Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Космонавти засякоха НЛО в Космоса  (Прочетена 5097 пъти)
psyhea
Гост
« Отговор #30 -: Юли 29, 2010, 14:07:05 »

Amazing,аз като една обикновенна чалгаджийка,едва ли съм на нивото на твоята"светла духовна"същност,затова и не очаквам да бъда разбрана от теб,но докато бъркаш надрастването на полярностите с противопоставянето на злото и докато си затваряш очите за него,няма да видиш нищо по-далечно от сиянието на собственият ти бляскав ореол .Продължавай да се преструваш,че зло няма,гледай си мирът и покоят да не напуснат  собствената ти душица,а ние които притежаваме куража и мъжеството ще продължим да се борим,за да създадем един сигурен и спокоен свят,в който"духовно извисените"да си пеят мантрите на спокойствие,необезпокоявани от досадният шум на взривове,бомби и детски плач..
п.с.Ти и да искаш не бих ти повярвала никога..Егото ти крещи толкова силно,че заглушава всяка евентуално смислена дума,която би могъл да кажеш..А егрегорите изчезват само когато спрат да бъдат подхранвани..ма все пак похвално е великодушието ти да благоволиш ни осветлиш в тези така сложни за асимилиране материи...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #31 -: Юли 29, 2010, 14:36:55 »

Amazing,аз като една обикновенна чалгаджийка,едва ли съм на нивото на твоята"светла духовна"същност,затова и не очаквам да бъда разбрана от теб,но докато бъркаш надрастването на полярностите с противопоставянето на злото и докато си затваряш очите за него,няма да видиш нищо по-далечно от сиянието на собственият ти бляскав ореол .Продължавай да се преструваш,че зло няма,гледай си мирът и покоят да не напуснат  собствената ти душица,а ние които притежаваме куража и мъжеството ще продължим да се борим,за да създадем един сигурен и спокоен свят,в който"духовно извисените"да си пеят мантрите на спокойствие,необезпокоявани от досадният шум на взривове,бомби и детски плач..
п.с.Ти и да искаш не бих ти повярвала никога..Егото ти крещи толкова силно,че заглушава всяка евентуално смислена дума,която би могъл да кажеш..А егрегорите изчезват само когато спрат да бъдат подхранвани..ма все пак похвално е великодушието ти да благоволиш ни осветлиш в тези така сложни за асимилиране материи...
Не сме ли всички просто едни големи егоисти.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #32 -: Юли 29, 2010, 15:42:33 »

Amazing,аз като една обикновенна чалгаджийка,едва ли съм на нивото на твоята"светла духовна"същност,затова и не очаквам да бъда разбрана от теб,но докато бъркаш надрастването на полярностите с противопоставянето на злото и докато си затваряш очите за него,няма да видиш нищо по-далечно от сиянието на собственият ти бляскав ореол .Продължавай да се преструваш,че зло няма,гледай си мирът и покоят да не напуснат  собствената ти душица,а ние които притежаваме куража и мъжеството ще продължим да се борим,за да създадем един сигурен и спокоен свят,в който"духовно извисените"да си пеят мантрите на спокойствие,необезпокоявани от досадният шум на взривове,бомби и детски плач..

Желая ти победа в битката с злото. Веселяк Веселяк Веселяк
Единственият човек които можеш да спасиш това си ти,никой друг няма нужда от твоето спасение според мен!

В това няма нищо нередно,че си избрала да воюваш с злото според мен,това е неизменна част от пътя която всеки рано или късно преминава.

Успех в борбата с злото,аз вече се изморих да се боря и сядам,да се отпусна и да погледам и да се насладя на момента,дори ще му благодаря на този прекрасен учител:D.

Приятен и усмихнат ден ти желая!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #33 -: Юли 29, 2010, 18:04:16 »

Сега вече и аз съм убедена, че си объркал форума. Преди месец, само се чудех дали не е така, но още на никой не беше писнал, чак толкова.
Всеки трябва да знае кога да спре.
Определено тук няма кой да ти чуе проповедите, което е повече от хубаво. Именно това прави, тези хора уникални. Тука такива като теб и Деян Колев, трудно могат да постигнат и частичен успех.
Радвам се, че има такива, като психеа, сенгуинари и всички, които трудно понасят фалша. Да, доста е удобно да не им отговяш, но тогава какво би ти останало? Само ще си ръсиш "ученията", докато някой не те изрита?
Най-добре би било, ако спреш изобщо да отговаряш , на който и да било, а не само на психеа и сенгуинари, както си се заканил, като че ли ще им спреш командното дишане.  Ухилен
Аз, която предимно чета, обикновено те прескачам, но когато те цитират, няма как.
Не е лесно човек да ти подминава писаниците.
Ако няма какво да правиш, не го прави тук.
Ако се чувстваш недооценен, недоизразен и недоразбран, не е това мястото.
Нещата, които трябва да разбереш, не са много и сигурна съм, дори и да ти отнеме доста време, за да заобиколиш егото си, ще ги разбереш.

Цитат на: psyhea
Както казва, един човек- чалга системата, чалга мисленето и чалга поведението.
Синоним на чалгата е малодушието.
Ооо Засраментова към мен ли беше насочено?Нужно ли е да се обяснявам,че се пошегувах.
Ухилен Не, не беше насочено към теб, а към тези, които живеят за да ядат, пият и ...тези три неща.

« Последна редакция: Юли 29, 2010, 18:17:03 от gorgon4e » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #34 -: Юли 29, 2010, 18:21:37 »

Космонавти засякоха простотии във форума...
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #35 -: Юли 29, 2010, 20:36:59 »

И чалга.. Веселяк Веселяк Веселяк
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #36 -: Юли 29, 2010, 23:41:41 »

Горгонче теб ще те почерпя с бонбонче.

Да бяхте казали по рано да не ви мъча толкова,сега ще трябва ли да се чувствам виновен за това?

Няма да ви досаждам повече,просто не съм знаел,че съм прекалил толкова.

Явно наистина съм объркал мястото Усмивчица е какво пък най-накрая го осъзнах!

Моля ви извинете ме,че споделих моята истина за това как аз виждам света,по начина по който аз можах.

ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО!

И ЕДНО СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ ОТ МЕН!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
sanguinary
Гост
« Отговор #37 -: Юли 30, 2010, 01:19:52 »

Цитат на: gorgon4e
Ето само над това помисли още веднъж. Иначе за останалите неща, направо избиваш рибата. Май няма да съм сам, в отдела "Кофи студена вода"  Ухилен  Имам си и дневна смяна.
Цитат на: AMAZING
Опа, тука нещо на корупция ми намирисва.  Хммм
И чалга.. Веселяк Веселяк Веселяк

Мале  Ухилен Горките космонавти.
Добре, че сте вие, от отдел "шматки" да поразведрите положението. Ухилен

Да бяхте казали по рано да не ви мъча толкова
Е чак пък да си ни мъчил. Дето се вика, никой не ни е опрял пистолет, да четем.
сега ще трябва ли да се чувствам виновен за това?
Шекспир попитал жена си:
- Скъпа, кажи ми честно, изневерявала ли си ми някога?
- Да, изневерявала съм ти, няколко пъти, но не прави драми от това.
Моля ви извинете ме,че споделих моята истина за това как аз виждам света,по начина по който аз можах.
Не разбирай погрешно нещата. Към самите ти теории (макар и да не са твои), едва ли някой има нещо против. Дори обаче, храната да е вкусна и да изглежда добре, ако келнера ти я хвърли на масата и си замине, едва ли ще искаш да отидеш втори път, в този ресторант.
ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО! И ЕДНО СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ ОТ МЕН!
Жив и здрав, Амейзинг. Пожелавам ти да намериш подходяща среда, за да развиеш своите истини, по своя си начин.
Цитат на: nia.boneva6
Не сме ли всички просто едни големи егоисти.
Човека е социално животно, Ния. Ще го сравня с друго такова, при което нещата са по-видими, естествени и опростени - вълците.
Искат елементарни неща, като да обитават хабитат, с умерен климат и достатъчно дивеч, искат децата им да са силни, здрави и оправни, поради което търсят подходящ парньор. Това е естествения ход на нещата. Рожденно право на всеки е - да се стреми към създаване на благоприятна среда, за себе си, близките си и съответно поколението си. Ако това е, което наричаш егоизъм, то тогава - да, егоисти сме.
И макар аз да не съм от най-социалните животни, поради повреда в системата, би могло да се каже и за мен това.
Ако всеки гледа да подреди собствения си свят, да го облагороди и оцвети, да го направи един добър и красив свят, то тогава всичко наоколо би разцъфнало и грейнало. Разбира се, не говоря, че трябва да се прави, на базата на конкуренция или съперничество, както е при вълците. Просто всеки трябва да намери това, в което е най-добър и да го прави. За добро, а не за лошо. Пък нека бъде наречен егоист.

Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #38 -: Юли 30, 2010, 15:15:47 »

Ето само над това помисли още веднъж.

Май няма да съм сам, в отдела "Кофи студена вода"  Имам си и дневна смяна.

Леле! Половин час разглеждам емотиконките и се хиля сама като лудите  Ухилен

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #39 -: Юли 31, 2010, 08:25:43 »

Сенгуинари, нямах пред вид това. Човек може по много начини да покаже егоизма си. В случая ставаше въпрос за желанието точно Моето, примерно казвам, мнение, да го приемете и да се съгласите с него. Това не е ли форма на егоизъм?
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #40 -: Юли 31, 2010, 10:08:32 »

Сенгуинари, нямах пред вид това. Човек може по много начини да покаже егоизма си. В случая ставаше въпрос за желанието точно Моето, примерно казвам, мнение, да го приемете и да се съгласите с него. Това не е ли форма на егоизъм?
Ако очакваш да се съгласим и настояваш за това, ще е егоизъм, да.
Е пак не е точно егоизъм, но добре, подобно е и е свързано с егото, определено.
Между другото, къде зачезна Раби?  Ухилен
Активен
giti
Гост
« Отговор #41 -: Август 16, 2010, 02:08:44 »

Четейки темата, ме избиха мераци да отлитна в космоса.... Дано засечените извънземни да са дошли за мен.. Чакам ги...
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #42 -: Август 16, 2010, 03:20:25 »

мне са за теб Веселяк а и тези не са от добрите Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #43 -: Август 16, 2010, 10:16:05 »

не са за теб Веселяк
Ти пък от де знаеш за кого са
Активен
kim
Гост
« Отговор #44 -: Август 16, 2010, 11:55:34 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bZ-VtDL73dw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bZ-VtDL73dw</a>
Активен
Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Някои способности на деца
Необичайни преживявания
delfin 2 2690 Последна<br />публикация Юли 21, 2011, 14:11:48
от Sirius_999
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 3123 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
Обща тематика
bars_i 17 1845 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
от bars_i
Имат ли място технологиите в Новия свят/ време ?
Великият преход
Georgio 6 1557 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 00:35:52
от Johnatan Livingston
Какво да правя имам чуството че съм Бог????
Въпроси и отговори
Emil 8 1214 Последна<br />публикация Август 24, 2013, 11:53:27
от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright