Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как научихте за сайта?  (Прочетена 3823 пъти)
...
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #15 -: Декември 12, 2010, 17:15:10 »

От Чичо Гугъл, разбира се. Намерих форума съвсем случайно, дори
нямах достатъчно време за да разгледам и 1/5 от темите тук.
Но все пак реших да се регистрирам и да наваксвам в последствие.
Активен
Малкия_Принц
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #16 -: Декември 22, 2010, 21:59:42 »

Една приятелка наскоро си осинови детенце , което според нея се държи "странно" . От това, което тя ми каза ,стигнахме до извода ,че хлапето се държи в много отношения като мен , когато бях малък и докато търсех из гугъл да й пратя информация за индиговите деца ,попаднах и на форума Усмивчица.
    Активен

Слънчев лъч
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #17 -: Август 04, 2011, 15:21:34 »

Търсих информация за слънчевото хранене в гоогле и този сайт изкочи на първо място
    Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
    Ianica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 151

« Отговор #18 -: Август 06, 2011, 22:54:24 »

Аз обикновено когато търся нещо не го намирам тогава, когато го търся, а като мине известно време и забравя, че съм го търсила, го намирам в най-неочаквано. Още миналата зима започнах да търся в интернет информация за прераждането и сродните души. Намерих някои неща, стана ми интересно, но после ми стана мъчно, че около мен няма хора, които се интересуват от тези неща, с изключение на 2 приятелки от студентските ми години, с които вече не сме в един град. Реших, че трябва да намеря и хора, с които да си пиша, но не намирах подходящия сайт. Писах в други сайтове, които не са специализирани на тази тематика, а такива, в които всеки може да си пише каквото си иска и да споделя каквото го вълнува, но не можах да открия никой като мен. Не само, че не можах, но получих обиди и подигравки и вече се бях отказала да пиша където и да е. Всъщност, не ме интересуваха само тези теми, исках просто да намеря приятели, защото животът ме раздели с моите и всеки тръгна по свой път. Но все ставаше така, че каквото и да пишех, дори за елементарни общочовешки теми, хората пак не ме разбираха, дори шега не можех да си направя без да ме напсуват. Няма да споменавам сайтовете, защото не знам дали имам право да ги пиша тук. Дори когато бях само страничен наблюдател на техните разговори, пак ме дразнеха, защото водеха безсмислени спорове, чиито отговори на мен ми изглеждаха толкова прости и очевидни и се питах не си ли дават сметка, че с обиди нищо няма да постигнат? Но тази пролет моята приятелка от студентството ми предложи да добавя като приятел във фейсбук едно момче, което се интересува от духове. После видях, че той е член на една група за духовно развитие във фейсбук и се регистрирах и аз, но видях, че там няма голяма активност. Един ден обаче на стената ми излезе, че това момче харесало някаква тема, мисля че се казваше "Смърт или не" и там прочетох историята на Гити за това как си е виждала отстрани тялото по време на операция и за другите и състояния, близки до смъртта и се сетих за един мой припадък, който в друга тема трябва да опиша. После видях и темата за необичайните преживявания. И в нея искам да пиша, ама пусто, все по нощите пиша и ме е страх да пиша по това време за духовете. И така постепенно видях, че има доста интересни теми, а хората, които пишат тук са много мили един към друг.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Август 06, 2011, 23:45:55 »

Е сега се подсетих ,че май мен Его-екс ме подбра от бг-мама на тука, защото там дискусиите на подобни теми са безмислени, връчват ти жълтата книжка със същата лекота с която си самопредписват лекарства на децата, чак ме плашеха какво хипохондрично общество са. И аз в началото се пулех ,че тукашните доктори най-много парацетамол да предпишат на детето и го оставят да се пребори само с болестта , говоря за стандартните грипове и вируси, но децата са доста здрави наистина ,гради се имунитет ,аре и аз отпрших към друга тема.
    Яни ни заразява с лирични отклонения Намигване

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    probabg
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #20 -: Август 07, 2011, 11:16:04 »

Търсих чрез гугъл Виртуална Клавиатура и попаднах тук. Хубав форум имате.  Плезещ се
    Активен
    ogitooooo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

• Град: Варна
  • « Отговор #21 -: Октомври 01, 2011, 18:25:16 »

Здравейте,братя и сестри мои.Аз ви открих докато търсех в Google начин за пречистване на Манипура - 3-тата чакра.Четох много и адски много ми помогнахте-сега не ме е страх да започна процеса
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• martin.kristov1
    « Отговор #22 -: Октомври 01, 2011, 22:35:28 »

Здравейте,братя и сестри мои.Аз ви открих докато търсех в Google начин за пречистване на Манипура - 3-тата чакра.Четох много и адски много ми помогнахте-сега не ме е страх да започна процеса

Браво и добре дошъл!
    А кой точно процес ще започнеш? На пречистването на Манипура или изобщо на подготовка за Прехода?
    А по какъв начин си избрал да я пречистваш?
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #23 -: Октомври 14, 2011, 10:15:43 »

Аз откакто се помня, съм в един вихър, който ме върти все около темата, че освен познатия ни свят има и още нещо и то не зависи от това дали го виждаме или чуваме, него просто си го има. Най- големия парадокс за мен беше, когато открих, че това невидимо което търся, се вижда най-ясно вътре, в мен.
     Прелитала съм много пъти насам, преди да се застоя. Не помня вече кое първо ме е довяло, но имам подозрения, че е линк от друго място за насам. Гугъл, обаче, не спря да ми го сочи
     Когато човек се чувства различен (или го чувстват като различен), започва да си мисли, че не е на мястото си. Благодаря, че ви има- вас и още много други като вас. Знанието за вашето присъствие ме стопля и ми напомня, че съм точно там, където трябва да бъда.

Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    ogitooooo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

• « Отговор #24 -: Октомври 24, 2011, 13:59:01 »

Браво и добре дошъл!
    А кой точно процес ще започнеш? На пречистването на Манипура или изобщо на подготовка за Прехода?
    А по какъв начин си избрал да я пречистваш?

Добре съм Ви заварил Усмивчица Говоря за процеса на прехода,а чакрите пречиствам с мантри и медитации.Вече стигнах до момента в който усещам любовта на нашата красива майка Земя,коята ме обгръща с топли и нежни вълни,усещам че тялото ми започва да се самолекува,което е прекрасно.Но не знам защо,безпричинно изпитвам притеснение и лек страх от време на време.Дано лошите помисли и чувства  ме напуснат по-скоро.Приемам всякакви съвети за прехода от вас приятели и нека светлината ви изпълва 
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #25 -: Януари 10, 2012, 14:55:01 »

Здравейте Всички!
    Аз прочетох книгата "Индиго души" и реших да проверя какво има в Интернет по темата.Така попаднах на сайта Усмивчица.Впоследствие го препоръчах на приятелки,които четат и се интересуват от подобни неща.
    Сърдечни поздрави
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #26 -: Януари 10, 2012, 17:37:59 »

Tърсих в гугъл за свръхестествени случки и ми излезе темата "Необичайни преживявания", прочетох я на един дъх и си казах "ееееееееее най-накрая" Веселяк и се регистрирах Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #27 -: Юли 02, 2012, 15:40:43 »

След поредния разговор с майка ми, в който я обоснявах някакви неща, и тя отново започна да ме убеждава, че съм Индиго; аз реших да се поровя в нет-а, за да и докажа, че не съм.

Попаднах на този форум веднага от Гугъл. Прочетох, че съвпадам по да кажем... всички критерии и още по ясно реших, че в такъв случай НЕ СЪМ, защото това трябва да е някаква шега. Все пак всички имат тези качества и характеристики, нали така? Те са съвсем нормални и естествени особено в пубертета, и не може точно това да ни определя като индигови или специални.

След като започнах да чета форума, реших, че още по-малко пък някой тук е индиго, при положение, че всеки се тупа в гърдите колко е готин и как ще обърне света на опаки и едва ли не той е Избраният! Всеки се припира за някакви дребни думички що били така казани.

И така приключих с дилемата индиго или не.

Чат-пат все още влизам във форума да почета дали има нещо ново.
    Активен
    MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #28 -: Септември 01, 2012, 17:02:50 »

Здрвейте съмишленици!

От дълго време се ровя и в крайна сметка, мисля, че попаднах където трябва!
    Дългото ровене в интернет ме доведе тук и се радвам да бъда сред вас!
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    julijana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

• Град: София
  • « Отговор #29 -: Април 08, 2013, 02:47:08 »

Не мога да си спомня как, но съм тук  и съм много благодарна за това. Благодаря на създателите на форума, за тяхната добра идея, за работата, която извършват             
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Каре с 9 теми в горната част на сайта
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 8 815 Последна<br />публикация Юни 01, 2012, 15:30:06
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright