Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Космонавти засякоха НЛО в Космоса  (Прочетена 5177 пъти)
psyhea
Гост
« Отговор #15 -: Юли 28, 2010, 18:13:25 »

А аз викам друго..ядене,пиене..и..кво беше там.."тия три работи" до откат,пък квото сабя покаже Ухилен

щото за слънцееденето и самадхито,ще са ми нужни толкова тренировки,с каквото количество време аз реално не разполагам....кат нищо ш'са гътна преди да овладея тез изкуства
Активен
kim
Гост
« Отговор #16 -: Юли 28, 2010, 18:15:50 »

ааа не така, поне за форма - сега е модерно! Фитнес  Веселяк
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #17 -: Юли 28, 2010, 18:19:37 »

Бе то самадхито и слънцеяденето..както и тва да си позитивен и"духовен"са къде къде по-модерни от фитнеса..ти пък..фитнеса е отживелица..демоде..както и тва да имаш tv.Сега е признак на ЕНТЕЛЕГЕНТОСТ да нямаш tv у дома..много е фешън Ухилен

п.с.лелееее тая тема само на извънземни стана..
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #18 -: Юли 28, 2010, 18:23:27 »

Само един въпрос... Защо го търпят хората? Нали "системата" не може да съществува сама за себе си без всичките хора, които я поддържат? А като не са съгласни, защо я поддържат...защо им лижат задника за службичка, за пари, за по-нов автомобил...да, защо всички робуват на тая "система", след като не им харесва?...
И като не е спасението в езотериката, тогава къде е спасението? В революцията? Но от историята се вижда какви са резултатите и от нея...Та, за езотериката: в едно са прави: че единственото, което можем да направим, е всеки сам да се развива и да не бъде съучастник на злото...иначе какво: да ги избием, да ги наредим в една редица и да ги застреляме това не дава резултат... а на този етап, нямаме съзнание дори и за т о в а
Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #19 -: Юли 28, 2010, 18:33:43 »

Цитат на: psyhea
А аз викам друго..ядене,пиене..и..кво беше там.."тия три работи" до откат,пък квото сабя покаже Ухилен
Както казва, един човек- чалга системата, чалга мисленето и чалга поведението. Само така могат да бъдат затрити българите... и то се случва.
Цитат на: shining_star
Нали "системата" не може да съществува сама за себе си без всичките хора, които я поддържат? А като не са съгласни, защо я поддържат...защо им лижат задника за службичка, за пари, за по-нов автомобил...да, защо всички робуват на тая "система", след като не им харесва?...
Синоним на чалгата е малодушието. То е, което кара човек да държи на видимите неща. Консуматорския манталитет ни се внушава от много време-насам. Естествено, системата печели от това  Намигване
Хората са актьори, в някаква смахната пародия. Режисьора и сценариста... никой не ги знае. Само може да се гадае.

Активен
psyhea
Гост
« Отговор #20 -: Юли 28, 2010, 18:35:29 »

ДА СЕ БОРИМ!
Да отстояваме правата си.Да изискваме един свят със свободна безплатна енергия.Свят без престъпните лихварски системи.Свят в който образованието на децата да бъде адекватно,не целящо промивка на мозъците!Адекватно здравеопазване,а това включва много още само по-себе си..цялостна промяна на конструктивният модел на възприятие у най-малките..Нещата са много..
Аз самата съм езотерик!Нямам против истинското дълбоко знание.Но то никога не подтиква към примиренческа психология.Не.Напротив.Самоанализ,преценка и борба за правото на лично щастие..
А аз не мога да бъда щастлива,докато някъде по-света хора ядат ембриони с цел"подмладяване"...
Не мога да  бъда щастлива докато в Тайланд 8-10 годишни дечица продават телата си на мастити"бизнесмени"за да изкарат пари за "родителите" си
Не мога да бъда щастлива докато има хора които осакатяват беззащитни животни като кучето Мима за да задоволят извратените си потребности..
Съжалявам..не мога.Личното ми щастие се гради на много други неща,освен пълният ми хладилник и медитацията..
Не мога да се правя,че тези ужасии не съществуват,след като те са реалност.Фактът,че не са в моят двор,а някъде далеч,не ме прави по-щастлива или доволна.Нито пък ще стана по извисена духовно като се преструвам,че не ги виждам!

[Както казва, един човек- чалга системата, чалга мисленето и чалга поведението. Само така могат да бъдат затрити българите... и то се случва.

Синоним на чалгата е малодушието. То е, което кара човек да държи на видимите неща. Консуматорския манталитет ни се внушава от много време-насам. Естествено, системата печели от това  Намигване

Ооо Засраментова към мен ли беше насочено?Нужно ли е да се обяснявам,че се пошегувах..Май не..Ми че аз наистина си харесвам някои чалга песни..Сигурно много ми се понижават вибрациите..ама реших да поема този риск и да бъда себе си :)Аз харесвам чалга
Ето ви един чалга поздра и от мен

http://www.youtube.com/watch?v=I-zax_DAPwo

Верно..не е толкова фешън като хаоса..ама пък и аз съм си дъртичка де..не ми фърфи да куфея на метал нито пък да се кефя на хаоса..
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 18:44:11 от psyhea » Активен
bars_i
Гост
« Отговор #21 -: Юли 28, 2010, 18:45:31 »

Затова пусна чалга в тема за космонавти и НЛО. 
Активен
kim
Гост
« Отговор #22 -: Юли 28, 2010, 18:49:40 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PHoDsIPBaMQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PHoDsIPBaMQ</a>

Активен
psyhea
Гост
« Отговор #23 -: Юли 28, 2010, 18:54:39 »

Затова пусна чалга в тема за космонавти и НЛО. 

Мхм..и се моля все по-често,чалгата да почне да уподобява въпросната песен..тогава може и да има някаква надежда Усмивчица
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #24 -: Юли 28, 2010, 18:56:46 »

Майкъл беше уникална личност!Един от малкото...
Активен
kim
Гост
« Отговор #25 -: Юли 28, 2010, 19:01:12 »

Така е, като писа преди малко и за тоя текст се сетих... много е голям много

"Man In The Mirror"

I'm Gonna Make A Change,
For Once In My Life
It's Gonna Feel Real Good,
Gonna Make A Difference
Gonna Make It Right . . .

As I, Turn Up The Collar On My
Favourite Winter Coat
This Wind Is Blowin' My Mind
I See The Kids In The Street,
With Not Enough To Eat
Who Am I, To Be Blind?
Pretending Not To See
Their Needs

A Summer's Disregard,
A Broken Bottle Top
And A One Man's Soul
They Follow Each Other On
The Wind Ya' Know
'Cause They Got Nowhere
To Go
That's Why I Want You To
Know

I'm Starting With The Man In
The Mirror
I'm Asking Him To Change
His Ways
And No Message Could Have
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change)
(Na Na Na, Na Na Na, Na Na,
Na Nah)

I've Been A Victim Of A Selfish
Kind Of Love
It's Time That I Realize
That There Are Some With No
Home, Not A Nickel To Loan
Could It Be Really Me,
Pretending That They're Not
Alone?

A Willow Deeply Scarred,
Somebody's Broken Heart
And A Washed-Out Dream
(Washed-Out Dream)
They Follow The Pattern Of
The Wind, Ya' See
Cause They Got No Place
To Be
That's Why I'm Starting With
Me
(Starting With Me!)

The Mirror
(Ooh!)
I'm Asking Him To Change
His Ways
(Ooh!)
And No Message Could Have
Been Any Clearer
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself And
Then Make A Change)

The Mirror
(Ooh!)
I'm Asking Him To Change His
Ways
(Change His Ways-Ooh!)
And No Message Could've
Been Any Clearer
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself And
Then Make That . . .
(Take A Look At Yourself And
Then Make That . . .)
Change!

Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #26 -: Юли 28, 2010, 22:37:23 »

Отначало реших, че съм объркал и съм влезнал в темата с музикални поздрави.
Това с летящия обект е от множеството, "пуснати трохи" на "гладните гълъбчета", за да си "кълват". От типа "може и да е, ама може и да не е".
Лицето на Марс, водата на Титан и т.н., всичко това са неща, които обсъждат предварително и решават да ни кажат или покажат, за да оправдаят средствата, които пилеят за изследвания.
Всяка станция има по два корпуса с камери. Едните са за нас, другите са за тях. Имаше едни снимки от МИР, които ясно показват, как при появата на подобен обект, камерите, които са за онлайн наблюдение, се извъртат в обратната посока.
Да, има такива канали, които предават, в реално време, това което се вижда от орбиталните станции и не само, но обикновено, преди да се появи нещо, се засича и се очаква и тактично биват извъртяни камерите, в обратна посока. Просто понякога стават изненади.
Както тази, когато австралийски радиоприемник им засече сигнала за вътрешна комуникация. Различаваше се ясно, как се казва "Дядо Коледа съществува", както и "...Те са навсякъде, наблюдават ни. Разбира се, това може да означава много неща.
Цитат на: gorgon4e
чалга системата, чалга мисленето и чалга поведението. Само така могат да бъдат затрити българите
Радвам се да видя, че някой осъзнава, че чалгата не е просто музика, а начин на живот. Според мен, обаче, проблема е глобален, а не локален, горгонче.
Цитат на: gorgon4e
Синоним на чалгата е малодушието. То е, което кара човек да държи на видимите неща.

Много точно казано. Аз използвам "простотията", но "малодушието", определено звучи по-добре.

Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #27 -: Юли 29, 2010, 01:38:25 »

Предварително се извинявам за малко острия тон с който започвам поста си но така или иначе когато говоря твърде меко може да ме вземете и за мека киткаУсмивчица,така че нека всеки си реши как да го възприема. Ухилен
Намерението ми е да се получи градивна дискусия а не грозен спор!!!

Цитат
Офффф...стига сте повтаряли като папагали едно и също бе,amazing..

Вместо да оффкаш и да пъшкаш и да сипеш само обвинения към тоя и ония с които незнам какво целиш,а се и съмнявам,че и ти знаеш ще е добре когато критикуваш даден проблем,да го правиш с поне едно или няколко решения за това как той да се реши.
Иначе създаваш впечатление,че насаждаш ненужен страх и соматоха,паника в читателите!!!

От постовете ти освен че разбирам това,че слушаш чалга разбирам и че си доста объркана и само си противоречиш.

Преди няколко дни ми говорише да спрем с тия тъмни и светли и да излезем най после от дуалността,но се чудя дали ти си даваш сметка колко си потънала в нея?

Цитат
ДА СЕ БОРИМ!
Да отстояваме правата си.Да изискваме един свят със свободна безплатна енергия.Свят без престъпните лихварски системи.Свят в който образованието на децата да бъде адекватно,не целящо промивка на мозъците!Адекватно здравеопазване,а това включва много още само по-себе си..цялостна промяна на конструктивният модел на възприятие у най-малките..Нещата са много..
Единственото нещо което подразбирам като предложение което си дала е това ДА СЕ БОРИМ,ако не се шегуваш разбира се!

Да се борим това е най-дуалистичната мисъл която може да ти хрумне в тоя живот.
Това означава,че ти дълбоко вярваш в някакви тирани или там тъмни сили срещу които изкаш да се изправиш в битка и то външни,извън тебе.

Може би искаш да свалим насила правителството или да излезем на протест или пък нещо подобно?

Вече видях,че има цяла тема за това,че когато се бориш срещу нещо то се увеличава също както Мистъ Смит от Матрицата.
Създавайки реалността на борещият се,вселената ти казва както винаги едно голямо Ок и ти дава възможността която искаш да преживееш тоест да се бориш!

Истинската битка или свещенната бита както я наричат мюсюлманите Джихад е всъщност вътрешната битка със самия себе си,независимо,че е кроразбрана и опорочена тази дума и се възприема като религиозна битка!Единственото място на което можем да работим това е вътре в нас и никаде другаде!

Всички войни и разрухи са били създадени от хора които са се борили в името на свободата истината и правдата,всичката кръв е пролята заради свободата,но коя свобода питам аз?

Сега тук е мястото да кажа и нещо друго ЕГРЕГОР НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ СЪС СИЛА,ЕГРЕГОР МОЖЕ САМО ДА ИЗКРИСТАЛИЗИРА И ДА УМРЕ КОГАТО СИ ИЗПЪЛНИ ПРОГРАМАТА.

За тези които се срещат за първи път тази дума ще отворя нова тема и ще изложа информация,и без това се каня от няколко дни.

Когато излезнеш от дуалността в която се намираш в момента ще видиш,че няма нито тирани нито жертви и,че всичко е съвършенно!
Тогава ще ти остане само да благодариш на ВСИЧКО КОЕТО Е!

Едни от душите които заслужават нашата чиста благодарност са точно тези които сега си мислят,че ни управляват и манипулират.

Та те извършват най-мръсната работа,трупат най-много карма която ще отработват рано или късно,по един или друг начин!

И всичко това го правят заради нас!
Те са приятелските ни души,които ни дават възможност да се приживеем ние като това което искаме ЛЮБОВ,ПРОШКА,СЪСТРАДАНИЕ,ВЯРА,НАДЕЖДА.
БЕЗ ТЯХ ТОВА БИ БИЛО НЕМИСЛИМО!

Мисля,че сме достигнали много от нас тук до момента в които ще приемем и интегрираме тези две енергии и ще излезем от дуалността която ни РАЗКЪСВА.

Ще се извисим над тях,ще ги разберем,ще ги осъзнаем,ще ги приемем като част от нас!

Тук говоря от името на всички които мислят като мен и от мое име!

Този пост го пиша с ясното съзнание какво може да последва в отговор,но този риск го поемам защото това е форум и други могат да прочетат това което съм написал.

В противен случай не бих държал да обеждавам някой който дори не ме е питал за мнението ми.

Ще се радвам ако поста ми не е приет лично и послужи за градивна дискусия по тази тема.

Всеки от нас иска едно единствено нещо да бъде щастлив и заслужава това.

ЩЕ ПРЕМИНЕМ В НОВИЯ СВЯТ САМО ТОГАВА КОГАТО УСПЕЕМ ДА ЗАОБИЧАМЕ ТОЗИ!!!

НЕКА БЪДЕМ ЗА МИРА,А НЕ ПРОТИВ ВОЙНАТА!!!

ПС:Psiheya Забравих да уточня,че като цяло си видяла цялата картина която много други все още не са видели и с която съм съгласен.
Сега остава просто да интегрираме всичко и да го приемем вместо да се борим отново с него както сме правили преди.
Според мен това е урок който сме дошли да научин тук на земята след толкова много прераждания!!!От собствен опит Усмивчица.

Лек ден ти желая и много усмивки Усмивчица.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 02:06:01 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
sanguinary
Гост
« Отговор #28 -: Юли 29, 2010, 03:39:46 »

Цитат на: AMAZING
Предварително се извинявам за малко острия тон с който започвам поста си
О!  Това трябва да се види!

ще е добре когато критикуваш даден проблем,да го правиш с поне едно или няколко решения за това как той да се реши.
Ами... не че нещо, но понеже стана дума за "Спрете да повтаряте едно и също, като папагали", ясно се откроява проблема - "повтаряш едно и също" и решението му - "спри". В случая, тя едва ли се надява да спреш, тъй като, убедили сме се, такъв вариант не съществува. Така че, предполагам, просто дава писмен израз на негативните емоции, които повярвай ми, умееш да пораждаш и там, където ги няма, само и единствено с позата, която си заел. И за да не звучи като празно обвинение, ще се опитам да ти обясня какво има предвид, макар че аз, нямам проблем с това. Та... ще започна от там, че аз, както вече е известно, не съм индиго. Поначало ми е все едно, но в случаи като този се радвам. Представи си, щом при това положение, успявам да те "видя", какво би оставало за едно индиго, с 3 пъти по-развита интуиция от мен!
До колкото съм успял да разбера, те са устроени именно, на принципа на противопоставянето, а не на навеждането, което толкова гръмко прокламираш. Добре, ти го практикувай, но... как да ти кажа.. Тия лилавосветещи хубавци, май не са от този сорт, които умуват, докато лудите се налудуват.

Да се борим това е най-дуалистичната мисъл която може да ти хрумне в тоя живот.
Това означава,че ти дълбоко вярваш в някакви тирани или там тъмни сили срещу които изкаш да се изправиш в битка и то външни,извън тебе.
Ухилен Ах, амейзинг, сладкодумни приятелю. Поразсмях се. Изглежда освен, че се налагаше да ти напомня, че е индиго, по същия начин се налага да ти подскажа и че е жена. Та ако си тръгнал да и обясняваш, че неадекватното образование, нескопосаното здравеопазване и всичките потенциални заплахи и пречки, за здравето и развитието на детето й, трябва да ги приеме с отворени обятия, то мога само да ти пожелая успех и да те предупредя, че си обречен на провал.
Не е незначителна подробност, че не казва "искам това и това, за детето ми", а "за децата". Тираните, които според теб вижда, нима нямат деца? Или и те не са били деца? Или вероятно са се родили тирани?  

Всички войни и разрухи са били създадени от хора които са се борили в името на свободата истината и правдата,всичката кръв е пролята заради свободата,но коя свобода питам аз?
Тяхната и на поколенията им. Разбира се изключвам политическите издевателства. Ако пра-пра дядо ти разсъждаваше като теб, сега щеше, след всяко изречение да добавяш "ако аллах е рекъл" или "с волята на аллах".
И докато е лежал с отрязани ръце и крака, жив, за да гледа как се гаврят със семейството му, повярвай ми, последното което му е идвало на ум е било - да благодари на фесовете, за това че си цапат кармата, за да го издигнат на по-високо духовно ниво.
Те са приятелските ни души,които ни дават възможност да се приживеем ние като това което искаме
Момче, ти излизаш ли от вас? Навън е бъкано с приятелски души. Хайде поразходи се из факултето, там е направо твоя рай.  

Сега тук е мястото да кажа и нещо друго ЕГРЕГОР НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ СЪС СИЛА,ЕГРЕГОР МОЖЕ САМО ДА ИЗКРИСТАЛИЗИРА И ДА УМРЕ КОГАТО СИ ИЗПЪЛНИ ПРОГРАМАТА.
За тези които се срещат за първи път тази дума ще отворя нова тема и ще изложа информация,и без това се каня от няколко дни.
Едва ли ще ни го спестиш, дори и да основем подписка, против това.
Та...единственото, за което бих те помолил, е да се въздържаш от разни припеви, все едно си стъпил на пиедестала и всички сме зяпнали към теб, че да ни обясниш как стоят нещата.
Пък ти ако искаш си основи и тема "амейзинг фенклуб".

ЩЕ ПРЕМИНЕМ В НОВИЯ СВЯТ САМО ТОГАВА КОГАТО УСПЕЕМ ДА ЗАОБИЧАМЕ ТОЗИ!!!
НЕКА БЪДЕМ ЗА МИРА,А НЕ ПРОТИВ ВОЙНАТА!!!
Ето за това говорех.
Но добре, ето, за мира сме, за доброто, за хубавото. Съществуват хора, които са против тези неща, просто защото ще изгубят много пари. Такива като теб са им най-удобни, за това са направили секти, а от такива като индиговите ги е страх, макар че много добре знаят, за идването им, много отдавна. Страх ги е от лилавите,  защото не само имат очи за неправдата, (това всеки го има)а ги е страх, защото се обявяват гласно, против тази неправда и най-важното - действат активно и дори агресивно, против нея.
С други думи, май си объркал мястото. Пробвай да се пласираш, в някои от онези форуми, с псевдо йоги, които са се обявили за такива, за да оправдаят безделието и безхаберието си.

Лек ден на всички.

п.с. Между другото, току що видях, че е късно за подписката  Ухилен
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 03:58:19 от sanguinary » Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #29 -: Юли 29, 2010, 12:38:16 »

sanguinary,ти приличаш точно на моя УМ.

Постоянно готов да коментира и анализира,да протестира или удобрява объркан от всички лъжи и илюзии.

Един вид си като коментаторите на футболните срещи!

И ето сега той взе топката и се засилва,може би това но може би другото,еиииииии пропусна.Да защото така но можеше и така и тракатрака тра......

Когато обръщам внимание на ума си,аз влизам под негов контрол и незнам каде той ще реши да ме отведе.
Но когато безпристрасно го оставя да дрънка безсмислените си коментари той накрая се изморява,просто му става тъпо и спира.

Тогава картината започва да се избистря,усеща се едно таова вълшебно присъствие в сегашния момент изпълнено с наслада.

Никой няма нужда да го коментираш или да го определяш според твоя мироглед,колкото и да е странно дори ти самият нямаш нужда да правиш това за себе си.
Но щом си решил давай,щом така ти харесва и те забавлява нека така да е!

Пиша този пост за да не се изненадаш следващият път ако коментара ти остане без коментар Усмивчица!

И последно искам да кажа:
НЕ МИ ВЯРВАЙТЕ,СЛУШАЙТЕ АКО ИСКАТЕ НО НЕ МИ ВЯРВАЙТЕ.
И АЗ СЪЩО КАТО SANGUYNARI САМО СИ ПРЕЧУПВАМ ИСТИНАТА ПРЕЗ МОЯ МИРОГЛЕД!
ТОВА Е МОЯТ НАЧИН ЗА ВЪЗПРИЕМАНЕ НА РЕАЛНОСТТА!

НО КАКТО КАЗВА ДОН МИГЕЛ:НЕ ВЯРВАЙТЕ И НА СЕБЕ СИ,ВСЛУШАЙТЕ СЕ В СЕБЕ СИ НО НЕ ВЯРВАЙТЕ НА УМА СИ,ЗАЩОТО НЕЗНАЕТЕ КАДЕ МОЖЕ ДА ВИ ОТВЕДЕ!

ТОВА Е ЦЯЛО ИЗКУСТВО:ДА ГЛЕДАШ И ДА ВНИМАВАШ НО ДА НЕ КАТЕГОРИЗИРАШ И ДА НЕ ОПРЕДЕЛЯШ,А ПРОСТО ДА СЕ НАСЛАЖДАВАШ!

ПС:Аз далеч не съм на 100% присъстващ,дори да приемем че съм 1% просто съм опитал това за което говоря от собствен опит,и го овеличавам всеки път когато се усетя,осъзная!
Като опиташ от тортата и ти хареса,после не можеш да се спреш Усмивчица.
А тортата е толкова вкусна и толкова голяма,че в мен се появява желанието да я споделя с всички.
Но не мога да бутам вкусни парчета в ръцете на всеки!
Мога само да се облизвам вкусно и да се надявам,че ще се появи апетита и в някой друг! Усмивчица

ЖИВОТА Е РАДОСТ!!!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Някои способности на деца
Необичайни преживявания
delfin 2 2725 Последна<br />публикация Юли 21, 2011, 14:11:48
от Sirius_999
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 3178 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
Обща тематика
bars_i 17 1894 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
от bars_i
Имат ли място технологиите в Новия свят/ време ?
Великият преход
Georgio 6 1582 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 00:35:52
от Johnatan Livingston
Какво да правя имам чуството че съм Бог????
Въпроси и отговори
Emil 8 1248 Последна<br />публикация Август 24, 2013, 11:53:27
от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright