Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Що е приятелство  (Прочетена 6531 пъти)
Psychedelia
Гост
« Отговор #30 -: Април 18, 2011, 12:05:02 »

По-скоро те доста се промениха Усмивчица
Силно се надявам да се появят други и с удоволствие ще ги допусна до себе си.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #31 -: Април 18, 2011, 12:45:03 »

Може и на тях да им пука за миналото приятелство, но до такава степен да им е омръзнало от молби за ВАШЕТО, че да им е писнало от вас.
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #32 -: Април 18, 2011, 12:48:36 »

Аз имах няколко приятели, които с времето изчезнаха.. Решиха явно да останат с други техни приятели и не мога да разбера причината.. Толкова силно ги обичам, че продължава да ми пука за тях, въпреки че са минали година/две. Опитвала съм се да ги потърся, но явно не им пука вече. Не мога да разбера причината, просто си отидоха. Никога не бих направила нещо лошо на близките си, тъй като са единствената ми опора в живота и без тях има празнина. Опитвам се да помагам на хората, тъй като ми доставя удоволствие.. Имам единствена нужда от обич и разбиране, от приятели... А като ги няма.......

Ами ако можеш се свържи с тях и им покажи, че държиш на тях. Причина да си отидат винаги има просто ги питай, защо се е получило така и ако грешката е твоя се опитай да я поправиш Усмивчица Ако са истински приятели няма да те оставят или поне ще се опитат.. Усмивчица. Огледай се ще си намериш някъде опора дори понякога да чувстваш, че я няма Усмивчица
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #33 -: Април 18, 2011, 12:53:31 »

Да поясня, че става дума за двама много ценни за мен ПРИЯТЕЛИ, които първоначално ги чуствах супер близки и сега е така.. знам, че опитват, но някак са се отдръпнали за което ги разбирам де.. .. аз ги уплаших.. сега просто искам да им покажа, че държа на тях и повече няма да се повтори случилото се, а не знам как да се получи.. Искам да си ги върна такива каквито са били.. със сладките приказки по цяла нощ и пълната лигавщина хаха
« Последна редакция: Април 18, 2011, 13:08:02 от Luna » Активен
Psychedelia
Гост
« Отговор #34 -: Април 18, 2011, 13:05:20 »

Ами ако можеш се свържи с тях и им покажи, че държиш на тях. Причина да си отидат винаги има просто ги питай, защо се е получило така и ако грешката е твоя се опитай да я поправиш Усмивчица Ако са истински приятели няма да те оставят или поне ще се опитат.. Усмивчица. Огледай се ще си намериш някъде опора дори понякога да чувстваш, че я няма Усмивчица

Много пъти съм го правила, просто те много се промениха Усмивчица Дано си намеря някой като мен.. Тогава наистина ще светна от радост Усмивчица
Активен
Lola
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #35 -: Май 24, 2011, 23:49:49 »

Приятелите са тези, които ще останат до теб до край, а такива няма. Хората вече не са способни на това да помислят първо за другия, после за себеси. Рано или късно това излиза на показ  и илюзията се разбива на прах. Затова да се задоволим с псевдо - приятелите
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #36 -: Май 25, 2011, 00:11:52 »

Приятелите са тези, които ще останат до теб до край, а такива няма. Хората вече не са способни на това да помислят първо за другия, после за себеси. Рано или късно това излиза на показ  и илюзията се разбива на прах. Затова да се задоволим с псевдо - приятелите
А защо ли стана така? Но и защо пък да няма и такива които да останат и до край - въпреки условията. Ако ние се държим добре с тях, а не ги подлагаме постоянно на всевъзможни тестове, може би те няма да им омръзне от нас и ще си останат наши приятели. Че защо пък да не ги поставяме постоянно в стресови ситуации? Ухилен Така ще ги тренираме, ще ги направим по борбени. На сън да ги бутнеш-все за нас да си мислят. Веселяк ПРИЯТЕЛИ - няма такива.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #37 -: Май 25, 2011, 00:12:52 »

Преди време имах едно гевезе до себе си което ме прекара с 200 лв и оттогава го отбягвам. А истинският приятел е всъщност вашият ангел хранител.
Активен
Lola
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Май 25, 2011, 00:18:24 »

Ние съвсем "случайно" ги подлагаме на тестове  Прегръдка Даже може да се каже, че ситуцията ги подлага. Това, че не се справят, означава само едно  Усмивчица
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #39 -: Май 25, 2011, 00:22:16 »

Това, че не се справят, означава само едно  Усмивчица
Какво означава - че не са ни истински приятели ли? Те не са магьосници.
Активен
Lola
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Май 25, 2011, 00:26:28 »

Едва ли можем да имаме чак толкова големи изисквания към приятелите, че да им е нужно толкова много. Просто да са истински. Момента на разочарование е неизбежен.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #41 -: Май 25, 2011, 00:30:25 »

Едва ли можем да имаме чак толкова големи изисквания към приятелите, че да им е нужно толкова много. Просто да са истински. Момента на разочарование е неизбежен.
Разбира се, че момента на разочарование е неизбежен. Самите изисквания го пораждат този момент ставайки все по неизпълними. И в даден момент - какво ? Чао - разбира се.
Активен
Lola
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Май 25, 2011, 00:36:25 »

Е и вината е в нас така ли? Ако даваш толкова, колкото изискваш, няма проблем, че очакваш много
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #43 -: Май 25, 2011, 00:38:57 »

Е и вината е в нас така ли? Ако даваш толкова, колкото изискваш, няма проблем, че очакваш много
Да, но кантара тук работи малко по по - друга система. Моето е много, а твоето малко
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #44 -: Май 25, 2011, 00:39:57 »

Мдае, живейте сами като не вярвате в хората и приятелството. Всеки е индивидуален и слагането на хората под общ знаменател е доста ограничено. И напротив,способни са да мислят за другите,това носят в душите и сърцата си.Ще поясня-никой не иска да е сам,а мисленето само за себе дефакто означава това-изолиране от другия. Незнам за теб ако гледаш на повърхността и не разбираш същността.  Усмивчица
Активен
Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Приятелство между момче и момиче (мъж и жена) « 1 2 3 »
Духовни връзки и взаимоотношения
DArkAngel 34 3572 Последна<br />публикация Юни 03, 2013, 13:39:11
от elinikar

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright