Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Момичето, което накара света да потъне мълчание за 5 минути  (Прочетена 995 пъти)
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« -: Юли 27, 2010, 22:26:50 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MPI04IPiwbg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MPI04IPiwbg</a>

Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
psyhea
Гост
« Отговор #1 -: Юли 27, 2010, 22:50:03 »

Тва видео е от преди 100 години..жива пропаганда на уницеф..голяма работа..поредното дебилче инфантилно четящо написан текст..майката на момичето доколкот помня е генетик и еко-активист..и писателка..
Прекрасен начин да накраш хората да се чувстват виновни за унищожаването на планетата..Също като Ал Гор,който и филм има наглоста да направи,пропагандирайки,че редовият човечец със своите 75 ватови крушки е виновен за съсипването на еко-системите,докато самият той обикаля света с частен самолет хабещ гориво колкото 3000 автомобила  Плезещ се..

ето линк за тва пишман генийче...http://en.wikipedia.org/wiki/Severn_Cullis-Suzuki

п.с.И по татово време се намираше някое такова дебилче да лее сълзи и да маже сополи над някой малоумен текст..И задължително беше отроче на някой от БКП-то Плезещ се
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Юли 28, 2010, 11:46:09 »

От къде знаеш, че е назубрен текст? Защо си толкова сигурна? И освен това, вярно е - много хора действат съзнателно или несъзнателно против планетата. Много е хубаво да се поосъзнаят малко... въпреки, че до сега няма кой знае какъв ефект. И освн това не ми изглежда да е комунистка Веселяк
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #3 -: Юли 28, 2010, 13:47:27 »

Ми щото мама е видна еко-активстка,член на уницеф(една от най-големите и печеливши корпорации(измами)в тоя свят Усмивчица
И щото"хората" не са "виновни"за глобалното затопляне..
Ако  приемем,че изобщо има такова,то вината ни би се изразила в някакви 10-15%..Парниковият ефект,доколкото изобщо съществува,си е ефект на големите компании,корпорации и т.н.В които населението няма почти никакво участие,освен като работна ръка Усмивчица.
Та финансовите расурси на планетатат са съсредоточени в едва 3%от нейното население!Под финанси имам предвид и енергийни ресурси,производство и промишленост!Който плаща,той поръчва музиката!Така,че ако някой има вина за състоянието на планетата то това са точно тези3%олигарси.Замисляли ли сте избобщо,че международният валутен резерв(фед) е"частна собственост"?
Друг е въпросът,че глобално затопляне няма в смисълът в който ни го поднасят!Има повишаване на температурите,но те са предимно заради слънчевата активност,фотонните облаци които ни заливат и радиацията в тях!Цялата дандания в Копенхаген беше за пари!Измислицата на Ал Гор е резултат от доста добре обмисляна стратегия в продължение на почти 20 години!
Сега всички държави ще плащат репарации за това,че хората като се уригват и пърдят,отделят вредни газове.. Веселяк Веселяк
Докато онези които пропагандират"Глобалното затопляне"ще си пълнят гушките обикаляйки света( с круизи и частни самолети,пиейки шампанксо и черен хайвер) за да презентрират страшните новини,насаждайки чувство за ВИНА у хората..Щото ако не се чувстваме виновни,няма и да се съгласиме да плащаме!
Според много геолози,реално навлизаме в нов ледников период,който ще настъпи осезаемо най-рано след 100-ина години.А пикът на слънцето ще отшуми след 10-ина години и тогава какво?Нищо!Ние ще си продължим да си шариме като най-големите балъци,за топенето на ледниците,докато те всъщност замръзват!
С други думи..има някакво затопляне,но то си е съвсем естествен процес.Естествено,човечеството отравя планетата,съсипва ресурсите и пр..Но всъщност кой стои зад това?Дали баба Минка с нейната пенсия от 130 лв,или маститите"бизнесмени"като Гор,които по всякакъв начин саботират"свободната енергия"на практика отричайки,че съществува дори такова понятие..камо ли пък да го направят достъпно за  човечеството Усмивчица
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 14:10:43 от psyhea » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Юли 28, 2010, 14:26:38 »

Ами кой е виновен за кражбите? За насилието? За това, че има толкова гладни деца на улицата? Кой освен хората? !
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Юли 28, 2010, 14:36:37 »

Искам само да ви припомня,че думата ВИНОВЕН може много успешно да се замени с ОТГОВОРЕН.

НЕ е нужно да има виновни и невинни!

Всички ние сме отговорни за положението в което се намираме сега!

Всичко което преживявамв е точна проекция на нашия ум!

И ако мислим,че като хвърлим отговорността върху някоя голяма компания и ще ни олекне само се заблуждаваме според мен.

Време е да се поеме лична отговорност от всеки един от нас,а не да се търси такава от някой друг!

За това сме на тоя хал,защото все гледаме в паничката на другите,все другите са ни виновни,"Или  народа е такъв" или "политиците са такива" ,а кога ще погледнем ние какви сме?

Ако всеки си оправи само себе си всичко ще е прекрасно!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
psyhea
Гост
« Отговор #6 -: Юли 28, 2010, 14:48:28 »

Ами кой е виновен за кражбите? За насилието? За това, че има толкова гладни деца на улицата? Кой освен хората? !
Днешното човечество,се явява като пеленаче,зависещо от възпитателните методи на мама Усмивчица
Коя е"мама"мисля,че се досещате и сами.Отвсякъде се пропагандира насилие,хипер-сексуалност,промиване на мозъка,че ако нямаш пари власт си никой и т.н.Също така голяма отговорност имат и религиите!Разделяй и владей Усмивчица..Ама вече навлизаме в друго естество,и за това май е нужна друга тема.
Основният проблем обаче,е,че все още спим и сме наосъзнати!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #7 -: Юли 28, 2010, 14:54:01 »

Ехе, разбра ме
Активен
Kery
Гост
« Отговор #8 -: Юли 28, 2010, 14:58:59 »

Според мен вината на хората е в това, че не желаят да видят това за което говори Психеа. Другата им вина е безразличието (към всичко - хора, природа, образование...), останалото е следствие от всичко това...
Мое мнение.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #9 -: Юли 28, 2010, 19:22:25 »

Да, амейз, аз се чудех за подходяща дума, но не намерих и затова... да, отговорен е по-точно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright