Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Животът днес  (Прочетена 1682 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #45 -: Октомври 07, 2010, 16:36:04 »

Ще ти обясня как искам. Усмивчица

Аз искам България да си прави каквото иска и да не съобразява със ЕС и САЩ,просто,защото ние трябва да направим славянски съюз,обединена славянска нация основаваща се на Източните добродетели!

Сега дружим с великите сили,повярвайте-на тях не им пука за нас!Следователно трябва да ги зарежем,а ако те се опитват да ни спарат,военно,разбира се,ще им отвърнем със най-нагли атаки,а след това Балканите ще минат на наша страна,както и Русия!

АКо някой иска да си играе с нас,ще го смачкаме,ако пък иска да е приятел с нас и ако иска да възприеме Божиите ценности,тогава ще го приемем като брат!

Против циганите нямам нищо!Ще ги интегрираме и ще ги направим пълноценна част от обществото!

Политиката ни ще бъде такава,че да искаме да превърним турците в българи и въобще насилствено или не,да им отнемем правата,а ако исат да си ходят в Турция-да го направят!

Ще предизвикваме Турция и ще си искаме 20 млрд. долара,които ни дължат и нарочно ще ги потъпкваме и унижаваме докато самата Турция не изчезне като народ и държава!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #46 -: Октомври 07, 2010, 16:36:39 »

Ще ти обясня как искам. Усмивчица

Аз искам България да си прави каквото иска и да не съобразява със ЕС и САЩ,просто,защото ние трябва да направим славянски съюз,обединена славянска нация основаваща се на Източните добродетели!

Сега дружим с великите сили,повярвайте-на тях не им пука за нас!Следователно трябва да ги зарежем,а ако те се опитват да ни спарат,военно,разбира се,ще им отвърнем със най-нагли атаки,а след това Балканите ще минат на наша страна,както и Русия!

АКо някой иска да си играе с нас,ще го смачкаме,ако пък иска да е приятел с нас и ако иска да възприеме Божиите ценности,тогава ще го приемем като брат!

Против циганите нямам нищо!Ще ги интегрираме и ще ги направим пълноценна част от обществото!

Политиката ни ще бъде такава,че да искаме да превърним турците в българи и въобще насилствено или не,да им отнемем правата,а ако исат да си ходят в Турция-да го направят!

Ще предизвикваме Турция и ще си искаме 20 млрд. долара,които ни дължат и нарочно ще ги потъпкваме и унижаваме докато самата Турция не изчезне като народ и държава!
Активен
Kery
Гост
« Отговор #47 -: Октомври 07, 2010, 16:43:04 »

Половината беше чудесно и накрая всичко развали...Отказвам се...
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #48 -: Октомври 07, 2010, 16:43:55 »

Кое е било чудесно? Усмивчица

Ако е за поста ми,милост за Турция няма и не бива да има!

В името на нашата история и историческите ни личности,на петвековното им владичество и сегашното им влияние с глупави сериали и музика!
Активен
Kery
Гост
« Отговор #49 -: Октомври 07, 2010, 16:44:37 »

Мирната част Веселяк
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #50 -: Октомври 07, 2010, 16:45:27 »

Пак го обърнахме на политически форум Намигване
И всички все повтаряме едно и също Намигване
Активен
Kery
Гост
« Отговор #51 -: Октомври 07, 2010, 16:47:05 »

Да, Нийче, съжалявам, но и това е от тия неща, които искат промяна или премахване...за това ги коментираме
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #52 -: Октомври 07, 2010, 16:47:23 »

Ами,Кери-щом не ти харесва часта с Турция-няма лошо! Усмивчица Ухилен

Но ОК...щом на хората им е неприятно да се разправяме с Труця грубо-няма,ще ги оставим да си умрат в блатото! Усмивчица Усмивчица

Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #53 -: Октомври 07, 2010, 17:01:25 »

Но какви трябва да са целите на България?

Да се промени манталитета на хората,да се заздрави вярата в Бог,единението на народа,пропаганда на всички добри ценности и отричане от лошите,край на корупцията,мафията и останалата престъпност,радикална промяна в образованието,насърчаване на спорта,науката и изкуствата,всичко откраднато да бъде върнато на държавата,развитие на икономиката чрез радикално намаляване на частния бизнес и развитие на турзима,от кудето да има облаги за земеделие,промишленост и здравеопазване.

Икономически и духовен съюз между Балканските държави,отричане от ЕС и САЩ,и братство с Русия-близки отношения с Китай и Япония.

Източноевропейски съюз,чиято цел е да измести ЕС и САЩ във тяхното управление,както и тотална изолация на Турция докато не изпълнят всичките ни молби-репарации от 30 млрд. долара,повече заради лихвата,както и годишен данък към Източна Европа,в размер на милиони левове!

А ккато казах,ако някой ни обяви война-ще го разпердушиним,ще започнем план за пълна и тотална милитаризация!
Активен
Georgi19
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #54 -: Октомври 07, 2010, 17:07:00 »

Някои маиче избива комплекси Усмивчица
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #55 -: Октомври 07, 2010, 17:08:42 »

Много,много комплекси се избиват тук! Ухилен Усмивчица
Активен
Georgi19
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #56 -: Октомври 07, 2010, 17:13:00 »

нали Усмивчица
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #57 -: Октомври 07, 2010, 17:17:12 »

Туй е комплексарски форум! Усмивчица

Аллах,акбар! си казват неговите потребители всяка сутрин и всяка вечер. Ухилен Ухилен Ангелче
Активен
Dez
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #58 -: Октомври 09, 2010, 02:26:26 »

rabeno, света няма нужда от агресия и война за да се промени! Още по-малко, "най-наглите ни атаки", ще имат кой знае какъв ефект. Ако смяташ, че мирът идва с война, значи, нашите "кукловоди" постигат целта си. И дори да се стигне до всичко това, което ти казваш, дори да разбием половината свят и да унищожим .... неславяните, ние ще бъдем спрени. Тази война, за която говориш няма да се състои. Но все пак, ако си се решил на война... предполагам, чувал си за филма на Алексей Швачко "И сам войнът е войн".....
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #59 -: Октомври 09, 2010, 13:12:23 »

А от какво има?

От сладникава любов ли?

Любовта,по която ни ръководи Бог,казах-не е такава,каквато ние сме свикнали да изживяваме,неговата любов може да боли и да разрушава,да убива най-безжалостно!

Божията любов е всестранна,защото и злото и доброто са основани върху нея!!!

А пък и както знаеш,човечеството имаше време да се покае-не го направи!

А аз казвах,че ще опитаме да създадем братство между всички хора,първо ще напуснем САЩ и ЕС-ще се обединим със славяните,а след това ще опитаме,по мирен път,да обединим целия свят.Ако някой ни скочи-ще го смачкаме!!!
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Живот в съня « 1 2 »
    Послания
    onzi 20 3170 Последна<br />публикация Август 28, 2011, 11:35:36
    от kukuruku
    (почти) Свръхестествено « 1 2 »
    Снимки
    7dc 21 4177 Последна<br />публикация Декември 16, 2012, 23:30:53
    от мушу
    Послание от извънземните през 1977
    Видео клипове
    Аэ съм 0 2376 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright