Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища  (Прочетена 1198 пъти)
axlinn
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« -: Юли 25, 2010, 16:23:58 »

Здравейте,аз преди около месец санувах как покрай земята преминава една много красива синьо зелена планета, на много близко растояние,и изведнъж от небето ме приближи една светеща топка голяма колкото кокосов орех , застана на около метър над главата ми , незнам как но усетих че тази топка е предназначена за мен,протегнах инстинктивно ръка към нея и като джедай я придърпах в дланта си.Изведнъж топката спря да свети и видях че е от някъкъв вид дърво и имаше някакви надписи които неразбирах.Докато държах този предмет в ръката си усещах как ме пълни и зарежда със знания за света и космоса,и след като вече знаех всичко почувствах някяква еуфория най приятното и прекрасно чувство което не може да се опише по никакъв начин,не исках никога да свършва а да продължава вечно.След което топката засвети отново и изчезна в небето,аз тръгнах по една улица изпълнен с прекрасни чувства,докато вървях изпитвах много силна любов към всичко което виждах, хора ,животни, дървета,тревички.И така се сабудих с огромна усмивка и любов към всичко на този свят и цялата вселена.След този сън на следващия ден санувах че излизам от тялото си но беше толкова реално че незнам дали беше сън или истина,виждах как с приятелката ми спиме в леглото а аз съм във въздуха близо до тавана,опитах да махам с ръце и да летя но не помръддвах, след което пожелах да се движа и така се получи ,пожелах да изляза навън и без никакво съпротивление минах с лекота през тавана и се озовах над покрива на къщата,видях на съседната сграда на втория етаж един климатик които не бях виждал до сега.Изведнъж започнах да мисля че това не е сън а реалност и ме хвана страх,пожелах да се върна и в същия миг се сабудих.На другия ден провирих дали има климатик на вторея етаж на тази зграда и когато видях че има и се намира на същото място на което го бях видял настръхнах целия.
Ако някой е имал подобни преживявания ще ми бъде приятно да ги сподили.
« Последна редакция: Септември 08, 2010, 10:18:15 от indigo » Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
Джон Фицджералд Кенеди (1917-1963)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #1 -: Юли 25, 2010, 16:29:54 »

звучи много хубаво Усмивчица
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #2 -: Юли 25, 2010, 16:30:23 »

Погледни книгите на Робърт Монро.Тва да можеш да си излизаш от тялото е много готини,стига да не те е страх.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #3 -: Юли 25, 2010, 16:55:11 »

Погледни книгите на Робърт Монро.Тва да можеш да си излизаш от тялото е много готини,стига да не те е страх.
Ще ти кажа за една случка.Бях на море в Несебър. Следобеден сън.Събуждам се.Да ама тялото ми студено.Все едно съм бил някъде без тялото си и изведнъж се прибирам в него,но съм се събудил секунда преди това. Не ми се стори готино както си мислиш ти.
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #4 -: Юли 25, 2010, 17:04:10 »

Ще ти кажа за една случка.Бях на море в Несебър. Следобеден сън.Събуждам се.Да ама тялото ми студено.Все едно съм бил някъде без тялото си и изведнъж се прибирам в него,но съм се събудил секунда преди това. Не ми се стори готино както си мислиш ти.

Ами според мен,редовно си пътуваме в астрала с астралните си тела,по време на сън.Кофтито е,че става неосъзнато.Т.е.после нямаме спомени.Хубавото е,че можем да се научим да го правим осъзнато..То май имаше и една книга"изкуството да сънуваш осъзнато".Студеното тяло е типичен "симптом"при астралните пътешествия
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Юли 25, 2010, 18:23:06 »

Привет Аxlinn, интересен сън.
    Това, което описваш за излизането от тялото според мен е станало в полусънено състояние и е било абсолютно естествен процес. Просто не си бил още в състояние на дълбок сън, та затова си го спомняш Усмивчица
    Както е казала психея, всички излизаме от тялото си по време на сън.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 03, 2010, 12:40:34 »

Вчера през нощта не можах да заспя. Пожелах си тогава за един от кошмарите ми да се повтаря докато не участвам съзнателно в него; и излезе след това, че не сънувах кошмар, ами някакъв обикновен сън... Съвсем обикновен, пак с някаква светлина и цветя, и такива работи...
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 07, 2010, 23:01:12 »

прочетох пътуване извън тялото на Робърт Монро по препоръка на psyhea и мисля че има доста сходни неща с моето преживяване.Започнах да упражнявам методите описани в книгата и  имам напредък но мисля първо да прочета малко повече литература  по темата защото малко ме е страх
    Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
    До
    Гост
    « Отговор #8 -: Септември 07, 2010, 23:49:34 »

axlinn, имам едно подобно преживяване и едно друго, което може би има общо, а също се сещам и за трето, което мога да вметна ей-така, за което ме подсети. Само преди да ти ги кажа, ще вметна, че първия ти пост с разказа е страхотен!! Нахвърлям ти ги по точки, че ми е по-нагледно.
    1. Имах едно преживяване, което ми напомни на това с климатика, което разказа, но се случи веднъж - от тогава знам, че духовните очи виждат кристално чисто и реално, както физическите. В случая не беше сън. Бях със затворени очи пак, но не спях, а си лежах. Представях си се в бяло, но няма да разказвам как точно. Както лежах със затворени очи, изведнъж все едно ги бях отворила, но реално не бях - виждах всичко в стаята кристално ясно, дори движенията на рибата в аквариума, която имахме преди. В точно този момент осъзнах, че виждам, а реално няма как, след като съм със затворени очи и този факт ме стресна. В следващия момент всичко стана като за по-малко от секунда - картината изчезна, отворих очи и видях рибата от аквариума в същата траектория на движение, в която я видях последно, когато гледах със затворени очи. Това ми беше доказателството.
    2. Това, за коеот говориш го наричат астрална проекция - излизане извън тялото с астралното ти такова, което броди и вижда. Това става често по време на сън или в насилени (т.е. сам да си я предизвикаш) астрални проекции извън съня.Тогава можеш да се видиш сам себе си, да идеш някъде другаде и да видиш реални предмети на реалното им месторазположение. На мен да видя себе си на едно положение без тялото ми да се мърда, а сякаш ставам от мястото си, ми се случи, когато щях да умра и видях бялата светлина. То си е цяло преживяване от чувства и осъзнаване, но както и да е.
    3. Преди си представях, че в ръцете ми има светещо кълбо от светлина, енергия като топка с големината на кокос, както ти казваш, която си я разигравам между дланите. Не знам защо го правех да си го представям. Просто ей-така. В последствие ми казаха техника за изпращане на енергия по този начин. Тогава обаче, преди това, не го знаех. Явно е било интуативно.
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #9 -: Септември 08, 2010, 10:17:00 »

прочетох пътуване извън тялото на Робърт Монро по препоръка на psyhea и мисля че има доста сходни неща с моето преживяване.Започнах да упражнявам методите описани в книгата и  имам напредък но мисля първо да прочета малко повече литература  по темата защото малко ме е страх

Мога да ти кажа нещо което ме посъветва мой приятел,спец в медитацията и този род пътешествия...
    Той ми каза така"когато срещнеш някой,без значение дали е с крила или рога,го гледаш право в очите и само го питаш:С какво мога да ти помогна!"Нищо друго..Ако е гад,изчезва..
    Питах го дали не става да накараш дадената същност да се закълне в Бог(или нещо подобно),че е от "отбора"на добрите.Вика ми"кълнат се бе!Кълнат се и око не им мига!"
    Мдаамм...вероятноста да срещнем негативни същности е много голяма,но ако знаме как да се справим с тях,няма страшно.
    Активен
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #10 -: Септември 08, 2010, 21:24:51 »

Днес сънувах,че вкъщи има змия пълзеше по крака ми и ме ухапа за глезена страхът беше толкова голям че се събудих и още ме боли на същото място дедо ме ухапа.От какво мислите че се получава това?
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Септември 08, 2010, 22:20:52 »

Мога да ти кажа нещо което ме посъветва мой приятел,спец в медитацията и този род пътешествия...
    Той ми каза така"когато срещнеш някой,без значение дали е с крила или рога,го гледаш право в очите и само го питаш:С какво мога да ти помогна!"Нищо друго..Ако е гад,изчезва..
    Питах го дали не става да накараш дадената същност да се закълне в Бог(или нещо подобно),че е от "отбора"на добрите.Вика ми"кълнат се бе!Кълнат се и око не им мига!"
    Мдаамм...вероятноста да срещнем негативни същности е много голяма,но ако знаме как да се справим с тях,няма страшно.
    Това ми хареса как се кълнат ,благодаря за съвета ако ми се наложи ще го исползвам
    Активен

axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Септември 08, 2010, 22:33:56 »

axlinn, имам едно подобно преживяване и едно друго, което може би има общо, а също се сещам и за трето, което мога да вметна ей-така, за което ме подсети. Само преди да ти ги кажа, ще вметна, че първия ти пост с разказа е страхотен!! Нахвърлям ти ги по точки, че ми е по-нагледно.
    1. Имах едно преживяване, което ми напомни на това с климатика, което разказа, но се случи веднъж - от тогава знам, че духовните очи виждат кристално чисто и реално, както физическите. В случая не беше сън. Бях със затворени очи пак, но не спях, а си лежах. Представях си се в бяло, но няма да разказвам как точно. Както лежах със затворени очи, изведнъж все едно ги бях отворила, но реално не бях - виждах всичко в стаята кристално ясно, дори движенията на рибата в аквариума, която имахме преди. В точно този момент осъзнах, че виждам, а реално няма как, след като съм със затворени очи и този факт ме стресна. В следващия момент всичко стана като за по-малко от секунда - картината изчезна, отворих очи и видях рибата от аквариума в същата траектория на движение, в която я видях последно, когато гледах със затворени очи. Това ми беше доказателството.
    2. Това, за коеот говориш го наричат астрална проекция - излизане извън тялото с астралното ти такова, което броди и вижда. Това става често по време на сън или в насилени (т.е. сам да си я предизвикаш) астрални проекции извън съня.Тогава можеш да се видиш сам себе си, да идеш някъде другаде и да видиш реални предмети на реалното им месторазположение. На мен да видя себе си на едно положение без тялото ми да се мърда, а сякаш ставам от мястото си, ми се случи, когато щях да умра и видях бялата светлина. То си е цяло преживяване от чувства и осъзнаване, но както и да е.
    3. Преди си представях, че в ръцете ми има светещо кълбо от светлина, енергия като топка с големината на кокос, както ти казваш, която си я разигравам между дланите. Не знам защо го правех да си го представям. Просто ей-така. В последствие ми казаха техника за изпращане на енергия по този начин. Тогава обаче, преди това, не го знаех. Явно е било интуативно.

Много е интересно всичко,и аз като дете щях да се удавя и видях тялото си отгое и  светлината но бях забравил затова  ,чак сега след това преживяване се сетих и за това от децките ми години

Активен

axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Септември 09, 2010, 17:16:58 »

Привет Аxlinn, интересен сън.
    Това, което описваш за излизането от тялото според мен е станало в полусънено състояние и е било абсолютно естествен процес. Просто не си бил още в състояние на дълбок сън, та затова си го спомняш Усмивчица
    Както е казала психея, всички излизаме от тялото си по време на сън.
    Аз не само си го  спомням но и можех да контролирам дейсвията си,когато пожелаех се движех а когато пожелаех спирах,само че ме хвана страх и в мига в който пожелах да се върна в тялото си се сабудих а сега съжалявам че не се порасходих малко 
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 8273 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 10409 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 4338 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Български сайт за сънища
    Полезни сайтове
    ashmodean 0 612 Последна<br />публикация Април 05, 2012, 19:17:04
    от ashmodean
    Повтарящи се сънища от един и същи род.
    Моите сънища
    Mitova 4 1348 Последна<br />публикация Декември 13, 2012, 20:31:27
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright