Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Животът днес  (Прочетена 1669 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Август 16, 2010, 12:42:01 »

Може да не съм пълнолетен,може да не съм видял живота през очите на оплетените в системата,но...хората говорят.Те говорят,че не могат да живеят този живот,защото цените били високи,заплатите ниски,храната и водата пък били отровени.Нямали приятели,защото злобата била пропила хората до костите и целия свят бил така лош,че не им се искало да живеят.

Накратко казано хората постоянно се оплакват,че не харесват Човешкия свят,че не харесват живота си.Може да не съм пълнолетен,но не съм сляп.Всъщност дори и слепец ще се досети,че хората са нещастни.

А аз знам защо са нещастни!

Искат щастие,семейство,хубава работа-искат да са просто обикновенни хора с обикновен живот.Искат да имат повече време да прекарват със семейството си по места като морски курорти и балкански хижи.

Но не получават нищо от това,което искат!Нищо!

И после обвиняват държавата,обвиняват хората около тях.Обвиняват другите,но не и себе си.Докога?

Всъщност кога хората ще разберат,че техния живот не зависи от другите-не зависи от техния шеф,не зависи и от хората,които говорят-клюкарите.

Кога хората ще осъзнаят,че те сами управляват живота си?Кога?

Кога ще спрат да водят живота на овце,живота на роб,на добитък.Кога ще разберат,че тази богат материално значи да си наплашен като заек и да нямаш щастието,което притежава бедния,но богат духовно.

Качете се на Мусала и вижте света отгоре.И се замислете:струва ли си да загинете заради лошите цели на други хора,Струва ли си да загубите хубавото във вашия живо,само,защото някой друг иска това.

Струва ли си да си съсипвате здравето за пари,живота за пари,природата за пари...

Но всичко е бизнес...спорта,изкуството,живота-дори хората са бизнес.Този бизнес е мръсен и долен,а хората,които го въртят са алчни за пари демони.А пък самите пари въртят тези хора...

Докога ще се оставяте да ви мачкат,да ви притискат,да ви искат пари за нереално високи сметки-ток,вода-и вие ще ги плащате без протести.

Докога ще изсичаме дърветата,ще съсипваме атмосферата...знаете ли,че питейната вода в света е само 3 процента от цялата вода-и ние я пилеем...за пари!

Струва ли си Чернобил да ни заразява с рак...струва ли си нашата малка и красива България да е тоалетната на Европа!

Струва ли си българския народ да пати от грешките на други,зли хора.

Струва ли си да отричаме Бог и да се тъупчерм с пари до пръсване.

Струва ли си да погубим цялата човешка раса,само,защото нямаме волята да си кажем:Край,стига толкова,аз съм свободен човек,а не роб!

Е...късно е вече....

Вярно-не съм изживял това,което всеки пълнолетен гражданин изживява....и добре,че не съм!

Какво харесвате и не харесвате във вашите животи?

Какво харесвате и не харесвате в България?

Аз не мразя никой-не мразя нито цигани,нито турци,нито никой.

Просто искам всички да спазват закона без изключения.

Не съм расист!Уважавам всички,стига те да уважават мен!

Стиска ли ви да изнесете един митинг,в който да настоявате за правата си?

Стиска ли ви да се защитите,когато сте нападнати?

Стиска ли ви да оставите децата си тук,а не да ги пращате по чужбина.

С какво Европейския съюз и САЩ ни превъзхождатъ....с пари!

Те имат пари,ние-не,а Турция ни дължат 20 млрд. лева,за кланетата от Априлското възстание!А до днес не са изплатили и стотинка!

Докога ще плюем против нашите братя-руснаците!

Докога ще бъдем с 2 опашки-една за САЩ,една за Европа.

Не разбирате ли,че вие сте България,вашите деца са България.

Не Бойко Борисов е България,по закон той трябва да изпълня исканията на българските граждани,които са толкова уплашени,че не биха могли дори да си кажат мнението!

И вие ли сте от тях?И вие ли сте от тези хора,които ще предадат нашата родина?Сега не говоря като някой глупав националист,говоря като човек-каква обединена световна нация може да има след като ние копаем гроба на сегашната ни!

И вие ли ще възпитате децата си да бъдат лизачи на някой американски задник?А?
Ще ги възпитате да си сменят гражданството и да забравите за цялата срамна българска история?

Тогава какви хора сте вие,след като дори не почитате това,което ви е откърмило?Каква чест имате?

Сега сте жалки.

И знаете ли какво?Книгата на Паисий Хилендарски,написана преди около 250 години напълно подхожда на сегашната обстановка.

Един глупав народ без чест,забравил какъв е!След като един човек не почита корените си тогава той е най-големия глупак и мерзавец в света!

ЗНам каквъв ще е вашият отговор.Че няма какво да направите,че сте преклаено слаби и жалки да промените нещо и,че днес не му е времето да се занимавате с такива неща.Чудя се дали и след 100 години ще му дойде времето.А,забравих,че след 100 години България няма да съществува заради жалките хора.

Но вие явно държите да мислите еднакво!Сигурно затова мнозина отричат Левски,Ботев,Каравелов,Раковски и мн. др. Българи.Отричат ги,защото тези велики Българи не са били овце.

Хан Крум по свирката на Византия ли е играл?Ами цар Симеон?Ами Омуртаг,Аспарух,баща му ККубрат,след това Асеневците,Иван Асен Втори и редица личности.

Надявам се Апокалипсиса да дойде и да ни измете от лицето на тази Земя!

Сигурно затова и Хитлер е лош,а ако се говори за него значи си болен мозък!Ако Хитлер беше жив щях да го подкрепя!

Но вие казвате,че той е лош,защото е избил 150 млн. души-някои от тях храбри войни,а другите жалки лицемери също като днешните.

Тогава как един лош човек може да източи информация от легендрната Шамбала,а?Да,Хитлер е знаел технологий,за които днес никой дори не знае и не подозира.Адолф Хитлер се е свързал със Шамбала,а детската му мечта е била да открие Атлантида!

Как Шамбала,далеч по-могъща от Хитлер,е допуснала това?
Тя доброволно му ги е дала!Той е щял да рпоемни света,но накрая се е възгорял от силата си и напднал Русия.Тогава великите сили се обърнали срещу него и Адолф е бил предаден от най-близките си приятели!Но той оцелява!Не убит или заловен никога!Умира с чест и достойнство далеч от враговете си!

А вие сте по-умни и Хитлер и затова ходите по свирката на "великите"(жалките) сили,нали?

Това е мой пореден призив да се събудите,вие спящите красавици!

Хайде,ако поне нямате себеуважение,то поне имайте уважение към децата си! Усмивчица

« Последна редакция: Август 16, 2010, 13:56:33 от Модератор » Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Август 16, 2010, 12:50:25 »

Виждам,че сте превърнали форума във селски пазар!

Вместо да обсъждате сериозни неща,вие се лигавите!

Значи понеже живота ви е скапан,трябва да направите идилично откачено място,където всеки сериозен въпрос бива жестоко отхвърлен!

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Август 16, 2010, 13:19:01 »

Да, хората са нещастни, защото търсят щастието отвън.
И лошото е, че като се опиташ да им го кажеш, го отричат.
Всички хора, които съм попитала какво е за тях Щастието и защо са Нещастни, те говорят, че нямат пари, или "приятелите" не им се обаждат или нещо подобно.
Днес дядо ми за пореден път каза приказки от рода на "Ни ми са живей тоз скапан живот, брей! Напрежение и напрежение. Няма друго!"
 Усмивчица
Такива са повечето хора и явно трябва да свикнем. И да се опитваме да правим нещо. И ако не стане, да не се разочароваме... не трябва да допускаме тази Пандемия да ни засегне... Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Август 16, 2010, 13:23:34 »

Виждам,че сте превърнали форума във селски пазар!

Вместо да обсъждате сериозни неща,вие се лигавите!

Липсваше ни твоето присъствие, rabeno.
    Но защо отвреме навреме и да не се поразтоварим малко?

Цитат
    Значи понеже живота ви е скапан,трябва да направите идилично откачено място,където всеки сериозен въпрос бива жестоко отхвърлен!

Защо пък, отворени сме за всякакви смислени дискусии.
    Ето, пуснал си хубава тема за живота в България.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 16, 2010, 13:58:22 »

...да, може би някои качества липсват у хората в БГ и наистина, както казва баща ми, през чийто ръце са минали стотици българи - 95% от населението не става за нищо. Предполагам, че е прав, а пък и съвпада с друга статистика - 91% от сънародниците ни слуша чалга. Интересна синхроничност нали?
    Знаеш ли къде са ценностите Ребенковец? Едната част замина в чужбина, с хората отровени от лицемерието и лудоста на околните. Другата част спи заровена с избитата интелигенция (стотици хиляди души), след идването на комунистите. Сега децата на партизаните въллува из България и обичат да говорят, как седят нещата. Обичат лукса, за който са мечтали гледайки филми от щатите, когато само партийци и приближени имаха видео. Ох, как са сънували и мечтали за тоя живот, по цяла нощ, докато навън слаба крушка е осветявала плевнята с прасето, и сега искаш да го споделят с теб ли? хахахах 
    Внуците им пък ми говорят за духовност, изкуство от БМВ хикс 5, от под крилото на мама и тате, които плащат всичко. Лесно е така, нали? Това са носители на семпъл/прост ген. Какво дават на обществото тези хора? Нищо.
    И последната група запазила ценностите, като достойнство, благородство, честност, искреност и ВЯРА, че един ден, ще има справедливост за всички, е една шепа нещастници дето е тук да просветлява тази тиня - успех на последните - с вас съм в името на Бога!
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 16, 2010, 14:18:32 »

Скъпи млади приятелю:) Написал си страхотни и много смислени неща и аз те подкрепям почти на 100%. Прав си за това, че народа мъчли и търпи..но когато пораснеш и имаш семейство... ставаш предпазлив за близките си. Страха винаги е бил най-силното оръжие и ние до днес живеем обсебени от него. Но ще те поправя Усмивчица Колкото Русия е потъпквала и изменяла нашата велика история,никоя друга държава, освен Германия може би, не го е правила по този гнусен начин. Стотиците артефакти- на хиляди години, са изнасяни като картофи. 100 години държавата ни живее в дълг. Българина се научи да дължи на някому-свободата си, прехраната си,парите си, гордостта си, земята по която стъпва... Промениха дори нашата свещена азбука. Издигнахме им паметници, приехме ги като братя, не беше достатъчно че войската ни се ръководеше от техни,но трябваше и гражданина да се просмуче с идеите им. И така стана... Усмивчица Велика царска Русия, няма общо с тази комунистическа пасмина,която съществува в момента. Белия монарх уважаван от азиатците е мъртъв и на негово място има само комунисти.
    Ние сме едва утайката от тези славни и велики българи стъпвали и благославяли земята ни. Тези времена няма да се върнат, но искам и ти да разбереш нещо:) Отричането от собственият ти народ е най-лошото нещо! Не бъди като всички-не плюй по сънародниците си,защото ще станеш лош като тях. Вярвай в по-добро бъдеще. Лесното е да се плюе,трудното е да разбереш и обикнеш. Ние сме свикнали да се оплакваме- но с бездействието си и страха си предизвикахме нещата случващи се сега и тук. Ако имаш идея за промяна сподели я:) Ще те подкрепя! Но нали знаеш... Левски са го водили само 2 пазачи и нито един селянин или гражданин не се опитал да го спаси. Но то е вярвал в хората и се е жертвал за тях въпреки видното им безразличие и предателство:)
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 16, 2010, 15:10:24 »

Велика царска Русия, няма общо с тази комунистическа пасмина,която съществува в момента.

Хайде, хайде Амазон, моля те. Ти имаш ли идея дори и евреите, от кога са полазили това царство на приказките, за което говориш и за какви интереси и пари става дума? И изобщо има ли някъде човек, който да не гледа интереса било то духовен, материален? Не! "Интереса клати феса" е казал тоя народ и е прав. Въобще няма, какво да сравняваме Германия с Русия защото е същата работа, но с различна гледна точка и интерес. Когато е била Германия, ако не друго частна собственост е имало. Хората са имали земя, имало е за какво да се борят, за какво да живеят. Всичко е одържавено след войната!!!! Боли го някой за артефакти, камъни е прах, като няма хляб! Ти знаеш ли, че във Франция след войната е имало едно предприятие само, което е одържавено - Рено. И то като глоба, защото са търгували с Германиия! Ти знаеш ли, че хората тук по време на войната и лошата Германия са произвеждали в пъти повече продукция - в пъти повече от сега и се е изнасяло за световно!!!
    И какво става, под командата на Велика Русия са избивали хорицата, като хлебарки и са им взимали земята, фабричките, хлябът!
    Извини ме за острият коментар, но не искам и да чувам демагогия да се прокрадва.
    Едни и същи са, но интересите са други.

Сетих се една смешка пред, която замълчах преди време.. излезна от устата на едно ВНУЧЕ. Добре че дошли комунистите, че да направят пътища, защото по царско време били само калчища... Веселяк ...и да допълня само към това, като каза за "изнасяне". Сигурно не знаеш, ама в Родопи е имало Уран с много висока чистота. Братушките са го "изнесли". Както и много друга руда от региона - Рудозем, има едно място. Или митът за влаковите композиции със златото право нагоре по картата в съюза?
    Уранът и бил толкова чист, че се смята, че е нямало да има път тук, който да не е като в Германия - прословутите им прави пътища..
    Та така. Аз мисля, че нещата са одавна ясни.
    « Последна редакция: Август 16, 2010, 15:27:56 от Star Rover » Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #7 -: Август 16, 2010, 15:30:36 »

Усмивчица Ти не си ме разбрал. Сега ще ти кажа една история- Пра баба ми почина миналта година и беше на 94 години. Тя ми разказваше истории за двете въпросни държави.  По време на втората световна война тя е била вече пораснал човек. Разказваше ми за руснаците и германците. -когато германците пристигат в селото й,войници, първото което правят е да си изкопаят отделна дупка в градината за тоалетна и да си платят храната и напитките които селяните са им предложили. Руснаците за разлика-отиват в селото на баба ми не само че са срали и пикали в градината и,но и открадват старата кранта. Аз винаги съм харесвала Германия и самият Хитлер по мои си причини. Тук говоря за история. За теб това може да са камъни прах и тн,което наистина е жалко, но мен тези камъни и прах ме определят като човек,както цялата българска действителност. Приемам този тон,който не определям като остър:) Ти не си ме разбрал и е нормално да реагираш така. Всеки има своя гледна точка и аз уважавам твоите причини и казаното от теб.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 16, 2010, 15:32:34 »

А, аз мисля, че и интересите са същите.
    Звездичке, струва ми се, че не си разбрал мн добре Амазон, или тя е пропуснала кавичките на някои места... Както и да е...
    КАто емигрант имам мн. да кажа по темата и ще го сторя по късно....
    Рабено, теми като тая ме карат отново да си мисля, че си двуличен. Да ти кажа честно, предпочитам това ти лице в тази тема.....
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 16, 2010, 15:34:17 »

Усмивчица Ти не си ме разбрал. Сега ще ти кажа една история- Пра баба ми почина миналта година и беше на 94 години. Тя ми разказваше истории за двете въпросни държави.  По време на втората световна война тя е била вече пораснал човек. Разказваше ми за руснаците и германците. -когато германците пристигат в селото й,войници, първото което правят е да си изкопаят отделна дупка в градината за тоалетна и да си платят храната и напитките които селяните са им предложили. Руснаците за разлика-отиват в селото на баба ми не само че са срали и пикали в градината и,но и открадват старата кранта. Аз винаги съм харесвала Германия и самият Хитлер по мои си причини. Тук говоря за история. За теб това може да са камъни прах и тн,което наистина е жалко, но мен тези камъни и прах ме определят като човек,както цялата българска действителност. Приемам този тон,който не определям като остър:) Ти не си ме разбрал и е нормално да реагираш така. Всеки има своя гледна точка и аз уважавам твоите причини и казаното от теб.
    Амазон, моята прабаба казваше, че са разбрали, че са във война, едва когато руснаците са дошли да ги освобождават. Какво да говорим повече?
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 16, 2010, 15:35:35 »

Усмивчица Не разбирам обаче едно. Защо навсякъде говориш сякаш аз защитавам руснаците:) Аз не харесвам Русия. Не съм расист,но такива държави като Китай, Русия и Америка за мен са трагични. И няма нужда да ме поучаваш по история. Историята ми е страст от дете. Знам и за мините около Пернишко и тн. Усмивчица Разбирам те и те подкрепям в казаното
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 16, 2010, 15:37:56 »

Усмивчица Не разбирам обаче едно. Защо навсякъде говориш сякаш аз защитавам руснаците:) Аз не харесвам Русия. Не съм расист,но такива държави като Китай, Русия и Америка за мен са трагични. И няма нужда да ме поучаваш по история. Историята ми е страст от дете. Знам и за мините около Пернишко и тн. Усмивчица Разбирам те и те подкрепям в казаното
    Ъъъъ това към кой е отправено?
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Август 16, 2010, 15:41:30 »

Относно Русия...мисълта ми беше друга.Аз не искам да сме зависими от никой!От никой-искам самостоятелна държава.Руснаците са ни като братя и те единствени биха ни помогнали по време на криза.Вярно е,че има много кирливи руснаци,но аз познавам такива,които са свестни и,които не гледат на България като на добитък!

Знам за изнесените български съкровища на чужда земя...трябва да си ги върнем,защото те са част не само от нашето историческо наследтво-те са част и от великата Шамбала!

Права си относно това за семейството...но ако всички бяха такива умиращи от страх,нямаше да има свободна България!Някой хора се жертват за общото благо-те са истинските герои и българи!

Русия има всичко благодарение на нас-азбука,религия,език и т.н.Просто те си разиграха коня по-добре.

Може да имаме изгода от Русия,а и да не отричаме факта,че благодарение на тях имаме някои ценни неща!

Аз вярвам,че старите славни времена ще се върнат!Имаме потенциала-само трябва да го осъзнаем и разработим...и тогава ще видиш как средновековна България ще се завърне!

Левски са го водели 5 заптиета,защото агата,който го е бил заловил е уважавал Васил заради ума му и така си е мислил,че някой ще скочи да го освободи....ама...

А пък Капитан Петко Войвода е бил поканен да бъде башибозук в турската армия....но той отказва и загива!

Ето имам една идея:

Ние имаме невероятни туристически обекти.Нали?

Защо не ги разработим?Да срутим хотелите на мафията по плажовете-да премахнем незаконните заведения и глупавите чалга кръчми и дискотеки.Моята идея е плажовете в България да се изчистят,поддържат и да станат така,че да предлагат не насилие и разврат,а просто едно уединение.Морето да се изчисти и организмите в него да се развиват.

По Балкана да се спре масовото изсичане на горе или пък поне на всяко изсечено дърво да се засежда ново.Това ще елиминира свлачищата,пожарите и наводненията и ще пречисти въздуха от вредните атмосферни влияния.Нека да се строят хижи в близост до манастири и целебни извори.Да се поддържат прекрасните реки,които имаме-да се грижим за живота в тях и така риболова да се развива разумно.Лова също да се развива разумно и всеки бракониер трябва да бъде наказван здраво!Имаме много исторически и природни обекти,които да поддържаме и да печелим от тях!

От парите в туризма ще печелим много добре.Ще ги вложим във земеделието-модернизация.Нови машини,заводи и ще произвеждаме повече зърнени култури,които ще изнасяме за Русия,като се има предвид сегашното им положение.Иначе за останалите Балкански страни трябва да изнасяме.Промяната от Европа и Сащ към Русия не трябва да стана изведнъж,а плавна,с години.

Спечеленото,леко и постепенно,ще вложим във здравеопазването.Нови болници,заплати,осигуровки и по-модерна техника.Преди години сме имали най-доброто здравеопазване в света!

Имаме много полезни плодове и зеленчуци,системата ни от животни(Месо,кожи,мляко) и растения(билки и чайове) ни е природна даденост.Но всичко трябва да е със мярка!Освен да продаваме,трябва и да развиваме,за да се запази българската уникалност.
    От млякото можем да произвеждаме сирена,кисело мляко,извара.Нали един трънчанин откри специален бацил,който го има само в България.В Япония умират за нашето кисело мляко-ще им ги продаваме,в Русия също!

След време по-света ще настъпи водна криза,а в България има изобилие на вода.Знаете ли колко наций можем да направим зависими и колко войни ще предотвратим!

След като минат години и се сближим с руснаците ще сключим съюз със тях.Защо?Ами защото Америка и ЕС няма да допуснат нашето развитие и ще стане като в Косово.Но този път ще стане така,че руснаците да ни помогнат!Така,че ще станем недосегаеми,а след време ще искаме и да ни върнем съкровищата,които са ни взели преди години!

Турция иска да влезе в ЕС?Ние ще ги приемем тогава когато ни изплатят 20 млрд.лева обезщетение!

С тези 20 млрд. лева можем да подобрим пътната инфраструктура и да финансираме проучвания,експедиций и да развиваме спорта,младежта и науката.

Всички клюкарски медий ще бъдат свалени,а останалите медий ще трябва да пишат повече добри отколкото лоши новини или поне да има баланс.Трябва да се покаже на средния българин,че живота му не е толкова тежък!

Както при бай Тошо-трябва да има интеграция на циганите.Да ги приобщим към обществото.Ако не искат-както в Китай-смъртни присъди!

Турците трябва да бъдат депортирани обратно в турция,а джамийте в България да бъдат унищожени.Не искам нищо свързано с Турция!
    А за краен случай,ако турчоляка не ще да ни изплати обезщетението ще избием всички турци в България!Но това е краен,много,много краен случай!
    Новото поколение трябва да бъде научени да вярва в Бог и да му бъде заложена дисплина,но не варварска както става по-света,а собствена дисциплина,по примера на Хитлер.Българската история трябва да бъде изучена,а чалгата,кючека и турските сериали премахнати!Да се отпуснат повече средства за образованието!

Вместо това ще дава предимство за изява на българското изкуство!Частния бизнес ще бъде закрит,а парите вложени в него-ще бъдат увеличение на заплати.

По-строги мерки за сигурност в транспорта,а част от полицаите трябва да бъдат уволнени.Армията да се увеличи,а руснаците да ни снабдяват с оръжие,газ и други суровини,които да развиват нашата промишленост! оръжие.Ще сключим договор с тях.Те не обичат Европа и Сащ,ние не обичаме Европа и САЩ!СЪЮЗ!

Всичко това обаче е свързано с народа.Затова всяка по-важна промяна ще бъде обсъдена с народа!

А сега ще направя анкета във форума!

За и Против тези промени!

Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #13 -: Август 16, 2010, 15:46:26 »

Да, наистина си помислих, че ги защитаваш в началото, но предположих, че имаш предвид друго, като казваш "В. Руско царство".
    Така или иначе исках да си кажа мнението, защото за мен е важно да се знаят тези неща, като факти, и именно защото в момента всички ние сърбаме тази обща попара тук в опозорената държавица от последните.
    Защото седят и ми говорят насреща юпита за хахо-хихи, кинти, колички, пичета, къркане и дрожки, дори и за духовно, хора, които ходят облечени в раста дрехи, дрипи и хипи, но с кредитни карти от мама и кинтите правени на гърба на убити хора на улицата, като кучета. И не го казвам, защото имам такъв случай в семейството, а защото съм обективен, слушал съм много такива случки и ми се драйфа, като ги гледам понякога. И колкото съм вярващ, ще слезна за малко от вибрацията си и ще им кажа, че няма да търпя това лицемерие повече!
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #14 -: Август 16, 2010, 15:46:46 »

Това не беше за теб Гити а за роувърчето:)
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Живот в съня « 1 2 »
    Послания
    onzi 20 3161 Последна<br />публикация Август 28, 2011, 11:35:36
    от kukuruku
    (почти) Свръхестествено « 1 2 »
    Снимки
    7dc 21 4167 Последна<br />публикация Декември 16, 2012, 23:30:53
    от мушу
    Послание от извънземните през 1977
    Видео клипове
    Аэ съм 0 2370 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright