Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как научихте за сайта?  (Прочетена 3657 пъти)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« -: Юли 25, 2010, 16:39:34 »

Е? съжалявам  ако е имало такава тема
Активен
Kery
Гост
« Отговор #1 -: Юли 25, 2010, 18:56:01 »

Еми търсех си инфо в гуугъл на тази тематика...и останах приятно изненадана, че има форум дори, защото до преди няколко години инфо имаше най-вече на английски, по бг сайтовете беш доста постно...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Юли 25, 2010, 19:18:05 »

Аз търсих информация за паневритмия, и ми излезе статията за сакралната геометрия Усмивчица
Поразходих се и след около 1 час се регистрирах
Активен
susi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

• Град: Германия
  • « Отговор #3 -: Юли 25, 2010, 19:26:10 »

Аз първо търсех в гугъл нещо за петимата тибетци и един от линковете беше към темата тук. Прочетох я и затворих сайта без даже да погледна за какво е. После търсих нещо за чакрите и пак гугъл не насочи към тукашните теми. Пак прочетох каквото ме интересуваше и затворих  Ухилен . След 1-2 дена сънувах странен сън и почнах да търся онлайн съновници, помагала в тълкуването на сънища и т.н.т. и за трети път попаднах тук. Тогава реших да се регистрирам и да видя за какво изобщо става дума  Ухилен 
    Активен
    Рай
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #4 -: Август 27, 2010, 17:19:56 »

Ами от дума на дума с един приятел, и накрая се заговорихме на окултна тематика и той ми препоръча този сайт, за което съм му безкрайно признателен!
    Активен
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Август 30, 2010, 20:09:07 »

Търсех информация за едно растение ,лициум,което сваля холестерола,кръвното и кръвната захар Усмивчица
    Активен
    gorgon4e
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 12:48:21 »

Или просто цъкаш тук Намигване Макар, че аз не видях, нани да казва, че му трябва такава информация, а че тогава е търсил.
    На темата:
    Научих за форума от един, от регистрираните в него. От начало не проявих интерес, после проявих. Първо само четях и то доста избирателно, след доста време се регистрирах, а след още време, започнах да пиша. Иначе казано - вече имах изградено мнение, впечатления, предпочитания, и антипатии, към по-голямата част от активно пишещите. В подробности по-добре да не изпадам.
    Всъщност... това да не е темата "Да се запознаем 2"? Нали там обикновено всеки споменава начина, по който е разбрал за форума?
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 28, 2010, 12:40:44 »

Ето я историята:

Имах отпечатък на детска ръчичка на крака си, на лявото коляно - така зигорях едно лято като се има в предвид, че отпечатъкът беше бял, а на другите места цялата бях изгоряла като домат (2-ра степен изгаряне получих, поради което се лекувах 1-3 месеца с лечебни специализирани кремове). На другия крак на прасеца имах едно бяло петно отпечатък все едно нещо се бе облегнало на него. Това ме накра да потърся информация за духовете на деца, които са си избрали предварително родителите и са се свързали с тях, но които все още не са заченати. Регистрирах се в един форум. Питах там, при което ми се вкючиха двама души. Единия ми пусна клипче от филм, което не ме грееше, а другия човек беше жена, която също се интересува от всички тук дискутирани теми и повече дори като има и умението да усеща кой ще живее и кой не (медицински работник е). Тя ме пита "Къде ти е отпечатъкът, на левия крак подбедрица ли?", при което зяпнах и я питах откъде знае. Де факто е получила "факс-сигнал", както му казваме, отгоре ... Каза, че информация в нета конкретно за това няма да получа и се прехвърли да ми пише директно на лични, защото много хора не разбират "Тези неща". Писа ми, че това така го е видяла и че това е моето бъдещо дете, което се свързало с мен и там еди си кога да го чакам. Та, това е повода. Заговорихме се и за други неща. Разменихме скайпове. Писа ми, питайки ме, дали знам за децата индиго и че според нея съм точно такова, както и тя. И един ден тръгнах да търся нещо и попаднах в гугъл на сайта за индиго. Де факто от нея сефте чух за индиготата и именно заради нея отворих сайта да видя какво има, поради онова, което ми е говорила и.... ето ме тук вече колко време - година и половина. Усмивчица
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #8 -: Октомври 14, 2010, 16:10:21 »

Тази година значително много ми се повиши чувствителността... това беше характерно и за предишните 3... все повече започнах да откривам че по много възможности и черти в характера се доближавам до това което знам за индиготата и в един момент реших, че съм като тях. Веднъж един приятел спонтанно ми даде линка към този форум. Направих си тестовете за индиго. Знаех, че те значат много малко за истината, но беше забавно. Тогава ми се искаше да сравня себе си и това, което е един истински индигов човек. Разбрах, че и това е излишно, защото дефинициите, сами по себе си не значат нищо. Ясно беше, че просто е било писано да бъда в този форум Усмивчица
    Активен
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #9 -: Октомври 16, 2010, 10:04:37 »

Защото ми харесва да съм във форума ! Научавам интересни неща и се чувствам добре,когато чета темите Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 16, 2010, 12:35:48 »

Защото ми харесва да съм във форума ! Научавам интересни неща и се чувствам добре,когато чета темите Усмивчица
    Нани, питах Барси, а не теб Плезещ се
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #11 -: Ноември 07, 2010, 19:03:35 »

Ами мен поначало ме вълнуват събитията, които ще се случват 2012г, понеже много се зашумя около тази година. И един приятел понеже знае че имам интерес ми изпрати линк към една от темите тук за въпросната година Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #12 -: Ноември 28, 2010, 04:51:34 »

Търсих в нета за индигови хора и излезе форума около 3 месеца го гледах и четох и после се регистрирах. Не че някой освен вижда полза от това, но това за друга тема. Усмивчица
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 03:44:58 »

Еми търсех си инфо в гуугъл на тази тематика...и останах приятно изненадана, че има форум

и аз
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #14 -: Декември 08, 2010, 01:08:10 »

Еми търсех си инфо в гуугъл на тази тематика...и останах приятно изненадана, че има форум

и аз

И аз така Усмивчица
    Активен

Music Makes Me Happy
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Каре с 9 теми в горната част на сайта
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 8 715 Последна<br />публикация Юни 01, 2012, 15:30:06
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright