Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с потопи и тн.  (Прочетена 4287 пъти)
Amazon
Гост
« -: Юли 25, 2010, 10:45:09 »

Скъпи приятели, очарована съм от отношението по м/у ви и положителния тон на този форум. Четох много за вашите сънища, но никъде не видях да се опитвате да намерите връзка между вас си чрез тях. Първо искам да ви се представя- на 22 години съм от София. От малка имам пророчески сънища, виждам духове и лекувам(или поне се опитвам Усмивчица))
Сега, имала съм много силни сънища,които са ме насочвали, но главната причина да се включа при вас е,защото забелязах че много хора са сънували Ванга ,като мен,което ме втрещи. Ето го и моят сън:
Сънувам как ходя по една алея до едно мръсно ,изтормозено поле. Ходейки осъзнах, че съм отпред на някакво шествие от хора. До мен вървеше една жена, която разпознавах, но не можех да се сетя нейното име. В един момент тя ми проговори и първото което ми направи впечатление бяха искрящо сините й очи
- Позна ли ме?-попита ме тя.
- Да, познах те бабо Ванга, защо не си сляпа?
- смее се.- Аз винаги съм виждала,а сега кажи теб какво те притеснява?
-Никой не ми вярва.–казвам аз. Тя продължава да се смее и кикоти.
-Какво искаш да ти кажа? Че си извънземие ли? Такова си. Ама тоя живот ти е пратен да почиваш. А когато имаш нужда от мен аз ще съм тука и ще можеш да идваш да ме виждаш. Сега искам аз да те питам  нещо- Какво говорят хората за мен?
- Че плуваш на мочурищата бабо Ванга
-Сега, да знаеш нещо от мен- По празници няма да се молиш и да правиш бебе, защото има много молещи и ТОЙ е зает с техните проблеми, ако си болна или искаш нещо ще ставаш сутрин рано в понеделник преди 7 часа и ще се молиш тогава.
В този момент усещам ,че е дошъл края на шествието и поглеждам в страни от мен - всичко едно запостяло и бледо,мръсно,а Ванга стои като фиданка изправена и жизнена и помага. Пак се обръща към мен- Виждаш ли, на все по-зле ще става! Вместо дървета и гори само такива полета ще има без хубавите ми цветя. Айде сега отивай да хапнеш. Поглеждам в ляво и виждам- Майка циганка седнала и до нея синът и . Тя има казан с варяща се кайма  и по-малък казан с варени домати. Синът и всички го гледат с възхищение и неспирна любов. Той има кочан с хляб -къса парче слага каймата плюе върху сандвича и лепи домата- и сички все едно ги благославя бият се в редица за сандвича. Гледам че е рано сутрин и осъзнавам че е преди седем часа.  Поглеждам към Ванга а тя се промени на млада девойка и заигра хоро на гайди за чудо и приказ. Събудих се и записах веднага съня си. Мнения?
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 03:31:52 от Еруин » Активен
Amazon
Гост
« Отговор #1 -: Юли 25, 2010, 11:48:14 »

Втори сън,който мисля че мога да свържа с тази тема е следният:)
 Сънувам как със семейството ми летим над океана в хеликоптер. Намира ме се се някъде около Испания. Усещам вътрешна паника и несигурност и в следващия момент ме огрява невероятно силна светлина откъм небето. Поглеждам, прикривайки очите си, и виждам- Първоначално звезда, но след това придобива форми на планета, приближаваща се към земята. Тогава чувам в главата си отчетлив глас- СКРИЙТЕ СЕ В ПЕЩЕРИТЕ, ТЕ ВОДЯТ КЪМ СПАСЕНИЕТО. Скрих се със семейството ми, но можех все още да наблюдавам какво се случва. Планетата се вряза със Земята, от удара се получиха заметресения и вълни, НО интересното е че не се сблъскаха, ами просто другата планета се вряза в атмосферата, но по никакъв начин не продължи към сушата. Както винаги съня отразяваше период от няколко месеца. Сънувах как хората излизат изпод земята. Много се бяха спасили ,но и много бяха починали. Всички разказваха за нови чудеса пощви ли се на земята. Бели планини над по-големите морски басейни, които представляват сгъстен въглероден двуокис. Хората станаха по-добри, най-интересното, което ми направи МНОГО силно впечатление беше, това че хората кръщаваха улиците на собствените си имена, за да могат да се открият по-лесно. Гласът продължаваше да ми говори, казвайки ми че Франция е една от най-потърпевшите страни след сблъсъка. Хората се обединяваха и създаваха групи ,които издирваха изчезналите. Сестра ми беше в една от тях. Също така гласът ми ми каза че хората от този момент нататък, ще живеят по-дълго защото атмосферата се била променила и състава на кислорода също и кожата няма да старее и  земното притегляне след сблъсъка също претърпчло огромни промени. Аааа сега се сетих че нямаше и електричество. Някой сънувал е нещо подобно.Хммм
Активен
kim
Гост
« Отговор #2 -: Юли 25, 2010, 12:54:16 »

Втори сън,който мисля че мога да свържа с тази тема е следният:)
 Сънувам как със семейството ми летим над океана в хеликоптер. Намира ме се се някъде около Испания. Усещам вътрешна паника и несигурност и в следващия момент ме огрява невероятно силна светлина откъм небето. Поглеждам, прикривайки очите си, и виждам- Първоначално звезда, но след това придобива форми на планета, приближаваща се към земята. Тогава чувам в главата си отчетлив глас- СКРИЙТЕ СЕ В ПЕЩЕРИТЕ, ТЕ ВОДЯТ КЪМ СПАСЕНИЕТО. Скрих се със семейството ми, но можех все още да наблюдавам какво се случва. Планетата се вряза със Земята, от удара се получиха заметресения и вълни, НО интересното е че не се сблъскаха, ами просто другата планета се вряза в атмосферата, но по никакъв начин не продължи към сушата. Както винаги съня отразяваше период от няколко месеца. Сънувах как хората излизат изпод земята. Много се бяха спасили ,но и много бяха починали. Всички разказваха за нови чудеса пощви ли се на земята. Бели планини над по-големите морски басейни, които представляват сгъстен въглероден двуокис. Хората станаха по-добри, най-интересното, което ми направи МНОГО силно впечатление беше, това че хората кръщаваха улиците на собствените си имена, за да могат да се открият по-лесно. Гласът продължаваше да ми говори, казвайки ми че Франция е една от най-потърпевшите страни след сблъсъка. Хората се обединяваха и създаваха групи ,които издирваха изчезналите. Сестра ми беше в една от тях. Също така гласът ми ми каза че хората от този момент нататък, ще живеят по-дълго защото атмосферата се била променила и състава на кислорода също и кожата няма да старее и  земното притегляне след сблъсъка също претърпчло огромни промени. Аааа сега се сетих че нямаше и електричество. Някой сънувал е нещо подобно.Хммм

Здрасти Amazon - Добре дошла!
Като сън не съм имал подобен, но части от сънят ти го проектира един от кристалните черепи - Mitchell Hedges.
Момента е, как хората се скриват по пещерите (това е нещо, което чух като дете от една жена - когато дойде моментът да се слиза вътре). 
Интересен сън наистина
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #3 -: Юли 25, 2010, 18:46:18 »

Благодаря ти Усмивчица Честно казано търсих много в гоогъл, но така и не открих това за което говориш. Можеш ли да ми пратиш линк или е напечатано в книга?
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Юли 25, 2010, 19:08:01 »

Здравей Амазон Усмивчица И добре дошла в нашата позитивна хралупка Усмивчица

Много интересни сънища имаш.

Аз досега само веднъж съм сънувала Ванга. Тогава тя ми предсказваше за мен и ми обясняваше за Духовния Свят и сродните души. Малко ме беше посмъмрила насън, ама аз не й се сърдя Усмивчица

Аз съм нямала сънища с потопи, но често сънувах нещо, което ми напомня на това, което споделяш във втория си сън.
    Сънувах, че сме аз и семейството ми на нещо като поле. Беше тъмнина. Някой ми казваше, че това е началото. Тази тъмнина трябваше да продължи около месец. Изведнъж от небето почнаха да падат всички звезди една по една... И един глас сякаш ни каза да се скрием. Едната опция бяха пещери, а другата- изкопи под земята, а отгоре сложени дебели ламирини. Усещането ми от съня беше много странно- от една страна изпитвах вълнение от падащите звезди, даже бях почнала да си измислям желания Усмивчица, а от друга страна изпитвах страх и ужас.

Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 25, 2010, 19:09:10 »

За нищо Усмивчица
    Търсих да ти пусна част от това уникално интервю с този човек - Ник Носарино. Както, ще видиш той е бил човекът в наши времена, работил с повечето черепи, до които малцина са се докосвали. Ето за него - http://www.crystalskulls.com/nick-nocerino.html
    За съжаление това интервю го няма никъде. Търсих отново и отново - няма го. Имаше го в един ютуб канал, който беше санкциониран заради права на радиото...имаше тонове предавания с уникални хора.

Това е негов колега, който също говори по темата, но не знам дали, ще сподели нещата, които Носарино беше видял.
    http://www.youtube.com/watch?v=8GcP2apUAYk

Носарино не беше сигурен дали е миналото или бъдеще, защото черепа показва различни неща. Но случката беше, как всички хора мигрират от Запад на Изток и Югоизток - голямо парче земя е под вода. Много хора излитат във небето, а други се скриват в пещери.
    Минава време - период. От небето се появяват същества, които издават звуци, като на китове и делфини и хората започват да излизат от кората. Усмивчица

Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #6 -: Юли 25, 2010, 19:34:18 »

Сега го пуснах и слушам. Пак благодаря за интереса към темата. Наистина е хубаво, че мога да споделя, а и дай Боже да открия някой със сходни сънища- ако мога да ги наричам така.
    Активен
    alice
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 13:03:37 »

Здравей, Усмивчица

Сънищата ти предизвикаха голям интерес у мен. И двата, звучат страшно смислени, а и си спомняш много детайли.
    Първият мисля, че има доста ясно и силно послание.
    А относно втория - няколко неща ми направиха впечатление. Първо спменаваш, че гласът ти е казал, че сред най-пострадалите страни е Франциия. На няколко места съм засичала различни теории и предсказания свързани именно с това. Сега като го прочетох и от теб ми направ доста впечатление. Ако успея да намеря конкретните материяли ще ти ги пусна, но честно казано не си спомням много къде съм го гледала.
    Второто е самото име на темата - сънища свързани с потопи и т.н.. На няколко пъти също съм сънувала сънища свързнаи с подобни бедствия. Не помня обаче почти никакви детайли, определно не мога да разкажа нещо подробно както си описала ти. Обикновенно малко след като се събудя си спомням някоя и друга подробност, но в момента ми е трудно да се сетя повече от основната идея. Някъде 5-6 пъти съм имала подобни сънищя. Най-ясно си спомням първия. Ще разкажа на бързо без излишни детайли за какво ставаше дума - беше си нормален ден, началото на пролетта може би, но беше сиво и хладно. Както всичко вървеше нормално забелязах, че в небето много птици летят в една посока - все едно бягат. После по улиците тръгнаха разни превозни средства, които евакуираха хората - бяха с открити ремаркета, където натоварваха пътници. В едно от тях срещнах един познат и той поиска да се кача при него, но аз отказах и твърдях, че е по добре да тръгнемв друга посока. Събрахме се малка група от хора и излязохме извън града като тръгнахме през някакви полета. Ставаха много силни и чести земетресения, а през цялото време ние търсихме нещо, не е ясно точно какво. После за някакъв период се стабилизира положение и се върнахме в града. Там се срещнах с майка ми и тя ми каза да разговарям с една нейна приятелка, която трябвала да ми каже нещо. Когато се обади започна с думите: "слушай внимателно, много е важно, това, което трябва да направите е..." и се събудих.
     Също така още един, който напомня малко ня твоя - в небето се беше появил някакъв обект (напомняше на космически кораб), който летеше обаче някак си все едно към слънцето, а то пък светеше страшно ярко и силно. И тогава ни "казаха", че когато се сблъскат на Земята ще настанат бедствия. Също така трябваше хората да се крият, но когато аз разбрах вече нямаше къде и с майка ми и още няколко близки се забутахме в някаква сграда, където имаше и други хора. Също така организираха някакви групи, които да помагат на останалите, като част от тях бяха военни и събираха доброволци и брат ми се присъедини към тях. Не си спомням обаче какво се случи след сблъсъка.
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 14:19:34 »

Alice наистина интересни сънища:)!Аз имам дневник за сънища от малка и си записвам постоянно по-важните и истински. И аз не помня много, но като се събудя и стана, първото което правя е да запиша каквото си спомням. С всеки изминал ден ще осъзнаеш, че паметта ти сякаш става по-силна и елементите в съня ти по- живи и запомнящи се:))) Сега вече имам пълен спомен за всеки един сън. Аз съм имала прекалено много сънища с пототпи, но почти всички съм ги разгадала, само някои не съм-

Примерно сънувам как се разхождам и всичко е в пламъци, хиляди хора се редят в опашки и крещят,вият-абе ужас. А аз изпитвам блаженство и съм почти усмихната. Усещам много силно чувство на справедливост. Започвам да се оглеждам, защото ми става любопитно, измежду пламъците виждам потресаващи неща. Всички най-известнии символични сгради се намираха в нещо подобно на кратер- Свинкса, пирамидите, Айфеловата кула, Биг Бен и не знам защо знамето на Америка хвърлено и измачкане-не ми се вписваше много. Повечето хора плачеха, но и имаше много като мен които гледаха с задоволство и щастие. Изплаших се и се събудих. Разбирам че ще паднат системи и вероучения, но така и не разбрах защо имаше толкова хора радостни от мъката на другите и аз бях от тях.

Също така ти казваш че си видяла космически кораб- в моят сън се сблъскаха Земята и уж планета, но истината е че другото тяло навлезе в Земята и сякаш спря, което естетсвено ме наведе на мисълта че може и да е космически кораб.
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 14:39:33 »

Има една техника за запомняне на сънищата,когато не сме в състояние да сънуваме осъзнато.
    Преди лягане вземаме чаша с вода и я зареждаме с енергия като я държим в ръцете си и говорим или мислено я благославяме.Аз го правя не повече от минута-две...После се моля да запомня съня който ще сънувам.Изпивам половината вода преди сън,а другата половина веднага щом отворя очи.Ама възможно най-бързо непосредствено след събуждането.Методът действа безотказно,ама за съжаление аз не сънувам такива интересни сънища.. Тъжен
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 26, 2010, 14:46:59 »

Примерно сънувам как се разхождам и всичко е в пламъци, хиляди хора се редят в опашки и крещят,вият-абе ужас. А аз изпитвам блаженство и съм почти усмихната. Усещам много силно чувство на справедливост. Започвам да се оглеждам, защото ми става любопитно, измежду пламъците виждам потресаващи неща. Всички най-известнии символични сгради се намираха в нещо подобно на кратер- Свинкса, пирамидите, Айфеловата кула, Биг Бен и не знам защо знамето на Америка хвърлено и измачкане-не ми се вписваше много. Повечето хора плачеха, но и имаше много като мен които гледаха с задоволство и щастие. Изплаших се и се събудих. Разбирам че ще паднат системи и вероучения, но така и не разбрах защо имаше толкова хора радостни от мъката на другите и аз бях от тях.

Между другото такъв сън сънува на мой приятел малкият брат при това системно. Приятелят ми казва, че когато си е у дома спира сънят, но няма ли го се почва..
    Сънят е как всичко е в пламъци. Тия, дето четат новините плачат показвайки потресаващите картини - нещо става със Слънцето и всичко гори.
    За Айфеловата кула в пламъци ми е много познат мотив също, като предсказание или визия на някого, но и аз не помня от къде...
    Не знам дали знаете, но в маянската митология и календарна система всяка ера/цикъл, като този, който приключва сега свършва с един от елементите. Този цикъл е наред да приключи с елемент Огън. Усмивчица 
    Ето един слънчо по случая хахах 

Между другото само да добавя - снощи сънувах нещо, като потоп, но не точно... Повече беше, като стихия водна и все още не беше станало драстично. Всичко се стичаше в морето. Нямаше пътища, а големи реки и аз там някъде в една от тях се носих на нещо не помня. Видях морето. Кипеше от всичката вода вливаща се вътре и хич не ми се искаше да стигам до него. В дясно имаше гора и се хванах за едно дърво. После пресякох гората и попаднах на нещо като срирка..скупчили се бяха хора. В този момент спонтанно започнах да левитирам - много го обичам този момент в сънищата ми и някак си съм го овладял. Обръщам се с главата на долу.. седя, после се изтласквам на някъде.. седях си на два метра около хората и това беше.. събудих се
    « Последна редакция: Юли 26, 2010, 14:59:09 от Star Rover » Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 15:03:34 »

Аз наскоро сънувах горящо виенско колело...търкаляше се горящо по улицата, докато не се разпадна...и хората крещяха.
    Миналата седмица беше жълта звезда в небето, която ставаше все по-голяма и се движеше и накрая се оказа, че е астероид, който падна много близо до мен, но падна върху мои близки...и се събудих.

Не забравяйте, че ежедневно ви се влива страх с разни истории за края на света по всевъзможни начини. Изчистете съзнанието си от страха. Това което мислим - предизвикваме. Естествено - ако искате, не налагам мнение.
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 15:04:58 »

Сега като каза за вестниците имаше на много места в прахоляка откъси от вестници и снимки, но аз не обръщах внимание, сега чета какво съм написала за този сън като съм се събудила и казвам че тези оцелелите са били сложени в редичка от мъже със странни военни екипировки. Сънувала съм морето и цунамите, но като усетя накъде отива съня се будя или просто влизам в крепост и се пазя от водата- никога не съм била любител на водата, може би защото съм Телец или защото тя е прекалено могъща и силна... не знам за мен тя толкова успокоява,колкото и може да руши. Отделно че ни е приютявала в много тежки моменти и явно я свързвам само с лоши неща и потопи
    Активен
    vodoleika
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #13 -: Май 03, 2011, 17:39:52 »

все сънувам катаклизми и войни,от много години насам.......едно и също......
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 03, 2011, 17:58:58 »

Според мен сънуваме онова от което ни е най-страх. От онова което постоянно ни тревожи. То ни е постоянно в съзнанието и дори когато спим, а тогава изплува и като сън. Освободете се от страховете си. Премахнете тревогите и ще спите спокойно.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Пророчески сънища « 1 2 3 4 »
    Моите сънища
    До 48 8698 Последна<br />публикация Юли 13, 2012, 17:50:56
    от тото2
    Филми, свързани с природата
    Филми
    Spirit 1 2689 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
    от nia.boneva6
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1183 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    Сънища, свързани с Прехода « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Eona Lightholder 64 9046 Последна<br />публикация Януари 29, 2013, 15:09:41
    от MouseMaiki
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1048 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright