Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Убиване на животни  (Прочетена 3388 пъти)
James
Гост
« Отговор #15 -: Януари 06, 2013, 18:56:15 »

Японцы пожирают исчезающие виды и никто их не может остановить

Активен
James
Гост
« Отговор #16 -: Януари 06, 2013, 19:06:44 »

Эти варварские сцены сняты в Тайцзи на южном побережье Японии как раз перед Рождеством, во время охотничьего сезона, когда японские рыбаки собирают кровавый "урожай" для продажи мяса дельфинов на рыбных рынках. Рыбаки продают мясо по цене около 10 фунтов стерлингов за килограмм. В Японии большим спросом пользуется мясо дельфинов и китов.

Нельзя называться человеком совершая убийство дельфинов. Ученые изучают этих загадочных жителей океана и пришли к выводу, что они не только обладают интеллектом, но и используют разговорную речь. Во многом они превосходят по своему уровню развития примитивного, жестокого, безнравственного хомо сапиенс, пожирающего все вокруг.

Активен
James
Гост
« Отговор #17 -: Януари 06, 2013, 19:13:58 »

Беречь все живое.БУДДИЗМ И ВЕГЕТАРИАНСТВО.

“Пока мы сами являемся ходячими могилами для трупов животных, — спрашивает Бернард Шоу, — как можем мы ожидать какого-либо улучшения состояния дел на Земле?”

Активен
James
Гост
« Отговор #18 -: Януари 06, 2013, 19:26:39 »

...Казват ,че истината ще ни направи свободни ....
Въпросът е доколко всеки от нас може да я възприеме ,и осмисли ,приложи.
Ако истината ни накара поне малко да се замислим ,
 да променим начинът си на живот,
 желанията си .
Бих бил доволен, дори и от това .
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #19 -: Януари 06, 2013, 23:41:40 »

Как може да има толкова жестокост? Как може някой да не изпитва капка жал и да измъчва така бедните създания?
Истината в много случаи е болезнена, но и необходима, за да знаем срещу какво сме изправени и срещу какво трябва да се борим.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #20 -: Януари 07, 2013, 02:08:35 »

Японците ще се осъзнаят едва на
    дъното на океана.
    Тогава ще е късно да бъдат други.
    Такава им е същността.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ronkata
    мечтателка
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #21 -: Януари 07, 2013, 05:37:46 »

Такива са хората, приемете го! Те не искат да се променят и никой не може да ги накара насила. Колко изчезнали видове вече има заради такива варващини. Или пък за да може обувчиците в мола да са от истинска кожа. Има една приказка - Господ забавя, но не забравя.
    Активен

"The gatekeeper of reality is quantified imagination"
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #22 -: Януари 07, 2013, 13:08:40 »

Эти варварские сцены сняты в Тайцзи на южном побережье Японии как раз перед Рождеством, во время охотничьего сезона, когда японские рыбаки собирают кровавый "урожай" для продажи мяса дельфинов на рыбных рынках. Рыбаки продают мясо по цене около 10 фунтов стерлингов за килограмм. В Японии большим спросом пользуется мясо дельфинов и китов.

Нельзя называться человеком совершая убийство дельфинов. Ученые изучают этих загадочных жителей океана и пришли к выводу, что они не только обладают интеллектом, но и используют разговорную речь. Во многом они превосходят по своему уровню развития примитивного, жестокого, безнравственного хомо сапиенс, пожирающего все вокруг.

За убийството на делфини трябва да се осъжда като за убийство на човек - те са старата лемурийска раса!

Активен
    James
    Гост
    « Отговор #23 -: Януари 07, 2013, 23:19:15 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O8-KQGGBMBs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=O8-KQGGBMBs</a>

Накъде ли е тръгнал този свят ...
    Активен
    James
    Гост
    « Отговор #24 -: Януари 07, 2013, 23:22:20 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rjFfpgyGVZg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rjFfpgyGVZg</a>
    Активен
    kukuruku
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #25 -: Януари 07, 2013, 23:27:24 »

James, кефиш!!! Този форум имаше нужда от такава тема!
    Активен

be yourself no matter what they say
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #26 -: Януари 07, 2013, 23:32:14 »

Всичко показва къде живеем и с какво се примиряваме ...
     Чуствам това ...  
    И искам промяна и за да стане е нужно всички да си помогнем и дано един ден да стане ...
    На пръв поглед е гадно , за хора като мен ... в смисъл да има такива снимки и да се вижда ..
    Но явно това ще накара хората да се събудят и е нужно да се види всичко от всички за да им дойде акъла.
    Да се пуска по телевизора за да се знае и как се прави всичко което консомираме и как страда за да бъде превърнато в нещо за хапване ...
    И се чудя ако изникне нов вид живот ... които е силен и развиващ се , и се храни с хора ... какво ли ще стане и дали е правилно, ако тези същества кажат , така .... ами вие сте с по-ниско съзнание и Господ ви е създал за да сте ни храна ... нормално нали ... така ми казват хората които колят животни ..
    Ами божа воля викат  Купон Безмълвие
    И интересно е ,че на много хора подобни неща ги кефят или им е забавно .,.. но ако са на мястото на животните , не знам ...

Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #27 -: Януари 08, 2013, 01:02:10 »

http://www.blitz.bg/news/article/174682
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    kukuruku
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #28 -: Януари 08, 2013, 09:14:52 »

В
    Да се пуска по телевизора за да се знае и как се прави всичко което консомираме и как страда за да бъде превърнато в нещо за хапване ...
    И се чудя ако изникне нов вид живот ... които е силен и развиващ се , и се храни с хора ... какво ли ще стане и дали е правилно, ако тези същества кажат , така .... ами вие сте с по-ниско съзнание и Господ ви е създал за да сте ни храна ... нормално нали ... така ми казват хората които колят животни ..

Sun,
    Животни не се избиват масово само за прехрана-  случая с делфините (не е само в Япония) е за чисто удоволствие !!  Избиват се и за кожа, козина, слонова кост http://dnes.dir.bg/news/afrika-brakonieri-slonove-12696395 ,както и се унищожават десетки хиляди растителни и животински видове за да се урбанизират територии ...
    Човекът е вирус на тази планета !!!
    Активен

be yourself no matter what they say
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #29 -: Януари 08, 2013, 10:09:05 »

Който знае за пчелите , е на ясно ,че те са превъзпитани оси или преминали към благ начин на живот оси и в последствие са станали пчелите.Тези прекрасни служители на природата.
    Всеки вид на планетата може да направи избора си и да премине от опасен за планетата към полезен за нея.
    Да знам и съм гледал филми , гледал съм как около мен по дадени празници определени хора са като обезомели само за да се нахранят после и напият, смеейки се на чуждото нещастие.
    Сега според мен хората се отсяват , бавно но славно и един ден , дори и далечно да е за някои ,това ще стане.
    Ще има хора отделени и за благото на планетата.В дневника изложих много факти как природата ни дава толкова много , но ние искаме да заличаваме и унищожаваме , вместо да се насладим на живота и на храната която е безплатна и в огромни количества.
    Само един орех дава толкова храна ... всяко едно плодно дърво дава много плод.
    И многоооо други примери ...
    За сега да хората са паразити и кога се осъзнаят ще бъдат друго , а осъзнаването е това , което сега и тук, правим и дори шепа хора да сме има промяна и надежда и това е много ....
    И не е само тук има по една или няколко такива групи хора в различни места на планетата и те с много усилия се множат и растат и така се дава начало на един нов интелект и едно ново разбиране за живота.
    Моля ви споделяйте и говорете , пишете и дано всички видят и разберат ,че има хора, които са загрижени.
    Сега в интернет има огромна мрежа за споделяне и само се изисква да се споделя и гласи за да се промени съзнанието на човека и да не позволим , новите семена на бъдещото поколение да са замърсени със старите мисли и не изчистените отрицателни енергии, насочени към планетата.

Животински и растителни видове изчезват с една единствена цел на човека и това е пари ... пари ...
    И то не, за да е добре, а за да има охолство и лукс , за да е над другите и да е един от хората на голямото добро утро.
    Никои не се замисля ,че така оставяме една планета бунище и всичко съсипано от безумие за нашите деца , но нали нас нямало да ни има , така викат по възрастните и ламтят да живеят.
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F
    http://www.znania.tv/?p=18695
    Ядем всичко наред , то не беше месо , скакалци та дори и хлебарки в някои части на света ...
    На други пък забранени видове , бракониерски хванати и за да се нахраниш с това животинче плащаш пари за една държава .... но никои не се замисля ,че с тези пари може да нахраним гладни хора. Сълзи
    Никои не се замисля ,че и тези пари не са нужни за да няма глад ....  Згреших
    Никои не се замисля .... всичко е обезумяло и ако не направим ние нещо , няма да има хубаво бъдеще.
    Да ние .... явно тези които сега са на години и ни управляват не ставаттттт.
    За определени християнски празници се избиват огромен брой агънца и овце ... няма да давам брутални снимки дори и да е нужно.

Колко пъти съм мислил ...
    Дали тези хора които колят , няма да се преродят като такива животни за да изпитат на техен гръб всичко.
    Кога има други празници от нашите съседи , се избиват такава бройка крави и телета че ако се събере на едно място месото и кръвта ще стане море , червено море ... а страданието е огромно и невиждано за тези умни и мили животни.

Това са умни животни и аз съм отраснал около тях и те кога им се затрие детето тъжат с дни и месеци.  Тъжен
    Те го разбират , не разбират човешката жестокост.
    Хората правят малки крачки с определени организации и закони , но е бледо всичко.
    http://www.four-paws.bg/output.php?id=1286&language=2
    Оправдаваме се с пари а политиците имат скъпи коли.  Хммм
    Тук се вижда един от филмите които някъде бе пуснат и една тема която показва доста.
    Ние живеем в ада но дали го виждаме и дали сме смели за да променим нещо ... как, като променим мисленето си.
    http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=12934
    « Последна редакция: Януари 08, 2013, 11:05:06 от Sunshine(sun) » Активен

Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Снимки и картинки на животни « 1 2 3 »
    Снимки
    nia.boneva6 34 6939 Последна<br />публикация Октомври 05, 2013, 20:40:39
    от Speed_Of_Pain
    Животни спасители
    Любопитни факти
    DArkAngel 5 2475 Последна<br />публикация Декември 15, 2011, 20:21:57
    от meander
    Клипове с животни
    Видео клипове
    Турист 0 1059 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 20:37:24
    от Турист
    Говоря с животни
    Необичайни преживявания
    execute 11 1592 Последна<br />публикация Декември 13, 2012, 13:35:42
    от Niranya
    Да създадем приют за животни!
    Инициативи
    Еlsha 4 537 Последна<br />публикация Март 02, 2013, 13:51:28
    от Sine Wave Zero

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright