Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ПОМОЩ ЗА ДЕЦА-СИРАЧЕТА  (Прочетена 2945 пъти)
небесният ангел
Гост
« Отговор #30 -: Декември 13, 2010, 09:55:51 »

Ако някой петролен магнат  влезе в сайта да търси разни отговори-да му кажа че когато помогне на по слабите сам ще открие някои отговори на терзаещи го въпроси!
Във дома във Ветрен все още се нуждаят от нафта!Ако някой може да помогне нека го направи!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #31 -: Декември 04, 2011, 02:33:23 »

Здрвейте,виждам ,че тази тема е малко как да кажа поизоставена..мислех си дали не можем да организираме нещо не толкова трудно.Колко ,човека има във този форум?1000?Хора ,като мен например не могат да си позволят да даряват пари,но могат да си позволят да даряват по 2-3-5 лв на месец нали така предполагам,че би ни било по-лесно да съберем голяма сума за децата ,ако всеки даде по 2-3 лв и мисълта ми е да е всеки месец ,а не само по празници.Ако някой се заинтригува от това предложение ще се радвам да го обсъдим и доразвием имам още подробности по предложението ,но засега ще ви ги спестя Усмивчица И да не забравяме ,че сега идват коледа и нова година ,ако ще правим нещо ще трябва да е бързо.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И МНОГО ЛЮБОВ ДЕЦА И ГОЛЕМИТЕ И МАЛКИТЕ
Активен
Blue Rose
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

• Град: Плевен
  • Обичам ви!

Rositsa Ioncheva
    « Отговор #32 -: Януари 25, 2012, 14:06:48 »

Темата е супер, изобщо, много се радвам за всички инициативи в този сайт за подпомагане на тези, които имат нужда. Искам да се включа и аз. Нямам финансова възможност, но имаме малко дете и от него остават по някоя дрешка, играчка, обувчици запазени... (поне тези, които са си купувани за него, защото голяма част от дрехите, играчките, обувките, както и колички, шезлонг и др., са ни дадени от други деца, и тези неща си ги връщаме). Плюс това, има и други варианти за съдействие, стига човек да желае.
    Видях снимките на дечицата и толкова много ми се прииска да ги гушкам, да им дам любов...
    Като се замисля, и тук в Плевен има един дом "Майка и дете" - не съм влизала, но съм видяла колко зле изглежда сградата отвън... Не искам и да си представям какво е вътре Дано поне добре да се грижат за децата и да се отнасят с любов към тях... Въпреки че, за съжаление, ме съмнява... А иначе толкова нежно и мило звучи дом "майка и дете" Така ми се иска тези дечица да могат да усетят наистина силна майчина любов...
    Ariam, подкрепям инициативата ти! Идеята е супер и мисля, че ще има смисъл. Само си мислех, че трябва да измислим точно как ще направим организацията, тъй като във форума има хора от много населени места в България - трябва да направим нещата да са максимално лесни за всеки, като и се стараем да минимизираме допълнителните организационни разходи (примерно за банков превод или пощенски запис). Защо не дадеш подробностите, за които говореше, за да видим какво ще измислим?

Целувам ви и ви обичам всички
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Януари 25, 2012, 17:29:10 »

Хм..мислех си да открием примерно сметка в някоя банка, само не знам на чие име да е  или нещо като фонд в който всеки да може да дарява без да има хора които да се възползват...но ми трябват идеи.После примерно като се събере определена сума да се праща директно в някой дом, но понеже те злоупотребяват предполагам е по-добре ние да вземем нужните неща и да ги занесем, просто не съм се поинтересувала все още по-подробно.Розичке ако имаш идеи и ти как да се получи в максимална полза за децата пиши ми Усмивчица
    Активен
    Blue Rose
    *
    Неактивен Неактивен

• Обичам ви!

Rositsa Ioncheva
    « Отговор #34 -: Януари 26, 2012, 17:07:43 »

Ariam, идеята за банковата сметка не е лоша, но мисля, че има такси за превод и те някак ще оскъпят нещата... Иначе мисля, че може да се открие сметка на Дом. Но сигурно трябва да се открие в банка, която е в селището на дома, но не съм сигурна, де... С фондовете не съм много наясно, но може би това е решението... А като се събере сумата, по-добре да се обадим, или още по-добре да идем да видим от какво реално имат нужда децата, да го закупим, опишем и да го занесем.
    Иначе, другото нещо, което се сещам да предложа е, всеки, който пожелае да участва, да си организира някаква буркан-касичка Усмивчица в която да си пуска по някоя стотинка всеки ден или когато реши и в края на някакъв период да изпрати събраните парички по сметката или там каквото се реши да бъде. Така смятам, че по-малко ще се усещат тези средства, защото наистина времената сега не са леки и много хора са в затруднено положение. Какво ще кажете?
    А на мен ми се иска да се организираме да отидем някъде да направим срещи с децата - да им почетем книжки, да си поиграем с тях, изобщо - да се позабавляваме заедно. И това не само за големите, а напротив - бебчетата и малките дечица имат страхотно голяма нужда от любов, гушкане и ласки.
    Там е работата, че аз нямам лична кола, пък и книжка нямам, та ще трябва да помолим някой от форума с превоз да съдейства.

Целувки на всички!

PS: Може да се получи малко разхвърлян пост, но го пиша цял ден на работа, когато имам пролуки между работата и вече и аз не знам точно какво съм написала, за което се извинявам
    Активен
    sena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #35 -: Февруари 28, 2012, 13:49:04 »

Аз имам личен автомобил и книжки, и много играчки. В София съм. Ако някой има предвид конкретен дом и има връзка, можете да ме броите в групата.
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #36 -: Февруари 28, 2012, 15:52:45 »

На тези деца им трябва основно любов и внимание .Имам сведения , че лелките си вземат от дрехите, храните и играчките , които получават , парите се усвояват относително правилно .Само вниманието , което проявите ще бъде "оползотворено" правилно .Все си мисля , че ако се съберат децато от домове с деца имащи родители ще бъде полезно за всички. Организиране на общи пикници би било добра идея.
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Февруари 28, 2012, 15:59:54 »

Трябва ни организатор с връзки!Току - така няма да позволят на тия деца да ги заведем на пикник.
    Иначе, идеята ти е страхотна!!!Много ми хареса!
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #38 -: Февруари 28, 2012, 21:51:50 »

Не ти трябват връзки , няма да ги вързвате децата я , но трябва добра организация , не бля бля бля .
    И сега има разрешение за домашни посещения на деца , пък и се предполага присъствие и на възпитател.
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Февруари 28, 2012, 22:17:54 »

Ми то всичко добре.Аз не се наемам конкретно не защото нямам желание ами защото съм много , много боса в тези работи.Но много бих искала да ..направим неяо хубаво.За децата лишени от топли чувства.
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #40 -: Февруари 29, 2012, 10:49:54 »

Обуй се. Аз мога да помогна и в обуването
    Активен

viosta
    Гост
    « Отговор #41 -: Февруари 29, 2012, 12:53:12 »

Включете и мен.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #42 -: Февруари 29, 2012, 16:11:37 »

Включете и мен - Сигурно няма да имам възможност да помогна с парички, защото ще почвам работа скоро, но със сигурност мога да помогна с дрешки, обувки и играчки. А и ще е хубаво да нагушкаме някое детенце.. Ще можеме взаимно да си се нарадваме, а и малките са като генератори на светлина и любов и ще е хубаво да знаят, че имат подкрепа!  ^^ Така, че ако организирате нещо съм там! Усмивчица
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Blue Rose
    *
    Неактивен Неактивен

• Обичам ви!

Rositsa Ioncheva
    « Отговор #43 -: Март 07, 2012, 14:02:22 »

Все си мисля да взема да ида до дома в Плевен да видя какво е там положението...
    Какво ще кажете - интересува ли ви?
    Активен
    mimi:)
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #44 -: Май 27, 2012, 01:08:42 »

Здравеитее и аз искам да помогна като подаря дресшки,но съм от Бургас само кажете как да ги пратя Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3499 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
    от nia.boneva6
    УЧЕНИЕТО НА КАТАРИТЕ И БОГОМИЛИТЕ « 1 2 »
    Духовни учения
    marushka 19 2924 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 15:07:49
    от marushka
    ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
    Инициативи
    Житара 9 1657 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright