планетата Земя  (Прочетена 6169 пъти)
praiseyou
Гост
« Отговор #45 -: Август 25, 2010, 18:40:04 »

Сега попаднах на една книга и я чета в момента - казва се "НевроЛингвистично програмиране for Dummies". Информация какво е НЛП: Тук . Може да се намери и доста информация в интернет. Та мисълта ми е, щом такива книги излизат за Масовият читател, то каква ли информация е достъпна за Тайните служби? Лично аз по мениджмънт и организация на човешките ресурси съм учил, за например музика (на специална честота) която след като се пусне в магазин тип "Метро", увеличава покупките със 30% . Отдавна има софтуеър който може да се намери в интернет, за Масовият потребител да може да се добавят променящи поведението вълни към Песни, т.е. не е нужно да се чува само едно пиу пиу, а музиката си свири и Съзнанието ни не разбира нищо, докато Подсъзнанието е активирано да иска да купува например. Според НЛП Съзнанието ни е върха на айсберга, докато Подсъзнанието ни е отговорно 9/10 от действията ни. Връзката с темата е, че ни промиват (програмират) на едно много високо ниво и да си имаме едно наум.
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #46 -: Септември 02, 2010, 22:29:50 »

Да допълня:
 Значи днеска си търсех едни неща и намерих съвсем други Усмивчица Оказа се че Невро Лингвистичното Програмиране е доста по разпространено отколкото си мислех. Най-лошото е че на 100% се използва масово от медиите! Лично аз гледам минимално количество телевизия(новини някой път) и откакто спрях да гледам, се чувствам много по самостоятелно "мислещ", иначе както сме говорили и в тази тема телевизията те "успива" и после ти "налива". Предупредени сте  Плезещ се
Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #47 -: Юни 11, 2011, 00:52:52 »

http://www.xnetbg.com/new/40/115/252------i
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Хипотеза за сътворението и матрицата на първичното творение
    Космогенезис
    Administrator 3 2335 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 20:52:47
    от delfin
    "Шах на планетата Земя" от Бернд фон Виттенбург
    Книги
    delfin 0 1620 Последна<br />публикация Декември 06, 2009, 16:03:58
    от delfin
    Малко история за произхода на циганите « 1 2 3 »
    Древни цивилизации
    delfin 40 16598 Последна<br />публикация Октомври 29, 2012, 11:38:46
    от Toddo
    Матрицата. « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    Ariam 20 2133 Последна<br />публикация Май 02, 2012, 09:00:36
    от Ich
    ИСТОРИЯ ЗА ПОТОПА (хипотеза)
    Древни цивилизации
    еос 0 754 Последна<br />публикация Януари 25, 2013, 12:52:11
    от еос

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright