Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Космонавти засякоха НЛО в Космоса  (Прочетена 4920 пъти)
Evolution
Гост
« -: Юли 28, 2010, 11:22:30 »

По време на 6-часов ремонт по външната част на станцията, двамата руски астронавти забелязват НЛО да се рее...

Астронавтите от Международната космическа станция забелязаха неидентифициран летящ обект в открития Космос.

По време на 6-часов ремонт по външната част на станцията, двамата руски астронавти забелязват
НЛО да се рее свободно в пространството зад тях.

Нито екипажът на космическия апарат, нито специалистите от НАСА долу на Земята успяха да идентифицират летящия обект.

Предполага се, че това може да са парчета от обшивката на Международната космическа станция или други остатъци от предишни ремонтни работи.

Изследователи на Космоса обаче не изключват вероятността това да са извънземни, тъй като забелязаният обект е изпълнявал траектория, а не орбита, а и преди астронавтите са се натъквали на подобни необясними явления.

http://kurier.bg/nauka/7609.html
Активен
kim
Гост
« Отговор #1 -: Юли 28, 2010, 11:26:27 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rJNYIRHKgfY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rJNYIRHKgfY</a>

BTV
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=H51CEGUIcg8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H51CEGUIcg8</a>
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #2 -: Юли 28, 2010, 14:23:06 »

Ма кво се радвате.. Тъжен..Проект разкритие навлиза в действие.НСР бавно и сигурно си проправя път..
Друг приемер за това е,че Швеция официално заяви,че има намерение да се откаже от парите.Т.е.да минат дамо на виртуални пари..После чипиране..и eто ти глобализация и пълен контрол над масите.
Активен
kim
Гост
« Отговор #3 -: Юли 28, 2010, 14:35:08 »

Ма кво се радвате.. Тъжен..Проект разкритие навлиза в действие.НСР бавно и сигурно си проправя път..
Друг приемер за това е,че Швеция официално заяви,че има намерение да се откаже от парите.Т.е.да минат дамо на виртуални пари..После чипиране..и eто ти глобализация и пълен контрол над масите.

Няма да се стигне до чипове - хващаме ли бас?
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Юли 28, 2010, 14:54:58 »

След 100 години може и да измислим машини за телепортация. Ухилен
Активен
kim
Гост
« Отговор #5 -: Юли 28, 2010, 14:57:15 »

телепортът е комерсиален факт Усмивчица ...казва се само за телепортиране на частици, но кой знае вече, какво и кой се вози...
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #6 -: Юли 28, 2010, 14:58:24 »

Безсмислено е..чипирането е вече факт!Първоначално на животни,коли..абе въобще..постараха се да свикнем с проследяващите устройства Усмивчица..Но се отклоняваме от тамата.
п.с.В чичко гугъл има достатъчно инфо за чипирането и на хора..

телепортът е комерсиален факт Усмивчица ...казва се само за телепортиране на частици, но кой знае вече, какво и кой се вози...
прав си.."машината на времето" отдавна е разработена  от Айнщайн и Тесла..

http://www.mystics.eu/mistika-taini/56-eksperimentat-filadelfia-teleportirane-na-korab.html

ето тук има малко инфо..
Активен
kim
Гост
« Отговор #7 -: Юли 28, 2010, 15:04:26 »

Безсмислено е..чипирането е вече факт!Първоначално на животни,коли..абе въобще..постараха се да свикнем с проследяващите устройства Усмивчица..Но се отклоняваме от тамата.
п.с.В чичко гугъл има достатъчно инфо за чипирането и на хора..

прав си.."машината на времето" отдавна е разработена  от Айнщайн и Тесла..

http://www.mystics.eu/mistika-taini/56-eksperimentat-filadelfia-teleportirane-na-korab.html

ето тук има малко инфо..

Не само животни и коле.. е На скоро гледах в щатите жине, които явно са ги намамили и ходиха да си чипират бебетата.. за по сигурно и не съм сигурен дали нямаше нещо и със здравето свързано.. Но ми се струва ,че ако решат да го направят задължително, ще избухне война буквално. Твърде много са противниците на този метод
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #8 -: Юли 28, 2010, 15:08:24 »

Твърде много са противниците на този метод
Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Да..много са.Във форуми като този..Редовият гражданин,ще види само"ползите"..като напр.."намаляване" на престъпността и пр.А пък ако знаеш кви фокуси готвят с цел на "здравеопазването"...
Всяка овца,ще се натиска да бъде чипирана.Парадоксът,е,че на всичкото отгоре ще си платим за това.Разбираш ли..ще платим в платежни средства(не в преносен смисъл)за да бъдем следени с мотивацията за сигурност и благонадеждност..
Активен
kim
Гост
« Отговор #9 -: Юли 28, 2010, 15:11:11 »

Твърде много са противниците на този метод
Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Да..много са.Във форуми като този..Редовият гражданин,ще види само"ползите"..като напр.."намаляване" на престъпността и пр.А пък ако знаеш кви фокуси готвят с цел на "здравеопазването"...
Всяка овца,ще се натиска да бъде чипирана.Парадоксът,е,че на всичкото отгоре ще си платим за това.Разбираш ли..ще платим в платежни средства(не в преносен смисъл)за да бъдем следени с мотивацията за сигурност и благонадеждност..

Ти плати хахахахахах
Аз се качвам виско и на дълбоко  Веселяк
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #10 -: Юли 28, 2010, 15:21:14 »

Бе то и аз натам съм се запътила..ама НСР,няма да"дойде"2012..споко..нито пък ще има извънземна инвазия..нито сблъсък с комета,планета..нито пък с квото и да било..Чипирането според мен,ще стане масово най рано след 40,50години.После съвсем естествено ще стане и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!Точно както стана и с ваксините Тъжен
Активен
kim
Гост
« Отговор #11 -: Юли 28, 2010, 15:24:40 »

абе... живи и здрави да сме! хахахахах
ето ти една песен за планината 
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Юли 28, 2010, 17:40:06 »

Нека незабравяме че точно страха е това чувство което кара хората да си слагат чипове,желаят по голяма сигурност от вън.

Ако ние се страхуваме от това,че някой ще ни сложи чип,то ние вече сме си го сложили сами.

Страха неимуверно ще привлече дали насила или не това от което се страхуваме.

Нека мислим малко по-позитивно,аз съм сигурен,че на мене никой няма да ми сложи нищо.

Можем на първо мяасто да благодарим на всички тези които до този момент ни "Управляват" Благодарение на това велико разделение което цари ние опознамхе себе си по толкова различни и вълнуващи начини.

Един ден с надсмешка ще гледаме на всичко това!

Няма тирани нито жертви,има само синхрон в съвършенството.

Дерзайте!

ПС: Песничката ти е супер
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
psyhea
Гост
« Отговор #13 -: Юли 28, 2010, 18:00:17 »

Офффф...стига сте повтаряли като папагали едно и също бе,amazing..Никога в живота си не се бях замисляла за ваксините,камо ли пък да се страхувам от тях,но фактът е,че те вече са задължителни!Разбираш ли?Задължителни!Естествено никой не ми е опрял пистолет в главата за да си ваксинирам детето,ама държавата си го е измислила..Отказ за прием в детски градини,училища и т.н.
Капакът беше,че Борисов забрани да се изплащат детските надбавки ако не предоставиш в социалните документ за ваксинациите на детето.Същото ще стане и с чиповете.И къде видя да пишем за страх?Казах,че това ще стане масово след 40-50 години..аз тогава ще съм столетница и ми дреме дали ще ме чипират,а и едва ли някой ще се занимава с бабите и дядовците..ама кофти за тогавашните поколения..Т.е.пак за нас,ако изходим от теорията за прераждането.
На тези дето са измислили тая система,хич на има пука дали го мислим(пардон..предизвикваме с мислите си)или пък нехаем за плановете им!(точно както ни съветваш ти да правим)Те си гонят целите и ги постигат,докато ние дори негираме наличието на подобни планове.
Бай Дъ Уей...промивката на мозъци,чрез подтикването на заравяне на главата в пясък,т.е."немисленето"за дадено предстоящо събитие,е продукт на същите дето ни готвят и чиповете.
Отворете си очите малко по-далеч от псевдо-езотериката дето ни облъчва отвсякъде напоследък.Не разбирате ли,че тя цели отново да приспи съзнанието ни?
Активен
kim
Гост
« Отговор #14 -: Юли 28, 2010, 18:10:48 »

Затова Йога, медитация, житен режим, слънцеедене и Сомати в гората!!!
хахахахахах
Ето ти една песен за гората.. само гледай да не ма настъпиш, че ще приличам на корен хахаххаха
Активен
Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Някои способности на деца
Необичайни преживявания
delfin 2 2621 Последна<br />публикация Юли 21, 2011, 14:11:48
от Sirius_999
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
Обща тематика
bars_i 17 1728 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
от bars_i
Имат ли място технологиите в Новия свят/ време ?
Великият преход
Georgio 6 1471 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 00:35:52
от Johnatan Livingston
Какво да правя имам чуството че съм Бог????
Въпроси и отговори
Emil 8 1120 Последна<br />публикация Август 24, 2013, 11:53:27
от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright