Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ПОМОЩ ЗА ДЕЦА-СИРАЧЕТА  (Прочетена 2924 пъти)
небесният ангел
Гост
« -: Юли 29, 2010, 14:01:24 »

Извинявам се предварително че отклонявам размислите ви за живота и сънищата -не ми се сърдете
От къде да започна не знам, само знам че ще направя всичко по силите си за да видя грейналите детски усмивки!
Да започна малко по отдалече,всеки или почти всеки от нас се стреми да бъде по добър човек независимо по какъв начин и средства та и аз така.
"Новоизлюпен" член съм във мотоклуб "Изи Райдърс" София вчера имахме сбирка на която и аз бях поканена както и много други членове и приятели,та в този клуб освен с приятното и безопастно каране на мотори се занимават хората и с благотворителност-поне се опитват колкото могат!Събират средства-дарения в касичка която се намира в един от софийските квартали-там всъщност е и сборния пункт на членовете на клуба и приятелите.Със събраните дарения се купуват памперси,детски пюренца и ако останат парички и играчки на дечицата от детски дом за медико социални грижи-"Св.Стилиян" гр.Ветрен област Пазарджик.Домът е реставриран и му е направен цялостен ремонт през 2004 година с безвъзмездната подкрепа на италиянска благотворителна организация-която и до ден днешен продължава да полага грижи за дома и дечицата в него(както и да наблюдава да не се облагодетелства друг освен децата от даренията които постъпват)-организацията помага също и за осиновяване на дечица от дома от италиянски семейства!
Пиша по подробно за да ви въведа в ситуацията,в края на април месец клуба беше събрал сумата от 700лв. като дарения с които бяха закупени най необходимите неща за дечицата,но от тогава до сега са събрани едва 300лв. нагърбила съм се със задачата да намеря склад за  памперси с най ниски цени и евентуално и склад за детски пюрета,с памперсите се справих някак си открих човек който ги дава на наистина добра ниска цена и с храната ще се справим някак си!Всъщност не зная дали тук е много правилно да моля за малко хелп отностно благородната кауза,ама нищо така и така изписах пак цял ферман няма да се отказвам накрая
Искам да ви помоля ако имате останали добре запазени играчки от вече порасналите ви дечица,също и дрешки-бебешки и детски моля ви ако не ви трябват и сантименталната стойност може да я прежалите за да направите тези деца щастливи-моля ако някой иска да помогне за добрата кауза нека се свърже с мен на лични,клуба ще посети дома идната седмица в сряда,до тогава има време да се съберат още парички и други дарения във вид на играчки и дрешки за дечицата!
Доброто начинание се превръща в традиция-която е добра и носи в себе си позитивизъм и доказва че в трудния и напрегнат за повечето хора живот,има и неща които ни карат да сме състрадателни и връщат човешкото в нас!
Благодаря ви за отделеното време да прочетете това послание и молба за малко помощ!
Както писах и по горе ако някой иска да се включи по какъвто и да е начин ще чакам на лични!
Ето ви линк към сайта който са направили за дома и сайта на мото клуб-"Изи Райдърс"-направо със галерията от предишната среща на членовете на клуба  с дечицата и даренията! Усмивчица
 http://www.easyriders-mc.com/fgallery/11
http://svstilian.hit.bg/onlus.htm
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 15:11:12 от небесният ангел » Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #1 -: Юли 30, 2010, 10:47:07 »

Да знаете че понякога инатът ми граничи с налудничавата лудост,хайде хора Моля ви толкова труд и чувства хвърляте напразно за каузи които не си струват а когато някой има нужда от помощ и подкрепа никой не му подава ръка.Не е правилно така никоя книга,вяра и религия не проповядва бездушие!
Моля ви за малко хелп-не ви искам финикийски знаци с които да докажете на себе си и света колко сте значими,талантливи или както казах в една друга тема да си погалите-начешете егото!
Моля ви ако има някой в къщи запазени детски книжки, дрешки и играчки и е готов да се раздели с тях  за да ги дари безвъзмездно на дечица които имат нужда-и всъщност на тях им трябва толкова мъничко за да бъдат щастливи!Който се трогне и може и има желание да помогне нека ми пише на лични!А ако все пак някой може да задели от ежедневните си разходи-глупави соред мен-(кафе и цигари) и реши че вместо да трови околните и природата с тях може да ги дари на някой на който ще послужат за здравословна храна!
Забравих да спомена че типично с инатия си овнешки характер ще моля и досаждам за помощ и дано наистина някой намери доброто в себе си!

Сега ще стоя и ще чакам да видим кой и след колко време ще се осмели да пише нещо друго-на друга тематика в говорилнята,всеки влиза прочита,за миг се замисля но уви защо всичко остава до там?
Кампанията "Предай нататък" е нещо позитивно,заредено с доброта и милосърдие-нима сте забравили какво е милосърдие? Сълзи
Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Юли 30, 2010, 10:50:47 »

Миличка имам 4 лв до заплатата, която ще дойде края на другата седмица и на всичкото отгоре всяка сутрин си забравям сандвичите Веселяк

Старите си дрехи отдавна съм ги раздала, а за играчките ще проверя, че сестра ми трудно се отделя от тях...

Абе няма ли хора в София?
Активен
kim
Гост
« Отговор #3 -: Юли 30, 2010, 10:52:17 »

Ангелче, имам дрехи яко за даване, но са за големи, големи, колко големи - тийнейджъри, възрастни хора.. ризи, якета, панталони, тениски... Имах колички много, но идея нямам къде са. Трябва да видя остана ли нещо.. иначе имам Ел. Влакче и Аутобан някъде по тавана на бабами.. Трябва да се види, но дрехите важи на 100%
Активен
Kery
Гост
« Отговор #4 -: Юли 30, 2010, 10:54:08 »

Ангелче колко деца има в този дом?
Активен
Oda Nobunaga
Един от многото
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

• Град: Пловдив
  • Да действаш, значи да бъдеш.....

« Отговор #5 -: Юли 30, 2010, 10:59:20 »

Абе аз имам стари дрехи ама не са детски...
    Активен

Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #6 -: Юли 30, 2010, 12:08:10 »

Е как се радвам нямате си и ни най малка идея!
    Благодаря на първите отзовали се
    Стар роувър кога ще имаш време и възможност да провериш за играчките-и естествено ако ги откриеш и не само тях-да се разберем да се видим да ти ги отнеса като "куцо пиле домат от пътя"
    Кери и аз вечно съм така не само преди заплата Ухилен-имам "пъклен"план как да склониш сестра си да дари някои от играчките си на малки и безащитни човечета които няма кой да им купи и разчитат на добрата воля и милосърдие на добрите хора-нали сестра ти иска да бъде добър човек-покажи й сайта на дома,а после й покажи и галерията със снимчици от срещата на децата със мотористите и подаръците които им занесоха миналия път-(за жалост тогава аз не успях да присъствам но този път ще съм там)-и нека се вгледа в усмихнатите детски личица,повярвай ми и най безсърдечния човек ще се трогне!-Ако я склониш да дари играчки-понеже сте по близо до дома отколкот София-може да се разходите с автобуса до там и лично да ги предадете-дома е отворен за посетители и всеки добронамерен човек е добре дошъл! Усмивчица
    Пита ме колко деца има там-доста но в момента по голямата част от тях са бебенца и деца от 3 до 7годишна възраст,затова и дрешките трябва да са детски до тази възрастова граница!
    Но пък ако нямате детски дрешки-проверете за играчки и книжки!
    Обувчици добре запазени също им трябват!
    За съжаление по-големите  размери дрехи няма да им са полезни. Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #7 -: Юли 30, 2010, 12:13:15 »

при първа възможност - събота, неделя!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 30, 2010, 13:32:25 »

хохохо, добър пост си изписала небесен ангел, хахахах, чак малко ми досмеша ако трябва да бъда откровенна..., не че трябва де Усмивчица

Ще се включа и аз с удоволствие, има 2 малки деца, които са повече от претрупани с какво ли не, така или иначе се спъвам във всякъкви ненужни предмети и играчки, така че на драго сърце бих ги минимализирала. Дрешки също имам, трябва да погледна какво не съм раздала и ще ти ги приготвя и тях
     Намигване
    кажи само как и къде, и дали става дума за София,
    желая повече успех!!
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 30, 2010, 17:40:43 »

Ако става въпрос за София най-добре направи енда среща и всеки който може да дойде и да донесе каквото има възможност.Имам някои дрешки и играчи на малчо,ще ги донеса..А пък ако е рекъл "Шефа от горе"...може и някой лев да дам..зависи от положението
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 31, 2010, 12:14:56 »

Хора как сте утре със  свободното време?
    Какво ще кажете ако днес ви остане време да прегледате какво може да отделите за дечицата,и ако утре имате време да си направим среща,не зная какво място за среща би ви било удобно,но си мислех за Макдоналдс до НДК какво ще кажете?Ако сте съгласни предложете и час за срещата,а който не е готов но има какво да предложи когато е готов-но не по късно от петък идната седмица да ми пише на лични и ще се разберем за подробностите! Усмивчица
    Дано през това време и още някой се сети за нещо детско и вече непотребно но в запазен вид!
    О да добавя ако накой има "прашни" детски люлчици също ще свършат работа!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 31, 2010, 12:23:58 »

Само дето не се сещам къде има Макдонълдс на НДК,....
    ааааа сетих се, отзад, да,...
    а може и на билетния център също, а?
    долу има паркинг, който е с кола, ще може да паркира, само идея, аз съм ЗА Намигване
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 31, 2010, 15:10:32 »

Сори аз не се дооточних май както трябва ;Dама пусто хич ме няма в упътването да на Макдоналдс който ако застанеш пред главния вход на НДК се пада от зад НДК но пък ако застанеш между Хилтън и НДК се пада по средата и същевермено пред НДК ахахах леле днес от рано съм "изпушила" Веселякпомислих с че мястото е подходящо хем защото е по на централно място хем защото има и паркинг
    Ето ви повод да се видим,да направим нещо добро и да си побъбрим-не мислите ли че идеята е добра?
    Предложете и час който да ви е удобен,яз лично утре съм фрий така че от вас зависи,ако искате може да се срещнем и пред входа на билетния център на НДК!
    « Последна редакция: Юли 31, 2010, 15:29:48 от небесният ангел » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 31, 2010, 20:47:46 »

ъъъъъъъъъъъъъъ ехо хора някой ще дойде ли утре на среща или ви достраша
    Кажете час за срещата и ще съм там за да отнеса всички играчки и дрешки!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 31, 2010, 21:14:24 »

Аз ще дойда, на макдонълдс, тамън ще пием по едно кафе, а за чассс...., 12 и 20 как ти се струва?
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3477 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
    от nia.boneva6
    УЧЕНИЕТО НА КАТАРИТЕ И БОГОМИЛИТЕ « 1 2 »
    Духовни учения
    marushka 19 2887 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 15:07:49
    от marushka
    ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
    Инициативи
    Житара 9 1626 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright