Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Животът днес  (Прочетена 1681 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #30 -: Октомври 07, 2010, 15:48:27 »

Атака ще се прегънат,повярвай! Щом досега не направиха нищо,няма и да направят.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #31 -: Октомври 07, 2010, 15:50:49 »

Е те само плямпат, това е вярно

Обаче навсякъде, където минавам (почти навсякъде) чувам хората да говорят, че турция не трябвало да влиза
разни референдуми и такива...

Има изградено някакво мнение Затъпяване
Е да, то не играе голяма роля

В народното събрание Станишев казва, че ГЕРБ са като циркаджии, ама всъщност всичките работят в цирка...
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #32 -: Октомври 07, 2010, 15:53:38 »

България умира,имаме седем милиона жители,от които само четири милиона чисти българи!
Активен
Teleca
Гост
« Отговор #33 -: Октомври 07, 2010, 15:54:56 »

В народното събрание Станишев казва, че ГЕРБ са като циркаджии, ама всъщност всичките работят в цирка...

Ама то и за цирк не става ... то ми се реве като ги гледам, по-скоро е някаква трагична театрална постановка (:
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:12:35 от Модератор » Активен
Kery
Гост
« Отговор #34 -: Октомври 07, 2010, 15:56:33 »

Така е,с добро не става!
Става, но не с налагане. Това е като да въведат със закон вечерен час на всички, макар да е за наше добро, никой няма да е слагасен, защото всеки има право на собствен избор и лична свобода.

Кери не трябва да се надяваме само на Силите!Трябва и ние да се борим-каквото изберем това ще е!
А, никъде не съм казала, че някакви сили ще чакам. Просто не мога да ида да им взема телефона от който пускат чалгата и да им кажа "Абе ти що го слушаш това, слушай другото". В такъв случай няма да ме разберат...тактиката е друга Намигване Не с лошото Усмивчица Не можеш да налагаш мнение. Ти си пей твоята песен, пък остави правото им на избор на тях самите. А силите помагат за да вземат правилните решения...ежедневно се изпраща енергия на всички Усмивчица

Атака е изкуствено създадена партия за внасяне на междуетническо напрежение. Казват много истини, но по неправилния начин. Когато се изпада в крайности нищо хубаво не се получава.
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:13:27 от Модератор » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #35 -: Октомври 07, 2010, 15:56:59 »

България умира,имаме седем милиона жители,от които само четири милиона чисти българи!
Ако беше обратното, щеше да е по-зле. Четири милиона все са нещо. Все пак са повече от три милиона.

Ама то и за цирк не става ... то ми се реве като ги гледам, по-скоро е някаква трагична театрална постановка (:
много точно....
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:14:37 от Модератор » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #36 -: Октомври 07, 2010, 15:59:53 »

Атака е изкуствено създадена партия за внасяне на междуетническо напрежение. Казват много истини, но по неправилния начин. Когато се изпада в крайности нищо хубаво не се получава.
Не само, че нищо не се получава, ами дори става по-зле
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:15:04 от Модератор » Активен
Kery
Гост
« Отговор #37 -: Октомври 07, 2010, 16:01:47 »

Абе може да не ви харесва на някои, ама роми, българи, американци, турци и мешани - всички сме едно. И цялата работа е за да не го осъзнаем, защото тогава ще бъдем силни. Сега на групички лесно ни управляват. Това е цялата работа - манипулация и власт.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #38 -: Октомври 07, 2010, 16:06:20 »

Така е,с добро не става!
Става, но не с налагане. Това е като да въведат със закон вечерен час на всички, макар да е за наше добро, никой няма да е слагасен, защото всеки има право на собствен избор и лична свобода.

Кери не трябва да се надяваме само на Силите!Трябва и ние да се борим-каквото изберем това ще е!
А, никъде не съм казала, че някакви сили ще чакам. Просто не мога да ида да им взема телефона от който пускат чалгата и да им кажа "Абе ти що го слушаш това, слушай другото". В такъв случай няма да ме разберат...тактиката е друга Намигване Не с лошото Усмивчица Не можеш да налагаш мнение. Ти си пей твоята песен, пък остави правото им на избор на тях самите. А силите помагат за да вземат правилните решения...ежедневно се изпраща енергия на всички Усмивчица

Аз мисля,че си трябват крайности вече!Както Адолф Хитлер спасил Германия!Защото,признайте,ако не беше той,сега Германия нямаше да е това,което е!

Трябват крайности,доброто,Кери,не е само галене с перце по главата,доброто изисква жертви,страдание!

Трябва да елимнираме славянските врагове!

Свърши се времето на лъжливото братсво.Не ми вярвате,но ще видите,че след по-малко от десетина години нечии интереси пак ще бъдат настъпени и тогава....

Не сме едно,Кери!

Делим се на Божи хора и на Сатанински хора!

Аз искам...няма значение...никой не може да разбере,това,което аз искам!Най-много пак да се нервирам

Но да,признавам,искам смърт,разруха,кръв,война,терор!Да се изкъпем в кръвта си и да се пречистим,да дойде самият Дявол,а след него Христос,който да го размаже с една ядрена ракета!
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:15:58 от Модератор » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #39 -: Октомври 07, 2010, 16:10:05 »

Абе може да не ви харесва на някои, ама роми, българи, американци, турци и мешани - всички сме едно. И цялата работа е за да не го осъзнаем, защото тогава ще бъдем силни. Сега на групички лесно ни управляват. Това е цялата работа - манипулация и власт.
Едно сме, ама повечето хора се правим на ударени. Все се намира кой да пожелае да е над другите и... излиза - едно цяло, ама буламач...

Но нещата ще се получат. Няма начин..
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:16:26 от Модератор » Активен
Oda Nobunaga
Един от многото
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

• Град: Пловдив
  • Да действаш, значи да бъдеш.....

« Отговор #40 -: Октомври 07, 2010, 16:13:32 »

Рабено ти си един болен фашистки мозък.....
    Активен

Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #41 -: Октомври 07, 2010, 16:15:00 »

Приемам това като комплимент. Ухилен Усмивчица

Винаги ми е било забавно когато хора...като теб(блъх Ангелче),са ми казвали така. Усмивчица
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #42 -: Октомври 07, 2010, 16:18:57 »

Рабено, дано да ти мине с времето...

Едно е патриотизъм, друго е нацизъм, а ти си си чист нацист... Веселяк Ще те докладвам на антифашистските организации, да знаеш Веселяк Шегувам се!!!

Всички има права, не мисля, че имаш право да ги нарушаваш, моля те, осъзнай се укроти тоя гняв и тая неприемчивост. На теб си най-много вредиш по този начин.

Рабено ти си един болен фашистки мозък.....
    Айде и ти - не с лошото!
    « Последна редакция: Октомври 08, 2010, 10:16:56 от Модератор » Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #43 -: Октомври 07, 2010, 16:21:00 »

Аз не съм нацист,и аз искам любов и братство между народите-просто казвам,че няма къде да бягат. Усмивчица

Все ми е едно,какъв съм-аз дори не се самоопределям като нацист,а като човек,който е бесен на целия свят и,който иска промяна!
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #44 -: Октомври 07, 2010, 16:24:50 »

Имам дежа ву или тоя разговор вече много хора са го водили с тебе Веселяк

Не си нацист, искаш братство, ама само на определени народи... другите - разруха, бомби... Абе незнам, аз не желая да използвам средствата на НАТО и ООН за световен мир, пък ти щом мислиш, че ще стане...
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Живот в съня « 1 2 »
    Послания
    onzi 20 3170 Последна<br />публикация Август 28, 2011, 11:35:36
    от kukuruku
    (почти) Свръхестествено « 1 2 »
    Снимки
    7dc 21 4177 Последна<br />публикация Декември 16, 2012, 23:30:53
    от мушу
    Послание от извънземните през 1977
    Видео клипове
    Аэ съм 0 2376 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright