Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някой ползвал ли е хранителната добавка АРА  (Прочетена 1364 пъти)
милена ганчева
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Юли 30, 2010, 19:47:01 »

Прочетах книгата Деца на новата ера.Заинтригувана съм от хранителната добавка АРА за която се пише в нея,тъй като сина ми страда от синдром на хиперактивност и според моето скромно мнение притежава почти всички характеристики на  дете-индиго.Бих Ви помолила да споделите своето мнение или наблюдения-ако сте я използвали.Има ли в България фирма дистрибутор ,която да я разпространява в търговската мрежа.Благодаря Ви предварително.
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Юли 30, 2010, 22:24:30 »

Здравейте Милена,

ето тема, която може да Ви бъде полезна.

http://indigota.com/index.php?topic=22.0

Както ще прочетете, АРА е :

Цитат
    Синьо-зелени водорасли

Синьо-зеленото водорасло, наричано още Aphani-zomenon Flos Aquae или съкратено АРА, е една от най-ценните хранителни добавки за индиговите деца. To "се бере" по естествен начин в езерото Клеймат в американския щат Орегон. Това езеро е алкално и е единственото място на земята, където AFA се среща в естествена среда. През лятото синьо-зелените водорасли растат толкова бързо, че на ден могат да се добиват по няколко тона. Те имат силно лечебно действие и отговарят на органичните нужди на новите деца от по-лесно усвоими вещества.

Доколкото ми е известно има най- различни дистрибутори на синьо-зелени водорасли. Аз обаче смятам, че най- читави са тези на aquasource. Така, че може да се свържете с някой дистрибутор и да си поръчате.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 31, 2010, 12:38:27 »

Ако не се лъжа "Коластрата" също влиза в полезните добавки към храната на новите деца!
    http://zdrave-bg.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=90
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright