Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Красотата често пречи на жените  (Прочетена 2313 пъти)
giti
Гост
« Отговор #30 -: Август 13, 2010, 20:32:00 »

Разбирам ви много добре, съгласна съм, но темата беше съвсем друга Усмивчица
Мисля, заглавието на темата е достатъчно красноречиво, и че никой от нас не се е отклонил ни най-малко от темата. Напротив, дори лично аз върнах нещата към заглавието, защото предните постове говореха обратното... Плезещ се
 Поправете ме, ако греша!
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #31 -: Август 13, 2010, 20:46:42 »

Важното е да сте красиви и готини. Темата все ще я докараме някак си.

Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #32 -: Август 13, 2010, 20:50:19 »

Една жена може и да е красива, но може и да не е всичко е въпрос на излъчването, което си е избрала и подбор на дрехи, аксесоари и понякога малко грим.
    Като не й е удобно да е красива, ако е решила, че си струва, може веднага да стане по-грозна, та не ги мислете толкова  Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #33 -: Август 13, 2010, 22:06:11 »

Малей, доста се е разнищила темата Усмивчица
    Наистина всеки има различни критерии за хубавина, но си има и общоприети такива Усмивчица ( Очаквам да ми се зададе въпрос какви са общите наложени критерии, защо са такива, тинтири-минтири и да се разцъкат няколко страници върху тях, а Модератора да се хване за главата от местене на мнения, така че моля нека да не се чепка темата за приетите норми за красота) Усмивчица
    По отношение на мъжете- хъмз... не мисля, че е редно да се говори за мъжка красота Усмивчица Красотата е нещо, присъщо за жените. За мъжете мисля, че е по- редно да се говори за мъжественост Усмивчица Аз лично никога не съм харесвала "красиви" мъже със сладникав вид.

Подкрепям мнението на Амазон, че има разлика между красота, сексапил, чар( излъчване и магнетизъм).

И като завършек на моя постинг, нека се върна към същината на темата- ако някоя дама отиде на интервю и се понрави физически на нейния шеф, не само, че ще получи работата, но и ще се издигне нависоко.
    Нека да разгледаме следните варианти:
    1) на интервю за работа отиде умна жена, но нейната външност не се харесва на евентуалния шеф
    2) на същото интервю се яви дама, която е не толкова умна като номер 1), но има външност, която допада на шефа
    3) на интервюто за работа се яви хем умна жена, хем такава, която има външност, покриваща критериите за красота на шефа

При тези варианти е вероятно шефа да направи избор в следния ред 3), 2) и най- накрая 1) Усмивчица

Има обаче и друг случай. Защо разглеждаме само вариантите, когато шефът е мъж? Ами нека разгледаме и обратния вариант, тоест ако шефът е жена Усмивчица
    Красотата на една жена може да й пречи в работата единствено и само ако шефа й е ЖЕНА.

В повечето случаи една жена, не би взела по- красива от нея за подчинен

И имайки предвид днешната еманципация на жените и как на ръководни постове вече има доста жени, то тогава има логика женската красота да пречи в кариерата Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #34 -: Август 14, 2010, 11:58:10 »

Хах, то и мъж да е шефа, ако си пада по красиви мацки, онази пак може да не си върши работата, ама туй няма да й пречи на печалбата, да си сииииди там да краси офиса
    Като не й е удобно да е красива, ако е решила, че си струва, може веднага да стане по-грозна, та не ги мислете толкова  Ухилен
    Да, това е вярно Ухилен
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #35 -: Август 19, 2010, 17:48:44 »

Факт! Благой Георгиев заряза бременната Христина
    14.01.2010 14:54

Слухът, че националът Благой Георгиев и бременната му приятелка Христина са се разделили, изглежда, ще се окаже истина.

От няколко дни запознати със светския живот в София шушукат, че халфът на Терек Грозни и бившата гимнастичка са се скарали жестоко на Коледа, а причината е забежка на футболиста с фолкпевицата Лиана.

Въпреки усилията на новата двойка да се скрие от медиите, фоторепортер успя да издебне Благой Георгиев и Лиана на влизане в Националния стадион "Васил Левски".
    Случайно или не, когато съзря обектива, футболистът видимо се ядоса, а дамата се опита да скрие лицето си с ръка, споделят очевидци.

Dnes.bg припомня, че приятелката на футболиста – манекенката Христина, е бременна в петия месец.
    В края на ноември Георгиев призна ширещите се слухове за бременността на изгората му.
    "Не е тайна, че чакам дете. Няма как да не съм радостен и развълнуван, но повече по темата за личния ми живот не искам да говоря.
    Когато рожбата се роди, ще говоря повече", обеща тогава играчът на Терек.

Лиана пък има дете от съдения за наркотрафик турчин Махмуд Йозджан.

http://www.dnes.bg/sport/2010/01/14/fakt-blagoi-georgiev-zariaza-bremennata-hristina.84166
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #36 -: Август 19, 2010, 17:50:23 »

Христина проговори за раздялата си с Благой Георгиев

19 август 2010

Христина даде първото си интервю пред списание ELLE, за да разкаже своята история. Тя откровено споделя, че раздялата с Благо е най-трудният момент в живота й.

Любовта между Благой Георгиев и бившата гимнастичка Христина пламва бурно от пръв поглед. Двамата са безкрайно щастливи заедно и очакват своята първородна рожба. На Бъдни вечер миналата година красивата им приказка се превръща в лош кошмар. Двадесет и пет годишната гимнастичка остава сама и бременна в момент, в който има най-голяма нужда от подкрепа и любов.

В очите на младата красавица личи болката от предателството на най-обичания от нея мъж. Христина разкрива, че не е паднала духом и се е преборила със собствените си страхове, за да остане силна заради дъщеричката си. Именно малката Йоана е причината майка й да проговори, за да не я попита някой ден защо е пазила в себе си всичката тази болка, защо е мълчала.

Тя опровергава слуховете, че е искала да „върже” Благо с дете, напротив – детето им е планирано и желано. Хриси сама взима трудното решение да го напусне, „просто си събира багажа...” и отива да живее при родителите си.

Христина вече се чувства силна заради дъщеря си и когато се обърне назад си казва: „Браво! Успях!”. Въпреки това тя споделя пред списанието, че е самотна майка и, че винаги в семейството й ще липсва онази така незаменимата за малката Йоана бащина фигура.

http://life.dir.bg/news.php?id=6936699&nt=5
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #37 -: Август 19, 2010, 17:51:20 »

Лияна: Детето на Благой ще е щастливо с такъв татко

30 април 2010

В болезнено откровено интервю пред сп. Ева певицата разказа драматичната история на своя живот, в който има убийство, насилие, борба, но и фатална любов, която я свърза с футболиста Благой Георгиев.

"Благой е първият мъж, когото като гледам, се усмихвам. Радвам му се, както се радвам на дъщеря ми. Много странно усещане. Знаех, че нямам право да го пожелавам. По никакъв начин. Защото имаше приятелка и тя беше бременна от него. Слагах си бариери, но се счупиха като кибритени клечки. Сигурна съм, че детето на Благой ще е щастливо с такъв татко" - споделя Лияна.

Срещнах Благой в момент, в който изобщо не ми трябваше мъж и се радвах се, че съм сама и не съм зависима от мъжа ми Махмуд, че имам спокойствие, че мога да изляза и да си поговоря с човек от улицата. Просто се почувствах господар на себе си. Обличах всичките си дрехи, които Махмуд ми забраняваше да обличам. Никога не съм знаела, че мога да изпитам такова удоволствие, като си карам колата, където поискам.

Не съм търсач на силни усещания. Досега съм правила необмислени неща, но с тях съм наранявала само себе си и близките си. Изпитвам вина към тази жена... Не мога да ти дам нормален отговор. Защото от едната страна е тя, от другата сме ние. От нашата страна има любов, от другата – задължения и принципи. Не нараняваме това момиче в името на временни плътски желания" - завършва Лияна.

http://life.dir.bg/news.php?id=6309997
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #38 -: Август 19, 2010, 17:53:37 »

Лияна и Благой Георгиев се разделиха
    10.08.2010 17:20

Страничните фактори оказаха влияние, оплака се фолкдивата   
    Фолкпевицата Лияна и футболистът Благой Георгиев сложиха край на горещата си връзка. Новината потвърди самата Лияна пред „Блясък“.

„Страничните фактори оказаха голямо влияние при нас. Понякога за съжаление малките камъчета преобръщат колата“, коментира лаконично тя относно причините за раздялата си с футболната звезда.
    Връзката на красавицата и футболиста беше изключително коментирана, тъй като заради фолкпевицата Благо заряза приятелката си Христина, която по това време беше бременна в осмия месец, а впоследствие роди момиченце.

„Не съжалявам за нито един миг, изкаран с Благо, но и за двама ни е по-добре да останем сами“, заяви Лияна.

Певицата сподели, че сега планира да се посвети на работата си и на 7-годишната си дъщеричка Денис.

http://www.dnes.bg/zvezdi/2010/08/10/liiana-i-blagoi-georgiev-se-razdeliha.96285

Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #39 -: Август 19, 2010, 17:56:24 »

Тука няма любов. Изобщо не я търсете.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Август 19, 2010, 18:19:37 »

Познавам Хриси и скоро ми разказаха за историята от първа ръка.Много ми е мъчнnо, защото тя е супер умно,будно и невероятно красиво момиче.Лошото е ,че не можа да излезне от този омагьосан кръг- гимнастичкkи / футболисти. Изпращам и много любов и сила , на нея и на малкото ангелче.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #41 -: Август 19, 2010, 19:10:21 »

Чувам имената и на тримата за първи път ( фолкпевиците не са ми слабост, футбола също ) ...

Изпращам много на малката принцеса и майка й, за да имат сили и за "утре".
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #42 -: Август 19, 2010, 19:20:30 »

Затъпяване
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #43 -: Октомври 19, 2013, 18:22:21 »

Специалистите от университета на Колорадо са установили, че за дамите, кандидатствали за подобни позиции, красотата не се е оказала предимство, както за постове като рецепционистка или секретарка, за които по традиция се предпочитат служителки с по-красива външност.
    http://life.dir.bg/news.php?id=6884625&nt=5
    Тия - феминистките изследвания ги знаеме всичките :-).
    Активен

Сатчитананда ...
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #44 -: Октомври 20, 2013, 01:24:38 »

Вътрешния вид винаги оказва влияние на външния, все едно физическата външност е израз на душата на човека.
    В този ред на мисли мога да кажа, че познавам красиви хора, които като опозная не ми се виждат толкова красиви и хора, които не са много красиви, но като ги опознаеш забравяш, че не са толкова красиви, това се нарича чар.И в случая чара играе по-голяма роля от красотата.
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright