Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо сте тук?  (Прочетена 3390 пъти)
Amazon
Гост
« -: Юли 29, 2010, 15:40:09 »

Скъпи приятели:) В последните дни реших да прочета повечето от темите. Едно нещо ми бяга обаче:) Защо сте създали този сайт- информационно поле?-Акаша на 21 век, общи цели на децата индиго и инициативи или това е правителствена пропаганда, целяща да види интереса на хората около темата "Индиго" и до колко наистина българите са пробудени? Има теми,които наистина ме развълнуваха,но и такива,в които се плюе, интригантства, подиграват се с Исус и различни направления и учения... Говорите как не трябва да има лидерство и как трябва да сме заедно? Питам къде?-тук пред екрана? Искам да направим дискусия Усмивчица.Обичам да има такава. Тук влизат малки момиченца и момченца, които преживяват неща трудни за обяснение и се страхуват. Те как могат да бъдат успокоени? Като прочетат не сте сами? А кой ще спре виденията им и ще им покаже как да ги контролират? Говорим за 2012,а не осъзнавате че прехода идва и като всеки си седи скрит у дома си, няма как да направи добро. Не напразно Дънов е събирал хората на едно място- Рила,където се смята че е едно от местата, където съществува портал към Шамбала и заедно всички са танцували,пяли и това продължава и днес. Обединението не се прави само на психично ниво, тук на Земята трябва да се уважи и физическото. За да бъда по-ясна:) - вИЕ СТЕ СЪЗДАЛИ НЕЩО,КОЕТО ВИСИ В ПРОСТРАНСТВОТО ДАВА ИНФОРМАЦИЯ, НО В СЪЩОТО ВРЕМЕ ЖЕЛАЕТЕ ДА ЗАПАЗИТЕ АНОНИМНОСТ И НЕ ЖЕЛАЕТЕ ПРЯКА ВРЪЗКА С ДРУГИ ПРОБУДЕНИ ХОРА,ДАЛИ ИНДИГО ИЛИ КРИСТАЛ ИЛИ ТАМ ДРУГИТЕ ПОДОБНИ? Ще има ли някакво развитие? Ще се говори ли с правителството за училища като в Русия и Америка? Ще има ли групови медитации*(физически заедно) или всеки работи сам за себе си уж за благото на всички?  Моля дайте мнения и нека дискусията започне:)))) Идеите са за предпочитане-само да спомена аз живея в чужбина и съм свидетел,колко открито и спокойно се говори тук по темата индиго-колко безплатни лекции се дават на деца в училища и как се събират майки с деца и тн'Усмивчица Ако някой иска инфо за училищата да ми пише на лична:)  Сегааааа TALK:) Между другото ми хареса това за 11 11 часа , 3 вечери го правя:)
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Юли 29, 2010, 16:15:33 »

Ще ти кажа личното си мнение.
Ето ти си се включила в груповата медитация... защо смяташ, че това е недостатъчна работа? Виждам също и че си чела П. Дънов: тогава сигурно знаеш какво казва той по въпроса...той казва, че света с външни средства не се оправя, всеки сам да работи от своето място. Така мисля и аз...
Ако искаш медитация в група /да сме физически заедно/, и други такива - има много такива. На какво ниво са, е друг въпрос.Тук повечето хора са наясно, че нещата се оправят отвътре навън. Училищата, програмите и външните уредби ще се променят тогава, когато се променят самите хора.
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #2 -: Юли 29, 2010, 16:28:27 »

Хихихи да чела съм Дънов и той казва че всеки трябва да открие себе си,но в същото време той е приемал хора и ги е учил. Н е естоял в своят дом да медитира и да праща светлина, също така Ванга и Петър Дънов говорят за свещените места в България и силното им въздействие- едно е да медитираш на Рупите, друго е сред пушилката в София с електроуреедите около теб, хилядите предмети,които са докосвани от кой ли не докато стигнат до теб. Права си че това е малка крачка. Но не сме ли на прага на нещо, което трябва да се задвижи от нас. Не трябва да се работи на ефирно ниво само. Да то е по-силно от физическото,но всички хора занимаващи се с индиго казват,че мисията ни е да направим промяната едва ли не с гръм и трясък. Да покажем позицията си,да преодкрием липсващите артефакти от историята и да покажем че всичко и всички са свързани. Ти си права че има много места да се науча на медитация... Не знам аз съм голяма възрожденка, обичам България,но сме много негативни и не вярваме на нещата докато не ги пипнем и видим. Не трябва ли децата на новото време да излезнат и да кажат "да тук сме" ? Какво мислиш? (Знам че значят че сме тук,но едно нещо е да казваш о да има ги друго е те да покажат потенциала си и да инспирират *май се казваше вдъхновят , другите хора?
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Юли 29, 2010, 16:52:42 »

Как си го представяш на практика "да излязат"? Ако погледнем в историята - пълно е с учители, мъдреци, хора, които са създавали училища, школи, ашрами и манастири, изнасяли са лекции, учения и т. н. включително и днес ги има...какво се промени? Нищо.Защото те наистина са много, но в сравнение с останалите, които следват стария модел, са много малко. Ето ти виждаш...представи си дали можеш да разговаряш с някой от обкръжението си, който и да е...някой чалгаджия примерно, тук стана дума за тях...който не се интересува от духовно развитие...дали можеш да разговаряш с него за медитация, нов живот и нова епоха?...
той и понятие си няма, и не иска да има.Не че липсва информация, или нещо липсва...но това е въпрос на личен избор, и не става с: дайте да дадем, да променим правителството, да вкараме наши хора там...
Активен
Kery
Гост
« Отговор #4 -: Юли 29, 2010, 17:02:26 »

Амазон, имаш някакво конкретно предложение за такъв център/училище/, който да създадем ли?
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Юли 29, 2010, 17:24:52 »

Ние защо сме тук? Някои търсят разбиране. Други идват за да поучават. Трети-за да налагат мнение. Четвърти-за да правят реклами. Пети се регистрират, просто за да имат още едно профилче в поредния сайт. Шести-... уф, обърках си мисълта. Ами ти-защо си тук?
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #6 -: Юли 29, 2010, 17:29:56 »

Ххаха аз имам много идеи. Разбирасе че трябва да се направи нещо. Плюс това shining_star даде прекрасен пример за чалгата- тя как стана известна? Като се попуализира. Ако не се говори за нещо и не се работи в неговата кауза рабзира се че няма как да стане от самосебе си. Нима ще чакаме докато се появи месия(видях че всички отхвърляте лидер), който няма дори да познаете. Училището е началото само. Как цялата източна култура-Китай,Тибет,Япония изучават бойни изкуства, медитация и пр. от ранна детска възраст? Защото са открити и защото помнят историята си- Нещо,което липсва при нас, но за което може а се работи. Обожавам история и от малка(бях на 7 ,когато казах че ще открия Ноевия ковчег) Усмивчица))) Ванга винаги е казвала колко силен народ сме и че един ден ще се открият неща,които ще направят българите една от най-гордите нации. И не ме разбирайте погрешно- тук не става дума за дарение , пари и прочие... Тук става дума за създаване на място, което ще вдъхва доверие и ще е защитено с мантри и всички дечица и подрастващи ще могат да се занимават с това най-близко до интересите им. Всички искам да си дадете идеите и мнението.  Ниа аз съм тук защото търсих в google дали някой е сънувал Ванга като мен и се оказа че има такива хора тук в този сайт. По принцип не съм фен на форумите, защото съм много директна и не обичам тази тайственост и забуленост по тези сайтове. Но тук видях че има наистина добри хора целящи промяна,като мен самата. Не искам да променя света,а а помогна на деца,като мен които чуват стъпки,виждат сенки и сънуват гадости и духове. Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #7 -: Юли 29, 2010, 17:43:22 »

Помагай, няма лошо Намигване
Що се отнася до чалгата: "Нормално" е някои мъже да гледат клипове на разголени мацки, които се кълчат като не знам какви. Освен това има някои мадами, които са "умопомрачени", че възлюбленият ги е зарязал, и много обичат да слушат сантиментални глупости. По същата причина-да гледат латиноамерикански сапунки. Останалите... да се впишат в компанията, като половината от клас, които слушат чалги...
В това отношение-простотии като тези се разпространяват много "успешно"-хората са отворени, на това поне да се радваме Угрижен   
Като става въпрос по литература за нещо духовно, те едва не избухват в смях, нашите. Пък като видят новия клип на, Ивана, примерно, ... о, колко възторжено... Оуу, да му домилее чак на човек като им гледа щастието...
Активен
Kery
Гост
« Отговор #8 -: Юли 29, 2010, 17:50:54 »

Нима ще чакаме докато се появи месия(видях че всички отхвърляте лидер), който няма дори да познаете.

Лидери имат партиите, корпорациите.... ти имаш ли лидер?

Аз не търся месия...по-скоро той мен

Аз имам своя Бог и любовта, твоя месия кой е?

И какво предлагаш конкретно за училището?
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #9 -: Юли 29, 2010, 17:53:43 »

Хахахаха така е:) стереотипа на балканците е такъв-много пиене, жени и музика до сутринта. Ние сме си виновни. Преди време пуснаха едно предаване на Петщ Дикова по телевизията,което беше за култура и тн... След няколко месеца изгоря заради нищожна публика. За жалост обществото и ценностната ни система е унищожена- хората завиждат, мразят, злословят и се дрогират. Иначе да ти кажа за моите приятели- аз съм такава бъбривка и от малка чета история(заради Ноевия ковчег започнах хаха) и обичам да доказвам всичко с история ... Всичко се е случвало-този упадък, болести и тн... Атлантида, Шумерите, Инките, Египтяните, Гърците, Римската империя... Всичко се повтаря Въпроса ер дали ще се възкачим като атлантите,шумерите и инките или ще си умрем като Рим, Древна Гърция и пр. А ДА ВИ КАЖА,КОЙТО НЕ ЗНАЕ-СПОРЕД ЛУННИЯ КАЛЕНДАР ВЧЕРА Е БИЛА НОЩТА В КОЯТО СЪНИЩАТА ПОКАЗВАТ МИНАЛИ ЖИВОТИ:) - Това малко извън темата... Но значи според вас няма смисъл от инициатива и всеки поотделно трябва да се развива? Или сме загубени ?
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #10 -: Юли 29, 2010, 18:05:43 »

Хихи:) Месия няма, няма и да има- имало е много смели хора,с невероятни прозрения,които са били достатъчно смели да излезнат и да ги кажат. Буда след като прекарва доста дълъг период в медитация осъзнава че по този начин нищо няма да постигне и започва да обикаля и да помага. Исус още като дете влиза в църква и се осмелява да спори с духовен глава. Много е красиво това което казваш Кери-Любовта е твоята месия. Доказано е че чувствата са химически реакции,което следва че и тя е нещо човешко-любовта. Усмивчица Ти си си месия на себе си, стига да разбереш, че четейки нещо и изричайки го не значи че си го проумяла. Много хора са ми акзвали- оооо ако знаеш от еди коя си година след тежка катастрофа започнах да чета и се промених-мирогледа си, мисълта си...ама ти хубаво променяш себе си, но пак никой нищо не прави за обкръжаващия го свят. Едно дръвче посадилили сте? Като минавате през парка откъсвате ли на цветята тея ненужни цветчето където пречат на пъпките да дишат? Усмихвате ли се на всяко сладко бебче,което минава? Говроите ли на водата докато се къпете и я пиете? Японски учени са наяравили феноменални открития че водата сменя състава си и структурата на кристалната си решетка в зависмост от тона ти (за това говори и Дънов) Много са нещата. Усмивчица А дали имам лидер? Да имам си Усмивчица Това са двамата ми родители,които са ме научили на много неща0 лидер в случая се явява като човек на който се възхищавам и се уча от него
Активен
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #11 -: Юли 29, 2010, 18:12:55 »

Въпроса е като цяло ЗАЩО сме тук ... аз поради 6 различни причини ,които от тях произтичат още по 6 ..и така до края (който е отсъстващо понятие в случая) Някои от причините ... според човешкото съзнание са положителни , има и доста натоварващи и в съвсем другата крайност . Като цяло наблюдаваме и запомняме ...
    Този свят си е такъв .. и такъв ще остане ... Докато си съградим друг , явно пак по спомени ... дотогава живот и здраве. хаха
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Kery
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 29, 2010, 18:14:51 »

Във физическия свят всичко е химия, физика, математика и електромагнитни взаимодействия, но те само проявления на духовното и на творческата енергия И понеже обичам всичко да ми е точно, като тези науки... защо пропускаш да отговориш на някои въпроси? Хайде да си направим дискусия

Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 29, 2010, 18:15:26 »

Лесус:) Аз питам тук в форума не по принцип:) но пак ти благодаря за отговора:)
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 29, 2010, 18:17:13 »

Понякога е добре да има инициативи, но човек трябва да работи и върху себе си. Работата не е само до обмяна на опит. А що се отнася до моят "лидер" (ако това изобщо е правилната дума) това съм аз. Аз избирам, никой друг вместо мен.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо така???
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 2 773 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 15:27:25
    от Ich
    Защо паднахме дотам, че да се мислим за маймуни?
    Древни цивилизации
    Аэ съм 10 1898 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 21:04:30
    от Аэ съм
    Защо (ще) се срещаш със съфорумци?! « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Турист 28 1321 Последна<br />публикация Септември 19, 2011, 06:55:11
    от protoplasma
    Защо съществува толкова омраза? « 1 2 ... 6 7 »
    Въпроси и отговори
    Selinna 93 2994 Последна<br />публикация Май 23, 2012, 12:45:21
    от Alida
    Защо са дошли тук?
    Всичко относно индиготата
    my life... 7 943 Последна<br />публикация Април 10, 2013, 17:30:12
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright