Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пожарите в Русия  (Прочетена 765 пъти)
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « -: Август 12, 2010, 10:09:48 »

Сутринта по радио Пловдив чух мнение, че пожарите в Русия били умишлени с цел негативно влияние върху Земния климат. Какво мислите по въпроса? Със сигурност има общества, които биха искали да навредят на планетата ти и все пак не мога да проумея: ЗАЩО?!!!
    Активен
    Oda Nobunaga
    Един от многото
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 48

• Град: Пловдив
  • Да действаш, значи да бъдеш.....

« Отговор #1 -: Август 12, 2010, 10:52:41 »

Ами да ни вкарат във следващата страхова невроза, или по скоро да вкарат огромняи руски народ.....Щели столицата да местят, радиационни отпадъци и прочие неща.
    Пропаганда....
    Активен

Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах
    akela
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

« Отговор #2 -: Август 12, 2010, 11:04:13 »

То тва негативно влияние върху климата не е от вчера, пък нали се говори и за редуциране на населението. За сега обвиняват климатичните войни между САЩ и Китай, политически спекулации също са вариант. Вече кво ли не измислиха за да ни е шубе, не ми се мисли кво още ше измислят.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 12, 2010, 11:14:33 »

Да, така е... много често се пресилват нещата. Друг път се омаловажават... и е малко неясно какво е в случая. Пък може би - и двете...
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #4 -: Август 13, 2010, 11:25:38 »

В Москва танцуваха под дъжда

Буря и порой освежиха Москва и тази нощ много хора танцуваха от радост под дъжда, който най-сетне освежи атмосферата и им помогна да вземат глътка въздух, предаде БНТ.

Въпреки това, се очаква температурите в града пак да надхвърлят 30 градуса. Междувременно продължава борбата срещу горските пожари в Западна Русия, предаде Франс прес, цитирана от БТА. Тази сутрин московчани усетиха приятна свежест във въздуха, след като потоци вода се изляха над столицата през нощта.

Градът отново бе пощаден и от ветровете, които насочват към него отровни пушеци от пламтящите торфища в региона. На разсъмване обаче в Москва все още се долавяше миризма на изгоряло.

Близо 80 000 хектара все още бяха обхванати вчера от пожари, по-специално в околностите на ядрения център Саров, на 500 километра източно от Москва. Огнището на пожара, възникнало преди два дни в източната част на природния резерват от мълния, се е разраснало и вече представлява известна опасност. Не се уточнява на какво разстояние е пожарът от ядрените инсталации, в които се произвеждат ядрени бойни глави.

Правителството съобщи за над 800 000 хектара площи, опожарени за две седмици в Русия, и за стремителен спад на реколтите.

Все още обаче не е оповестен броят на жертвите, взети от силните горещини, а само в Москва смъртните случаи вече са хиляди. Интерфакс цитира медицински източници, според които на руските болници дори е разпоредено да не посочват "топлинен удар" като причина за смъртта на пациенти, се казва в информацията. Здравните власти в Москва бяха смъмрени тази седмица от ресорното министерство, защото са обявили, че броят на смъртните случаи се е удвоил поради жегите и вредните пушеци в руската столица. Московските служби за гражданско състояние съобщиха, че през юли т. г. в града са починали 5000 души повече в сравнение със същия период на 2009 г.

Втора специализирана акушеро-гинекологична болница за активно лечение "Шейново" в София предложи помощ на Русия заради усложнената обстановка с пожарите, съобщи "Фокус". Директорът на болницата д-р Иван Костов е изпратил писмо чрез Посолството на Русия до министъра на здравеопазването и социалното развитие на Руската федерация Татяна Голикова и кмета на Москва Юрий Лужков.

"Бих желал да Ви предложа да се възползвате от възможностите на болница "Шейново" за приемане, настаняване и израждане на бременни жени в столицата на България. Допълнителният капацитет, който можем да си позволим, е 100 раждания седмично", пише в писмото.
    Столичният кмет Йорданка Фандъкова също е отправила покана към руската столица, бременни жени, засегнати от лошите условия и смога в града, да бъдат приемани за раждане в общинските болници, съобщи БГНЕС. От Москва са помолили да бъде осигурен прием и на възрастни хора и деца за рехабилитация. Те могат да бъдат приемани в рамките на седмица или две. Това важи и за хора в увреждания.

http://dnes.dir.bg/news/rusia-moskva-pozhari-pozharite-rusia-6901462?nt=4
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    В Русия се роди говорещо новородено « 1 2 3 »
    Други деца на новото време
    delfin 33 6905 Последна<br />публикация Юли 10, 2012, 22:30:08
    от Gabstar
    Официалните власти в САЩ и Русия и отношението им към НЛО
    Любопитни факти
    Evolution 0 1247 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:11:47
    от Evolution
    Звънящите кедри на Русия
    Полезни сайтове
    Mitko R 0 859 Последна<br />публикация Септември 30, 2011, 15:27:32
    от Mitko R

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright