Духовно развитие

Страници:  1 ... 86 87 [88]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "Необичайни" преживявания-Случки от живота  (Прочетена 107156 пъти)
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #1305 -: Октомври 22, 2013, 19:27:23 »

Искам също да отбележа, че това не са прашинките които се виждат от време на време попаднали в окото, а съвсем ясно разграничими, щурави, многобройни светещи точици.

Да това е енергията, наблюдава се лесно като гледаш в пространството между теб и стената примерно, в средата на това пространство, също като се разхождаш вечер като е тъмно по леко осветени улици и като се загледаш 4-5 см пред пъпа или пред гърдите и виждаш как ходейки ти буташ енергията
Активен
Berbera
Berber
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

• Град: Варна
    « Отговор #1306 -: Октомври 22, 2013, 19:30:54 »

Втория линк на Утро много точно описва и показва това което виждам Усмивчица
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1307 -: Октомври 23, 2013, 11:56:37 »

Събота - 19.10.2013 - ходих гости на вуйчо си, който живее в "Левски". Който познава Варна, със сигурност знае какъв ветрилник е там.
    Прибирам се, а то като се изви една ужасна буря... Вървя в една уличка, а насреща ми така духа, че се уплаших наистина сериозно, че може да ме духне вятъра (с индекс на телесната маса 13,5 опасността е повече от реална). И виждам някаква ниша в стената на една кооперация, опакована с метална шина и отгоре надпис на немски "Blitzschutz", отдолу написано още някакви работи. Вътре има някакъв щифт, за който се хващам. В този момент над мене удря право по кооперацията една убийствено здрава светкавица, усещам какво следва, помислям си само: "Майко мила!" и след няколко секунди се намирам в отсрещния магазин, стискащ здраво щифта и помлял юнашки витрината на магазина.

Ето какво е станало в секундите, които ми се губят:
    Държейки щифта, заряда на мълнията ме отхвърля като гигантски проектил. Политам по посока на витрината, а след малко вече съм успял по най-успешния начин да я избия нацяло, да помета магазина и... да остана жив въпреки всичко.

От цялата работа научих как изглежда гръмоотвода, за какво служи и как се нарича на немски. Веселяк Ухилен Веселяк
    « Последна редакция: Октомври 24, 2013, 13:20:36 от XD-Termin8d » Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 56

« Отговор #1308 -: Октомври 23, 2013, 21:33:30 »

Ей, винаги съм смятал гръмоотвода за сериозно нещо.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1309 -: Октомври 24, 2013, 13:21:39 »

Съгласен, може да понаучиш физика и немски от него.... Веселяк
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    tetraeder
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #1310 -: Октомври 30, 2013, 16:55:44 »

« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 23:33:22 от tetraeder » Активен
    Страници:  1 ... 86 87 [88]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright