Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Красотата често пречи на жените  (Прочетена 2314 пъти)
giti
Гост
« Отговор #15 -: Август 13, 2010, 15:31:01 »

Та така, де правилно, ако е истински мъж

Какво значи ИСТИНСКИ МЪЖ?  Или е мъж или не е! Ония дето само носят физическа обвивка на мъже, аз ги слагам в една др. графа, започваща с П (хайде да не казвам на какво свършва, че ще наруша правилата на форума) Истината е, че за да е  МЪЖ  някой, му трябват доста НЕфизически качества на 2-та етажа.. т.е. стрцето и главата.... За съжаление, мъжете са на изчезване, а малкото останали, другите от графа П, ги имат за женчовци..... Сълзи
Активен
giti
Гост
« Отговор #16 -: Август 13, 2010, 15:32:43 »

Аз лично много не държа на външната красота... е, добре е човек да е хубав, ама това не е най-важното, наистина Усмивчица  Гити, много хубава песничка  Усмивчица
Добре... КАКВО ЗНАЧИ ВЪНШНА КРАСОТА? НЕ Е ЛИ ТЯ ЗА ВСЕКИ ИНДИВИТ РАЗЛИЧНА, СПОРЕД КРИТЕРИИТЕ МУ??!
Активен
Kery
Гост
« Отговор #17 -: Август 13, 2010, 15:33:56 »

Мисля, че говорехме за външна красота в най-баналния и смисъл и обсъждахме не кой как вижда красотата, а дали ако сметнеш, че някой е красив е достатъчно Усмивчица

Темата за красотата като цяло е обширна, колкото и тези за любовта и истината Усмивчица

Права си, "истински мъж" не е много правилен израз, но аз уточних, че зад мъжа търся човек преди всичко Усмивчица Обвивката не е важна.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Август 13, 2010, 15:36:38 »

Обвивката не е важна.
За това говорех.
Активен
giti
Гост
« Отговор #19 -: Август 13, 2010, 15:41:25 »

Мисля, че говорехме за външна красота в най-баналния и смисъл и обсъждахме не кой как вижда красотата, а дали ако сметнеш, че някой е красив е достатъчно Усмивчица

Темата за красотата като цяло е обширна, колкото и тези за любовта и истината Усмивчица

Права си, "истински мъж" не е много правилен израз, но аз уточних, че зад мъжа търся човек преди всичко Усмивчица Обвивката не е важна.
Да но тук се дават примери с пълнота, а за някои това може да е красиво. Какво пречи тогава да преуспее някой пълничък (а), ако попадне на шеф (ка), който/ която си пада по такива? Мн. е относително всичко. Тази тема няма да може да се разнищи за каквато и красота да говорите в този пъстър свят. Ето ви отново примера, който дадох по-горе: според болшинството Жан Рено е най-грозният артист, но за мен е обратното.... И ако трябва да избирам между сладникавият Брат Пит (баналната красота) и Жан Рено, ще избера вторият.....
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #20 -: Август 13, 2010, 15:44:26 »

Да, това имах пред вид! Ти харесваш Жан Рено, но заради... него. Не... външният вид, който може би не говори почти нищо...
Активен
Kery
Гост
« Отговор #21 -: Август 13, 2010, 15:49:02 »

Ставаше въпрос за масовото разбиране от мъжете за красотата на жените, което често върви ръка за ръка със сексапила, говорим в най-общ случай, изключения винаги има Усмивчица
Активен
giti
Гост
« Отговор #22 -: Август 13, 2010, 15:51:40 »

Да, това имах пред вид! Ти харесваш Жан Рено, но заради... него. Не... външният вид, който може би не говори почти нищо...
Ами всъщност не... падам си по по-грубички мъже... такива дето повечето смятат за грозни  Плезещ се
В интерес на истината, аз не познавам Жан Рено що за човек е... и дали въобще е мъж... харесвам го външно...
« Последна редакция: Август 13, 2010, 16:10:12 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
giti
Гост
« Отговор #23 -: Август 13, 2010, 16:03:05 »

Ставаше въпрос за масовото разбиране от мъжете за красотата на жените, което често върви ръка за ръка със сексапила, говорим в най-общ случай, изключения винаги има Усмивчица
Съгласна... И все пак, аз смятам, че е безмислина тема.
1. красотата е относително нещо
2. преуспяването зависи, в най-голяма степен от напоритостта и желанието на човек, да постигне целите си!
Да не забравяме, че красивите жени (според баналната общо приета красота), често са смятани и за глупави. Това също пречи на преуспяването, ако бъдещето трябва да ти го решава някой задръстен чиляк, облякал се в рамки и клейма!
Също така често се случва, да не се оценят качествата на една жена, заради външния й вид, а тя може да е мн. кадърна и умна..... Имам приятелка, която е адвокат и често й се налага да казва на клиентите си, че очите й са на главата... Ухилен Ако беше малко поне по-грозничка и не до там надарена, щеше да е доста преуспяла адвокатка, но увиии.. и въпреки всичко работи в екипа на най-добрата бургаска кантора, защото тя знае какво иска и как да го постига!
« Последна редакция: Август 13, 2010, 16:19:27 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
kim
Гост
« Отговор #24 -: Август 13, 2010, 16:25:46 »

Съгласен съм и аз с това, че красотата е относително нещо за всеки индивид. Фактът, че понякога казваме поглеждайки нещо "Въпрос на вкус" го доказва.
За другата страна на темата има една просташка фраза, но от реалноста - С малкото дупи, БМВ си купи. Усмивчица
Активен
giti
Гост
« Отговор #25 -: Август 13, 2010, 16:35:48 »

Съгласен съм и аз с това, че красотата е относително нещо за всеки индивид. Фактът, че понякога казваме поглеждайки нещо "Въпрос на вкус" го доказва.
За другата страна на темата има една просташка фраза, но от реалноста - С малкото дупи, БМВ си купи. Усмивчица
Абе колко малки дупета има......, ама и до "москвич" не могат се докопат.... Който го може, го може... тва е... Плезещ се
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #26 -: Август 13, 2010, 16:39:35 »

Хаха, да. Защото има някакви много "красиииви" нагримииииирани със силикон тук-таме... и част от тях пак не успяват, защото са тъпоумни Веселяк
Кери, ти беше пуснала в "малка порция смях" - "Плажният дневник на една кифла"  :Д
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #27 -: Август 13, 2010, 19:13:07 »

Аз смятам че сексапил,чар и красота са 3 различни неща. Една жена може да е сексапилна,но да няма тази общоприета красота. Имам една приятелка,която е страшно сексапилна, но примерно има голям нос. Не е първата красавица,но когато сме в компания -има ли мъже, тя е тази която е ухажвана. Също така имам друга приятелка,която е със зелени очи,руса коса...абе КРАСОТА! Но до този момент така и не е успяла да задържи мъж заради поведението си... Чара.. Чара е това което кара един мъж или жена да не отделя поглед от човек. Може да се отнася до трапчинки, сладък белег или невероятна усмивка...или просто тази магнетична аура!  Но по темата- смятам че красотата и пречи и помага. Ако се използва правилно и ако познаваш себе си и силните си страни можеш да успееш във всички което пожелаеш. 
Много е относително и наистина твърдението че всеки човек има свое разбиране за красота е абсолютно правилно. Моите половинки никога не са били красавци,но това е защото за мен винаги са били най-важни чувството за хумор, усмивката и целенасочеността на човека.
Активен
kim
Гост
« Отговор #28 -: Август 13, 2010, 19:27:41 »

Чара.. Чара е това което кара един мъж или жена да не отделя поглед от човек. Може да се отнася до трапчинки, сладък белег или невероятна усмивка...или просто тази магнетична аура!

Активен
Kery
Гост
« Отговор #29 -: Август 13, 2010, 19:38:29 »

Разбирам ви много добре, съгласна съм, но темата беше съвсем друга Усмивчица
Активен
Страници:  1 [2] 3   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright