Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпрос от не запознат за зодиите  (Прочетена 1518 пъти)
Infame
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« -: Август 09, 2010, 11:02:45 »

Здравейте! Първо се извинявам, че ви занимавам, но винаги ми е било много интересно нещо. Нали има някаква характеристика, която се прави (видях преди и във форума, но не я откривам тази тема сега Тъжен ) според датата и часа на раждането? Може ли, ако не е проблем да ми помогнете с това - имаше графики и разяснения? Роден съм на 22.11 точно в 17ч., последния ден на Скорпион. На някои места пише, че 22.11 е стрелец, но попринцип си е Скорпион. Още веднъж - поднасям извиненията си.
« Последна редакция: Август 09, 2010, 13:19:17 от Модератор » Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
Kery
Гост
« Отговор #1 -: Август 09, 2010, 11:13:11 »

Мисля, че за това говориш: http://indigota.com/index.php?topic=1423.0
Активен
kim
Гост
« Отговор #2 -: Август 09, 2010, 11:59:36 »

100% Скорпион. Аз съм в подобна ситуация - 22.07 - 20ч. Рак, а някои казват че е Лъв, но не е.
Разбира се, всеки роден на границата от части получава влияние от следващия знак, но си остава в своя. Разгледай характеристиката на Стрелец. Вероятно има нещо, което ще усвояваш от него, като задача, или характеристика, а може и вече да си го получил... Ако съдя по подписът ти, или една от любимите ти книги, вероятно вече си вкусил от чорбата със скорпиони и щипка стрелче. Усмивчица 
Активен
Infame
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« Отговор #3 -: Август 09, 2010, 12:12:13 »

Концепцията ми за живота е такава, че човек трябва да се отдава на удоволствията и да си доставя наслада без да се притеснява от хорския укор. Хората не трябва да бъдат порицавани или поощрявани - трябва да бъдат оставени да живеят, така както искат. Но това е друга тема. Наистина, отдавна съм осъзнал, че съм взел и от Стрелеца някои работи...не съм чак толкова силен Скорпион, Стрелеца също ми влияе в някаква степен. Усмивчица Все пак били бил малко по-конкретен, интересно ми е да чуя мнението ти и виждането ти относно тая интересна чорба? И не защото съм Скорпион, а попринцип мисля, че скорпионите са най-интересни в целия зодиак.
Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
kim
Гост
« Отговор #4 -: Август 09, 2010, 12:27:25 »

Концепцията ми за живота е такава, че човек трябва да се отдава на удоволствията и да си доставя наслада без да се притеснява от хорския укор. Хората не трябва да бъдат порицавани или поощрявани - трябва да бъдат оставени да живеят, така както искат. Но това е друга тема. Наистина, отдавна съм осъзнал, че съм взел и от Стрелеца някои работи...не съм чак толкова силен Скорпион, Стрелеца също ми влияе в някаква степен. Усмивчица Все пак били бил малко по-конкретен, интересно ми е да чуя мнението ти и виждането ти относно тая интересна чорба? И не защото съм Скорпион, а попринцип мисля, че скорпионите са най-интересни в целия зодиак.

Именно заради удоволствията го казах. Скорпионът е със изразена сексуална енергия присъща за водните зодии, а Стрелецът се води за най-големият женкар в зодиака изобщо Веселяк
Иначе си прав за удоволствията. Ако човек може и да носи с лекота последиците от забавленията независимо от това, как те се отразяват на "портрета" - това е супер.  Усмивчица
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright