Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Космонавти засякоха НЛО в Космоса  (Прочетена 5414 пъти)
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 153

• Град: Бургас
  • « Отговор #45 -: Декември 21, 2010, 10:39:31 »

Amazing,аз като една обикновенна чалгаджийка,едва ли съм на нивото на твоята"светла духовна"същност,затова и не очаквам да бъда разбрана от теб,но докато бъркаш надрастването на полярностите с противопоставянето на злото и докато си затваряш очите за него,няма да видиш нищо по-далечно от сиянието на собственият ти бляскав ореол .Продължавай да се преструваш,че зло няма,гледай си мирът и покоят да не напуснат  собствената ти душица,а ние които притежаваме куража и мъжеството ще продължим да се борим,за да създадем един сигурен и спокоен свят,в който"духовно извисените"да си пеят мантрите на спокойствие,необезпокоявани от досадният шум на взривове,бомби и детски плач..
    п.с.Ти и да искаш не бих ти повярвала никога..Егото ти крещи толкова силно,че заглушава всяка евентуално смислена дума,която би могъл да кажеш..А егрегорите изчезват само когато спрат да бъдат подхранвани..ма все пак похвално е великодушието ти да благоволиш ни осветлиш в тези така сложни за асимилиране материи...

Да знаеш, че много ме изкефиха коментарите ти. Просто не можах да се сдържа да го споделя:). Както и gorgon4e и sanguinary. Вярно е че е по-лесно да си прекарваш времето опознавайки се и да се изолираш от ставащото около теб, по-удобно е някак си. Но май някои хора, които се кичат гордо с етикети като Индого забравят, че не случайно те са в същността си реформатори, войни. И не да водят битки със себе си и да вибрират в лилаво а да провокират към промяна. Начини много, достатъчно е например да насочат нечие внимание към проблем за нещо, което на дали иначе би попаднало в полезрението им. И това води до промяна, дали личностна, дали като отглас в обществото, все тая. Малка крачка напред от всеки по-отделно и накеая ще се срещнем на финала Усмивчица
    Така че по-малко вибриране в цвят лилав и малко повече действие, щото иначе кристалите им е спукана работата Усмивчица Индиго е същност, не вибрация.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #46 -: Декември 21, 2010, 11:19:33 »

НЕО:Ще мога ли и аз да съм толкова бърз,че да избягвам куршумите?
    Морфей:Това няма да ти се налагха!
     От МАТРИЦАТА....
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    echo105
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 32

« Отговор #47 -: Януари 11, 2011, 11:57:55 »

Хора, като чета как нападате amazing, защото философията му не съвпада с вашата не мога да не си помисля "Добре, че не съм индиго"
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #48 -: Януари 11, 2011, 12:11:14 »

Мен друго ме тревожи в цялата работа....
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #49 -: Януари 12, 2011, 20:48:23 »

Мен друго ме тревожи в цялата работа....
    Какво
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Някои способности на деца
    Необичайни преживявания
    delfin 2 2786 Последна<br />публикация Юли 21, 2011, 14:11:48
    от Sirius_999
    Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Бунтарката 16 3275 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
    от Ariam
    Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 17 1979 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
    от bars_i
    Имат ли място технологиите в Новия свят/ време ?
    Великият преход
    Georgio 6 1639 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 00:35:52
    от Johnatan Livingston
    Какво да правя имам чуството че съм Бог????
    Въпроси и отговори
    Emil 8 1322 Последна<br />публикация Август 24, 2013, 11:53:27
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright