Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Модерирането на форума  (Прочетена 5170 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Септември 06, 2010, 12:05:34 »

Някога... да
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Септември 18, 2010, 13:46:33 »

Не мога да разбера защо форума да не е забавачнnица, горе пише Център за духовно развитие,т.е това значи ли сухо,сухо инфо ,интелигентни диспути и съсредоточена медитация върху тях.После излизаме на улицата и всичкkо си е по старому.Е аз тук го възприемам като една виртуална улица или може би това което искам да се случва на улицата - децата да разговарят това което споделят тук, наместо знаете какво.Като срещнеш съседката да си говорите не за цените по магазините , а какво невероятно си усетил днес.
Смехът,шегата,забавлението са една много приятна част от нас и ежедневието и не биват да се изключват от контекста на духовното развитие.
Другото кой казва че модератора трябва да взима отношение в конфликтите,да дотам да ги премести на страна ако разводнят темата и не се спазват правилата на форума-ok.
Точнnо по този въпрос Мод си върши прекрасно работата.
Дербитата трябва да си ги свирите сами.
Банове ли искате повече, или предупреждения - Не се карайте!
Нещо не разбирам Санг - хем не било забавачнnица , хем се търси Детска учителка . Усмивчица))))))))))))))))))
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #17 -: Септември 18, 2010, 14:15:01 »

Мисля, че Санга е визирал пререканията, а не шегата и забавлението.
Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #18 -: Септември 18, 2010, 14:49:14 »

Цитат на: Eona Lightholder
Не мога да разбера защо форума да не е забавачнnица, горе пише Център за духовно развитие

Да, център за духовно развитие и завабавчница са едно и също нещо.  
Даже май са синоними  Намигване
Смехът,шегата,забавлението са една много приятна част от нас и ежедневието и не биват да се изключват от контекста на духовното развитие.
Духовното развитие, Еона, няма как да има конктекст, просто защото не е писмена работа или теза. Хора, говорете на разбираем език и оставете сложните думички и суетните на мира.
Другото кой казва че модератора трябва да взима отношение в конфликтите,да дотам да ги премести на страна ако разводнят темата и не се спазват правилата на форума-ok.
Точнnо по този въпрос Мод си върши прекрасно работата
По същия начин, както прекратих и предния спор стеб. Дай да говорим с примери, искаш ли?
На един твой пример, с неосакатена тема, благодарение на модовете, аз ще ти изваждам по три, които са вън от всякакъв контрол. Разбира се, придържайки се към това, което пише в правилата на съответния форум. Нали си фенка на това, което пише?
Дербитата трябва да си ги свирите сами.
Всеки напира за дузпа, Еона. Всеки напира за червен картон в противниковия отбор. Така е във футбола, така е и в живота, така е и тук, когато се получат спречквания. О, извинявам се! Забравих, че тук е център за духовно развитие/забавачница и не се случват такива неща като спречквания Веселяк
Нещо не разбирам
Където и когато да кажеш това, все ще е на време и на място.
Мисля, че Санга е визирал пререканията, а не шегата и забавлението.
Това е повече от очевидно.

« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:07:03 от Модератор » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Септември 18, 2010, 14:55:00 »

Хахаха споко де знаеме, че сте си френдове с Санги
Активен

gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Септември 18, 2010, 15:08:02 »

Хахаха споко де знаеме, че сте си френдове с Санги

Щом така знаете. Макар, че не разбирам, какво значение има това?
Както и да е.
Така повече ми харесваш.
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:07:36 от Модератор » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Септември 18, 2010, 15:24:06 »

Аз все още не разбирам(нали се оказа че съм си неразбираща:))), ама какво точнnо искате от Модератора.
Само да добавя , че е нямало молба относно прехвърлянето ми на мнения,  ,преименоване и тнт ,което Мод да не е направил.
Ако е направил по моя тема или с мои постове ,получавам известие.
Когато използвах/цитирах нецензурни думи или постнах  погрешка на кирилица си получих предупрежденията.
Винаги ми благодари ако съм му насочила вниманието към някакво несъответствие към темата.
Това е обществен форум ,т.е повече от това вмешателство ще е един вид цензура.

Примерите за разводнени теми бол, да кажем че най-конфликтна стана тази за Децата -индиго на Гити.Ама това си такъв въпрос,така си е в реалността , приемането на ново мислене е конфликтно ,както и всичкkо ново.
Какво трябваше да направи Мод тогава, да заличава реалността.
Активен

gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Септември 18, 2010, 15:38:58 »

ама какво точнnо искате от Модератора.
Елементарните неща. Поне веднъж на ден да следи за неспазване на правилата.
Само да добавя , че е нямало молба относно прехвърлянето ми на мнения,  ,преименоване и тнт ,което Мод да не е направил.
Странно наистина. Може би си ги наплашила с нещо!  Ухилен

Това е обществен форум ,т.е повече от това вмешателство ще е един вид цензура.
Определено, на места има нужда и от цензура.  
Аз лично съм писала до модовете, не с молба да трият пост, а да преценят дали, според тях всичко е наред, в дадено изказване или обръщение. На моменти, някои мнения, минават всякакви граници и дори бих ги определила като вулгарни.
Примерите за разводнени теми бол
Така си е
Какво трябваше да направи Мод тогава, да заличава реалността.
Достатъчно би било, да запретне ръкави и да премахне ненужните мнения, от типа "sms" или тези, които са в страни от темата. Не е толкова трудно, стига изобщо да ги е чел разбира се.
Активен
giti
Гост
« Отговор #23 -: Септември 18, 2010, 16:13:04 »

Еми, не мисля, че Ео ги е наплашила Горгонче! Чисто и просто си имаме един културен, възпитан и уважаващ (участниците тук) модератор! Аз също получавам известие за всяко приместено мое мнение, благодарности когато алармирам за нередност и винаги се обръща внимание на дадени мои молби.

Относно въпроса с цензурата: С извинение, че ви връщам на модератор Делфин! Нека се сетим, защо тя си замина, а преди нея доста съфорумци (вследствие на нейното модераторство) Не мисля, че цензурата е добро решение, за какъвто и да е форум!(Освен, ако не става дума за вулгарни епитети и думи!) Резултатите не са особенно добри. И по примера с Делфин, ще ви кажа, че си заминаха доста прекрасни личности, включително и самата Делфи!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #24 -: Септември 18, 2010, 19:49:12 »

Горги, вярно, че има доста нелепици и спорове, ...
Вярно, че има мнения, които биха могли да се изтрият...
Обаче, после ще има недоволни. Нов спор, хайде пак да изтрием мненията... хайде още недоволни... какво излиза, модовете по цял ден ще ни разтървават ли
Активен
giti
Гост
« Отговор #25 -: Септември 18, 2010, 19:58:39 »

Обаче, после ще има недоволни. Нов спор, хайде пак да изтрием мненията... хайде още недоволни... какво излиза, модовете по цял ден ще ни разтървават ли
Може една темичка, която да се използва за 'кошче" на форума. Така няма да има изтрити постове, съответно и сърдити. В момента такава тема е Говорилня, но не мисля, че е правилно, понеже има двойно предназначение: хем си 'чатим" там, хем споровете ни се местят там. Така лесно може да се обърка обикновен разговор за спор и в следствие наистина да се превърне в такъв.
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:08:52 от Модератор » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Септември 18, 2010, 20:06:50 »

е аз кошчето го кръстих -лични разправии Усмивчица
Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #27 -: Септември 18, 2010, 20:12:56 »

Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
Може една темичка, която да се използва за 'кошче" на форума. Така няма да има изтрити постове, съответно и сърдити. В момента такава тема е Говорилня, но не мисля, че е правилно, понеже има двойно предназначение: хем си 'чатим" там, хем споровете ни се местят там. Така лесно може да се обърка обикновен разговор за спор и в следствие наистина да се превърне в такъв.
Четеш ми мислите, днес тъкмо за това си мислих
Активен
giti
Гост
« Отговор #28 -: Септември 18, 2010, 20:21:37 »

Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
Четеш ми мислите, днес тъкмо за това си мислих
Или ти си прочела моите... Не се знае, знае ли се
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:09:35 от Модератор » Активен
giti
Гост
« Отговор #29 -: Септември 18, 2010, 20:24:14 »

Само един въпрос: Как ще отсееш спора от обикновеният разговр в темата Говорилня? И какъв спор е имало в тази тема тук, че не разбрах? (упс...май станаха 2 въпроса- сорка)

Има тема за спорове:

http://indigota.com/index.php?topic=1591.0

Например днес преместих няколко спорни поста там.
Обаче вие предпочитате да спорите и тук Усмивчица
И сега трябва от Говорилнята да местя там;
не бих се учудил обаче, ако пак си пренесете спора тука.

Да, може би и двама нови модератора ще са малко да се справят с тези неща Усмивчица

Затова аз предлагам да бъдат назначени трима:

Еруин, Еона и Gayatri.

Още повече, че предвиждам в близко бъдеще значително увеличение броя на потребителите, мненията и вероятно - споровете и разправиите.
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:20:24 от Модератор » Активен
Страници:  1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Седмата посока" от Жанет Орфану
Книги
Бунтарката 2 2342 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
от Инил
Познавате ли други деца на новото време? « 1 2 »
Децата индиго
Аэ съм 22 3305 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 11:41:52
от Eona Lightholder
Полезни теми от форума отнасящи се до децата
За родителите
Eona Lightholder 9 2587 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 03:19:52
от oldrecord
Защо умира Рудолф Щайнер? « 1 2 »
Езотерика
Ich 20 6428 Последна<br />публикация Август 31, 2012, 22:25:52
от selenita
Предложение за темата "Кратък урок по граматика".
Съобщения / Предложения и оплаквания
nia.boneva6 4 986 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 15:08:09
от nia.boneva6

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright