Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странно ли е?  (Прочетена 1159 пъти)
Mihaylova
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

• Град: Пловдив
  • « -: Август 05, 2010, 22:10:59 »

Здравейте  Усмивчица Нова съм във форума, разгледах съдържанието - страхотен е, радвам се, че има хора, които се интересуват от стойностните неща в живота. Аз много обичам да чета и да гледам материали за астрология, астрономия, паранормални явления и прочее,но наблюдавам нещо странно - когато започна да чета или да гледам или да коментирам тези теми, получавам силно главоболие. Дали при някой от вас се случва?
    Активен

"Една от големите ни пречки да възприемем отсрещния човек е собствената ни неспособност да открием в себе си онова, което критикуваме."
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Август 05, 2010, 22:14:48 »

Здравей и добре дошла! Може би главоболието е заради сдращванията между потребителите Ухилен
    Или заради влиянието на самия компютър. При мен не се случва така Усмивчица
    Активен
    Mihaylova
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Август 05, 2010, 22:26:56 »

Благодаря за бързия отговор Усмивчица Да, и аз мислех, че е от компютъра или телевизора, но когато започна да говоря с някои на тези теми и започна да обяснявам своите гледни точки за света започват страшни болки. Опитвах се да избягвам да се занимавам с такива неща, но просто това ме влече. Изобщо не разбирам хората, за които не представлява интерес ( а са толкова много) Тъжен
    Активен

"Една от големите ни пречки да възприемем отсрещния човек е собствената ни неспособност да открием в себе си онова, което критикуваме."
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Август 05, 2010, 22:28:19 »

Благодаря за бързия отговор Усмивчица Да, и аз мислех, че е от компютъра или телевизора, но когато започна да говоря с някои на тези теми и започна да обяснявам своите гледни точки за света започват страшни болки. Опитвах се да избягвам да се занимавам с такива неща, но просто това ме влече. Изобщо не разбирам хората, за които не представлява интерес ( а са толкова много) Тъжен

А какво те привлече към тези неща?
    Активен
    Mihaylova
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Август 05, 2010, 22:37:05 »

Не мога да се сетя за видима причина, но от малка винаги това е грабвало интересът ми. Доста неща ми се струваха странни (например как може да бъде предвидено бъдещето). Предполагам и за вас е било така, не сте се събудили един ден и внезапно да сте решили, че това ви интересува Усмивчица
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #5 -: Август 05, 2010, 22:45:54 »

Не мога да се сетя за видима причина, но от малка винаги това е грабвало интересът ми. Доста неща ми се струваха странни (например как може да бъде предвидено бъдещето). Предполагам и за вас е било така, не сте се събудили един ден и внезапно да сте решили, че това ви интересува Усмивчица

Да, обикновено е така.

Що се отнася до главоболието, може би има смисъл да говориш по-малко на тези теми с кой да е, а само с хора, които ще се отнесат с разбиране.
    Активен
    Mihaylova
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Август 05, 2010, 22:49:56 »

Да, това е възможно обяснение. Мъчно ми е, че много хора от обкръжението ми (семейство, приятели) не се интересуват от такива неща и не им се струват важни. Но можеш ли да промениш хората Усмивчица
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Август 05, 2010, 22:51:30 »

хъмз.. бъдещето е нещо, което вече се е случило, но не сме стигнали до него.

По отношение на главоболието, Ich има правота, че говорейки с хора, които не могат да те разберат, би ти коствало много нерви. Затова по- добре не си хаби силите напразно.
    Но що се отнася до появата на главоболие при четенето на духовни тематики- отговорът е в тебе. Готова ли си все още, за да навлезеш по- сериозно в духовното? Мислиш ли, че само интересът и любопитството са достатъчни?

Цитат
    Но можеш ли да промениш хората

Можеш, но не трябва.... Една приятелка, която много обичам преди време ми помогна да осъзная това Усмивчица
    Активен
    Mihaylova
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Август 05, 2010, 23:02:21 »

хъмз.. бъдещето е нещо, което вече се е случило, но не сме стигнали до него.

По отношение на главоболието, Ich има правота, че говорейки с хора, които не могат да те разберат, би ти коствало много нерви. Затова по- добре не си хаби силите напразно.
    Но що се отнася до появата на главоболие при четенето на духовни тематики- отговорът е в тебе. Готова ли си все още, за да навлезеш по- сериозно в духовното? Мислиш ли, че само интересът и любопитството са достатъчни?

Цитат
    Но можеш ли да промениш хората

Можеш, но не трябва.... Една приятелка, която много обичам преди време ми помогна да осъзная това Усмивчица
    Като се замисля Земята се нуждае от различни типове хора, като една система от звена. Ако всички са еднакви звена, няма да има градеж. Аз не хабя нерви, обикновено просто споделям, настъпва мълчание или неразбиране, няма особен диалог Усмивчица За мое щастие пък има форум Усмивчица
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #9 -: Август 05, 2010, 23:07:47 »

Е, тук поне можеш да споделяш на воля... Ще има диалог определено и няма да се притесняваш, че някой може да те помисли за странна Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Август 05, 2010, 23:24:30 »

Мъчно ми е, че много хора от обкръжението ми (семейство, приятели) не се интересуват от такива неща и не им се струват важни.

Това наистина е проблем, поне в началото.
    Но трябва да го приемем, за да създадем хармонична обстановка за нашето духовно развитие, като в същото време развиваме смирение.

А и за близките ни все някога ще дойде и тяхното време ...

Цитат
    Но можеш ли да промениш хората Усмивчица

Това би било нарушаване на принципа за свободен избор, който е неразривно свързан със свободата. А тя е водеща цел наред с развитието на любовта в съвременния етап на човешкото развитие.

Аз не хабя нерви, обикновено просто споделям, настъпва мълчание или неразбиране, няма особен диалог Усмивчица

Добре е, че си пазиш нервите, но дори самото неразбиране създава едно невидимо напрежение, което е нежелателно.

Цитат
    За мое щастие пък има форум Усмивчица

Дано да ти бъде интересно!
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 05, 2010, 23:38:14 »

Е, тук поне можеш да споделяш на воля... Ще има диалог определено и няма да се притесняваш, че някой може да те помисли за странна Усмивчица
    Тя направо си е старанна.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 06, 2010, 10:35:09 »

и ти си малко странен Веселяк
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #13 -: Август 06, 2010, 11:56:50 »

За мен това отдавна е комплимент Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Kery
    Гост
    « Отговор #14 -: Август 06, 2010, 12:50:47 »

За масата от хора и зрънце от това, което се съдържа във форума е достатъчно странно...пък и форум - на всичкото отгоре и се коментира  Веселяк

Това главоболие може да е от прекаленото вълнение...според мен не е странно, толкова много мисли, чувства и т.н., които възникват понякога могат да се отразят по различен начин върху хората.

И добре дошла Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Толкова ли е странно наистина?
    Въпроси и отговори
    Someone 8 1097 Последна<br />публикация Март 23, 2011, 17:16:56
    от Someone
    Странно нещо върху лист хартия
    Обща тематика
    Belqta 5 676 Последна<br />публикация Май 26, 2011, 19:10:09
    от Belqta
    Случва ми се нещо много странно..
    Въпроси и отговори
    DennisCobain 1 624 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 12:40:15
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright